لیست بهترین سریال های کره ای در سال 2018

بدون شک امروزه درام های کره ای بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. گرچه تماشای سریال های آمریکایی و بریتانیایی انگلیسی زبان را دوست داریم، اما به نظر می رسد که این سریال ها کمی تکراری شده اند. گرچه سریال های زیبایی وجود دارند، سریال هایی که ذهن و روح تان را به چالش می کشند، اما کمی تغییر به کسی آسیب نمی رساند. سریال های کره ای می توانند مفاهیم جدیدی را معرفی کنند. حتی اگر آن ها داستان های مشابه ای را ایفا کنند، اما آن را به شیوه متفاوتی بیان خواهند نمود.

هر بخش جهان به گونه ای متمایز است و آشنایی با فرهنگ و سبک های زندگی متفاوت بسیار جالب خواهد بود. نه اینکه برخی از فرهنگ ها بهتر باشند، حقیقت این است که تفاوت ایجاد شده می تواند جالب باشد. شهرت روزافزون سریال های کره ای ثابت می کند که مردم از تجربه های جدید خوششان می آید. با استفاده از زیرنویس ها می توانید از دیدن آن ها لذت ببرید. در این مقاله می خواهیم بهترین سریال های کره ای را به شما معرفی کنیم. اگر به دنبال تماشای سریال دیگری هستید پس این فهرست را دنبال کنید. با پروشات همراه باشید.


17. هنوز 17 – Still 17 – 2018

زمانی که گونگ وو-جین هفده ساله بود، تجربه وحشتناکی داشت. این موضوع بر ذهن جوانش تاثیر گذاشت و دیگر نمی توانست رابطه ای را آغاز کند. زمانی که سئو-ری هفده ساله بود، بیهوش شد. 13 سال بعد وقتی به هوش آمد، کاملا گیج شده بود. او از لحاظ جسمی یک زن بالغ اما از لحاظ روحی هنوز یک نوجوان بود. زمانی که وو-جین و سئو-ری باهم روبه رو می شوند، بخشی از زندگی خود را تجربه می کنند که هرگز تجربه نکرده بودند. آن ها عاشق هم شده و داستان زیبایی پدید می آید.

همچنین بخوانید: نگاهی به فیلم های دارن آرنوفسکی: از عدد پی تا مادر!


16. پدر بد – Bad Papa – 2018

یک فرد برای رسیدن به رویاهایش باید سخت تلاش کند. و با انجام این کار باید برای رسیدگی به زندگی اش هم پشتکار بیشتری داشته باشد. یو جی-چئول در جوانی به بهترین شکل زندگی کرده است. او یک بوکسور بی رقیب است، با دختر رویاهایش ازدواج کرده و پر از شور زندگی است. اما با شکست در یک مسابقه سابقه اش زیرسوال رفته و ورق برمی گردد. درنتیجه او به یک فرد شسکت خورده و افسرده بدل می شود. این موضوع او را از همسر و دخترش که درنتیجه این شکست تحت تاثیر قرار گرفته اند، دور می کند. اما زندگی یک شانس دیگر به او می دهد تا همه چیز را سامان بخشد. آیا او می تواند به روزهای اوج بازگردد؟ و برای رسیدن به آن حاضر است از چه چیزی بگذرد؟

همچنین بخوانید: فلسفی ترین فیلم های کل تاریخ سینما که نباید از دست بدهید


15. به وایکیکی خوش آمدید – Welcome to Waikiki – 2018

سه مرد با رویاهای مختلف به دلیل داشتن یک شکست مشترک در کنار هم قرار می گیرند تا همه چیز را جبران کنند. کانگ دونگ-گو آدم بدی نیست، اما اتفاقات بدی برایش رخ می دهد. هرجا که برود و هرکاری که انجام دهد بدشانسی او را رها نمی کند. او دوست دارد یک کارگردان بزرگ باشد اما نمی داند چگونه می تواند به آن جا برسد. پدر لی  جون-کی یک بازیگر موفق بود، و جون-کی هم دوست داشت مانند پدرش یک بازیگر شود. اما استعداد او تحسین نشده و در نقش های فرعی حضور می یابد. بونگ دو-سیک یک نویسنده است اما نمی تواند در این عرصه چندان فعال باشد. این سه تن تصمیم می گیرند در کنار هم یک مسافرخانه به نام وایکیکی باز کنند. و در آنجاست که ماجراهای جدیدی پیش می آید و شخصیت های دیگری هم به داستان آن ها وارد می شوند.

همچنین بخوانید: 18 فیلم بحث برانگیز کل تاریخ سینما : از خشونت و وحشت تا سیاست


14. به افتخار شما – Your Honour – 2018

دوقلوها رابطه وصف نشدنی دارند و گرچه برخی از دوقلوها (دوقلوهای همسان) ظاهر یکسانی دارند، شخصیت هایشان متفاوت است. آنقدر متفاوت که ممکن است مسیر متفاوتی را برگزینند. هان کانگ-هو درست نقطه مقابل برادرش هان سو-هو بود. درحالی که سو-هو یک قاضی مشهور و خوش سابقه بود، اما کانگ-هو چندان موفق نبود. او به دلیل اعمال گذشته اش شهرت خوبی نداشت و پنج بار دستگیر شده بود. اما گم شدن برادرش اوضاع تغییر می کند. کانگ-هو متوجه می شود که می تواند با کمک جایگاه برادرش این راز را حل کند. بنابراین تصمیم می گیرد خود را به جای او جا بزند.

همچنین بخوانید: 25 فیلم روان شناسی تاریخ سینما که اثری عمیق روی شما می گذارند


13. فرزندان هیچکس – Children of Nobody – 2018

ذهن انسان یک راز است و روان شناسی سعی می کند این راز را بگشاید. با افزایش سن به دلیل رخ دادن برخی حوادث فکر می کنیم. به عنوان یک بزرگسال زمانی که همه چیز خوب پیش نمی رود لب به سخن می گشاییم. و این حرفه روانشناس کودک را دشوارتر و مهم تر می کند. چا وو-کیونگ یک روان شناس کودک است که در حرفه اش موفق می باشد و درحالی که کودکان را به خوبی درک می کند اما با دیدن یک کودک عجیب به چالش برمی خورد. به زودی فرصتی می یابد تا راز این کودک را کشف کند و اشعار به کمک اش می آیند.

همچنین بخوانید: نگاهی به سینمای آندری تارکوفسکی: رده بندی هر 7 فیلم مفهومی و شاعرانه تارکوفسکی


12. دنیای بیرون پتوها خطرناک است – It’s Dangerous Beyond the Blankets – 2017-2018

درحالی که برخی از مردم از بیرون رفتن، بودن با دیگران و تفریح لذت می برند، برخی از مردم از این کارها خوششان نمی آید. این گروه دوست دارند به جای بیرون رفتن بخوابند. زیرا گرمای زیر پتو و نرمی تختخواب شان را به هرچیز دیگری ترجیح می دهند. این مردم خانه نشین هستند و اگر شما هم یکی از آن ها هستید باید این سریال را تماشا کنید. بهترین مورد آن این است که می توانید از روی تخت به تماشای آن بنشینید. در این برنامه تلویزیونی گروهی از خانه نشین ها به دور هم جمع شده و باید ماجراجویی های جدید را تجربه کنند. سری دوم این سریال نیز پخش شده و با واکنش مثبت منتقدین و مردم مواجه گشته است.

همچنین بخوانید: پیش بینی نامزدهای بهترین فیلم برای مراسم اسکار 2019


11. رستوران چهار چرخه – Four-Wheeled Restaurant – 2018

چه کسی خوراکی دوست ندارد؟ به همین دلیل است که سریال هایی مانند “سرآشپز استرالیا” (MasterChef Australia) در بین مردم معروف شده اند. این نوع برنامه ها غذاهایی را که هرگز امتحان نکرده ایم، تکنیک های سرآشپزهای حرفه ای و فرصت های شغلی در آشپزی، را معرفی می کنند. “رستوران چهار چرخه” نیز یک برنامه تلویزیونی درباره غذاست که از بسیاری جهات با برنامه های دیگر متفاوت می باشد. این برنامه در در جه اول رقابتی نیست. بلکه درباره یافتن اعتبار است. شاید در آمریکا باشید و بتوانید به راحتی غذای تایلندی بیابید، اما آیا این غذا واقعا تایلندی است؟ آشپزهای کره ای که آشپزی کشورهای دیگر را بلد هستند به کشورهای دیگر سفر می کنند و برای مردم آن کشور غذا می پزند تا آشپزی خود را بهتر کنند. آیا جالب به نظر نمی رسد؟

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم ها با موضوع بیگانگان و فضایی ها که در سال 2018 اکران شدند


10. آقای سان شاین – Mr Sunshine – 2018

سال های اولیه 1900 برای کره جنوبی سال های دشواری بود و داستان این سریال نیز در همین دوره رخ می دهد. یوجین در یک خانواده فقیر به دنیا آمد و برای رهایی از فقر به ایالات متحده می رود. پشتکار و تلاش او باعث می شود در حرفه و زندگی اش موفق باشد. او افسر ارتش آمریکا شده و به زادگاهش بازمی گردد. او دختری را دیده و در نگاه اول عاشق او می شود. سپس متوجه نقشه های سیاهی می شود که تمدن کشورش را به خطر می اندازد.

همچنین بخوانید: معرفی 10 فیلم عجیب و غریب تاریخ سینما که باید ببینید


9. سوتس – Suits – 2018

یکی از مشهورترین برنامه های تلویزیونی آمریکایی ها، که در ابتدا در ژاپن ساخته شده بود و سپس کره ای ها نیز نسخه مخصوص خود را ساختند. داستان یک وکیل موفق که یک مرد جوان با حافظه خارق العاده را کشف می کند. گرچه مدرک حقوق ندارد اما در شرکت وکیل معروف استخدام می شود. آن ها تنها باید رازهای خود را پنهان کنند. اگر شک برانگیز نباشند کسی به دنبال شان نخواهد آمد. با این حال رازشان برملا خواهد شد.

همچنین بخوانید: معرفی20 فیلم برتر سینما که ذهن بیننده را به چالش می کشند


8. ورشکسته – Busted – 2018

رازگشایی همیشه یک کار مهیج است. و از آنجاییکه در زندگی روزمره رازگشایی چندانی نداریم به سریال ها و برنامه های جذاب کارآگاهی روی می آوریم. در این سریال، گروهی از کارآگاه های معروف به یک پرونده را می یابند. سپس متوجه می شوند تراشه ای حاوی DNA کارآگاه های معروف جهان در آنها کشت شده است. آن ها جزی از یک عملیات سری هستند و توسط یک رهبر شرور رهبری می شوند. هر قسمت با قسمت دیگری ادامه یافته و این DNA ها در حل پرونده ها به این افراد کمک می کنند. فصل دوم ان سریال پخش خواهد شد و می توانید از آن لذت ببرید.

همچنین بخوانید: معرفی 25 فیلم با پیچیده ترین پایان بندی ها در تاریخ سینما


7. شاهزاده بزرگ – Grand Prince – 2018

عشق انگیزه بسیاری از چیزهاست. زمانی که یک فرد در مرکز عشق دو نفر قرار می گیرد داستان پیچیده خواهد شد. مخصوصا اگر این دو با هم برادر باشند. داستانی اقتباسی از شاهزاده بزرگ آنپیونگ و پادشاه سجو درباره مثلث عشقی دو برادر به یک زن که آن دو را در مقابل هم قرار می دهد. لی کانگ برادر بزرگ تر و ولیعهد است که بسیار بلندپرواز بوده و هیچ چیز نمی تواند مانع او شود. او به دنبال سونگ جا-هیون است. یک دختر زیبا و محترم که به شاهزاده احترام گذاشته اما عاشق او نیست، بلکه عاشق لی هوی است، برادر جوان تر لی کانگ. با اضافه شدن سیاست های دربار، داستان پیچیده تر می شود.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های کره ای که در سال 2018 اکران شدند


6. مهمان – The Guest – 2018

یون هوا پیونگ با توانایی های روانی به دنیا آمد و گرچه چیزهای وحشتناکی را میبیند، اما ترسناک ترین تجربه او درباره سون بود. سون شرورترین اهریمنی است که نه تنها فرد تسخیر شده را کنترل می کند، بلکه اهریمن های دیگر را نیز تحت کنترل خود درمی آورد. چوی یون و کانگ کیل-یونگ تنها فرزندان خانواده ای هستند که به دست شیاطین افتاده اند. چوی یک کشیش شد و شیوه احضار را آموخت. کانگ مانند پدرش کارآگاه شد، اما هنوز هم درباره موجودات ماورایی شک دارد. در این میان سون ظاهر می شود. آیا این افراد می توانند مانع سون شوند؟ یا اینکه به دام شیاطین می افتند؟

همچنین بخوانید: معرفی 11 سریال کره ای عاشقانه و درام که نباید از دست بدهید


5. آقای میستر – My Mister – 2018

سه برادر روش زندگی متفاوتی دارند. برادر بزرگ تر، پارک سانگ-هون فردی است که در دشوارترین شرایط شادی را می یابد. اما در حرفه اش چندان موفق نیست. برادر کوچک تر، پارک کی-هون قرار بود در بزرگسالی کارهای درست انجام دهد اما این اتفاق رخ نداد. او مدت زمان طولانی در یک جا گیر افتاده است. برادر وسط، شرایط بهتری دارد. پارک دونگ-هون در یک شرکت معماری کار کرده و تقریبا موفق است. رقابی او سعی دارند او را کنار بزنند، و اینجاست که لی جی-ان وارد می شود. او باید اعتماد دونگ –هون را جلب کرده و سپس او را شکست دهد.

همچنین بخوانید: 25 درام برتر سینمای کره جنوبی


4. زنده – Live – 2018

این سریال بر گروهی از افسران پلیس تمرکز می کند که جایگاه های شغلی بالاتر تا پایین تر یک اداره را به خود اختصاص داده اند. هر کدام از آن ها در زندگی شخصی یا کاری خود با مشکلی دست و پنجه نرم می کنند. هان جونگ-او در کاری که انجام می دهد موفق است، اما به عنوان یک پلیس زن در برخورد با همکاران مرد خود مشکل دارد. یئوم سانگ-سو از زمان اخراج از ارتش با مشکلات زیادی رو به رو شده است. او حتی در زندگی عادی خود نیز دچار مشکل است. اوه یانگ-چون به دلیل موفقیت در حل کردن جرایم به ارتقا شغلی دست می یابد، اما با ارتکاب تنها یک اشتباه به آسانی کنار گذاشته می شود.

همچنین بخوانید: 25 فیلم برتر کره‌ای تاریخ سینما


3. تو انسان هستی؟ – Are You Human؟ – 2018

او لورا یک دانشمند نابغه بود که زندگی اش را به کارش اختصاص داده است. همین کار باعث می شود از پسر جوانش، نام شین، فاصله بگیرد و در نتیجه پسرش را از او بگیرند. او در طی سال ها نتوانسته این مشکل را حل کند، به همین دلیل در طی سال ها چند ربات هوش مصنوعی شبیه پسرش ساخته است. زمانی که پسرش بزرگ می شود، وارث چایبول شده و در موقعیت خطرناک قرار می گیرد. پس از مدتی براثر یک حادثه به کما رفته و مادرش تصور می کند دشمنان ممکن است از این شرایط سواستفاده کنند. درنتیجه شرایط او را فاش نکرده و یک هوش مصنوعی به جای او به شرکت می فرستد تا وظایف او را انجام دهد. کانگ سو-بونگ زمانی که رفتار متفاوت هوش مصنوعی مشابه نام شین را میبیند، به او شک کرده و رفته رفته به ربات مشکوک می شود، درنتیجه شرایط پیچیده تر خواهد شد.

همچنین بخوانید: 30 فیلم برتر آسیایی در قرن 21 (بخش سوم)


2. مدیریت برتر – Top Management – 2018

علاوه بر سینمای کره، در سال های اخیر موسیقی کره نیز شهرت یافته است. پاپ کره یک صنعت رقابتی است که شهرت داشته و البته تقاضا در این عرصه نیز بالاست. S.O.U.L یک گروه چهار نفره است که به صنعت موسیقی راه یافته اما به دلیل رقابت بالا و تبلیغات پایین، نمی توانند به جایگاه خوبی دست یابند. اما با آشنایی با یک زن همه چیز تغییر می کند. این زن مدیر برنامه آن ها شده و در صنعت موسیقی کره به آن ها کمک می کند. اما موفقیت او بی دلیل نیست، او می تواند آینده را ببیند.

همچنین بخوانید: 30 فیلم برتر آسیایی در قرن 21 (بخش دوم)


1. مادر – Mother – 2018

همیشه برای مردم اتفاقات بد رخ می دهد. گرچه اغلب درباره آن ها خبر نداریم اما معمولا در معرض آن ها قرار می گیریم. در این شرایط افراد احساس بیچارگی داشته و نمی دانند که چکار کنند. اما سوال این است که شرایط همیشه به همین گونه می ماند؟ اگر بدانیم اتفاق بدی در شرف وقوع است چگونه می توانیم به زندگی ادامه دهیم؟ یک فرد تا چه زمانی می تواند دیگران را نجات دهد؟ زمانی که یک معلم متوجه می شود یکی از شاگردهایش در خانه آزار دیده با این سوالات مواجه می شود. او گام جدیدی برداشته و می خواهد مانع شرایط سخت کودک شود. درنتیجه کودک را دزدیده و مانند مادرش رفتار می کند.

همچنین بخوانید: 30 فیلم برتر آسیایی در قرن 21 (بخش اول)


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (29)

بستن فرم

 1. m.m

  بهمن 24, 1398

  سریال مدرسه ای معرفی میکنین؟

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به m.m

   بهمن 27, 1398

   سگ سیاه-استاد شیطان 3- آکادمی سوپر استار-عجله برای تابستان مرده-جوانی من-جایی که تنها ما می شناسیم-یک لیتر اشک-برو برو ماهی مرکب-تنها چیزی که برای عشق میخواهم تو هستی-شکست عشقی-یک چیز کوچک به نام عشق اول-در آینده منتظرتم-وقتی که جوان بودیم-آیدی من زیبایی گانگنامه-گل پسر رشته فروش-ضربان قلب(از همه قشنگتره)-باغ شهاب سنگ- قهرمانان غیرمنتظره-عشق خیلی زیباست-به زیبایی تو(خیلی قشنگه)-نه ثانیه: عشق ابدی-ضربه تپنده ۲-ضربه تپنده- زمانی که عاشق نبودیم-انتقام شیرین ۲-بعد از مدرسه خوش شانسی یا نه-پاسخ به ۱۹۹۷-تو فوق العاده ای(این هم قشنگه)-معلم هیپ هاپ-پرنسس کوچولوی من-دوکگو ریوایند-پیشنهاد تاثیر گذار-روزگار شاهزاده(محشره)-قهرمان عجیب من-عشق در دبیرستان- معلم کابوس-قلعه آسمان(جزو برترین هاست)-وارثان(این که اصلا نمی شه توصیف کرد)-روزگار شاهزاده-من معلمت هستم-بازگشت زوجین-پری وزنه بردار کیم بوک جو-روزهای رنگین کمانی-رویای بلند ۲-رویای بلند ۱- موسیقی فردا-محققان دبیرستان دخترانه سئونام-چاپلوسان-ماهی خال خالی- پسران برتر از گل(شاهکاره)- راز روستای آچیارا-ستاره بزرگ-فقط برقص- آلارم عشق(اینکه دیگه خیلی قشنگه)-مدرسه موریم-تشویق کن-دانشکده رازآلود-خدای درس-مربای پرتقال-ورق برگردان-شهادت دروغ سلیمان-دختران نسل ۱۹۷۹-روی قلبت کلیک کن- مامان عصبانی- عواقب-مدرسه ۲۰۱۷- تو کی هستی: مدرسه ۲۰۱۵-مدرسه ۲۰۱۳- پسر کارشناسی ارشد-سرت رو بذار روی شونم- دنیای زیبا-یهویی عاشق شدن- آقای پری دریایی من-یک نوجوان فصل دوم-یک نوجوان-کلاس دروغ-لحظه ای در هجده سالگی
   خدا کنه به درتون بخوره.به سختی در آوردم اسماشون رو…

   پاسخ

 2. آذین

  دی 22, 1398

  سلام
  میشه یه نفر به من یه سریال کره ای معرفی کنه موضوعش خوانندگی باشه رقص و….مثل گروه بی اساس یا سریال ساکت شو گروه گل پسر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خیلییبیییییییی مهمه
  لطفاً بگییییید
  مرسی،😻😍😘

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به آذین

   بهمن 27, 1398

   اینها همه خوب اند اما همه نیستند.مثلا سریال هایی مثله Vagabond و Mother و Stranger و … رو هم باید می نوشتید.من متاسفانه خیلی وقت تماشای سریال ندارم.اما از دیگران شنیده ام این سریال ها معرکه اند و نباید از دست شون داد.
   اگه می خواین یه لیست بدم.

   پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به آذین

   بهمن 27, 1398

   استاد ایدول کره ای- یک چیز کوچک به نام عشق اول-همسایه من نمیتونه بخوابه-دروغگو و معشوقه اش-ضربان قلب(این خیلی قشنگه)-تو زیبایی(این هم همین طور)-مصاحبه نهایی کی پاپ-پشتکار گو هائه را-آهنگ مرگ-سی اما هفده ساله-معلم هیپ هاپ-پرنسس کوچولوی من-ما به هم زدیم- ادامه دارد- درباره زمان-موزیکال-معشوقه-رویای بلند ۲-رویای بلند ۱-دختر دوست داشتنی من-موسیقی فردا-ستاره بزرگ-ستاره جهان- آیریس- ورق برگردان-همسایه بغلی اکسو-پنج انگشت- هنرمندان-بخاطر جنی-درخشان ترین ستاره در آسمان-میخواهم آهنگتو بشنوم-پادشاه هیپ هاپ:خیابان ناسنا-وقتی که شیطان نام تو را صدا میزند
   انشاا… که به درد شما هم بخوره.کاش زودتر می اومدم این سایت و نام این سریال ها رو بهتون معرفی می کردم.خدا کنه یه سر بزنید.

   پاسخ

 3. نازنین

  دی 20, 1398

  این فرزندان هیچکس رو اصلا از دست ندید 🙂

  پاسخ

 4. Nanaz

  آذر 29, 1398

  بهترین سریال هایی که دیدم و جذاب بودن:😊😊
  تو از ستاره ها اومدی
  رویای بلند 1
  وارثان
  باران عشق
  عاشقان ماه
  من ربات نیستم
  تو زیبایی
  خنده در وایکیکی
  افسانه دریای آبی
  سی اما هفده ساله
  شکارچی شهر
  دبلیو
  عشق در دبیرستان
  قهرمان عجیب من
  دلم برات تنگ شده
  گابلین
  نوازش قلبت
  خوشگل گانگنام
  پسر روانسنج
  آخرین ماموریت فرشته عشق

  پاسخ

  • فرن در پاسخ به Nanaz

   بهمن 22, 1398

   پسران فراتر از گل رو ندیدی یعنی هیچی ندیدی

   پاسخ

 5. ریحانه

  شهریور 29, 1398

  مستر سان شاین عالیه. حرف نداره. بابازی لی بیانگ هان عالی تر هم شده. فیلمبرداری هنری و نورپردازی خلاقش اون رو از همه سریال های کره ای که دیده بودم متمایز کرده. بدون هیچ صحنه ای یه عشق پاک و خالص رو به تصویر کشیده. پایان تلخی داشت و وقتی دیدمش گفتم خدایا عدالتت کجا بود؟ ولی ارزش دیدن داره. تا وقتی نبینید نمی تونید قضاوت کنید. من اولین بار که عکسش رو توی سایت دیدم گفتم سریال چرته ای و سلیقه ی من نیست. ولی بعد از دیدنش دیگه هیچ سریالی به چشمم قشنگ نمی یاد. اگه هم می خواید ببینید(البته اگه دوست داشتید) دوبله فارسی ش رو ببینید. دوبله اش حرفه ای با صدای مینو غزنوی(صدای یانگوم) و صدای پرویز نعمتی(صدای کیم سورو تو سریال سرزمین اهن). دوبله هم طنز جالبی داره. بازهم پیشنهاد می کنم. حتما ببینید. من خودم اتفاقی باهاش اشنا شدم و اگه آشنا نمی شدم تو جهالت خودم که سریال چرتیه می موندم. ولی با بازی لی بیانگ هان( که بازیگر بین الملی و هالیوودیه و بعد از نه سال برگشته کره) و با دین قسمت دو (هرچند همه قسمت هاش عالی بود) نظرم عوض شد و به شخصه می تونم بگم شاهکار کره است. از شبکه نت فیلیکس امریکایی هم که پخش شده و کلی اواردز جهانی هم گرفته. دیگه چی می خواین؟ بازهم می گم. قضاوت نکنید و ببینید. قسمت اولش شاید به نظرتون مسخره باشه ولی قسمت دوش فوق العاده اس. پس اگه قسمت اول رو دیدین و خوشتون نیومد صبر کنید چون کلی سوپرایز در پیش داره. باز هم می گم ببینید. با دوبله فارسی هم ببینید.

  پاسخ

  • The Fiery Phoenix در پاسخ به ریحانه

   دی 17, 1398

   ممنون از راهنمایی تون.حالا هوس کردم که برم این سریال رو نگاه کنم.چون من هم مثل شما فکر کردم این سریال باب میل ام نیست.اما در کل نباید هیچ سریال کره ای رو از پیش قضاوت کرد. چون اول باید دید بعد نظر داد.

   پاسخ

  • Negar در پاسخ به ریحانه

   بهمن 21, 1398

   فوق العاده بود تاثیر گذارترین سریالی بود که تا حالا دیده بودم من بندرت اشک میریزم ولی قسمت آخر این سریال واقعا بغض هر کسی رو میترکونه

   پاسخ

 6. فاطمه

  شهریور 13, 1398

  سلام من سریال های کره ای ه خیلی دوست داشتم اگر شما این فیلم هاراندیدید بهتون پیشنهاد میکم
  1-توزیبایی 2-هیلر3-تقدیم به توکه زیبایی4-وارثان5-من ربات نیستم 6-شارچی شهر 7-افسانه دریای ابی8-ضربان قلب 9-پینوکیو10-ماهی خال خالی11-بوسه شیطنت امیز12-پسران فراتراز گل13-عشق در دبیرستان14-نامزد من روباه15-عاشقان ماه16-عشقم اهل ستاره هاست
  من اسم فیلم هایی که نوشتمو به ترتیب ننوشتم ولی همش قشنگه

  پاسخ

 7. Sh

  تیر 16, 1398

  میشه یکی به من سریال مثلث عشقی جدید معرفی کنه مرسی اه 🤨😄🙈

  پاسخ

 8. lindi

  خرداد 16, 1398

  سلام خسته نباشین
  به عنوان کسی که ۷ ساله کیدرامره و بیشتر از ۱۰۰ تا سریال دیده میخواستم چند تا سریال پیشنهاد کنم
  مطمئنم از دیدنشون پشیمون نمیشین البته اگه با ژانرش مشکلی نداشته باشین
  هیلر (اکشن)
  کی ۲(اکشن)
  زن قوی(فانتزی )
  عشقم از ستاره ها(فانتزی)
  ملکه کی(تاریخی)
  عاشقان ماه(تاریخی)
  نسل خورشید(اکشن)
  گوبلین(تخیلی)
  زندگی روی مریخ(تخیلی)
  مدافع(حقوقی)
  دبلیو(تخیلی)

  پاسخ

  • نازی در پاسخ به lindi

   تیر 4, 1398

   بنظرم باید فصل های 1 و 2 و 3 سریال صدا رو بهش اضافه کنی محشره

   پاسخ

  • saba در پاسخ به lindi

   تیر 29, 1398

   سلام
   اره واقعا همه اینا عالی بودن
   اگه میشه بازم معرفی کنین

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به saba

    مهر 24, 1398

    شاهزاده زیر شیروونی رو ببین عاشقش میشی

    پاسخ

  • گل در پاسخ به lindi

   مرداد 6, 1398

   دبلیو عالییییییی بود حتما پیشنهاد میکنم

   پاسخ

  • نگب در پاسخ به lindi

   شهریور 25, 1398

   از اونجایی ک لایک نداره مجبور شدم ریپلای کنم درووود بر تو ( : ‍

   پاسخ

 9. melina

  خرداد 9, 1398

  می خواستم یه انتقادی داشته باشم . اولا طبق نظرسنجی بین اکثر کی درامر ها توی یه سایت دیگه سریال خنده در وایکیکی ، اقای افتاب ، منشی کیم چشه به ترتیب از اول تا سوم انتخاب شده بودند . به نظر خودم که بیشتر از ده ساله که سریال کره ای می بینم باید رده بندی تون رو اصلاح و دوباره تنظیم کنید . ممنون

  پاسخ

 10. B.s

  اردیبهشت 21, 1398

  سلام خسته نباشید!
  متن لیست اشتباهاتی توش داره لطفا درستشون کنید چون دچار اشتباه میکنه افرادیو که میخوان ببینن!
  ۱_هنوز ۱۷ دحتره بعد از ۱۳ سال که ۳۰ ساله شده از کما بیرون میاد
  ۲_دنیای بیرون پتو+ورشکسته+رستوران چهارچرخ برنامه تلوزیونیه نه سریال
  ۳_وایکیکی نمیخوان فیلم بسازن دچار مشکل بی پولی میشن ویه بچه تو مسافرخونه پیدا میشه!
  ۴_قاضی محترم داداشته قاضیه نه وکیل
  ۵_مهمان دختره مثله مادرش پلیس میشه نه پدرش
  ۶_تو انسانی بچشو ازش میگیرن خودش دور نمیشه+یه ربات درست میکنه نه چندتا
  ۷_مدیریت عالی عکسش ماله یه سریال دیگه به اسم سرگرم کننده هاس

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به B.s

   اردیبهشت 21, 1398

   سلام،
   اکثر مواردی که گفتین بررسی و اصلاح شد
   خیلی ممنون بابت فیدبک ها 🌹

   پاسخ

  • مهمان در پاسخ به B.s

   خرداد 6, 1398

   شما که خودت پر سوتی هستی جناب
   هنوز 17: ایشونم نوشتن که 17 سالشون بود 13 سال بعد خودت اینارو جمع کنی میشه 30
   واکیکی درسته دچار بی پولی میشن ولی می خواستن از اولم فیلم بسازن و قسمت اخرم موفق می شن
   مدیریت عالی هم این عکس خود فیلم هست شما خودت برو اسم سریال سرگرم کننده هارو سرچ کن حتی بازیگراش هم یکی نیستن که باعث اشتباه بشه با بقیه سریال ها هم متاسفانه اشنا نیستم

   پاسخ

  • M… در پاسخ به B.s

   خرداد 8, 1398

   وایکیکی میخان فیلم بسازن درسته

   پاسخ

 11. ریرا

  اردیبهشت 13, 1398

  ای گل گفتی دختر هیلر عالی بود

  پاسخ

 12. نازی

  اسفند 27, 1397

  اوه راستی یادم رفت هنوز 17 یا اسم دیگش سی اما هفده هم جالب بود ولی یه کمدی عاشقانه خیلی خیلی سادس که حاشیه نداره اگه دوست داشتین ی سریال اروم و با کلیشه نگاه کنین خوبه

  پاسخ

 13. نازی

  اسفند 27, 1397

  مای میستر درام خیلی خوبی داشت و سخت کوشی و مهربونی رو نشون میداد عشق جی ان هم بهترش کرده بود سریال ایا تو هم انسانی فوق العاده بود بنظرم این که ی ربات چجوری میتونه وارد دنیای ادما بشه و ارتباط برقرار کنه باهاشون جالبترش کرده بود حتما ببینید
  مستر ساین شاین شروع فوق العاده قوی داشت ولی بعدش کشش دادن
  بقیه رو هم ندیدم هنوز^_^
  ولی هنوزم هیچی واسم هیلر نمیشه 🙂

  پاسخ

  • Love u jg در پاسخ به نازی

   تیر 21, 1398

   سلام من سریال تولید کننده رو دوست داشتم بهتون پیشنهاد کنم. و اینکه لطفا سریال های قوی رو پیشنهاد بدید . ممنون

   پاسخ

   • Mina در پاسخ به Love u jg

    مرداد 2, 1398

    گابلین و نسل خورشیدوببین فیلمنامه واقعاقویه

    پاسخ