لیست بهترین سریال های کره ای در سال 2018

بدون شک امروزه درام های کره ای بسیار مورد توجه قرار گرفته اند. گرچه تماشای سریال های آمریکایی و بریتانیایی انگلیسی زبان را دوست داریم، اما به نظر می رسد که این سریال ها کمی تکراری شده اند. گرچه سریال های زیبایی وجود دارند، سریال هایی که ذهن و روح تان را به چالش می کشند، اما کمی تغییر به کسی آسیب نمی رساند. سریال های کره ای می توانند مفاهیم جدیدی را معرفی کنند. حتی اگر آن ها داستان های مشابه ای را ایفا کنند، اما آن را به شیوه متفاوتی بیان خواهند نمود.

هر بخش جهان به گونه ای متمایز است و آشنایی با فرهنگ و سبک های زندگی متفاوت بسیار جالب خواهد بود. نه اینکه برخی از فرهنگ ها بهتر باشند، حقیقت این است که تفاوت ایجاد شده می تواند جالب باشد. شهرت روزافزون سریال های کره ای ثابت می کند که مردم از تجربه های جدید خوششان می آید. با استفاده از زیرنویس ها می توانید از دیدن آن ها لذت ببرید. در این مقاله می خواهیم بهترین سریال های کره ای را به شما معرفی کنیم. اگر به دنبال تماشای سریال دیگری هستید پس این فهرست را دنبال کنید. با پروشات همراه باشید.


17. هنوز 17 – Still 17 – 2018

زمانی که گونگ وو-جین هفده ساله بود، تجربه وحشتناکی داشت. این موضوع بر ذهن جوانش تاثیر گذاشت و دیگر نمی توانست رابطه ای را آغاز کند. زمانی که سئو-ری هفده ساله بود، بیهوش شد. 13 سال بعد وقتی به هوش آمد، کاملا گیج شده بود. او از لحاظ جسمی یک زن بالغ اما از لحاظ روحی هنوز یک نوجوان بود. زمانی که وو-جین و سئو-ری باهم روبه رو می شوند، بخشی از زندگی خود را تجربه می کنند که هرگز تجربه نکرده بودند. آن ها عاشق هم شده و داستان زیبایی پدید می آید.

همچنین بخوانید: نگاهی به فیلم های دارن آرنوفسکی: از عدد پی تا مادر!


16. پدر بد – Bad Papa – 2018

یک فرد برای رسیدن به رویاهایش باید سخت تلاش کند. و با انجام این کار باید برای رسیدگی به زندگی اش هم پشتکار بیشتری داشته باشد. یو جی-چئول در جوانی به بهترین شکل زندگی کرده است. او یک بوکسور بی رقیب است، با دختر رویاهایش ازدواج کرده و پر از شور زندگی است. اما با شکست در یک مسابقه سابقه اش زیرسوال رفته و ورق برمی گردد. درنتیجه او به یک فرد شسکت خورده و افسرده بدل می شود. این موضوع او را از همسر و دخترش که درنتیجه این شکست تحت تاثیر قرار گرفته اند، دور می کند. اما زندگی یک شانس دیگر به او می دهد تا همه چیز را سامان بخشد. آیا او می تواند به روزهای اوج بازگردد؟ و برای رسیدن به آن حاضر است از چه چیزی بگذرد؟

همچنین بخوانید: فلسفی ترین فیلم های کل تاریخ سینما که نباید از دست بدهید


15. به وایکیکی خوش آمدید – Welcome to Waikiki – 2018

سه مرد با رویاهای مختلف به دلیل داشتن یک شکست مشترک در کنار هم قرار می گیرند تا همه چیز را جبران کنند. کانگ دونگ-گو آدم بدی نیست، اما اتفاقات بدی برایش رخ می دهد. هرجا که برود و هرکاری که انجام دهد بدشانسی او را رها نمی کند. او دوست دارد یک کارگردان بزرگ باشد اما نمی داند چگونه می تواند به آن جا برسد. پدر لی  جون-کی یک بازیگر موفق بود، و جون-کی هم دوست داشت مانند پدرش یک بازیگر شود. اما استعداد او تحسین نشده و در نقش های فرعی حضور می یابد. بونگ دو-سیک یک نویسنده است اما نمی تواند در این عرصه چندان فعال باشد. این سه تن تصمیم می گیرند در کنار هم یک مسافرخانه به نام وایکیکی باز کنند. و در آنجاست که ماجراهای جدیدی پیش می آید و شخصیت های دیگری هم به داستان آن ها وارد می شوند.

همچنین بخوانید: 18 فیلم بحث برانگیز کل تاریخ سینما : از خشونت و وحشت تا سیاست


14. به افتخار شما – Your Honour – 2018

دوقلوها رابطه وصف نشدنی دارند و گرچه برخی از دوقلوها (دوقلوهای همسان) ظاهر یکسانی دارند، شخصیت هایشان متفاوت است. آنقدر متفاوت که ممکن است مسیر متفاوتی را برگزینند. هان کانگ-هو درست نقطه مقابل برادرش هان سو-هو بود. درحالی که سو-هو یک قاضی مشهور و خوش سابقه بود، اما کانگ-هو چندان موفق نبود. او به دلیل اعمال گذشته اش شهرت خوبی نداشت و پنج بار دستگیر شده بود. اما گم شدن برادرش اوضاع تغییر می کند. کانگ-هو متوجه می شود که می تواند با کمک جایگاه برادرش این راز را حل کند. بنابراین تصمیم می گیرد خود را به جای او جا بزند.

همچنین بخوانید: 25 فیلم روان شناسی تاریخ سینما که اثری عمیق روی شما می گذارند


13. فرزندان هیچکس – Children of Nobody – 2018

ذهن انسان یک راز است و روان شناسی سعی می کند این راز را بگشاید. با افزایش سن به دلیل رخ دادن برخی حوادث فکر می کنیم. به عنوان یک بزرگسال زمانی که همه چیز خوب پیش نمی رود لب به سخن می گشاییم. و این حرفه روانشناس کودک را دشوارتر و مهم تر می کند. چا وو-کیونگ یک روان شناس کودک است که در حرفه اش موفق می باشد و درحالی که کودکان را به خوبی درک می کند اما با دیدن یک کودک عجیب به چالش برمی خورد. به زودی فرصتی می یابد تا راز این کودک را کشف کند و اشعار به کمک اش می آیند.

همچنین بخوانید: نگاهی به سینمای آندری تارکوفسکی: رده بندی هر 7 فیلم مفهومی و شاعرانه تارکوفسکی


12. دنیای بیرون پتوها خطرناک است – It’s Dangerous Beyond the Blankets – 2017-2018

درحالی که برخی از مردم از بیرون رفتن، بودن با دیگران و تفریح لذت می برند، برخی از مردم از این کارها خوششان نمی آید. این گروه دوست دارند به جای بیرون رفتن بخوابند. زیرا گرمای زیر پتو و نرمی تختخواب شان را به هرچیز دیگری ترجیح می دهند. این مردم خانه نشین هستند و اگر شما هم یکی از آن ها هستید باید این سریال را تماشا کنید. بهترین مورد آن این است که می توانید از روی تخت به تماشای آن بنشینید. در این برنامه تلویزیونی گروهی از خانه نشین ها به دور هم جمع شده و باید ماجراجویی های جدید را تجربه کنند. سری دوم این سریال نیز پخش شده و با واکنش مثبت منتقدین و مردم مواجه گشته است.

همچنین بخوانید: پیش بینی نامزدهای بهترین فیلم برای مراسم اسکار 2019


11. رستوران چهار چرخه – Four-Wheeled Restaurant – 2018

چه کسی خوراکی دوست ندارد؟ به همین دلیل است که سریال هایی مانند “سرآشپز استرالیا” (MasterChef Australia) در بین مردم معروف شده اند. این نوع برنامه ها غذاهایی را که هرگز امتحان نکرده ایم، تکنیک های سرآشپزهای حرفه ای و فرصت های شغلی در آشپزی، را معرفی می کنند. “رستوران چهار چرخه” نیز یک برنامه تلویزیونی درباره غذاست که از بسیاری جهات با برنامه های دیگر متفاوت می باشد. این برنامه در در جه اول رقابتی نیست. بلکه درباره یافتن اعتبار است. شاید در آمریکا باشید و بتوانید به راحتی غذای تایلندی بیابید، اما آیا این غذا واقعا تایلندی است؟ آشپزهای کره ای که آشپزی کشورهای دیگر را بلد هستند به کشورهای دیگر سفر می کنند و برای مردم آن کشور غذا می پزند تا آشپزی خود را بهتر کنند. آیا جالب به نظر نمی رسد؟

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم ها با موضوع بیگانگان و فضایی ها که در سال 2018 اکران شدند


10. آقای سان شاین – Mr Sunshine – 2018

سال های اولیه 1900 برای کره جنوبی سال های دشواری بود و داستان این سریال نیز در همین دوره رخ می دهد. یوجین در یک خانواده فقیر به دنیا آمد و برای رهایی از فقر به ایالات متحده می رود. پشتکار و تلاش او باعث می شود در حرفه و زندگی اش موفق باشد. او افسر ارتش آمریکا شده و به زادگاهش بازمی گردد. او دختری را دیده و در نگاه اول عاشق او می شود. سپس متوجه نقشه های سیاهی می شود که تمدن کشورش را به خطر می اندازد.

همچنین بخوانید: معرفی 10 فیلم عجیب و غریب تاریخ سینما که باید ببینید


9. سوتس – Suits – 2018

یکی از مشهورترین برنامه های تلویزیونی آمریکایی ها، که در ابتدا در ژاپن ساخته شده بود و سپس کره ای ها نیز نسخه مخصوص خود را ساختند. داستان یک وکیل موفق که یک مرد جوان با حافظه خارق العاده را کشف می کند. گرچه مدرک حقوق ندارد اما در شرکت وکیل معروف استخدام می شود. آن ها تنها باید رازهای خود را پنهان کنند. اگر شک برانگیز نباشند کسی به دنبال شان نخواهد آمد. با این حال رازشان برملا خواهد شد.

همچنین بخوانید: معرفی20 فیلم برتر سینما که ذهن بیننده را به چالش می کشند


8. ورشکسته – Busted – 2018

رازگشایی همیشه یک کار مهیج است. و از آنجاییکه در زندگی روزمره رازگشایی چندانی نداریم به سریال ها و برنامه های جذاب کارآگاهی روی می آوریم. در این سریال، گروهی از کارآگاه های معروف به یک پرونده را می یابند. سپس متوجه می شوند تراشه ای حاوی DNA کارآگاه های معروف جهان در آنها کشت شده است. آن ها جزی از یک عملیات سری هستند و توسط یک رهبر شرور رهبری می شوند. هر قسمت با قسمت دیگری ادامه یافته و این DNA ها در حل پرونده ها به این افراد کمک می کنند. فصل دوم ان سریال پخش خواهد شد و می توانید از آن لذت ببرید.

همچنین بخوانید: معرفی 25 فیلم با پیچیده ترین پایان بندی ها در تاریخ سینما


7. شاهزاده بزرگ – Grand Prince – 2018

عشق انگیزه بسیاری از چیزهاست. زمانی که یک فرد در مرکز عشق دو نفر قرار می گیرد داستان پیچیده خواهد شد. مخصوصا اگر این دو با هم برادر باشند. داستانی اقتباسی از شاهزاده بزرگ آنپیونگ و پادشاه سجو درباره مثلث عشقی دو برادر به یک زن که آن دو را در مقابل هم قرار می دهد. لی کانگ برادر بزرگ تر و ولیعهد است که بسیار بلندپرواز بوده و هیچ چیز نمی تواند مانع او شود. او به دنبال سونگ جا-هیون است. یک دختر زیبا و محترم که به شاهزاده احترام گذاشته اما عاشق او نیست، بلکه عاشق لی هوی است، برادر جوان تر لی کانگ. با اضافه شدن سیاست های دربار، داستان پیچیده تر می شود.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های کره ای که در سال 2018 اکران شدند


6. مهمان – The Guest – 2018

یون هوا پیونگ با توانایی های روانی به دنیا آمد و گرچه چیزهای وحشتناکی را میبیند، اما ترسناک ترین تجربه او درباره سون بود. سون شرورترین اهریمنی است که نه تنها فرد تسخیر شده را کنترل می کند، بلکه اهریمن های دیگر را نیز تحت کنترل خود درمی آورد. چوی یون و کانگ کیل-یونگ تنها فرزندان خانواده ای هستند که به دست شیاطین افتاده اند. چوی یک کشیش شد و شیوه احضار را آموخت. کانگ مانند پدرش کارآگاه شد، اما هنوز هم درباره موجودات ماورایی شک دارد. در این میان سون ظاهر می شود. آیا این افراد می توانند مانع سون شوند؟ یا اینکه به دام شیاطین می افتند؟

همچنین بخوانید: معرفی 11 سریال کره ای عاشقانه و درام که نباید از دست بدهید


5. آقای میستر – My Mister – 2018

سه برادر روش زندگی متفاوتی دارند. برادر بزرگ تر، پارک سانگ-هون فردی است که در دشوارترین شرایط شادی را می یابد. اما در حرفه اش چندان موفق نیست. برادر کوچک تر، پارک کی-هون قرار بود در بزرگسالی کارهای درست انجام دهد اما این اتفاق رخ نداد. او مدت زمان طولانی در یک جا گیر افتاده است. برادر وسط، شرایط بهتری دارد. پارک دونگ-هون در یک شرکت معماری کار کرده و تقریبا موفق است. رقابی او سعی دارند او را کنار بزنند، و اینجاست که لی جی-ان وارد می شود. او باید اعتماد دونگ –هون را جلب کرده و سپس او را شکست دهد.

همچنین بخوانید: 25 درام برتر سینمای کره جنوبی


4. زنده – Live – 2018

این سریال بر گروهی از افسران پلیس تمرکز می کند که جایگاه های شغلی بالاتر تا پایین تر یک اداره را به خود اختصاص داده اند. هر کدام از آن ها در زندگی شخصی یا کاری خود با مشکلی دست و پنجه نرم می کنند. هان جونگ-او در کاری که انجام می دهد موفق است، اما به عنوان یک پلیس زن در برخورد با همکاران مرد خود مشکل دارد. یئوم سانگ-سو از زمان اخراج از ارتش با مشکلات زیادی رو به رو شده است. او حتی در زندگی عادی خود نیز دچار مشکل است. اوه یانگ-چون به دلیل موفقیت در حل کردن جرایم به ارتقا شغلی دست می یابد، اما با ارتکاب تنها یک اشتباه به آسانی کنار گذاشته می شود.

همچنین بخوانید: 25 فیلم برتر کره‌ای تاریخ سینما


3. تو انسان هستی؟ – Are You Human؟ – 2018

او لورا یک دانشمند نابغه بود که زندگی اش را به کارش اختصاص داده است. همین کار باعث می شود از پسر جوانش، نام شین، فاصله بگیرد و در نتیجه پسرش را از او بگیرند. او در طی سال ها نتوانسته این مشکل را حل کند، به همین دلیل در طی سال ها چند ربات هوش مصنوعی شبیه پسرش ساخته است. زمانی که پسرش بزرگ می شود، وارث چایبول شده و در موقعیت خطرناک قرار می گیرد. پس از مدتی براثر یک حادثه به کما رفته و مادرش تصور می کند دشمنان ممکن است از این شرایط سواستفاده کنند. درنتیجه شرایط او را فاش نکرده و یک هوش مصنوعی به جای او به شرکت می فرستد تا وظایف او را انجام دهد. کانگ سو-بونگ زمانی که رفتار متفاوت هوش مصنوعی مشابه نام شین را میبیند، به او شک کرده و رفته رفته به ربات مشکوک می شود، درنتیجه شرایط پیچیده تر خواهد شد.

همچنین بخوانید: 30 فیلم برتر آسیایی در قرن 21 (بخش سوم)


2. مدیریت برتر – Top Management – 2018

علاوه بر سینمای کره، در سال های اخیر موسیقی کره نیز شهرت یافته است. پاپ کره یک صنعت رقابتی است که شهرت داشته و البته تقاضا در این عرصه نیز بالاست. S.O.U.L یک گروه چهار نفره است که به صنعت موسیقی راه یافته اما به دلیل رقابت بالا و تبلیغات پایین، نمی توانند به جایگاه خوبی دست یابند. اما با آشنایی با یک زن همه چیز تغییر می کند. این زن مدیر برنامه آن ها شده و در صنعت موسیقی کره به آن ها کمک می کند. اما موفقیت او بی دلیل نیست، او می تواند آینده را ببیند.

همچنین بخوانید: 30 فیلم برتر آسیایی در قرن 21 (بخش دوم)


1. مادر – Mother – 2018

همیشه برای مردم اتفاقات بد رخ می دهد. گرچه اغلب درباره آن ها خبر نداریم اما معمولا در معرض آن ها قرار می گیریم. در این شرایط افراد احساس بیچارگی داشته و نمی دانند که چکار کنند. اما سوال این است که شرایط همیشه به همین گونه می ماند؟ اگر بدانیم اتفاق بدی در شرف وقوع است چگونه می توانیم به زندگی ادامه دهیم؟ یک فرد تا چه زمانی می تواند دیگران را نجات دهد؟ زمانی که یک معلم متوجه می شود یکی از شاگردهایش در خانه آزار دیده با این سوالات مواجه می شود. او گام جدیدی برداشته و می خواهد مانع شرایط سخت کودک شود. درنتیجه کودک را دزدیده و مانند مادرش رفتار می کند.

همچنین بخوانید: 30 فیلم برتر آسیایی در قرن 21 (بخش اول)


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

دیدگاه‌ها (172)

بستن فرم

 1. Narges

  فروردین 21, 1400

  دوستان سریال گابلین قشنگه؟ من دیدم که بازیگرش لی دون ووکه همون که تو افسانه روباه نه دم بازی کرد خیلی خوشم اومد ازش حالا نمیدونم گابلین قشنگه یا چی

  پاسخ

  • ستایش در پاسخ به Narges

   فروردین 21, 1400

   یکی از بهترین سریالاییه که دیدم.کمدی و عاشقانه و درامه.خیلییییییییی جالبه از دستش نده

   پاسخ

 2. Narges

  فروردین 21, 1400

  من سریال روباه نه دم رو خیلی پیشنهاد میکنم عالی بود
  سریال دختر تک شاخ من،خوشبختی کوچک من، باغ شهاب سنگ هم فیلمای قشنگیه و همه در ژانر عاشقانه طنز هستند.بازممم خیلییییی خیلییی سریال روباه نه دم رو پیشنهاددددد میکنم از دستتتتت ندینننننن تا داغه ببینین

  پاسخ

  • ستایش در پاسخ به Narges

   فروردین 21, 1400

   منم همین ژانر فیلما رو می بینم …اره همشون خیلی قشنگن
   گابلین و خنده در وایکیکی و زیبای حقیقی هم خوبن

   پاسخ

 3. Fariba

  فروردین 19, 1400

  میشه سریال های بدون صحنه معرفی کنید

  پاسخ

  • ستایش در پاسخ به Fariba

   فروردین 21, 1400

   گابلین رو ببین
   مطمِنم خوشت میاد:)

   پاسخ

 4. زهرا

  اسفند 21, 1399

  سلام ،کسانی که گل شیطان رو ندیدین بهتون پیشنهاد میکنم حتما حتما حتما ببینید واقعا قشنگ بود مخصوصا کسانی که ژانر عاشقانه/هیجانی/جنایی/معمایی دوست دارن ……….

  پاسخ

 5. یگانه

  اسفند 14, 1399

  سلام ببخشید من یه تکه کوچکی از یک فیلم دیدم امانمیدونم اسمش چیه
  پسره و دختره تو دانشگاه هستند پسره دختره رو هی اذیت میکنه اب میریزه رو صورتش و بعدش دستمال گچی به دختره میده و تا پاک کنه و صورتش گچی بشه بعد دختره رو میخواد سوپرایز کنه یک جعبع که به شکل جعبه حلقه رو بر میداره و توش صوصک میزار دختر رو میترسونه دختره ناراحت میشه ومدرسه ترک میکنه بعدش پسره دفتر نقاشی دختررو بر میداره و میبینی که دختر عکساش رو کشید لطفا بهم بگو اسمش چیه

  پاسخ

  • متین در پاسخ به یگانه

   اسفند 17, 1399

   اگر اسمشو فهمیدی به منم بگو برم ببینم

   پاسخ

 6. Trn

  بهمن 30, 1399

  آااا سریال افسانه روباه نه دم و زیبای حقیقی و اقای ملکه بهتریییینن

  پاسخ

  • Shima در پاسخ به Trn

   اسفند 17, 1399

   سریال چینی دختر تک شاخ من
   سریال چینی باغ شهاب سنگ
   سریال کره ای همسایه بغلی اکسو

   پاسخ

  • ashkan_dolatkhah در پاسخ به Trn

   اسفند 18, 1399

   عااااااااااااااااااااااالیه فوق العاده بود بی نظیر

   پاسخ

  • ashkan_dolatkhah در پاسخ به Trn

   اسفند 18, 1399

   فیلم کاراگاه زامبی رو حتما ببینید خیلی خفن بود…..

   پاسخ

  • ftm در پاسخ به Trn

   اسفند 20, 1399

   آقای ملکه عااالی بود از ته دل باهاش میخندیدم ولی از قسمتای آخرش خوشم نیومد
   زیبایی حقیقیم فقط اون سکانسش که دختره رفته بود خونشون خواهرشو آرایش کنه یهو هندفری توی گوش از اتاق اومد بیرون .. ینی سر اون صحنه من مردم از خنده

   پاسخ

 7. زهرا

  بهمن 21, 1399

  سلام میشه چند تا فیلم عاشقانه معرفی کنید که فضای شادی داشته باشه و پایانش هم خوش باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

  • Trn در پاسخ به زهرا

   بهمن 30, 1399

   دوبون سونگ زن قوی_عروس خدای اب

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به Trn

    بهمن 30, 1399

    سلام ممنون از راهنماییت ولی متاسفانه دوتاشو دیدم.

    پاسخ

 8. زهرا

  بهمن 12, 1399

  سلام کسی سریال واحد 38 پلیس با بازی سئو این گوک رو دیده؟قشنگه؟عاشقانه هم هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟

  پاسخ

 9. صدرا

  بهمن 11, 1399

  من سریال کره ای زیاد دیدم
  اوائل از دیدن وارثان _ هیلر_ شکارچی شهر_ k2. و خاطرات الحمرا لذت بردم ولی با دیدن سریال my mister همه رنگ باختن. واقعا عالی بود با دیالوگ های قوی و مفاهیم عمیق
  بعد از دیدن این سریال دیگه از دیدن بقیه ی سریالها حس خوبی ندارم و توقعم بالا رفته. در یک کلام نامبر وان و به دور از کلیشه

  پاسخ

 10. Exo_kyung

  بهمن 3, 1399

  بین اینا تو هم انسانی و باستد بهترینن❤❤❤تو هم انسانی رو حتما ببینید

  پاسخ

 11. هچ

  دی 30, 1399

  سلام
  سریال های هیلر شکارچی شهر سرنوشت افسانه دریای آبی ومرا ذوب کن (یا به آرومی ذوبم کن یا ذوبم کن یه همچین چیزایی 😐😂) و ‌k2ب نظرم جالب میومد …
  میشه یکی بهم بگه سریال جذاب دیگ ای ک با این علاقه من بخوره چیه!؟
  ژانرش میشه حدودا اکشن عاشقانه هیجانی….
  نمی‌خوام دبیرستانی باشه مگر اینکه خیلی خاص باشه

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به هچ

   بهمن 3, 1399

   ژانر های اکشن و عاشقانه:سلام هیولا-صداتو میشنوم -وقتی تو خواب بودی-پینوکیو- بی خانمان- نسل خورشید-دکتر غریبه
   سریال دبیرستانی :وارثان-بوسه شیطنت آمیز
   سریال های w/ایمان/ملکه کی/بک دونگ سو دلاور/سلطنت ابدی/بهترین ضربه/اینها هم سریال های خوبی هستند!(ملکه کی و بک دونگ سو دلاور رو بشدت توصیه میکنم)

   پاسخ

   • هچ در پاسخ به زهرا

    بهمن 5, 1399

    صداتو میشنوم و وقتی تو خواب بودی و وارثان و بوسه شیطنت آمیر رو دیدم ولی ب نظرم ضعیف میان
    Wو ایمان و سلطنت ابدی و تو از ستاره ها اومدی خوب بودن
    مرسی از شما

    پاسخ

  • زهرا در پاسخ به هچ

   بهمن 3, 1399

   سریال شریک مشکوک هم هیجانی و عاشقانه است/
   سریال تو از ستاره ها اومدی هم کمدی و وعاشقانه و تخیلی هست.

   پاسخ

  • Army در پاسخ به هچ

   بهمن 11, 1399

   سلام
   من خیلی سریال دیدم اگه بخوام بهت معرفی کنم
   افسانه روباه نه دم و عقش کتابچه راهنماست و زیبایی حقیقی(مدرسه ایه پلی خیلی خوبه چون خودمم از مدرسه ای خوشم نمیاد اما این خوبه) و هتل دل لونا و افسانه دریای ابی و افسانه سلطنت ابدی و اغواگر ماهر و اقای ملکه و هوارانگ و سیندرلا و چهار شوالیه
   دیگه یادم نیس😂

   پاسخ

   • هچ در پاسخ به Army

    بهمن 16, 1399

    راستش افسانه روباه نه دم رو یکمی دیدم دیگ دلم نخواست ببینمش ی طوری بود 😬
    ولی افسانه دریای ابی و سلطنت ابدی خوب بود
    😂😂مرسی 😊

    پاسخ

  • تی ان در پاسخ به هچ

   بهمن 13, 1399

   وااایاگه افسانه دریای ابی رودیدی و خوشت اومده حتما زن قوی دو بون سو، منشی کیم چشه ، و ست بیول تازه کار رو حتما ببین
   سریال مدرسه ای هم پسران برتر از گل از همه بهتر بود .
   فایتینگ

   پاسخ

   • هچ در پاسخ به تی ان

    بهمن 16, 1399

    بله دو بونگ‌سون دختر قوی بانمکه

    پاسخ

   • هچ در پاسخ به تی ان

    بهمن 16, 1399

    ی پ اومد چی بود😐😂
    دوبونگ‌سون دختر قوی رو دیدم بانمک بود مرسییی
    فایتینگ🙃

    پاسخ

  • الا در پاسخ به هچ

   بهمن 19, 1399

   اغواگر بزرگ رو ببین خیلی قشنگه مدرسه ای نی یعنی از مدرسه فارغ التحصیل شدن بعد هیجانش متوسطه ولی داستان عشقش متفاوته خیلی قشنگه در کل عررر

   پاسخ

   • هچ در پاسخ به الا

    بهمن 21, 1399

    😂😂😂😂😂تنکس

    پاسخ

  • زهرا در پاسخ به هچ

   بهمن 22, 1399

   سلام سریال قهرمان عجیب من رو حتما ببین خیلی قشنگه….

   پاسخ

 12. ریحاته

  دی 22, 1399

  سلام من خیلی از این سریالهایی که گفتین دیدم واقعا عالی بودن
  و به بقیه هم اینا رو پیشنهاد میکنم ببینین
  اینا بهترین سریالای کره ای که من دیدم هستن
  دوبونگ سون زن قوی
  آلارم عشق که بهترین سریال توی عمرم بود واقعا عالی بود
  پسران برتر از گل
  و دبلیو

  پاسخ

 13. Raha

  آذر 9, 1399

  سلام اسم ی سریال میخواستم ک پسره و دوستاش دختره رو توی مدرسه اذیت میکنن تا اینک بعد چند وقت پسره عاشق دختره میشه‌.
  موهای پسره صورتیه و دختره هم عینکیه😂اگه اسمشو میدونین بهم بگین لطفا

  پاسخ

  • احمد در پاسخ به Raha

   آذر 16, 1399

   دختر آتشین

   پاسخ

 14. نسیم

  آذر 8, 1399

  سلام،وقت بخیر اسم یک فیلم کره ای رو میخواستم،زن چاق،و خیانت شوهرش رو میبینن می‌ره عمل زیبایی میکنه،و بعد کاری میکن شوهرش عاشقش میشه.یک قسمت کوتاهی از این فیلم رو دیدم ولی اسمش نمی‌دونم چی.ممنون میشم بگین

  پاسخ

  • زهرا در پاسخ به نسیم

   دی 30, 1399

   سریال تولد یک زیبا

   پاسخ

 15. زهرا

  آذر 6, 1399

  سلام ، میشه چند تا فیلم که ژانرش شبیه شکارچی شهر و هیلر باشه معرفی کنید؟

  پاسخ

 16. کارولاین

  آبان 17, 1399

  فیلم
  عاشقان ماه
  پسران فرا تر از گل
  وارثان
  ایا تو هم انسانی
  شاهزاده زیر شیر وانی
  هتل دل نونا
  دوبونگ سون زن قوی
  شکارچی شهر
  سلیقه شخصی
  دریای آبی
  هوارانگ
  دابلیو
  افسانه خورشید ماه
  دختر تکشاخ
  بانوی منحصر بفرد
  افسانه روباه نه دم
  ببر و گل رز

  حتما این فیلم ها رو ببنید

  پاسخ

 17. ریحانه

  آبان 9, 1399

  فیلم هایی که دیده ام وخیلی قشنگ بودن :
  وارثان
  توزیبایی
  هتل دل لونا
  عاشقان ماه
  دوبونگ سون زن قوی
  همسایه بغلی اکسو
  ملکه سازان پنهان
  شکارچی شهر
  دریای ابی
  پینوکیو
  باران عشق
  زیبای درون
  به توکه زیبایی

  پاسخ

 18. ریحانه

  آبان 9, 1399

  میشه فیلم از چانیول از اکسو بهم معرفی کنید

  پاسخ

  • لیلا در پاسخ به ریحانه

   آبان 12, 1399

   سریال خاطرات الحمرا و فیلم من با یک آنتی فن ازدواج کردم

   پاسخ

 19. ریحانه

  آبان 9, 1399

  میشه فیلمی مثل هتل دل لونا بهم معرفی کنید؟

  پاسخ

 20. ریحانه

  آبان 9, 1399

  سلام ببخشید میشه چندتا فیلم بهم معرفی کنید که خیلییییی پرطرفدار و زیبا باشه ممنون میشم

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به ریحانه

   آبان 11, 1399

   این ده تا سریال جزو پر طرفدارترین سریال های عاشقانه ی کره ایه.
   1. Crash Landing on You / سقوط اضطراری بر روی تو
   2. Descendants of the Sun / نسل خورشید
   3. My Love From The Star / عشق م ناز ستاره ها اومده
   4. Goblin / گابلین
   5. Kill Me, Heal Me / بکش و خلاصم کن
   6. City Hunter / شکارچی شهر
   7. Reply 1997 / پاسخ به 1997
   8. Secret Garden / باغ مخفی
   9. Mister Sunshine / آقای آفتاب
   10. Cheese in the Trap / پنیر در تله
   و این سریال ها هم تو مایه های هتل دلونا ست.
   1. A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   2. W: Two Worlds / دبلیو دو جهان
   3. Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo / عاشقان ماه
   5. Arang and the Magistrate / آرانگ و دادرس
   6. Oh My Ghostess / اوه روح من
   7. 49 Days /49 روز
   8. Mirror of the Witch / آینه ی جادوگر
   9. Black / سیاه
   10. Uncontrollably Fond / عشق بی پروا
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • نمد در پاسخ به NANI

    اسفند 22, 1399

    سلام میشه یکی به من سریال های کره ای کمدی معرفی کنه من واقعا عاشق ژانر های کمدی هستم

    پاسخ

  • TRN در پاسخ به ریحانه

   بهمن 30, 1399

   سونبه رژ نزن _در حال پخش_عاشقان ماه_دوبون سونگ زن قوی _ اقای ملکه _ تو فوق العاده ای

   پاسخ

 21. علی

  مهر 24, 1399

  سلام سریال دختر تک شاخ من و تو زیبایی رو دیدم خیلی واسم جذاب بود سریال های مشابه اون ها اگه میشناسید ممنون میشم بگید.

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به علی

   مهر 25, 1399

   این سریال ها رو بهتون پیشنهاد می کنم و بعید میدونم که خوشتون نیاد.
   1.To the Beautiful You / به تو که زیبایی
   2.Coffee Prince / کافه پرنس
   3.Princess Hours / روزگار شاهزاده
   4.Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
   5.Cinderella and Four Knights / سیندرلا و چهار شوالیه
   6.Moonlight Drawn by Clouds / مهتاب نقاشی شده ابرها
   7.Dream High / رویای بلند
   8.Flower Boy Ramen Shop / گل پسر رشته فروش
   9.Fight For My Way / نبرد در راه من
   10.Sungkyunkwan Scandal / رسوایی سونگ کیون کوان
   11.The Heirs / وارثان
   12.Personal Taste / ضائقه ی شخصی
   13.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   14.My Princess / پرنسس من
   15.Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
   16.My Girlfriend Is a Gumiho / دوست دختر من روباه نه دمه
   17.The Greatest Love / برترین عشق
   18.I Am Not a Robot / من ربات نیستم
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • Bonny در پاسخ به NANI

    آذر 27, 1399

    این سریالا بیشتراش آبکیه وداستانای ساده و آبکی

    پاسخ

 22. Jerome

  مهر 19, 1399

  والا این سریالایی که معرفی کردین به جز سه چهارتاشون بقیه شون محبوب نیستن :/

  پاسخ

 23. z.k

  شهریور 18, 1399

  من قبلا یه سریال کره ای دیدم یه قسمتشو
  که دو تا گروه موسیقی با هم مسابقه میزارن که یکی موسقی پاپ بود و یکی دیگه سنتی بعد شرط مسابقه این بود که هرکی باخت تا 1 سال باید خدمتکار طرف برنده باشه و دختره وسط اجرا سیم سازش پاره میشه و میبازه
  خیلی دنبالش گشتم میشه اگه کسی میدونه اسمش رو بگه؟؟

  پاسخ

  • هنا در پاسخ به z.k

   شهریور 21, 1399

   سلام اسمش عاشقم شدی یا ضربان قلب هستش

   پاسخ

  • Miss mary در پاسخ به z.k

   مهر 2, 1399

   سلام اسم سریالش عاشقم شدی یا ضربان قلب 😘

   پاسخ

 24. a.m

  شهریور 6, 1399

  حتتما حتما حتما سریال دبلیو رو ببینین فووووق العادس
  و اینکه میشه چنتا سریال مثل دبلیو بهم معرفی کنین؟

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به a.m

   شهریور 13, 1399

   بهتون اطمینان میدم که این سریال ها کاملا باب میل شماست.
   1.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   2.Pinocchio / پینوکیو
   3.Hotel Del Luna / هتل دلونا
   4.While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   5.Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
   6.The Bride of the Water God / عروس الهه ی آب
   7.Goblin / گابلین
   8.I Am Not a Robot / من ربات نیستم
   9.The Legend of the Blue Sea / افسانه ی دریای آبی
   10.Romance is a Bonus Book / عشق یک کتاب جایزه است
   11.Memories of the Alhambra / خاطرات الحمرا
   12.A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   13.Descendants of the Sun / نسل خورشید
   14.City Hunter / شکارچی شهر
   15.Moon Lovers: Scarlet Heart Ryeo / عاشقان ماه
   16.Healer / شفا دهنده
   17.The K2 / کی 2
   18.My Girlfriend Is a Gumiho / دوست دختر من روباه نه دمه
   19.Vampire Flower / گل خون آشام
   20.Oh My Venus / اوه ونوس من
   21.Arthdal Chronicles / تاریخ آرسدال
   22.My Secret, Terrius / تریوس مخفی من
   23.Encounter / رویارویی
   24.The King in Love / پادشاه عاشق
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • M در پاسخ به NANI

    اسفند 19, 1399

    سلام
    ببخشید میشه چندتا سریال مثل سریالای زن قوی دو بونگ سون و عشق مخفی رو معرفی کنید !؟ سریال هایی که دانشگاهی یا تو شرکت هستن یا حتی سریال هایی که به اجبار باهم دوست میشن و در اخر عاشق هم میشن
    ممنونم

    پاسخ

  • علی در پاسخ به a.m

   آبان 21, 1399

   بله واقعا سریال دبلیو عالی و بی نظیر بود سریال تو فوق العاده ای هم باحال بو و سریال فروشگاه ست بیول تازه کار این ها عالی بودن

   پاسخ

 25. melika

  شهریور 3, 1399

  سلام.
  ببخشيد ميشه يك سريال مثل منشي كيم چشه يا شريك مشكوك معرفي كنيد😁

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به melika

   شهریور 3, 1399

   این سریال ها باید مناسبتون باشه.
   1.I Am Not a Robot / من ربات نیستم
   2.Cinderella and Four Knights / سیندرلا و چهار شوالیه
   3.Romance is a Bonus Book / عشق یک کتاب جایزه است
   4.Descendants of the Sun / نسل خورشید
   5.Fight For My Way / نبرد در راه من
   6.Crash Landing on You / سقوط اضطراری بر روی تو
   7.To the Beautiful You / به تو که زیبایی
   8.Oh My Venus / اوه ونوس من
   9.It’s Okay, That’s Love / مشکلی نیست این عشقه
   10.Kill Me, Heal Me / بکش وخلاصم کن
   11.Princess Hours / روزگار شاهزاده
   12.Birth of a Beauty / تولد یک فرشته
   13.Because This Is My First Life / چون این اولین زندگی من است
   14.Strong Woman Do Bong Soon / زن قوی دو بونگ سون
   15.While You Were Sleeping / وقتی تو خواب بودی
   16.Healer / شفا دهنده
   17.A Korean Odyssey / یک ادیسه ی کره ای
   18.My Love From Another Star / عشق من از ستاره ها اومده
   19.Jealousy Incarnate / حسادت آشکار
   20.ID: Gangnam Beauty / آیدی من خوشگل گانگامه
   21.Full House / خانه ی کامل
   22.My Secret, Terrius / تریوس مخفی من
   23.Arang and the Magistrate / آرانگ و دادرس
   24.The Heirs / وارثان
   25.Encounter / رویارویی
   26.I Remember You / بخاطر سپردمت
   27.Moonlight Drawn by Clouds / مهتاب نقاشی کشیده شده با ابرها
   28.Radio Romance / رادیو عاشقانه
   29.Cheer Up! / تشویق کن
   امیدوارم خوشتون بیاد.

   پاسخ

   • melika در پاسخ به NANI

    شهریور 12, 1399

    ممنونم❤️

    پاسخ

   • Ati در پاسخ به NANI

    مهر 14, 1399

    من عاسق وارثانم هنوز برام جذابیت داره ی سریال مثل اون بهم معرفی کنید

    پاسخ

    • NANI در پاسخ به Ati

     مهر 15, 1399

     این سریال ها تقریبا شبیه وارثانه.
     1.Boys Over Flowers / پسران برتر از گل
     2.Cinderella and Four Knights / سیندرلا و چهار شوالیه
     3.Princess Hours / روزگار شاهزاده
     4.Personal Taste / ضائقه ی شخصی
     5.School 2017 / مدرسه 2017
     6.Cheer Up! / تشویق کن
     7.Dream High / رویای بلند
     8.You Are Beautiful / تو زیبایی
     9.Coffee Prince / کافه پرنس
     10.To the Beautiful You / به تو که زیبایی
     11.Flower Boy Ramen Shop / گل پسر رشته فروش
     12.Pinocchio / پینوکیو
     13.The Legend of the Blue Sea / افسانه ی دریای آبی
     14.I Am Not a Robot / من ربات نیستم
     15.Reply 1997 / بازگشت به 1997
     16.Love Alarm / زنگ خطر عشق
     17.Extraordinary You / تو فوق العاده ای
     18.Cheese in the Trap / پنیر در تله
     امیدوارم خوشتون بیاد.

     پاسخ

     • مهدی در پاسخ به NANI

      اسفند 8, 1399

      سلام میشه چند تا سریال در سبک نابودی دنیا یا مسافرت زمات معرفی کنی یا چند تا سریال که میخ کوبم کنه پای صفحه نمایش ممنونم

      پاسخ

   • ŊIKÎE در پاسخ به NANI

    فروردین 24, 1400

    همه اینا کره ای ان؟

    پاسخ

  • hanie در پاسخ به melika

   بهمن 7, 1399

   وای منم این دو تا سریالو خیلی دوست داشتم. میشه یکی دوتا سریال تو این ژآنر که از همش قشنگ تره رو بگید. مخصوصا منشی کیم چشه عالی بود

   پاسخ

 26. Hmmm

  مرداد 30, 1399

  اولا نمیدونم این مطلب چرا اینقدر کامنت داشت و بعدش اینکه سریال های کره واقعا خوب نیستن و این نظر من نیست و نظر کل منتقدانه، اگه وقت فیلم دیدن دارین پس فیلم های خوب ببینین

  پاسخ

  • NANI در پاسخ به Hmmm

   مرداد 31, 1399

   اولا که این بخش کامنت زیاد داره چون سریال های کره ای واقعا پر طرفدارن نه تنها تو ایران بلکه تو کل جهان به خصوص اروپا و آمریکا.بعدش ما جز خوبی تو سریال های کره ای چیز دیگه ای ندیدیم.حداقلش از فساد های اخلاقی سریال های آمریکایی تو سریال های کره ای خبری نیست.حالا اگه فساد های اخلاقی رو از سریال های آمریکایی پاک کنی داستان نیست و نابود میشه.اما شما ببینید کره ای ها چقدر خلاقن که بدون فساد های اخلاقی سریال های به این خوبی تولید کردن.اگه یه عده از منتقدها نظرشون در مورد سریال های کره ای منفیه در عوض خیلی هاشون نظرشون مثبته.همین یه ماه پیش داشتم نظر یه منتقد هالیوودی رو در مورد سریال سقوط بر روی تو رو میخوندم که آنچنان ازش تعریف میکرد که خدا میدونه و گفت که همسرش دوبار این سریال رو دیده ولی هنوز سیر نشده.
   ما وقتمون رو صرف سریال های مفسد آمریکایی نمی کنیم.حالا هر چقدر هم خوب باشن.اما سریال های کره ای واقعا قشنگ هستن و نمی تونید نظرتون رو به تحمیل کنید.
   سریال های کره ای انواع و اقسام داره و نمی تونید با تماشای دوتا سریال آبکی قضاوت کنید.مثلا سریال کینگدم و غریبه و بی خانمان و مادر و سیگنال و … از این ماست بندی ها نیست.یا مثلا سریال دایه جویونگ که اصلا قابل توصیف نیست.بدون گرافیک صحنه های جنگی جذاب تر از گیم آف ترونز
   رو به تصویر کشیده.فقط باید ببینید تا بفهمید که چی میگم.ولی باز هم سلیقه ایه.نمیشه چون سلیقه ی ما با بقیه متفاوته دیگران رو سرزنش کنیم.

   پاسخ

   • Sara در پاسخ به NANI

    شهریور 11, 1399

    دم ات گرم حرفات کاملا درسته

    پاسخ

   • محمد در پاسخ به NANI

    بهمن 10, 1399

    سلام دوست عزیز..سریالی تو سبکای سریال سقوط بر روی تو رو میتونین معرفی کنین که درباره کره شمالی هم توش باشه؟سریال سقوط بر روی تو واقعا عالی بود

    پاسخ

  • هانا در پاسخ به Hmmm

   شهریور 15, 1399

   اون منتقد هیچی سرش نیست.اصلا چنین منتقدی رو باید دهنش رو گل گرفت که هیچ علمی از سینما نداره و اومده سریال های بی نظیر کره ای رو میگه بد.اگه واقعا سریال های کره ای خوب نیستن پس این همه تقلید هالیوود از فیلمنامه های کره ای برای چیه؟؟شما ها که می گید سریال کره ای بده باید پاسخگو این سوال باشید.

   پاسخ

  • ATI در پاسخ به Hmmm

   شهریور 23, 1399

   تا اونجایی ک من میدونم سریالهای کره ای طرفداران خیلی زیادی داره حتی میتونم بگم نصف مردم ایران کره ای میبینن

   پاسخ

   • شاهدبت در پاسخ به ATI

    اسفند 15, 1399

    جومونگ به تنهایی باعث شده بگیم نود ونه درصد فیلم کره ای میبینن

    پاسخ

 27. آوا

  مرداد 22, 1399

  این سریال ها هم خیلی قشنگن –> 1.دوبونگ سو زن قوی 2.افسانه دریای آبی 3.بکش خلاصم کن 4.همسایه بغلی اکسو 5.او زیبا بود

  پاسخ

 28. fatemeh

  مرداد 18, 1399

  سلام . بی زحمت سریال کره ای معرفی کنید که موضوعش مثل سریال من ربات نیستم باشه‌. ممنون.

  پاسخ

  • ATI در پاسخ به fatemeh

   شهریور 23, 1399

   بچه ها من دنبال یه سریالیم ک اسمشو نمیدونم و تقریبا قدیمیه و برمیگرده حدودای سالی ک سریال دوست دختر من پخش میشد تقریبا اون سالها
   درباره دختریه ک یه خواهر دوقلو داشته و از خانواده ثروتمندیه و در کودکی به علت اتش سوزی همه فک میکنن اون مرده درحالی ک پیرزنی اونو نجات داده ولی نمیدونست دختر کیه برای همین خودش بزرگش میکنه و خواهرشم وقتی بزرگ میشه عاشق مردی میکشه ک کارگردانه. روزی ک خواهرش و اون پسر تو ماشین بودن تصادف میکنن چون دختره انگشترش میوفته کف ماشین و پسره در حین رانندگی هم خم میشه کمکش کنه تا انگشتر رو پیدا کنه. دختره میمیره ولی پسره زنده میمونه چندسال بعد پسره برای فیلمبرداری یکی از فیلماش میره در یکی از روستاها ک از قضا خواهر دوقلوعه دختر اونجا زندگی میکنه و….
   کسی این سریالو تا حالا دیده و میدونه اسمش چیه؟

   پاسخ

 29. Ava

  مرداد 12, 1399

  سریال با موضوع خوانندگی سراغ ندارید؟

  پاسخ

  • shakila در پاسخ به Ava

   مرداد 21, 1399

   سلام من خیلی وقته دنبال ی سریال هستم ولی اسمش رو نمیدونم موضوعش در مورد ی مرد که معروفه که ی دختری دستیارش هست و مرد عاشق دستیارش میشه براش لباس می خره و اینکه ی شبی میرم تو کافه مرد با ی نفر دعوا میشه و طرف میاد شیشه بطری بزنه تو سر مرد که دختره میاد جلوش و شیشه میخوره تو سرش

   پاسخ

   • گمنام در پاسخ به shakila

    مرداد 30, 1399

    دختر شیشه به سر😐🙄😂😂😂😂😂😂

    پاسخ

   • لیلا در پاسخ به shakila

    شهریور 26, 1399

    اسم سریالش درخشان ترین ستارس من اینو امروز تموم کردم با بازی تاعو عضو سابق اکسو هس 44 قسمته خیلی قشنگه

    پاسخ

  • ATI در پاسخ به Ava

   شهریور 23, 1399

   رویای بزرگ 1 و 2- تو زیبایی- کشاورز مدرن (البته بیشتر کمدیه)

   پاسخ

 30. سپیده

  تیر 29, 1399

  سلام
  به سریال های نام برده شده توسط دوستان، این هم اضافه شه خاای از لطف نیست،:
  سریال خاطرات الحمرا به سفارش بکه نتفلیکس ساخته شده(نویسنده ی سریال همان نویسنده ی سریال دبلیو هست)

  پاسخ

 31. مرضیه

  تیر 27, 1399

  سریال خوب از هر جهت یعنی تاریخ ارتدال ( تاریخ اسادل).
  ببینید صرر نمیکنید و به خودتون میگید کاش زودتر دیده بودم . و به بقیه هم توصیه ش میکنید. من بهش ۹ از ۱۰ میدم .

  پاسخ

 32. Rasta

  تیر 6, 1399

  لطفا نام سریال رابهم بگید منتظرم ممنون

  پاسخ

 33. Rasta

  تیر 6, 1399

  سلام خدمت دوستان و عوامل سایت من چند وقته دنبال سریالی میگردم که نه زیاد معروفه نه اسمشو میدونم نه اسم بازیگران چون انها هم معروف نیستند و من حالا بخشی از ان سریال را توضیح میدهم لطفا اگر می دانید نام سریال را به من بگوید که واقعا سپاسگزارم🙏🙏🙏😘 توضیحاتی درباره سریال: دختری عاشق مدیر یه شرکت بود که هر طور شده به بهانه ی کمک به اون و شرکتش با اون کار کرد و دختره بدون اینکه متوجه بشه داشت اطلاعاتی رو حتی از شرکت پدرش که دشمن تجارتی پسره بودبه اون میداد و پسره داشت از اون سو استفاده میکرد تا اینکه دختره فهمید و اونجا بود که من سکانسی از اون سریال دیدیم که دختره در حال مست کردن و بهم ریخته بود و پسره هم اسم دختره رو رسمی صدا میزد در حالی که داشت تو خیابون میگشت و به اون میگفت که متاسفه و اینکه دختره بهش گفت یه پسر پیدا میکنه و باهاش میگرده که تو حسودیت بشه وبا این حال پسره گفت هنوز میتونه با اون کار کنه و با کمال تعجب اونو در حالی که مست بود تو بغلش گرفت و هر چی میگف پسره هم می گفت باشه باشه ممنون که وقتتون رو گذاشتین و مطالعه کردین لطفا نام سریال رو بهم بگید خیلی ممنون🙂🙏

  پاسخ

  • سمیه در پاسخ به Rasta

   مرداد 1, 1399

   این که تعریف کردی شبیه جامعه مرفه هست حالا ببین اونه یا نه

   پاسخ

 34. یکی

  تیر 3, 1399

  سلام میشع سریال کره ای با موضوعی مثل “born agin” معرفی کنید

  پاسخ

 35. Kodra

  خرداد 24, 1399

  اسم فیلم کره ای که دختره صورتش پرجوشه پسره عاشقش میشه چیه؟

  پاسخ

  • Kai در پاسخ به Kodra

   خرداد 27, 1399

   اون که هنوز ساخته نشده.. دارن میسازنش …. اسمش زیبایی حقیقیه که مانهواش رو می تونی بخونی

   پاسخ

 36. lU

  اردیبهشت 21, 1399

  بهترین سریال های کره ای که دیدم
  1_مبارزه در راه من2_هوارانگ3_منشی کیم چشه؟4_خنده در وایکیکی2(یکش رو اصلا پیشنهاد نمیکنم)5_عاشقان ماه(آخرش رو زیادی کش دادن)6_هتل دل لونا عالی بود7_عشق در مهتاب8_شوهر100روزه9_آیا توهم انسانی؟10_وارثان11_دبلیو (از قسمت دومش عاشقانه داشت😍)12_ارباب ماسک13_گوبلین14_مموریست15_میو پسر اسرار آمیز ساده است16_عشق ملکه اینهیون17_آرلام عشق18-رویای بلند19_ماه در آغوش خورشید20_دکتر غریبه
  21_شاهزاده زیراتاق شیروونی22_مدرسه2015(توکی هستی؟)23_افساه دریای نیلگون24_شاهزاده بزرگ

  پاسخ

  • Foofoo در پاسخ به lU

   مرداد 18, 1399

   چقدر نظرتون برعکسه منه حقیقتا نظر ادم ها باهم فرق داره

   پاسخ

   • Hmmm در پاسخ به Foofoo

    مرداد 30, 1399

    بله، درسته 🤧

    پاسخ

 37. mahan

  اردیبهشت 9, 1399

  سریال مثل رویای بلند 1 معرفی می کنید

  پاسخ

 38. ایکس

  اردیبهشت 4, 1399

  پینوکیو
  تو فوق العاده ای(کیم رو وون توشه)
  مدرسه2017
  نسل خورشید
  مرا به آرامی ذوب کن
  هیلر
  کی2
  باران عشق
  عشق بی پروا(ولی خیییلی غمگین)
  خنده در وایکیکی(روده پر میشی)
  دبلیو
  عشق در دبیرستان
  آبیس
  پسر روان سنج
  آیدی من خوشگل گانگنامه
  حالا با عشق تمیز کن
  دوبونگ سون زن قوی
  منشی کیم چشه
  او زیبا بود
  گابلین
  بیگ
  و….خیلی زیبان
  (ولی واقعا از پسران برتر از گل بدم میومد مخصوصا بازی دختره تو اون)

  پاسخ

 39. شيدا

  اسفند 28, 1398

  ميشه يه سريال خفن كره اي تو ژانر ترسناك و موزيكال معرفي كنيد

  پاسخ

  • Foofoo در پاسخ به شيدا

   مرداد 18, 1399

   ترسناک جنایی صدا ۱و۲

   پاسخ

 40. setayesh

  اسفند 19, 1398

  سلام میشه سریال عاشقانه ای معرفی کنین که شخصیت های جذابی داشته باشن 🙂

  پاسخ

  • ریما در پاسخ به setayesh

   اسفند 25, 1398

   باران عشق

   پاسخ

   • سیمین در پاسخ به ریما

    فروردین 23, 1399

    منم پیشنهاد میدم. عالی بود

    پاسخ

   • سیمین در پاسخ به ریما

    فروردین 23, 1399

    عالی. منم پیشنهاد میدم اینو.

    پاسخ

   • سیمین در پاسخ به ریما

    فروردین 23, 1399

    سلام بچه ها
    من اینا رو دوست داشتم:
    عاشقان ماه
    باران عشق
    تو زیبایی 🙂
    چیزی در باران (؟ اسمش همین بود؟)
    آجوشی من
    وارثان
    اولین سریالی که دیده م و هنوزم دوسش دارم: پسران برتر از گل

    اصلا هم هیلر و تو از ستاره ها اومدی و گابلینو دوست نداشتم.

    پاسخ

    • رها در پاسخ به سیمین

     اردیبهشت 5, 1399

     اونا رو کاری ندارم ولی گابلین فوق العاده بود تو سلیقه نداری

     پاسخ

     • فاطمه در پاسخ به رها

      خرداد 11, 1399

      چرا فکر می کنید کسی سلیقه اش با شما یکی نباشه سلیقه نداره شاید بی سلیقه بودن از شماست که می خوایید نظر خودتون به بقیه تحمیل کنید

      پاسخ

     • رز در پاسخ به رها

      شهریور 2, 1399

      راس میگه

      پاسخ

   • Raha در پاسخ به ریما

    خرداد 8, 1399

    پایان خوش یا غمگین؟

    پاسخ

  • ZAHRA در پاسخ به setayesh

   فروردین 14, 1399

   سقوط اضطراری روی تو
   بهترین سریال کره ای ک دیدم با بازی هیون بین معروف و خوشتیپ

   پاسخ

   • melika در پاسخ به ZAHRA

    مرداد 3, 1399

    عالییییییی بود

    پاسخ

   • عاطفه در پاسخ به ZAHRA

    بهمن 3, 1399

    موافقم سریال سقوط بر روی تو عاااالی بود
    البته
    چیزی در باران هم واقعا عاااالیه

    پاسخ

  • سنا در پاسخ به setayesh

   اردیبهشت 24, 1399

   از نظرم اغواگر بزرگ خیلی قشنگه

   پاسخ

  • ali در پاسخ به setayesh

   تیر 19, 1399

   my country

   پاسخ

  • Foofoo در پاسخ به setayesh

   مرداد 18, 1399

   آقای آفتاب_نسل خورشید_ماشین تحریر شیکاگو

   پاسخ

  • گل بهار در پاسخ به setayesh

   مرداد 25, 1399

   اگه سریال تو زیبایی رو ندیدید حتما پیشنهاد میکنم ببینید من سریال های گابلین…زن قوی دوبونگ سون… عاشقان ماه… پسران برتر از گل… افسانه دریای ابی و پینوکیو رو دیدم اما لنظرم تو زیبایی از همشون قشنگ تر بود

   پاسخ

  • Hmmm در پاسخ به setayesh

   مرداد 30, 1399

   Friends ببین ، زیاد عاشقانه نیس ولی شخصیت های باحالی داره و اگه دوست داشتی، سریال The Office نسخه آمریکا هم ببین

   پاسخ

   • Ayda در پاسخ به Hmmm

    شهریور 8, 1399

    کلا در تلاشی که سریال آمریکایی رو بجای کره ای توصیه کنی؟😂😂😂
    تلاشت واقعا ستودنیه😂😂
    تعداد زیادی نظر خوندم دیدم چند تاشو ریپلای زدی خب تو ک خوشت نمیاد اینجا چه میکنی؟😂😂

    پاسخ

 41. m.m

  بهمن 24, 1398

  سریال مدرسه ای معرفی میکنین؟

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به m.m

   بهمن 27, 1398

   سگ سیاه-استاد شیطان 3- آکادمی سوپر استار-عجله برای تابستان مرده-جوانی من-جایی که تنها ما می شناسیم-یک لیتر اشک-برو برو ماهی مرکب-تنها چیزی که برای عشق میخواهم تو هستی-شکست عشقی-یک چیز کوچک به نام عشق اول-در آینده منتظرتم-وقتی که جوان بودیم-آیدی من زیبایی گانگنامه-گل پسر رشته فروش-ضربان قلب(از همه قشنگتره)-باغ شهاب سنگ- قهرمانان غیرمنتظره-عشق خیلی زیباست-به زیبایی تو(خیلی قشنگه)-نه ثانیه: عشق ابدی-ضربه تپنده ۲-ضربه تپنده- زمانی که عاشق نبودیم-انتقام شیرین ۲-بعد از مدرسه خوش شانسی یا نه-پاسخ به ۱۹۹۷-تو فوق العاده ای(این هم قشنگه)-معلم هیپ هاپ-پرنسس کوچولوی من-دوکگو ریوایند-پیشنهاد تاثیر گذار-روزگار شاهزاده(محشره)-قهرمان عجیب من-عشق در دبیرستان- معلم کابوس-قلعه آسمان(جزو برترین هاست)-وارثان(این که اصلا نمی شه توصیف کرد)-روزگار شاهزاده-من معلمت هستم-بازگشت زوجین-پری وزنه بردار کیم بوک جو-روزهای رنگین کمانی-رویای بلند ۲-رویای بلند ۱- موسیقی فردا-محققان دبیرستان دخترانه سئونام-چاپلوسان-ماهی خال خالی- پسران برتر از گل(شاهکاره)- راز روستای آچیارا-ستاره بزرگ-فقط برقص- آلارم عشق(اینکه دیگه خیلی قشنگه)-مدرسه موریم-تشویق کن-دانشکده رازآلود-خدای درس-مربای پرتقال-ورق برگردان-شهادت دروغ سلیمان-دختران نسل ۱۹۷۹-روی قلبت کلیک کن- مامان عصبانی- عواقب-مدرسه ۲۰۱۷- تو کی هستی: مدرسه ۲۰۱۵-مدرسه ۲۰۱۳- پسر کارشناسی ارشد-سرت رو بذار روی شونم- دنیای زیبا-یهویی عاشق شدن- آقای پری دریایی من-یک نوجوان فصل دوم-یک نوجوان-کلاس دروغ-لحظه ای در هجده سالگی
   خدا کنه به درتون بخوره.به سختی در آوردم اسماشون رو…

   پاسخ

  • Badgirl در پاسخ به m.m

   فروردین 4, 1399

   مدرسه ۲۰۱۳
   مدرسه ۲۰۱۵
   مدرسه ۲۰۱۷
   مدرسه موریم
   خدای درس

   پاسخ

  • Parisa در پاسخ به m.m

   شهریور 18, 1399

   مدرسه ۱۰۱۷
   مدرسه ۲۰۱۵
   رویای بلند یک و دو

   پاسخ

 42. آذین

  دی 22, 1398

  سلام
  میشه یه نفر به من یه سریال کره ای معرفی کنه موضوعش خوانندگی باشه رقص و….مثل گروه بی اساس یا سریال ساکت شو گروه گل پسر ؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟?؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  خیلییبیییییییی مهمه
  لطفاً بگییییید
  مرسی،😻😍😘

  پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به آذین

   بهمن 27, 1398

   اینها همه خوب اند اما همه نیستند.مثلا سریال هایی مثله Vagabond و Mother و Stranger و … رو هم باید می نوشتید.من متاسفانه خیلی وقت تماشای سریال ندارم.اما از دیگران شنیده ام این سریال ها معرکه اند و نباید از دست شون داد.
   اگه می خواین یه لیست بدم.

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به ملکه سئوندوک

    فروردین 23, 1399

    سلام ممنون ازتون که اسم سریال رو گفتید میشه لطف کنید فیلم‌های سینمایی یا سریال‌های درام هم برام ایمیل کنید من خیلی دوست دارم ببینم ممنون از لطفتون 🙏🙏🙏

    پاسخ

  • ملکه سئوندوک در پاسخ به آذین

   بهمن 27, 1398

   استاد ایدول کره ای- یک چیز کوچک به نام عشق اول-همسایه من نمیتونه بخوابه-دروغگو و معشوقه اش-ضربان قلب(این خیلی قشنگه)-تو زیبایی(این هم همین طور)-مصاحبه نهایی کی پاپ-پشتکار گو هائه را-آهنگ مرگ-سی اما هفده ساله-معلم هیپ هاپ-پرنسس کوچولوی من-ما به هم زدیم- ادامه دارد- درباره زمان-موزیکال-معشوقه-رویای بلند ۲-رویای بلند ۱-دختر دوست داشتنی من-موسیقی فردا-ستاره بزرگ-ستاره جهان- آیریس- ورق برگردان-همسایه بغلی اکسو-پنج انگشت- هنرمندان-بخاطر جنی-درخشان ترین ستاره در آسمان-میخواهم آهنگتو بشنوم-پادشاه هیپ هاپ:خیابان ناسنا-وقتی که شیطان نام تو را صدا میزند
   انشاا… که به درد شما هم بخوره.کاش زودتر می اومدم این سایت و نام این سریال ها رو بهتون معرفی می کردم.خدا کنه یه سر بزنید.

   پاسخ

   • Mona در پاسخ به ملکه سئوندوک

    فروردین 27, 1399

    سلام میشه سریال عاشقانه و کمدی که در یک سریال هست رو معرفی کنید ممنون خیلی زیاد😊

    پاسخ

    • ملکه سئوندوک در پاسخ به Mona

     اردیبهشت 22, 1399

     ببخشید که زودتر سر نزدم.ولی از این ژانر خیلی زیاده.یعنی اگه نام ببرم به اندازه ی یه طومار میشه.با این حال سریال “دبلیو” رو بهتون پیشنهاد میکنم.امیدوارم خوشتون بیاد.

     پاسخ

    • 2007 در پاسخ به Mona

     تیر 12, 1399

     نسل‌ خورشید

     پاسخ

    • گل بهار در پاسخ به Mona

     مرداد 25, 1399

     تو زیبایی رو اگه ندیدید حتماااا ببینید..مطمینا خوشتون میاد😍

     پاسخ

  • mahan در پاسخ به آذین

   اردیبهشت 11, 1399

   رویای بلند 1 و2

   پاسخ

  • Raha در پاسخ به آذین

   خرداد 8, 1399

   رویای بلند

   پاسخ

  • مبی در پاسخ به آذین

   خرداد 13, 1399

   رویای بلند ۱و۲

   پاسخ

  • Mobi در پاسخ به آذین

   خرداد 13, 1399

   سلام به نظر من رویای بلند یک ودو
   گوبلین
   عاشقان ماه
   دروغه عشق معشوقه
   ))))))))))))شربک‌مشکوک با همکار مشکوک)))))))؟؟؟؟؟
   یکه تنها(مینی فیلمه)
   ایا تو انسانی
   وارثان
   ))))))))))تو زیبایی بی نظیره))))))))))

   پاسخ

  • Parisa در پاسخ به آذین

   شهریور 18, 1399

   رویای بلند ۱و۲

   پاسخ

 43. نازنین

  دی 20, 1398

  این فرزندان هیچکس رو اصلا از دست ندید 🙂

  پاسخ

 44. Nanaz

  آذر 29, 1398

  بهترین سریال هایی که دیدم و جذاب بودن:😊😊
  تو از ستاره ها اومدی
  رویای بلند 1
  وارثان
  باران عشق
  عاشقان ماه
  من ربات نیستم
  تو زیبایی
  خنده در وایکیکی
  افسانه دریای آبی
  سی اما هفده ساله
  شکارچی شهر
  دبلیو
  عشق در دبیرستان
  قهرمان عجیب من
  دلم برات تنگ شده
  گابلین
  نوازش قلبت
  خوشگل گانگنام
  پسر روانسنج
  آخرین ماموریت فرشته عشق

  پاسخ

  • فرن در پاسخ به Nanaz

   بهمن 22, 1398

   پسران فراتر از گل رو ندیدی یعنی هیچی ندیدی

   پاسخ

   • amirhossein در پاسخ به فرن

    فروردین 22, 1399

    آره باهات موافقم .مخصوصا با بازی لی مین هو و بوم سوک.

    پاسخ

    • kaari در پاسخ به amirhossein

     مرداد 17, 1399

     منم همینطور فوق العاده زیبا توی یه روز تمام قسمتاشو تموم کردم

     پاسخ

   • mahan در پاسخ به فرن

    اردیبهشت 11, 1399

    بنظر من اصلا قشنگ نبود و نتونستم نگاه کنم

    پاسخ

   • صبا در پاسخ به فرن

    مرداد 6, 1399

    من که ازش بدم اومد

    پاسخ

  • الی در پاسخ به Nanaz

   مرداد 30, 1399

   ببخشید سوال داشتم ، شما سریال ها رو دانلود میکنین ؟ از کجا ؟

   پاسخ

 45. ریحانه

  شهریور 29, 1398

  مستر سان شاین عالیه. حرف نداره. بابازی لی بیانگ هان عالی تر هم شده. فیلمبرداری هنری و نورپردازی خلاقش اون رو از همه سریال های کره ای که دیده بودم متمایز کرده. بدون هیچ صحنه ای یه عشق پاک و خالص رو به تصویر کشیده. پایان تلخی داشت و وقتی دیدمش گفتم خدایا عدالتت کجا بود؟ ولی ارزش دیدن داره. تا وقتی نبینید نمی تونید قضاوت کنید. من اولین بار که عکسش رو توی سایت دیدم گفتم سریال چرته ای و سلیقه ی من نیست. ولی بعد از دیدنش دیگه هیچ سریالی به چشمم قشنگ نمی یاد. اگه هم می خواید ببینید(البته اگه دوست داشتید) دوبله فارسی ش رو ببینید. دوبله اش حرفه ای با صدای مینو غزنوی(صدای یانگوم) و صدای پرویز نعمتی(صدای کیم سورو تو سریال سرزمین اهن). دوبله هم طنز جالبی داره. بازهم پیشنهاد می کنم. حتما ببینید. من خودم اتفاقی باهاش اشنا شدم و اگه آشنا نمی شدم تو جهالت خودم که سریال چرتیه می موندم. ولی با بازی لی بیانگ هان( که بازیگر بین الملی و هالیوودیه و بعد از نه سال برگشته کره) و با دین قسمت دو (هرچند همه قسمت هاش عالی بود) نظرم عوض شد و به شخصه می تونم بگم شاهکار کره است. از شبکه نت فیلیکس امریکایی هم که پخش شده و کلی اواردز جهانی هم گرفته. دیگه چی می خواین؟ بازهم می گم. قضاوت نکنید و ببینید. قسمت اولش شاید به نظرتون مسخره باشه ولی قسمت دوش فوق العاده اس. پس اگه قسمت اول رو دیدین و خوشتون نیومد صبر کنید چون کلی سوپرایز در پیش داره. باز هم می گم ببینید. با دوبله فارسی هم ببینید.

  پاسخ

  • The Fiery Phoenix در پاسخ به ریحانه

   دی 17, 1398

   ممنون از راهنمایی تون.حالا هوس کردم که برم این سریال رو نگاه کنم.چون من هم مثل شما فکر کردم این سریال باب میل ام نیست.اما در کل نباید هیچ سریال کره ای رو از پیش قضاوت کرد. چون اول باید دید بعد نظر داد.

   پاسخ

  • Negar در پاسخ به ریحانه

   بهمن 21, 1398

   فوق العاده بود تاثیر گذارترین سریالی بود که تا حالا دیده بودم من بندرت اشک میریزم ولی قسمت آخر این سریال واقعا بغض هر کسی رو میترکونه

   پاسخ

 46. فاطمه

  شهریور 13, 1398

  سلام من سریال های کره ای ه خیلی دوست داشتم اگر شما این فیلم هاراندیدید بهتون پیشنهاد میکم
  1-توزیبایی 2-هیلر3-تقدیم به توکه زیبایی4-وارثان5-من ربات نیستم 6-شارچی شهر 7-افسانه دریای ابی8-ضربان قلب 9-پینوکیو10-ماهی خال خالی11-بوسه شیطنت امیز12-پسران فراتراز گل13-عشق در دبیرستان14-نامزد من روباه15-عاشقان ماه16-عشقم اهل ستاره هاست
  من اسم فیلم هایی که نوشتمو به ترتیب ننوشتم ولی همش قشنگه

  پاسخ

 47. Sh

  تیر 16, 1398

  میشه یکی به من سریال مثلث عشقی جدید معرفی کنه مرسی اه 🤨😄🙈

  پاسخ

 48. lindi

  خرداد 16, 1398

  سلام خسته نباشین
  به عنوان کسی که ۷ ساله کیدرامره و بیشتر از ۱۰۰ تا سریال دیده میخواستم چند تا سریال پیشنهاد کنم
  مطمئنم از دیدنشون پشیمون نمیشین البته اگه با ژانرش مشکلی نداشته باشین
  هیلر (اکشن)
  کی ۲(اکشن)
  زن قوی(فانتزی )
  عشقم از ستاره ها(فانتزی)
  ملکه کی(تاریخی)
  عاشقان ماه(تاریخی)
  نسل خورشید(اکشن)
  گوبلین(تخیلی)
  زندگی روی مریخ(تخیلی)
  مدافع(حقوقی)
  دبلیو(تخیلی)

  پاسخ

  • نازی در پاسخ به lindi

   تیر 4, 1398

   بنظرم باید فصل های 1 و 2 و 3 سریال صدا رو بهش اضافه کنی محشره

   پاسخ

  • saba در پاسخ به lindi

   تیر 29, 1398

   سلام
   اره واقعا همه اینا عالی بودن
   اگه میشه بازم معرفی کنین

   پاسخ

   • زهرا در پاسخ به saba

    مهر 24, 1398

    شاهزاده زیر شیروونی رو ببین عاشقش میشی

    پاسخ

  • گل در پاسخ به lindi

   مرداد 6, 1398

   دبلیو عالییییییی بود حتما پیشنهاد میکنم

   پاسخ

  • نگب در پاسخ به lindi

   شهریور 25, 1398

   از اونجایی ک لایک نداره مجبور شدم ریپلای کنم درووود بر تو ( : ‍

   پاسخ

  • مهران در پاسخ به lindi

   فروردین 1, 1399

   شکارچیان برده رو ندیدی یعنی هیچی ندیدی

   پاسخ

  • mahan در پاسخ به lindi

   اردیبهشت 11, 1399

   زندگی رو مریخ کره ای؟

   پاسخ

 49. melina

  خرداد 9, 1398

  می خواستم یه انتقادی داشته باشم . اولا طبق نظرسنجی بین اکثر کی درامر ها توی یه سایت دیگه سریال خنده در وایکیکی ، اقای افتاب ، منشی کیم چشه به ترتیب از اول تا سوم انتخاب شده بودند . به نظر خودم که بیشتر از ده ساله که سریال کره ای می بینم باید رده بندی تون رو اصلاح و دوباره تنظیم کنید . ممنون

  پاسخ

 50. B.s

  اردیبهشت 21, 1398

  سلام خسته نباشید!
  متن لیست اشتباهاتی توش داره لطفا درستشون کنید چون دچار اشتباه میکنه افرادیو که میخوان ببینن!
  ۱_هنوز ۱۷ دحتره بعد از ۱۳ سال که ۳۰ ساله شده از کما بیرون میاد
  ۲_دنیای بیرون پتو+ورشکسته+رستوران چهارچرخ برنامه تلوزیونیه نه سریال
  ۳_وایکیکی نمیخوان فیلم بسازن دچار مشکل بی پولی میشن ویه بچه تو مسافرخونه پیدا میشه!
  ۴_قاضی محترم داداشته قاضیه نه وکیل
  ۵_مهمان دختره مثله مادرش پلیس میشه نه پدرش
  ۶_تو انسانی بچشو ازش میگیرن خودش دور نمیشه+یه ربات درست میکنه نه چندتا
  ۷_مدیریت عالی عکسش ماله یه سریال دیگه به اسم سرگرم کننده هاس

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به B.s

   اردیبهشت 21, 1398

   سلام،
   اکثر مواردی که گفتین بررسی و اصلاح شد
   خیلی ممنون بابت فیدبک ها 🌹

   پاسخ

  • مهمان در پاسخ به B.s

   خرداد 6, 1398

   شما که خودت پر سوتی هستی جناب
   هنوز 17: ایشونم نوشتن که 17 سالشون بود 13 سال بعد خودت اینارو جمع کنی میشه 30
   واکیکی درسته دچار بی پولی میشن ولی می خواستن از اولم فیلم بسازن و قسمت اخرم موفق می شن
   مدیریت عالی هم این عکس خود فیلم هست شما خودت برو اسم سریال سرگرم کننده هارو سرچ کن حتی بازیگراش هم یکی نیستن که باعث اشتباه بشه با بقیه سریال ها هم متاسفانه اشنا نیستم

   پاسخ

  • M… در پاسخ به B.s

   خرداد 8, 1398

   وایکیکی میخان فیلم بسازن درسته

   پاسخ

  • یبادبثس در پاسخ به B.s

   تیر 15, 1399

   تو انسانی بچشو که گرفتن مجبورش میکنن دور بشه
   سه تا روبات درست میکنه یکی از بچگیاش یکی از نوجوونی هاش و یکی از بزرگیاش

   پاسخ

 51. ریرا

  اردیبهشت 13, 1398

  ای گل گفتی دختر هیلر عالی بود

  پاسخ

 52. نازی

  اسفند 27, 1397

  اوه راستی یادم رفت هنوز 17 یا اسم دیگش سی اما هفده هم جالب بود ولی یه کمدی عاشقانه خیلی خیلی سادس که حاشیه نداره اگه دوست داشتین ی سریال اروم و با کلیشه نگاه کنین خوبه

  پاسخ

 53. نازی

  اسفند 27, 1397

  مای میستر درام خیلی خوبی داشت و سخت کوشی و مهربونی رو نشون میداد عشق جی ان هم بهترش کرده بود سریال ایا تو هم انسانی فوق العاده بود بنظرم این که ی ربات چجوری میتونه وارد دنیای ادما بشه و ارتباط برقرار کنه باهاشون جالبترش کرده بود حتما ببینید
  مستر ساین شاین شروع فوق العاده قوی داشت ولی بعدش کشش دادن
  بقیه رو هم ندیدم هنوز^_^
  ولی هنوزم هیچی واسم هیلر نمیشه 🙂

  پاسخ

  • Love u jg در پاسخ به نازی

   تیر 21, 1398

   سلام من سریال تولید کننده رو دوست داشتم بهتون پیشنهاد کنم. و اینکه لطفا سریال های قوی رو پیشنهاد بدید . ممنون

   پاسخ

   • Mina در پاسخ به Love u jg

    مرداد 2, 1398

    گابلین و نسل خورشیدوببین فیلمنامه واقعاقویه

    پاسخ

   • mahan در پاسخ به Love u jg

    اردیبهشت 11, 1399

    بی خانمان از بیخانمان قوی تر من ندیدم بین تموم سریالایی ک دیدم

    پاسخ

    • Mahla در پاسخ به mahan

     اردیبهشت 29, 1399

     من ک تا عمر دارم منتظر فصل دومش هستم.فووووووق العااده بود.😍

     پاسخ

     • Dead King(Amir)B در پاسخ به Mahla

      تیر 15, 1399

      نه بابا:)

      پاسخ

      • NANI در پاسخ به Dead King(Amir)B

       مهر 22, 1399

       یعنی چی نه بابا؟؟!!اصلا این سریال رو دیدی که این رو میگی؟هر کی دیده منتظر فصل دومشه.تو هم ببینی همین طور تو کفش می مونی!

       پاسخ

       • zakiye در پاسخ به NANI

        آبان 5, 1399

        سلام من فیلم های وارثان باغ شهاب سنگ پسران برتر از گل بوسه شیطنت امیز خانه تایلندی عشق در مدرسه
        مدرسه ۲۰۱۸
        ملکه کی رو دیدم عالی هستن بهترینن اگه فیلم کره ای دوست دارید لطفا این فیلم ها رو ببینید 😁

        پاسخ

    • عاطفه در پاسخ به mahan

     بهمن 3, 1399

     کاملا باهاتون موافقم
     البته آجوشی من یا مای میستر هم فیلمنامه و ساخت قوی داره

     پاسخ