معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از “ناروتو” قوی‌تر هستند

“ناروتو اوزوماکی” یکی از شناخته‌شده‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است که ظاهر خاص، تبدیل شدن از یک گوشه‌گیر به یک قهرمان، و قدرت‌های خداگونه، او را به شخصیت محبوب طرفداران انیمه و خیل تماشاگران، تبدیل کرده است. گرچه با قسمت آخر انیمه “ناروتو” (Naruto) داستان او ظاهراً به پایان رسید، اما با حضور در “باروتو: ناروتو نسل‌های بعدی” (Boruto: Naruto Next Generations) در راهنمایی پسرش باروتو در ماجراجویی نینجایی، دوباره خودش را اثبات کرد.

بی‌شک ناروتو شخصیتی محبوب و انگیزه بخش است، اما شخصیت‌هایی قوی‌تر از این شخصیت انیمه نینجا هم وجود دارند. او شاید یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای خود باشد، اما شخصیت‌های دیگری هم هستند که نوع قدرتشان متفاوت است. در حقیقت آن‌ها می‌توانند به راحتی او را شکست دهند.

پدر باروتو پس از ساعت‌ها تمرین یک قدرت بی رقیب است که توانسته قدرت نینجای دمون فاکس و مردی که نینجوتسو را اختراع کرد را به دست آورد. با این وجود این بیست شخصیت مهارت‌ها و قدرت‌های خیلی بیشتری دارند که که از توانایی ناروتو خارج است. درحالی که رویارویی میان ناروتو و هرکدام از این شخصیت‌ها دیدنی خواهد بود، اما تصور پیروزی او در مقابل این شخصیت‌ها دشوار است. در اینجا 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


20. سایتاما (وان پانچ من – One Punch Man)

سایتاما، شخصیت اصلی “وان پانچ من” با یک حرکت می‌تواند هر دشمنی را شکست دهد. گرچه این توانایی بهترین صحنه‌های اکشن را خلق می‌کند اما سایتاما را به موجود ترسناکی بدل می‌کند.

او پس از سه سال تمرین به قوی‌ترین قهرمان تبدیل شده و وقتی متوجه می‌شود که برای دستیابی به این توانایی چه مسیری را طی کرده، دیر می‌شود. گرچه زندگی او مانند زندگی ناروتو پربار نیست، اما به راحتی می‌تواند او را شکست دهد زیرا قدرتش هم بی‌رقیب بوده و هم دلیل غم و تنهایی اوست.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه وان پانچ من (One Punch Man)


19. سان گوکو (دراگون بال زد – Dragon Ball Z)

گوکو در همه شرایط نمی‌تواند ناروتو را شکست دهد اما پس از رستاخیز دوم در Majin Buu می‌تواند به راحتی ناروتو را شکست دهد. گوکو پس از تبدیل شدن به سوپر سایان سه، چنان قدرتی دارد که می‌تواند کل زمین را نابود کند. هیچ شخصیتی در ناروتو نمی‌تواند به چنان قدرتی دست پیدا کند، چه برسد به شخصیت اصلی. مسلماً، چنین قدرتی در نبرد تن به تن مفید نیست، اما وقتی گوکو سرعت و قدرت تبدیل شوندگی به سوپر سایان و الترا اینستینکت را داراست، به یک قدرت بی رقیب بدل می‌شود. سان کوگو، پدر انیمه شونن، از ناروتو و بسیاری از قهرمان‌های جدید بهتر است.


18. مانکی دی.لوفی (وان پیس – One Piece)

مانکی دی.لوفی، قهرمان سریال جذاب و تاثیرگذار “وان پیس” به راحتی می‌تواند نینجای بلوند را شکست دهد. درحالی که ناراتو می‌تواند شورش بزرگی به پا کند، اما برای انجام تکنیک‌هایش به قدرت شخصیت‌های دیگر وابسته است.

تمام حمله‌های لوفی، پس از تبدیل شدنش به خاطر میوه گام گام، از بدنش سرچشمه گرفته، درحالی که ناروتو برای شکست دشمنان به دمون فاکس و شخصیت‌های قدرتمند دیگر نیاز دارد. در نبردی تن به تن و بدون وجود قدرت‌های بیرونی، لوفی بعد از یک تلاش طولانی و سرگرم کننده پیروز می‌شود.


17. آیزاک نترو (هانتر × هانتر – Hunter X Hunter)

آیزاک نترو، رئیس سابق انجمن هانتر، بعد از نبرد طوفانی با شاه مروئم، جانش را از دست داد. درحالی که ناروتوی معمولی از آیزاک معمولی قویتر است، ما آیزاک یک استثناست و می‌تواند ناروتو را شکست دهد.

درحالی که ناروتو می‌تواند دمون فاکس را با خود همراه کند، مروئممی تواند با حملات مختلف کاراته دشمنش را شکست دهد. آیزاک از ناروتو باهوش‌تر و زرنگ‌تر است. چون در یک ماجراجویی که می‌توانست به قیمت جانش تمام شود، ده سال تمرین کرده تا بتواند فوراً ده هزار مشت بزند.


16. بان (هفت گناه کبیره – Seven Deadly Sins)

آیا ناروتو می‌توانست هر شخصیت دیگر در دنیای خودش را شکست دهد؟ قطعاً، اما بهرحال او جاودانه نیست. درحالی که گناه طمع، یا بان، پس از نوشیدن جام جاوادنگی که در جنگل فری کینگ یافته، عمر جاوادنه دارد. او در “هفت گناه کبیره” از هر حادثه‌ای جان سالم به در برده، و با ادامه سریال هرلحظه امکان مرگش وجود دارد اما دوباره زنده می‌شود.

گرچه شاید بان نتواند آسیب خاصی به ناروتو وارد کند، اما خودش می‌تواند هر آسیبی را تحمل کرده و خود را اتیام دهد. بنابراین هر نبردی میان بان و ناروتو به پیروزی بان منجر می‌شود.

همچنین بخوانید: رتبه بندی برترین قسمت های انیمه هفت گناه کبیره (Nanatsu no Taizai)


15. مآب (مآب سایکو 100 – Mob Psycho 100)

کاگیاما شیگو یا همان مآب، پس از آشنایی با جماعتی قدرت‌های دورجنبی یافته که نیروی تمام بلایای طبیعی را یکجا داراست. زمانی که مآب کنترل خود را از دست بدهد یا بیهوش شود، قدرت‌های روانی‌اش غیرقابل توقف خواهند شد.

شاید ناروتو از لحاظ جسمی از مآب قوی‌تر بوده و قدرت‌های بیشتری داشته باشد، اما هیچ سلاح و قدرتی نمی‌تواند در مقابل سلاح‌های ناپدید و روانی مآب از ناروتو محافظت کند. این دو شخصیت آنقدر بیخیال هستند که هرگز به جان هم نمی‌افتند. ناروتو هرگز با دشمنی مانند مآب نجنگیده و نمی‌تواند در مقابل نیروهای دورجنبی او مقاومت کند.


14. جوتارو کوجو (ماجراجویی عجیب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

جوتارو کوجو، سومین شخصیت مهم انیمه بلند “ماجراجویی عجیب جوجو” با استفاده از توانایی مقاومت ستاره پلاتینی، به آسانی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. در این انیمه، این توانایی مربوط به روح بوده و توانایی انجام فعالیت‌های ماورایی را به یک فرد می‌دهد.

این توانایی به او این امکان را می‌دهد تا برای چند ثانیه زمان را متوقف کرده و در زمان متوقف شده و بعد از آن مشت‌های مرگ آور وارد کند. ناروتو نمی‌تواند در مقابل دشمنی که زمان را متوقف می‌کند مقاومت نماید و با هر حرکت او جوتارو حرکتی وارد می‌کند. جوتارو کوجو، یکی از سرسخت‌ترین شخصیت‌های انیمه است که در هر مبارزه می‌تواند ناروتوی نینجا را شکست دهد.


13. لایت یاگامی (دفتر مرگ – Death Note)

اگر ناروتو هم قدرت‌های پیچیده‌ای داشت شاید لایت یاگامی زنده نمی‌ماند. با این حال، این قاتل سریالی احتمالاً هرگز اجازه نمی‌داد رویارویی‌شان مرگبار شده و پیش از آنکه دیر شود از شر ناروتو خلاص می‌شد.

لایت که کیرا هم نام دارد، با استفاده از قدرت دفتر مرگ از شر هرکس که به نظرش ارزش زنده ماندن را ندارد، خلاص می‌شود. تنها کاری که او برای پایان دادن به زندگی یک نفر انجام می‌دهد، نوشتن نامش در دفتر مرگ و تجسم کردن صورت اوست. اگر می‌دانست ناروتو به سراغش می‌آید از قبل نامش را در دفتر نوشته و از شرش خلاص می‌شد. البته ناروتو هم از اینکه بقیه اسمش را ببرند یا به چهره‌اش فکر کنند خوشش می‌آید.


12. آلوکارد (هلسینگ نهایی – Hellsing Ultimate)

در مبارزه میان خون آشام ها و نینجاها، همیشه خون آشام ها خیالشان راحت است و اینبار هم همینطور است. آلوکارد که دراکولا هم نام دارد، در آغاز انیمه یک خون آشام جاودانه است، اما در پایان، می‌تواند در یک چشم بهم زدن ظاهر و ناپدید شود.

به علاوه او ارتشی از موجودات اهریمنی دارد که می‌توانند به جای او مبارزه کنند. با وجود قدرت‌های خون آشامی او و تمایلش به سلاح‌های آتشین، که البته ناروتو هیچ تصوری از آنها ندارد چون در زمان او وجود نداشتند، آلوکارد به راحتی می‌توانست نینجای نارنجی را شکست داده یا حتی قورت بدهد.

همچنین بخوانید: معرفی 12 فیلم جذاب و دیدنی شبیه ون هلسینگ (Van Helsing)


11. تتسو شیما (آکیرا – Akira)

تتسو شیما یک روانی با قدرت‌های بی‌رقیب است که می‌تواند کل جهان انیمه “آکیرا” را نابود کند. پس از اینکه در تصادف با موتورسیکلت نزدیک است جانش را از دست بدهد، درحالی بهوش می‌آید که نیروهایش بیشتر شده و می‌خواهد از دنیایی که برای یتیمی مانند او جایی ندارد، انتقام بگیرد.

درحالی که ناروتو از هرجهت قدرتمند است، تتسو در پایان فیلم آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرت‌های روانی غیرقابل کنترلش کل جهان را نابود کرده و از نو بسازد. توانایی‌های تتسو در میدان نبرد او را بی رقیب کرده و ناروتو در مقابل این مرد جوان هیچ شانسی نخواهد داشت.

همچنین بخوانید: 10 فیلم برتر آکیرا کوروساوا که باید تماشا کنید


10. کربی (کربی: به موقع در یا – Kirby: Right Back At Ya)

درحالی که کربی بیشتر به خاطر بازی‌های ویدیویی‌اش شهرت دارد، در انیمه اختصاصی خود به نام “کربی: به موقع در یا” حضور خواهد داشت. این حباب صورتی رنگ محبوب در این انیمه در مقابل تهدیدهای مختلف از دریم‌لند محافظت کرده و قدرت‌های بسیاری را به نمایش می‌گذارد. کربی در این انیمه آنقدر قوی است که می‌تواند با قدرتش دشمن خود را به سمت خورشید فرستاده و بعد او را کباب شده تحویل بگیرد.

اگر قدرت او در بازی‌های ویدیویی را نیز درنظر بگیریم، او می‌تواند هیولاها را از بین برده و در آخرالزمانی که کسی باقی نمانده زنده بماند. عده کمی می‌توانند در برابر این حباب صورتی زنده بمانند و مسلماً ناروتو یکی از آنها نیست.


9. گاتس (برسک – Guts)

گاتس شمشیرباز شاید از لحاظ جسمی از ناروتو ضعیفتر باشد، اما از لحاظ عاطفی قوی‌تر است. در این فانتزی تاریک، گاتس توانسته هر اتفاق بدی را پشت سر بگذارد و زندگی‌اش را برای از میان برداشتن اشرار که وحشت ایجاد کرده‌اند، قربانی کند.

او پس از خیانت بهترین دوستش گریفیث، هنوز در حال التیام دردهای خود است، درحالی که نارتو به تدریج ارزش خود را پیدا می‌کند. گاتس از لحاظ عاطفی از هر لحاظ از ناروتو قوی‌تر است، و با شمشیر اژدهکش خود و دست مصنوعی‌اش می‌تواند هر نینجایی را شکست دهد.


8. ارن ییگر (حمله به تایتان – Attack On Titan)

آیا ارن ییگر از “حمله به تایتان” که می‌تواند خود را به یک تایتان 15 متری تبدیل کند، می‌تواند ناروتو را شکست دهد؟ قطعاً نه. ناروتو به راحتی می‌تواند فردی با توانایی تغییر چهره و مشت‌های سریع را شکست دهد. اما خوب این تنها قدرت ارن نیست.

کمی بعد در سریال، ارن متوجه می‌شود که می‌تواند تمام تایتان‌ها را تحت سلطه خود دربیاورد. درحالی که ناروتو می‌تواند به راحتی یک تایتان 15 متری را شکست دهد، اما نمی‌تواند در مقابل ارتش آنها ایستادگی کند. مخصوصاً زمانی که همه آنها 50 متری باشند. شاید ارن در مبارزه برابر پیروز نشود، اما در کنار ارتش تایتان‌ها پیروز است.


7. یامی یوگی (یو-گی-او – Yu-Gi-Oh)

یامی یوگی، پادشاه بازی‌ها، در هر تقابل فیزیکی می‌تواند ناروتو را شکست دهد. چقدر پیش می‌آید که مردم در انیمه با مشت مبارزه کنند؟ مسلماً احتمالش از بازی‌های دیگر کمتر است. یامی یوگی در بازی پوکر، شوگی و هر بازی دیگری که در دنیای ناروتو و هرجای دیگر باید ناروتو را شکست می‌دهد.

گرچه در دنیای ناروتو توانایی‌های یامی تاثیرگذاری کمتری دارند زیرا در این دنیا کارت بازی‌های کودکان کم‌اهمیت‌تر هستند، اما نمی‌توان انکار کرد که در بازی‌ها یوگی از ناروتو قوی‌تر است.

همچنین بخوانید: ۶ انیمه سینمایی جذاب و دیدنی از ۶ سال اخیر که حتما باید تماشا کنید


6. کوروسنسی (آنساتسو کیوشیتسو – Assassination Classroom)

ناروتو شخصیت قدرتمندی است که الهام بخش بسیاری بود، اما به اندازه هشت پای زردرنگی که به جوانان آموزش می‌دهد قوی نیست. با اشتباه شدن یک آزمایش علمی، کوروسنسی سرعت نامحدود و قدرت مرگبار یافته اما ظاهرش را از دست داده است.

او از اسلحه سریع‌تر بوده و آنقدر قوی است که می‌تواند ماه را ویران کند و شرط بسته که اگر دانش آموزان یک دبیرستان در عرض یک سال تحصیلی او را از بین نبرند همان بلا را سر زمین بیاورد. او چه در مبارزه یا در الهام بخشیدن به دیگران، همیشه پیشرو است.


5. ایچیگو کوروساکی (بلیچ – Bleach)

درحالی که ناروتو از “بلیچ” داستان منسجم‌تر و پرمعناتری داشته باشد، ایچیگو، قهرمان “بلیچ” می‌تواند در مبارزه ناروتو را شکست دهد. او پس از بیدار کردن قدرت‌های جدید، می‌تواند حتی خدایان را شکست دهد.

ناروتو در پایان انیمه‌ها به کمک ساسوکه و پس از یک نبرد تنها یک خدا یا بیگانه را از بین می‌برد. درحالی که در سریال “ناروتو” تمام سری‌ها تقریباً شبیه بودند اما “بلیچ” در قسمت‌های آخر بر قدرت ایچیگو افزود و مسلماً در نبرد او و ناروتو، ناروتو پیروز می‌شود.


4. کنشیرو (مشت ستاره شمالی – Fist Of The North Star)

یکی از اصلی‌ترین قهرمان‌های انیمه‌های شونن، و شخصیتی شبیه مکس دیوانه با قدرت‌های کونگ فو، که می‌تواند ناروتو را شکست دهد. او استاد هنر رزمی هوکوتو شینکن بوده و با ایجاد فشار و انرژی در بدن دشمن می‌تواند سرش را منفجر کند.

او نمی‌تواند حملات پرانرژی ناروتو را انجام دهد اما با یک ضربه خوب می‌تواند پیروز شود. ناروتو محتاط‌ترین مبارز نیست، بنابراین احتمالش وجود دارد که ناروتو در مقابل کنشیرو تسلیم شود چون او با یک ضربه مرگبار می‌تواند به پیروزی برسد.


3. یوسوکه اورامشی (یو یو هاکوشو – Yu Yu Hakusho)

کارآگاه یوسوکه اورامشی یکی از بهترین قهرمان‌های انیمه شونن و ستاره یکی از بهترین انیمه‌های شونن یعنی “یو یو هاکوشو” است. یوسوکه دوران کودکی سختش را پشت سر گذاشته و قبول می‌کند که ارزش عشق‌ورزی دیگران را دارد، همچنین به خاطر حملات مرگبارش قدرتمند می‌شود.

سلاح مرگبارش و قدرت تغییر چهره به او اجازه می‌دهد تا با هر دشمنی مبارزه کند. می‌توان گفت یوسوکه الهام بخش بسیاری از قهرمان‌های انیمه‌های شونن بود، گرچه تعداد کمی توانستند به عمق و جایگاه او برسند. نه تنها یوسوکه از ناروتو قوی‌تر است، بلکه شخصیت قدرتمندتر و جذاب‌تری دارد.

همچنین بخوانید: لیست 30 شخصیت برتر در تاریخ انیمه‌ها


2. کیوبی (پول میجای مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica)

کیوبی وجودی بامزه و گربه مانند به نظر می‌رسد اما قدرتی هیولاگونه دارد که می‌توانند جهان را نابود کنند. کیوبی موجودی آشوب طلب است که در جستجوی نوعی ویرانی است تا دختران به مأمور نابودی تبدیل شده و خلقت را از بین ببرند. و موجودی قدرتمند و جاودانه است و در صورت داشتن وقت کافی می‌تواند ناروتو را از دنیا محو کند.

این هیولای احساسی نه شکست می‌خورد نه متوقف می‌شود. او جلوه مرگ بوده و می‌تواند دشمن خود را به مرگ و نابودی بکشاند، تا جایی که دشمنش از تمام تصمیماتش در طول زندگی پشیمان خواهد شد.


1. اتومسک (فولی کولی – Fooly Cooly)

اتومسک شاه دزدان دریایی بیشتر یک عنصر داستانی است تا شخصیت. او قدرت و آزادی بسیاری از شخصیت‌ها را داشته و مانند آنها دوست ندارد با محدودیت‌هایی که دیگران و جامعه اعمال کرده زندگی کند.

او نمی‌تواند در مقابل ناروتو شکست بخورد، زیرا او جلوه آزادی است و شکست توسط ناروتو با این موضوع تداخل دارد. به علاوه او یک ققنوس فضایی است که می‌تواند در زمان و مکان سفر کرده و گاهی اوقات مثل یک ربات، ربات‌های دیگر چند برابر اندازه‌اش را از بین می‌برد. ناروتو به هیچ شکل نمی‌تواند در برابر این شخصیت انیمه مقاومت کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (3056)

بستن فرم

 1. yaya

  خرداد 8, 1402

  لیست خوبی بود ولی سایکی کوسوئو هم هست

  پاسخ

 2. abolfazl

  فروردین 18, 1402

  این میگی مقایسه الکیه برو دراگون بال رو ببین و ناروتو ببین کدوم نسبت به جنگ که کردن سرعت و قدرت و تکنیک بهتری دارع خودت متوجه میشی بعد اینکه گوکو یک سوپر سایانه هر چی بزنیدش قویتر میشه

  پاسخ

 3. Ender night

  اسفند 28, 1401

  خدایی لایت اشاره کنه ناروتو مرده

  پاسخ

 4. خدایی بقیه رو قبول دارم ولی ارن اصن در سطح ناروتو نیست حتی اگه بره تو حالت تایتان مادر و یه لشکر تایتان بیاره نمیتونه

  اول املای درست ناروتو رو یاد بگیرید بعد مقاله بنویسید

  پاسخ

 5. Ali

  اسفند 20, 1401

  درضمن اگه مشکل از لحاظ اندازست، ناروتو تو حالت دگرگونی بیجو هم اندازه ارن هست

  پاسخ

 6. اسفند 20, 1401

  ناروتو تو حالت باریون مود همشونو با یه اشاره میبره تو هوا XD
  و درضمن ارن فصل چهار شاید قویتر باشه، اما ارن فصل های قبل نیست

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به ...

   اسفند 21, 1401

   وقتی فقط ناروتو دیدی:

   پاسخ

   • M در پاسخ به رهام

    فروردین 16, 1402

    قطعا انیمه ناروتو و بوروتو رو ندیدی چون هر کی اهل انیمه دیدن باشه و چند تا انیمه دیده باشه و تعصبی نظر نده موافقه که ناروتو تو حالت باریون مود همه کاراکتر هایی که نام برده شده رو به جز سایتاما و گوکو رو می‌تونه شکست بده اگه یه سرچ ساده بزنی تو گوگل مقایسه قدرت ناروتو با بعضی از این شخصیت ها اومده که ناروتو تو حالت باریون مود قدرتش چندین برابر قدرت اونا میشه

    پاسخ

  • Stan در پاسخ به ...

   اسفند 23, 1401

   درواقع ناروتو با اشاره هرکدوم نابوده بجز ارن و یکی دو نفر دیگه
   ارن که اصلا میشه گفت ضعیف ترین فرد لیسته
   احتمالا داری ترول میکنی

   پاسخ

  • Arvin در پاسخ به ...

   فروردین 4, 1402

   وان پانچ من و دراگون بالو اصن دیدی :/
   کل کاراکترای ناروتو از گوکو و سایتاما میبازن اونوقت گفتی ناروتو با یه اشاره همشونو از بین میبره 😐🤣

   پاسخ

 7. مهدی

  بهمن 12, 1401

  باشه ولی گوکو دراگون بال سوپر یا هیروز تو حالت عادی ناروتو میزنن قدرت های اونا خدا گونش

  پاسخ

 8. رهام

  بهمن 8, 1401

  اون دوستی که زده بود همه کرکتر ها جمع بشن نمیتونن ناروتو رو بزنن کامنتتو پیدا نکردم
  اما ساقیت عالیه

  پاسخ

  • اال در پاسخ به رهام

   بهمن 10, 1401

   فکر کنم حالت جوک بودش منم پیداش نکردم حدس میزنم

   پاسخ

 9. Alireza

  بهمن 6, 1401

  عزیزم شما اول انیمه ناروتو رو ببین بعد نظر بده. ناروتو آشپز خوبیم نیست چهارتا انیمه اشپزیم مینوشتی که از ناروتو بهترن

  پاسخ

  • اوتاکو در پاسخ به Alireza

   اسفند 27, 1401

   داداش ناروتو نه بوروتو باید ببینه که ناروتو اونجا قدرت کوراما رو رها می‌کنه یعنی تو حالت ناروتو باریون

   پاسخ

 10. امیر

  بهمن 5, 1401

  ارن اگه ارتش تایتان داره ناروتو ارتش خودشو داره بعد با یه بمب بیجو میزنه کل منطقه میپوکونه لوفی از لحاظ قدرت برابر باهاش کم لطفی نکن گاتس هم نمیتونه ناروتو بزنه ناروتو خیلی قویتر از اینهاست بعد ناروتو چاکرای نه کیوبی رو داره که خیلی عظیمه و سج مود که همون چاکرای طبیعت هست که نامحدود است نمیدونم قضیت چیه ولی ناروتو رو ضعیف نکن

  پاسخ

  • امیر طاها در پاسخ به امیر

   اسفند 24, 1401

   داداش مگه بروتو رو ندیدی نارتو کیوبی رو از دست میده و بعد بی‌خاصیت میشه
   که الکی هوکاگس

   پاسخ

  • امیر طاها در پاسخ به امیر

   اسفند 24, 1401

   داداش مگه ندیدی نارتو تو بروتو کیوبی رو از دست میده تو جنگ با اوتسوتسوکی بعد تبدیل به یک بی‌خاصیت میشه؟

   پاسخ

 11. رهام

  دی 23, 1401

  داش هیچی از شیبای در نیومده کی گفته از مرگ فراتر رفته وقتی مرده؟
  مگه الکیه از مرگ فراتر رفتن

  پاسخ

  • King در پاسخ به رهام

   بهمن 2, 1401

   اره مرگ خودش یه پلاتونیک کانسپت هست که اگه بخوای فراتر از اون بری باید اوترورسال باشی تا چنین کاریو بتونی انجام بدی
   شیبای با این فیتایی که تا الان نشون داده نمیتونه چنین کاری کنه
   ولی ممکنه بعداً فیت های بهتری بهش بدن پس زیاد معلوم نیست.

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به King

    بهمن 3, 1401

    دادا اشتباه زدی
    پلاتونیک خودش اوترورساله تاثیر گذاشتن روش اوترورسال میکنه

    پاسخ

    • King در پاسخ به رهام

     بهمن 5, 1401

     منظور منم همین بود
     شخصیت های اوترورسال میتونن رو پلاتونیک ها تاثیر بزارن
     و اگه یه شخصیت تاثیری روی پلاتونیک ها بزاره اوترورسالش می‌کنه
     شیبای اوترورسال نیست ولی اگه نویسنده کاری کنه که شیبای بتونه از مرگ فراتر بره شیبای اوترورسال میشه و خیلی از کرکتر های انیمه ای رو سولو می‌کنه.

     پاسخ

     • اال در پاسخ به King

      بهمن 5, 1401

      اگه اشتباه نکنم آمادو یه حرفی زده گفته نمیتونیم بکشیمش و اون تو بعد بالاتریه و ازاین چیزا بعد ناروتوفنا اورهایپ شدن میگن از مرگ و بدن فیزیکی فراتر رفته
      حالا فیزیکی مربوط به کازمالجی و یه کرکتر ضعیفم شاید بتونه اما مرگ الکی نیست

      پاسخ

      • رهام در پاسخ به اال

       بهمن 8, 1401

       حتی اگه از مرگ هم فراتر باشه میهش اوت لایر در نظرش گرفت
       نمونه زیاد هست مثلا توی بلک کلاور دوتا شیطان با اتش و یخ کانپست نور و تاریکی رو سوزوندن و منجمد کردن

       پاسخ

     • رهام در پاسخ به King

      بهمن 5, 1401

      جالبه بگم نمیشه
      دوتا قانون داریم در اینجور مواقع
      اوت لایر
      آنتی فیت
      اینجا اوت لایره معنیش اینه که:فیت یا استیتمنتی که به شدت از بقیه فیت ها یا استیتمنت ها بالاتره
      مثلا توی بلک کلاور هم توی مانگا اون دوتا شیطان کانپست نور و تاریکی رو سوزوندن و منجمد کردن ولی چون نه فیت دیگه ای دارن نه استیت دیگه ای اوت لایر حساب میشه

      پاسخ

 12. اوتاکو *

  دی 13, 1401

  خب بالاخره یه سری چیزا از شیبای اوتسوتسوکی در اومد مثل اینکه از مرگ فراتر رفته و بدن فیزیکی رو ترنسد کرده نظرتون دربارش چیه؟

  پاسخ

 13. عباس قلی

  دی 9, 1401

  ارن چرا ارن که با یه چک به فنای عظما میره

  پاسخ

 14. مسخره می‌کنی 😐 میدونی ناروتو چه قدرتی داره دیگه اره 😐 ناروتو هنوز یه قدرت دیگه داره رو نکرده اینو 😐 همشونو میزنه هیچ‌ کی حریف ناروتو نمیشه

  پاسخ

  • اره باشه اما ناروتو حتی نمیتونه سیاره نابود کنه

   پاسخ

   • ایرانیان خوب در پاسخ به رهام

    فروردین 22, 1402

    ناروتو با استفاده از تمام چاکرای خود و کوراما می‌تونه به مدت یکروز بمب هیولای بمب دارش بزرگ کنه که منظومه شمسی نابود میشه ولی توی جنگ حریف بهش این فرصت نمیده یه سوال داشتم ناروتو ۱۰هیولای دم دار داره درست اگه هرکدام از آنها مثل کوراما حالت باریون داشته باشند یعنی قدرتی ۱۰برابر حالت باریون مود میاد که حتی ناروتو شاید بتونه گوکو و سایتاما شکست بده ولی قطعاً ناروتو فقط از سایتاما و گوکو در این لیست شکست میخوره

    پاسخ