بهترین زوج‌های انیمه‌ای سال 2021

همه‌ی طرفداران دوست دارند زوج‌های انیمه ای مورد علاقه شان را، روی صفحه تماشا کنند. ما می‌دانیم که همه‌ی ما دوست داریم که دو نفر را در کنار هم ببینیم که انیمه را زیبا کنند. این لیست، به آن زوج‌های سال اختصاص دارد که ضربان قلب ما را تندتر کردند!

در این فهرست، زوج‌هایی هستند که براساس امتیاز بیینندگان و همچنین جذاب بودن آنها انتخاب شده اند. ما همچنین برررسی کرده‌ایم که آیا آنها به یکدیگر اعتراف کرده اند یا نه. بهتر از این، ما به زوج‌هایی فکر کردیم که در پایان داستان به هم رسیدند! ما نمی‌توانیم صبر کنیم تا ببینیم چه چیزی در آینده در انتظار این زوج‌ها است! با پروشات همراه باشید

این مقاله حاوی اسپویل است!


5. لگوشی و هارو از فصل دوم جانوران (Beastars Season 2)

شروع لیست ما، با یکی از محبوب‌ترین‌ها از نظر طرفداران است: فصل دوم جانوران (Beastars) لگوشی (Legoshi) و هارو (Haru)، در فصل اول اتفاقات دردناکی را پشت سر گذاشتند و به همین دلیل به هم نزدیک‌تر شدند. این دو در کنار هم فوق‌العاده بامزه هستند؛ گرچه لگوشی در نیم‌فصل اول، در اعتراف مستقیم احساسات خود به هارو مشکل دارد. در نهایت اما، اعتراف نهایی او به صورت ازدواج در می‌آید!!! در حالی که او، هارو را در یک جریانی درگیر می‌کند، از دست ما کاری بر نمی‌آید اما از اینکه او هنوز ایده‌های دیوانه‌وار لگوشی را در نظر می‌گیرد، و حتی حیوانات کمپانی را هم رد می‌کند، شیرین است. هارو و لگوشی حتی در این فصل، به هم می‌گویند: “دوستت دارم!” اگر تمرکز و توجه بیشتری روی رابطه‌ی این دونفر بود، احتمالاً به این زوج، امتیاز بیشتری می‌دادیم!


4. بوکان و آلیس از دوک مرگ و ندیمه اش (The Duke of Death and His Maid)

چیزهای کمی به اندازه ای شیرین اند مثل عشق دوران کودکی آلیس (Alice) و بوکان (Bocchan)،  که به یک معاشقه‌ی سالم در بزرگسالیشان تبدیل شد. آلیس دائماً با دوک مرگ معاشقه می‌کند که اغلب او را سرخورده می‌کند؛ اما در عین حال، او را خوشحال هم می‌کند. یکی از لحظات مورد علاقه ما در برف اتفاق می‌افتد؛ زمانی که این دو با هم، با گلوله‌ی برفی بازی می‌کنند. واقعاً برای بوکان دشوار است که به آلیس برف پرتاب کند ولی وقتی اینکار را می‌کند، آلیس او را دست می‌اندازد که بوکان، لباسش را خیس کرده است! و بوکان از خجالت، مثل برف آب می‌شود! بعد، آلیس از آدم برفی ای که بوکان درست کرده است تعریف می‌کند و به یاد می‌آورد که وقتی بچه بودند، دوستان آلیس او را مسخره می‌کردند و به او می‌گفتند که متعلق به جایی نیست، بوکان او را دلداری می‌داد. اونا به طرز مسخره ای کیوت هستند. ما عاشق اراده‌ی آلیس برای شکستن نفرین بوکان هستیم. علاوه بر این بوکان در قسمت اول، تصمیم خود را برای ازدواج با آلیس اعلام می‌کند – او تصمیم می‌گیرد که حلقه را خودش در انگشت آلیس بیاندازد! خیلی سخت بود که این زوج توجه کمی دریافت کردند؛ اما در آینده، در فصل دوم، می توانند جایگاه بهتری کسب کنند!


3. کیوکو هوری و ایزومی میامورا از “هوریمیا” (Horimiya)

کیوکو هوری (Kyouko Hori)و ایزومی میامورا (Izumi Miyamura)، استاد سنت‌شکنی هستند. هوری، کارهای خانه و لباس ساده را به زندگی پر زرق و برق و محبوب مدرسه اش، ترجیح می‌دهد. مثل هوری، میامورا هم زندگی شخصی اش را پنهان می‌کند: 9 پیرسینگ و یک عالمه تتو. وقتی این دو با هم ملاقات می‌کنند، خود واقعی شان را به هم نشان می‌دهند. از همان ابتدا، این دو باهم به طرز عجیبی، دوست‌داشتنی لاس  می‌زنند: همه چیز از آنجایی شروع می‌شود که هوری متوجه می‌شود نام کوچک میامورا را نمی‌داند؛ اما نمی‌تواند خودش را مجبور کند  که برود از میامورا بپرسد! چطوری می‌تونه انقدر کیوت باشه؟!

هوریمیا (Horimiya)، سال تحصیلی و حتی پس از اتمام سال تحصیلی را هم نشان می‌دهد. این دو، به روش‌های پیش پا افتاده ای، به هم نزدیک تر می‌شوند و خیلی کیوت با هم رفتار می‌کنند. آن ها در نهایت، از همدیگر محافظت می‌کنند؛ حتی در برابر دانش آموزان دیگر. میامورا، از هوری در برابر اعضای شورای دانش آموری دفاع می کند؛ زمانی که آنها او را به دزدیدن مدارک مهم متهم می‌کنند و همچنین هوری هم از میامورا، در برابر پیشروی‌های رمی محافظت می‌کند. رمی، یکی از اعضای شورای دانش آموزی است که با رئیس شورا، قرار می‌گذارد. همه اینها فقط در سه قسمت اول اتفاق می‌افتد و از آن به بعد شیرین‌تر هم می‌شود! تماشای این زوج، بسیار رضایت بخش است و آنها جایگاه واقعی خود را در این لیست به دست آوردند!


2.ریت و رد (Rit and Red) از ” تبعید شده از مهمانی قهرمان، تصمیم گرفتم زندگی آرامی در روستا داشته باشم” (Banished From the Hero’s Party, I Decided to Live a Quiet Life in the Countryside)

اگر می‌خواهید یک زوج انیمه با پوشش فانتزی داشته باشید، به ریت (Rit) و رد (Red)  جذاب نگاه نکنید! ریت با رد نقل مکان می‌کند تا به اداره داروخانه اش کمک کند و از آن به بعد، معاشقه، بی‌وقفه است. ریت به طرز باورنکردنی ای با احساسات خود صادق است و مرتباً باعث سرخ شدن رد که یک گرگ باران دیده است، می‌شود!  در عوض، رد به طرز مضحکی با او شیرین است: در حالی که از او برای کمکش در مغازه تشکر می‌کند، او را در هوا می‌چرخاند. آنها در طول انیمه، چندین بوسه باهم دارند. در پایان، رد حتی تصمیم گرفته است که او را “همسرش” صدا بزند و این، پایان انیمه را به یکی از شیرین ترین پایان‌های سال، تبدیل می‌کند!


1.تورو هوندا و کیو سوما (Tooru Honda and Kyou Souma)از “سبد میوه فصل پایانی” (Fruits Basket The Final Season)

تورو هوندا (Toora Honda)  و کیو سوما (Kyou Souma)، نه تنها مورد علاقه‌ی طرفداران ژانر “برشی از زندگی” (slice-of-life) هستند، بلکه تمام طرفداران این زوج را دوست دارند و یک جورایی، زوج سال اند! ما عاشق تماشای تمام شدن جنگیدن آن ها برای در کنار هم بودن و پایان دادن به نفرین سوما ( به خصوص کیو) بودیم. ما فقط شاهد دو بوسه از آنها در طول فصل بودیم؛ اما آنها مملو از احساسات هستند و این رابطه‌ی آنها را معنادارتر می‌کند. حتی نویسنده تایید کرد که این دو تا آخر عمر باهم خواهند ماند زیرا نوه‌شان را می‌بینیم: یک دختر کوچک شیرین که دقیقا شبیه تورو است! مدت زیادی منتظر ماندیم تا پایان داستان آنها را در انیمه ببینیم؛ اما فصل پایانی “سبد میوه” زوج دوست داشتنی ما را به خانه برد!


سخن پایانی

امسال، یک سال طلایی برای زوج‌های انیمه بود که خیلی از آنها، از این لیست جا مانده اند. اینکه چند زوج را رها کنیم، خیلی برای ما سخت بود! با این حال، ما باید به دنبال محتوای مفید، در ژانرهای مختلف باشیم. دیدن اینکه چگونه این شخصیت ها برای درک احساسات خود و عمل کردن بر اساس آنها و همچنین عشق خود تلاش می‌کنند، خیلی سرگرم کننده و جالب بود! همانطور که گفته شد، این لیست براساس امتیاز بینندگان به انیمه مورد نظر و همچنین جذابیت این زوج‌ها ساخته شده است. البته روابط زوج‌ها، تا حدودی به ذهن بییندگان و تصوراتشان مربوط می‌شود ولی ما این را در نظر گرفته ایم که آیا آنها عشق بینشان را پذیرفته اند و یک زوج واقعی هستند یا نه! با این حال، چیزهای زیادی هست که ما از دست دادیمشان. سال مورد علاقه شما کدام بود؟ چه کسی را دوست دارید و چه کسی را نادیده می‌گیرید؟ برای ما، در قسمت نظرات بنویسید 🙂

                               

دیدگاه‌ها (2)

بستن فرم

  1. ماریتا پلی

    دی 13, 1401

    اوه کلی زوج دیگه ای هم وجود داره مثلاً یکیش میساکی و اوسوی تو انیمه مبصر کلاس ما پیشخدمته یا یکی دیگش ساکاکیبارا و میساکی تو انیمه دیگری و کلی دیگه

    پاسخ