محبوب‌ترین شخصیت‌های “ناروتو” (Naruto) به ترتیب محبوبیت و جذاب بودنشان

“ماساشی کیشیموتو” (Masashi Kishimoto) در انیمه محبوب و موفق “ناروتو” شخصیت‌های جذابی خلق کرده است. گرچه تمام این شخصیت‌ها به نوبه خود منحصربه فرد هستند اما برخی از آنها محبوبیت بیشتری دارند. این لیست شخصیت‌ها را براساس شخصیت، شخصیت پردازی، ارتباطشان با داستان و انگیزه و فلسفه‌هایشان طبقه بندی می‌کند. شاید این شخصیت‌ها لبخند را بر لبتان نیاورده باشند، اما از محبوب‌ترین شخصیت‌های “ناروتو” هستند که در ادامه معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.

هشدار اسپویل*


10. ساسکه اوچیها – Sasuke Uchiha

شخصیتی که همیشه هم محبوب طرفداران بوده و هم مورد تنفرشان. گرچه برخی ذهنیت هدفمند او را تحسین می‌کنند، برخی هم راه و روش او را برای رسیدن به هدف‌ها دوست ندارند. اما به طور کلی نمی‌توان این شخصیت را نادیده گرفت. او یک نینجای قوی است و بهترین قسمت‌های انیمه “ناروتو” را خلق کرد.

همچنین بخوانید: معرفی 20 شخصیت قدرتمند انیمه‌ها که از ناروتو قوی‌تر هستند


9. راک لی – Rock Lee

گرچه شاید “راک لی” نسبت به همراهانش ضعیف باشد اما همیشه فردی پرتلاش و مثبت اندیش بود که خود را به همه ثابت می‌کرد. گرچه شخصیت‌های دیگر در مبارزه مهارت داشتند اما مهارت‌های مبارزه “راک لی” همیشه کمتر بود. اما همین نقطه ضعف باعث شد سخت تلاش کند و به یکی از قوی‌ترین مبارزین تایجوتسو در دنیای انیمه تبدیل شود. اراده او برای بازگشت به دوران اوج، به خصوص بعد از شکست از گارا در آزمون‌های چونین، او را به شخصیتی تحسین برانگیز تبدیل کرد. او حتی انیمه خاص خود به نام Rock Lee & His Ninja Pals را دارد.


8. شیکامارو نارا – Shikamaru Nara

یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های “ناروتو” که به خاطر هوش و به تعویق انداختن کارها شناخته می‌شود و همین او را به شخصیتی محبوب تبدیل می‌کند. او برخلاف همه روستا که از اوزوماکی جوان دوری می‌کردند، از همان اولش با ناروتو همراه شد. همین مهربانی او توجه طرفداران را جلب کرد. ارتباط او با آسوما و شخصیت‌های دیگر مثل تماری او را محبوب می‌کند.


7. پین (ناگاتو) و ایروکا اومینو – Pain (Nagato) & Iruka

درحالی که بین یکی از باهوش‌ترین ویلن‌های “ناروتو” و دوست داشتنی‌ترین معلم‌های آن شباهت‌های کمی وجود دارد، اما همه آنها محبوب تماشاگران هستند. فلسفه پین نسبت به زندگی تجربه‌هایی که الهام بخش این فلسفه‌ها بوده طرفداران را مجبور می‌کند تا با نینجای مغضوب همدردی کنند. پین که در مقابل ناروتو قرار دارد، همدردی ناروتو و طرفداران را برمی انگیزد. اقدام پایانی او با انجام تکنیک سامسارا او را بالا برده و به یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌ها تبدیل کرده است.

از سوی دیگر ایروکا گرچه در سریال کمتر دیده شده اما شخصیت مهمی در زندگی ناروتو است. عشق و توجه اوست که ناروتو را در این چهان نفرت انگیز نگه داشته. ایروکا نقطه مقابل پین است. ایروکا با وجود شخصیت پردازی ضعیفش با خیلی کارها محبوب شد، از محافظت از ناروتو از چنگال میزوکی گرفته تا رفتارش با ناروتو. بنابراین اروکا بهترین مرد ناروتو و یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های “ناروتو” است.


6. هیناتا هیوگا – Hinata Hyuga

“هیناتا هیوگا” همیشه یکی از شخصیت‌های خوب “ناروتو” بود که با وفاداری‌اش نسبت به ناروتو و همدلی‌اش توجه طرفداران را جلب کرد. تنها ضعف او اعتماد به نفس کمش است که البته هربار بر ضعف و ترس‌هایش غلبه می‌کند بیشتر موردتوجه قرار می‌گیرد. طرفداران عاشق ارتباط او و ناروتو هستند. او به خاطر شرمش با رفتارش علاقه خود را نشان می‌دهد. مثلاً مراقب ناروتو است و ناروتو هم استعدادهای او را تحسین می‌کند.

همچنین بخوانید: 10 انیمه شبیه ناروتو (Naruto) که باید تماشا کنید


5. جیرایا – Jiraiya

یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های “ناروتو” که به خاطر دانایی، زیرکی و توجه خود و البته اخلاقیاتش در قلب تماشاگر جای دارد. او یک شینوبی و معلم شخصیت‌های محبوبی مثل میناتو و ماگاتو است و البته همیشه یار و همراه ناروتو می‌باشد. او نه تنها در تشخیص حق و باطل همراه ناروتو است، بلکه در زندگی این قهرمان نقش مهمی دارد.


4. ناروتو اوزوماکی – Uzumaki

ناروتو به عنوان شخصیت اصلی انیمه حتماً باید در لیست محبوب‌ترین شخصیت‌های “ناروتو” باشد. گرچه در کودکی‌اش کل روستا از او نفرت دارند اما برای نجات کونوها هرکاری می‌کند. عزم و اراده او برای تبدیل شدن به قهرمان و کنار گذاشتن موانع ستودنی است. گرچه گاها ساده لوح است اما شخصیتی دوست داشتنی و وفادار است و دوستانش را همراهی می‌کند. تمایل او برای رویارویی با خطر و نجات عزیزانش و شخصیت بی خیالش او را محبوب می‌کند.


3. میناتو نامیکازه – Minato Namikaze

گرچه این انیمه شخصیت اصلی داستان نبود اما نمی‌توانیم علاقه طرفداران “ناروتو” به او را نادیده بگیریم. یک شخصیت محبوب که تماشاگران را ناامید نمی‌کند. طرفداران از شهرت او به عنوان یک نینجا و فداکاری او در حق روستا و پسرش خبر داشتند. اما جنگ جهانی شینوبی چهارم علاقه طرفداران به این شخصیت را صدچندان کرد.


2. ایتاچی اوچیها – Itachi Uchiha

ایتاچی گرچه یک ویلن است و کارهای بدی انجام داده، مثل کشتن عده زیادی، اما یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های “ناروتو” محسوب می‌شود. دلیلش فلسفه او برای انجام کارهایش است. او روستا و برادرش را بیش از هرچیز دوست داشت و حاضر بود هرکاری انجام دهد. حتی اگر لازم بود به شرارت دست زده و به یک ویلن تبدیل شود. این ضدقهرمان بار سنگینی بر دوش داشت که باعث شد صحنه‌های دیدنی خلق کند. به همین دلیل سزاوار آن است که در این لیست قرار بگیرد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های اساطیری که باید آنها را تماشا کنید و لذت ببرید


1. کاکاشی هاتاکه – Kakashi Hatake

بدون شک اگر یک شخصیت باشد که هیچ طرفداری از آن بدش نیاید حتماً آن شخصیت “کاکاشی” است. شخصیت جالب و رازآلودش آن را جذاب می‌کند. گرچه گذشته تاریکی دارد و همه عزیزانش از جمله اوبیتو، رین، والدین و معلمش را از دست داده اما هنوز خوب مانده و می‌خواهد نسل بعدی کونوها را آموزش دهد. گرچه او یکی از باهوش‌ترین شخصیت‌های “ناروتو” است، اما هرگز مغرور نشد. وفاداری او نسبت به عزیزانش از جمله مایت گای، ناروتو و ساسکه، توجه طرفداران را جلب می‌کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید؛ منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (2)

بستن فرم

 1. نیما

  اردیبهشت 17, 1400

  من که میدونید یک ناروتو و بوروتو فن تمام این لیست افتضاح
  باید اینطور باشه
  ناروتو
  ایتاچی
  اوبیتو
  میناتو
  ساسکه
  کاکاشی
  کاگویا
  ایشیکی
  موموشیکی.
  این شخصیت در بین ناروتو فن ها بیشترین فن دارن اینو خودم که توی هر چنلی که از ناروتو وجود داره هستم میگم

  پاسخ

 2. کاراکتر

  اردیبهشت 16, 1400

  وای چه لیست خوبی بود واقعا رتبه بندی هاشم که معرکه 😁
  کاکاشی که بینظیر ایتاجی که حرف نداره فقط ناروتو سوم میبود بهتر بود 👌

  پاسخ