10 حقیقت جالب پنهان درباره ایلومیناتی

از آنجایی که ایلومیناتی (Illuminati) یک سازمان پنهان و سری است، درباره آن اطلاعات چندانی نداریم. گفته می‌شود این سازمان از قدرتمندترین افراد کره زمین تشکیل شده تا به طور سری بر روابط جهانی نظارت داشته باشند وتمام سیاست‌مداران و دولتمردان، عروسک خیمه شب بازی آن‌ها محسوب می‌شوند و حیات ما به تصمیمات آن‌ها وابسته است!

اگرچه وجود چنین سازمانی حتمی است، اما دقیقاً نمی‌دانیم چه افرادی جز آن هستند و اینکه آیا در این باره دروغ گفته می‌شود یا خیر. بسیاری از سیاست‌مداران و بازیگران معروف به عضویت در این سازمان متهم شده‌اند، اما هیچ چیز ثابت نشده است. در اینجا ده راز حقیقی این سازمان را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. این سازمان ممکن است منحل شده و دیگر وجود نداشته باشد

یکی از بزرگ‌ترین حقایقی که ممکن است ایلومیناتی‌ها آن را پنهان کنند این است که ممکن است این سازمان دیگر وجود نداشته باشد. پس از یافتن محل اختفای آن‌ها در سال 1776 در بایرن، آن‌ها تنها 9 سال دیگر به فعالیت خود ادامه دادند و پس از آن قانون در مقابلشان ایستاد. به نظر می‌رسید کلیسا و دولت بایرن از تأثیر آموزه‌های آن‌ها بر مردم می‌ترسیدند. البته که گفته می‌شود اگرچه فرقه اصلی از هم فرو پاشید، اما برخی از اعضای آن فرقه‌های خود را به وجود آوردند که اکنون جهان را کنترل می‌کنند. برخی هم می‌گویند آن‌ها به فعالیت زیرزمینی خود ادامه دادند و هرگز فرقه‌شان از هم فرو نپاشید. در واقع از آن زمان به بعد هیچکس از هویت و فعالیت آن‌ها خبری ندارد!

همچنین بخوانید: ۱۵ حقیقت درباره دیپ وب و دارک وب


9. آن‌ها سیستم طبقاتی داشتند

در سال 1782 و زمانی که ایلومیناتی جامعه رسمی خود را داشت، درباره ساختارش اطلاعاتی منتشر شده بود. جالب‌ترین مورد منتشر شده این بود که ساختار جامعه آن‌ها از سه طبقه تشکیل شده که توسط اعضا اداره می‌شود. این سه طبقه عبارت‌اند از طبقه اول (پرورشگاه)، طبقه دوم (جایگاه‌های ماسونی) و طبق سوم (اسرار). بنابراین به خوبی مشخص است که اعضای آن مسیر صعودی مشخصی داشته و به جایگاه‌های بالاتر می‌رسیدند. اگر ایلومیناتی هنوز هم وجود داشته باشد، حتماً طبقات مختلف خود را حفظ کرده است.

همچنین بخوانید: ۱۰ نظریه فلسفی جالب که تصورتان از جهان هستی را تغییر می‌دهد


8. آن‌ها تمام بانک‌ها و تجارت‌های بزرگ را کنترل می‌کنند

یکی از حقایق ایلومیناتی‌ها که مسلماً نمی‌خواهند از آن خبر داشته باشید این است که آن‌ها تمام بانک‌ها و تجارت‌های بزرگ جهان را کنترل می کنند. آن‌ها سیستم نقدینگی خود را دارند که به وسیله آن بر جهان تجاری مسلط شده‌اند. گفته می‌شود که اغلب بانک‌های بزرگ جهانی با ایلومیناتی‌های بایرنی اصیل ارتباط داشته و این ارتباط تاریخی باعث شده که ایلومیناتی‌ها نقدینگی موردنیازشان را داشته باشند.

همچنین بخوانید: ۱۰ موجود افسانه‌ای که ممکن است واقعاً وجود داشته باشند


7. آن‌ها در پشت پرده اغلب حوادث مهم جهان قرار دارند

حتی اگر مشخص شود که نیمی از حوادث مهم جهان به دست آن‌ها روی داده مسلماً طی یک دادگاه عمومی محکوم خواهند شد. با این حال گفته‌هایی مبنی بر این حقیقت وجود دارد که اغلب رویدادهای کوچک یا بزرگ جهان به دست آن‌ها روی داده است. بسیاری معتقدند که از ترور جان اف کندی تا حمله به برج‌های دوقلوی آمریکا به دستور ایلومیناتی رخ داده است تا به اهداف خود برسند.

همچنین بخوانید: ۱۰ حقیقت عجیب درباره مرگ رازآلود راسپوتین


6. اعلامیه استقلال ایالات متحده هم مشکوک بود

اگرچه درباره کنترل جامعه آمریکا توسط ایلومیناتی‌ها گفته‌های بسیاری وجود دارد، اما نبود حقیقت باعث شده که به آسانی این گفته‌ها را کنار بگذاریم. اگر این مورد صحیح باشد، می‌توان همزمان بودن تشکیل ایلومینانی و اعلامیه استقلال آمریکا در یک زمان را توجیه کرد.

ایلومیناتی به طور رسمی در 1 مه 1776 شکل گرفت و تنها 2 ماه بعد، اعلامیه استقلال ایالات متحده امضا شد. این همزمانی باعث شده بسیاری تصور کنند که ایلومیناتی در شکل‌گیری آمریکای امروزی نقش داشته و از آن زمان قدرت این سرزمین را در دست دارد.

همچنین بخوانید: حقایق تاریخی و جالب درباره تیمور لنگ بنیانگذار سلسله تیموریان


5. آن‌ها فراماسون نیستند

برخی از افراد، ایلومیناتی را با فراماسون‌ها اشتباه می‌گیرند و تصور می‌کنند آن‌ها یک فرقه هستند. در حقیقت ایلومیناتی‌ها به این اشتباه دامن می‌زنند و از آن به نفع خود استفاده می‌کنند؛ درصورتی‌‌که آن‌ها دو فرقه مجزا هستند و البته قوانین مشترک دارند. فراماسون‌ها از ایلومیناتی قدیمی‌تر هستند و با سازوکارهایی که ایلومیناتی‌ها در آن دست دارند، کاری ندارند.

بنابراین چرا ایلومیناتی می‌خواهد خود را به جای فراماسونری نشان دهد؟ به نظر می‌رسد که این تصور باعث می‌شود که آن‌ها از آب گل آلود ماهی بگیرند و در این آشوب به مقاصد خود برسند.

همچنین بخوانید: ۸ مخترع جهانی که از اختراعات خود پشیمان شدند


4. آن‌ها یک فرقه شیطانی نیستند

اغلب فرقه‌های زیرزمینی در کتاب‌ها یا فیلم‌ها به صورت فرقه‌های شیطانی نشان داده می‌شوند. تا آنجایی که درباره ایلومیناتی می دانیم اینگونه نیست. تنها چیزی که در این باره می دانیم این است که این سازمان ضد مذهب بود. به همین دلیل کلیسا آن‌ها را کافر و شیطان‌پرست می‌نامید و این باور تا به امروز باقی مانده است. با این حال، این باور که آن‌ها به مذاهب سازمان یافته اعتقاد نداشتند دلیل نمی‌شود که باور کنیم انسان را برای شیطان قربانی کنند.

همچنین بخوانید: نقش فراماسونرها در پیدایش آمریکا


3. نماد آن‌ها یک جغد بود

امروزه اگر درباره ایلومیناتی سؤال کنید، به شما گفته می‌شود که نماد آن‌ها “چشم جهان بین” یا هرم بود. با این حال این نمادها در سازمان‌های اولیه ایلومیناتی وجود نداشت. اولین نماد آن‌ها جغد بود که به نظر می‌رسید نماد دانایی و دانش باشد. از آنجایی که هدف این سازمان توسعه دانش و روشن بینی بود، تعجبی ندارد که بخواهند این نماد را به کار ببرند. اینکه چرا نماد جغد به نمادهای امروزی تبدیل شد جای سؤال دارد.


2. گفته می‌شود که ایلومیناتی بانک فدرال رزرو آمریکا را کنترل می‌کند

یکی از دلایلی که باعث شده تصور کنیم که ایلومیناتی، جهان و از جمله دولت ایالات متحده را کنترل می‌کند، حضور آن در نقدینگی است. همانطور که گفتیم امروزه چشم جهان بین یا نماد هرم را به ایلومیناتی مربوط می‌دانند. چشم جهان بین نماد تمام چیزهایی است که ایلومیناتی می‌بیند و بر آن کنترل دارد. جالب اینجاست که هردو نماد روی اسکناس 1 دلاری آمریکا دیده می‌شوند. وجود نمادهای ایلومیناتی روی اسکناس‌های آمریکایی این موضوع را نشان می‌دهد که شاید بانک فدرال رزرو آمریکا توسط ایلومیناتی کنترل و اداره می‌شود.

همچنین بخوانید: ۳۰ حقیقت تاریخی درباره چه گوارا و زندگی پر فراز و نشیب او


1. اغلب داستان‌های مربوط به ایلومیناتی توسط خود این سازمان ساخته می‌شود

شاید این مورد درباره یک سازمان سری عجیب باشد، اما بسیاری از افراد آن را باور دارند. بسیاری از نظریه‌پردازان معتقدند که اغلب داستان‌هایی که در فضای اینترنت درباره ایلومیناتی گفته شده توسط خودشان ساخته می‌شود. دلیلش این است که مردم گیج شده و ندانند آن‌ها حقیقتاً که هستند و چه کار می‌کنند. در این صورت افرادی که می‌خواهند آن‌ها را متوقف کنند به شک و تردید دچار شده و آن‌ها نیز به اهداف خود می‌رسند.

اگر بخواهید درباره ایلومیناتی با کسی صحبت کنید یا اصلاً درباره آن چیزی نشنیده‌اند و یا تصور می‌کنند که می‌خواهید توطئه کنید. اگرچه این افراد تا حدودی حق دارند، اما اگر این گفته‌ها حقیقت داشته باشد عواقبی به همراه خواهد داشت. اگر یک سازمان مخوف و رازآلود جهان ما را کنترل کند معلوم نیست به چه آینده‌ای دچار خواهیم بود.

نظر شما در این باره چیست؟

همچنین بخوانید: ۲۰ کتابی که زندگی شما را متحول می کنند

دیدگاه‌ها (67)

بستن فرم

 1. بهزاد

  دی 5, 1398

  انمیشن ipet guat 2 رو حتما ببینین که ایلومیناتی ها خودشون ساختن انیمیشن کوتاه تقریبا ۷ دقیقه و ایناست

  پاسخ

 2. اسماعیل

  آبان 21, 1398

  به مرگم قسم اینا حقیقت حقیقت .چرا .باتوجه به نمودار رشد جمعیت کره ی زمین نهایتن 60سالدیگه عمر کنه .اما کسانی که در راس قدرت ثرورت هستن باتوجه به میل جاودانگی انسان این اتفاق خیلی خیلی بده.پس باید چاره ای برای خود فرزندانش ون بکنند.نمونه اش .سقط جنین .به تمام لوازم بهداشتی بچه ها وزنان ماد های به نام 0000؟!& آغشته میکنن .که نتیجه اش سقط جنین به صورت غیر ارادی . نمونه بیشترش .نواربهداشتی و پوشک بچه روغن خوراکی .کمربند .یعنی هرکاری کنی بچه دار نمیشی .باور کنین یا من به مرگم قسم خوردم .در تمام دنیا به خصوص در ایران رایج .

  پاسخ

 3. مهر 16, 1398

  اینا خوب نیستن بعضی از سلبریتی هارو مجبور به کارهایی میکنن مثلاً تو ریوس آهنگ تنک یو نکست آریانا یجاش میگه تقریبا روحمو فروختم کمک!یا ریوس آهنگ برک فیریش ی جاش میگه اون کنارمه اون منو احساس می‌کنه اون تعقیبم می‌کنه خدایا به کمکت احتیاج دارم! یا تو ۲۰۱۷ بمب گذاری منچستر میگن زیر نظر ایلومیناتی ها بوده چون آریانا می‌خواسته از ایلو فاصله بگیره و اینا با اینکار ساکتش نگه میدارن و میترسوننش که موفق هم شدن! بعضی از خواننده ها و شرکت ها به زور عضو اینجان یا میگفتن مرگ مایکل جکسون تقصیر ایناس که خب این ی تئوری بود چون مایکل عضو اینا بوده و اواخر عمرش علیه اینا میشه و میخواد همه چیرو برملا کنه که نمیشه ولی ی تئوری دیگه میگه مایکل زندس که دیگه واردش نمیشم فقط بدونین اینا خیلی بدن از بدم بدترن و سلبریتی هارو مجبور میکنن که ازشون پیروی کنن

  پاسخ

  • ممد در پاسخ به ...

   مهر 29, 1398

   معمولا روح رو به شیطان میفروشن نه ایلومیناتی!

   پاسخ

  • مجید در پاسخ به ...

   آبان 3, 1398

   اوه،اوه،واقعا به بهترین شکل ممکن بد بودن اینا رو توصیف کردی

   پاسخ

 4. Still Fox

  مهر 10, 1398

  حرفمو مطمئن نمیزنم چون تمام حرفامون درمورد این موضوع صد درصد نیست. ایلومیناتی قرار نیست خوب باشه، درحال حاضر ایلومیناتی یه جورایی با اینکه دنیا رو کنترل میکنه اما خودشو مستقیم درگیر این موضوع نمیکنه و تقریبا پنهان شده اما سایه ایلومیناتی تمام نورها رو به مرور زمان میگیره. ایلومیناتی با علامت های مختلفی خودشو نشون میده، مثل ریورس های آهنگ های سلبریتی هایی از جمله آریانا گرانده، تقریبا بیشتر آهنگاش ریورس و به ایلومیناتی اشاره داره. در واقع بیشتر سلبریتی و افراد مهم جهان عضو این سازمان هستن و خود ایلومیناتی اونا رو مجبور به این کار میکنه. ایلومیناتی یه چیزی بزرگتر از این حرفاست، تو حتی اگه آدم مهمی هم باشی بعد از عضویت در ایلومیناتی (که مشخص نیست چجوریه) حتما پشیمون میشی! توی بیشتر ریورس ها شنیده میشه که خواننده ها میگن ما روحمونو به ایلومیناتی دادیم، حتی بعضی جاها میگن ما روحمونو به شیطان دادیم. هرچند درمورد مرگ کسانی که با ایلومیناتی نبودن هم اطمینانی نیست، شاید زنده باشن! هیچی مشخص نیست اما بالاخره مشخص میشه و زمانی که مشخص بشه جهان هستی یه شکل جدید به خودش میگیره، که فکر نکنم عواقب خوبی داشته باشه … و اینکه تو نمیتونی بگی یه شخصیت مهم اسلامی یا مسیحی نمیتونه عضو ایلومیناتی باشه … توی این دنیا همه چیز ظاهرسازی شده … هیچ چیز مشخص نیست و در واقع هیچکس از اتفاقاتی که پشت پرده داره اتفاق میفته خبر نداره!

  پاسخ

 5. elliothanderson

  مهر 2, 1398

  ب نظرم توی گوگل اطلاعات درستی داده نشده ! گوگل حتی در حدی نیس ک بخواد اطلاعاتی در مورد اینا بده !!! کلا سرچ ب لاتینم کنی چیزی دستگیرت نمیشه

  پاسخ

  • دکتر در پاسخ به elliothanderson

   مهر 2, 1398

   از نظر شما کی یا چی در حدی هست که نظر بده؟!

   پاسخ

 6. shayan

  شهریور 30, 1398

  والا چی بگم…دمشون گرم😐😐😐

  پاسخ

 7. Amir

  شهریور 28, 1398

  شرکت انیمیشن سازی ایلومینیشن آیا ربطی به این قضیه داره؟ آخه تو انیمیشن سیمپسون ها تقریبا ۱۰ سال پیش نشونه داده بودن که ترامپ رییس جمهور آمریکا میشه و کلی نشونه راجب آینده میدن لطفا جواب بدین اگه میدونین خیلی گیج شدم

  پاسخ

  • مهسا در پاسخ به Amir

   شهریور 29, 1398

   راجع به پیشگویی های این انیمیشن بخونید.جوابتونو میگیرین.البته من باور نکردک چون خیلی جاها نوشته بود اتفاقیه

   پاسخ

   • maryam در پاسخ به مهسا

    مهر 12, 1398

    پیشگویی نه.
    در واقع از پیش تعیین شده

    پاسخ

 8. مژگان

  شهریور 24, 1398

  منم ببرن این ایلومیناتیها😋

  پاسخ

 9. بهرام

  مرداد 23, 1398

  بنظر بنده باشرایط امروزی جهان که میبینیم اکثر ایلومیناتیها باید یهودی باشند که از ثروت بالایی برخوردارند و با تحریف دین یهودیت توانسته اند شاخه جدیدتری برای خود درست کنند و همان طور که میدانید در کشور خودمان هم یهودی هست ولی کاملا با انها فرق دارند و انها با هزینه کردن در هر جا و هر مکان و هر مساله ای تقریبا توانسته اند نخود اش هر کشور اروپایی و امریکایی باشند همین الان بانکهای بزرگی در امریکا و جاهای دیگر به اسراییل بدهکار هستند واین مساله باعث میشود که حرفشان خریدار داشته باشد ود در کل میشود گفت این یک جنگ بزرگ دینی است بین جهان اسلام و یهودیت و انها در تلاش هستند که در هرصورت خودشان راثابت کنند بنده تاسف میخورم برای کشورهای عربی مثل عربستان که مرکز ترویج اسلام است و افسار خودشان را داده اند دست کشورهایی مثل امریکا که انها هم افسارشان دست اسراییل است اینطور میشود که تمام مساعل دنیا خود بخود میافتد در دست یک سری اشخاص تقریبا انها باهداف خود دارن میرسند تا کشورهایی مثل عربستان هستند انها هم زودتر به خواستشان میرسند ایلومیناتی هم یه کلمه است شاید منشا ان جای دیگر بتشد ولی الان نقطهای که میشود گفت کارش دخالت در امور جهان است فقط و فقط اسراییل میباشد وبس .مررررررگ برررر اسراییل

  پاسخ

  • راه راه در پاسخ به بهرام

   مرداد 23, 1398

   اگه دقت کنی زندگی تو بقیه ی کشورهای عربی خیلی راحت تر و دلچسب تره.
   ازتون دلخور نمیشم اگه کامنتم رو حذف کنین چون عادت کردم.
   بالاخره گفتن حقیقت کار زشتیه.

   پاسخ

  • Hamed در پاسخ به بهرام

   مهر 1, 1398

   خیر در ایران نگاه کنید کسانی که ادعای مذهب دارند و ثروتمند ترین انسانهای کره زمین هستند با هزاران نیلیارد ثروت دزدی

   پاسخ

  • Pegah در پاسخ به بهرام

   آذر 9, 1398

   اون که شما می فرمائید کابالیست ها هستن . که یهودیان موسس آن هستن . توصیف شما از کابالا بود . اما ایلومیناتیها خواستگاه شون از آلمان توسط فردی آلمانی بود

   پاسخ

 10. ناشناس

  مرداد 14, 1398

  این مطلب پر از تناقض است دروغ میگوید با شیطان پرستی و صهیونیسم ارتباط ندارد.

  “گفته می‌شود این سازمان از قدرتمندترین افراد کره زمین تشکیل شده تا به طور سری بر روابط جهانی نظارت داشته باشند وتمام سیاست‌مداران و دولتمردان، عروسک خیمه شب بازی آن‌ها محسوب می‌شوند و حیات ما به تصمیمات آن‌ها وابسته است!”
  با این احوالات همه سیاستمداران جهان اسلام ستیز اند ولی در مقابل دارند از صهیونیسم حمایت میکنند اگر کسی از صهیونیسم انتقاد کند خفه اش میکنند.همه مقامات غربی و آمریکایی اسلام ستیزی را ترویج میدهند همه کشور های اسلامی یا با رژیم صهیونیستی عادی سازی کردند یا درگیر جنگند که فقط مانده ایران که آمریکایی ها میگویند مانند یک کشور “عادی” رفتار کند که منظورش سیاستمداران ما پیرو یهودیان باشند خودشان میگویند در تغییر دادن “رفتار” های ایران ناتوانند و باید نظام اسلامی سرنگون شود.همه رسانه ها و اقتصاد جهان دست شیطان پرستان صهیونیست ها ایلومیناتی های یهودی است مثل نظام ایران که ضد صهیونیسم است حق را ترویج میدهد ولی اقتصاد ایران افتضاح است یا ونزوئلا که ضد امپریالیسم است در دولت مادورو اول اقتصادش ضعیف شد و حالا آمریکا میخواهد دولت مادورو را سرنگون کند و گوایدو پرچم اسرائیل را بالا میبرد و از رژیم صهیونیستی حمایت میکند یا شارلی ابدو یکی از کارکنانش را به دلیل اینکه به یهودیان را تمسخر کرده بود اخراج کرد ولی خود به اسلام ستیزی متهم است.
  بازی We Are Illuminati (ما ایلومیناتی هستیم) ساخت شرکتTapps Games که سابقه دارد در بازی هایش از علائم شیطان پرستی استفاده کند گوگل پلی در توضیحات بازی نوشته است:

  به ایلومیناتی ملحق شوید و دستورالعمل جدید خود را بدست آورید!
  بت های پاپ، رهبران جهان و بیگانگان در کنار پول، قدرت و سفینه های هوشمندانه پنهان در چه چیز هایی مشترکند؟
  همه آنها ایلومیناتی هستند!
  پیوستن به صفت های خود و نفوذ به افکار عمومی به عنوان بسیاری از تفکرات مردم.شما می توانید از طریق هر وسیله ضروری کنترل ذهنی، اخبار جعلی، پیام های پنهان در ویدیوهای موسیقی، مواد شیمیایی عجیب و غریب در منابع آب: یک مسیر شگفت آور وسیع از مسیرهای سلطه جهانی به وجود آورید.
  اعمال مهارت های غلبه بر جهان که می دانید همیشه با تأثیرگذاری بر روی مردم است و با خوشحالی آنهارا تبدیل به گوسفند کنید.
  با کلیک کردن بر روی نقشه اصلی خود، مانند یک رئیس جامعه مخفی واقعی، ذهن گوسفند های انسان را در سرتاسر جهان جابجا کنید .
  برهمه چیز تسلط کنید.
  در گفتگوهای مخفی با قرار دادن سیم بر روی دفاتر رهبران قدرتمند جهان و استفاده از اخبار جعلی برای تحریف برنامه های خود استفاده کنید.
  با دیدن نظم جهانی جدید خود ، باور داشته باشید که همه چیز تحت تأثیر شماست!
  نظریه پردازان توطئه را به درستی اثبات کنید و به آنها نظریه پردازی کنید.
  با کسانی که امور جهانی را کنترل میکنند وارد معامله شوید، بت های پاپ و ستارگان هالیوود را از طریق فرقه نه چندان مشکوک خود جذب کنید، معامله کنید و به آهستگی راه خود را به وضعیت رئیس بزرگ ایلومیناتی صعود کنید! 
  برخی از اخبار جعلی را پخش کنید ، کلاه حلبی خود را بگذارید و در حال حاضر به ایلومیناتی بپیوندید!
  (مترجم گوگل)
  در این بازی خانه هارا تخریب میکنند و مردم شیطان پرست میشوند و شراب میخورند و بر ذهن مردم تسلط میکنید.
  اگر دقت کنید نوشته آنهارا تبدیل به گوسفند کنید این جزء ی از اعتقادات یهودیان است آنها اعتقاد دارند که همه غیر از یهودیان حیوان دوپا هستند آنها اعتقاد دارند مردم گوسفند آنها هستند و خودشان گوسفند های خدا اند. آنها دین را بزرگترین دشمن خودشان میدانند. یهودیان سکولاریسم را آوردند تا جهان را از دین خالی کنند و حکومت یکپارچه نظم نوین جهانی بیاید.

  پاسخ

 11. سیاوش

  مرداد 8, 1398

  یه توضیح کوتاه درباره انها بدید. منم میخوام عضو گروهشون شم

  پاسخ

  • سید در پاسخ به سیاوش

   مرداد 18, 1398

   داداش ایلومیناتی ها من و تورو میخوان چیکار کنن؟
   اونا اگه کسی رو بخان ساپورتش میکنن و همه جا نفوذ دارن حتی تو دستگاه قضایی ایران اما کسانی رو میطلبن که براشون سود داشته باشه اشخاص رده بالای حکومتی و نخبه ها و… منو تو بدردشون نمیخوریم که به ما ب چشم گوسفنداشون نگاه میکنن

   پاسخ

   • ارين در پاسخ به سید

    مهر 17, 1398

    منم همينو ميگم اين دوستمون كه نوشته اين رژيم داره درمقابلشون مي ايسته يكي نيست بگه بابا همين رژيم هم يجاهايي بلكه خيلي جاها وصلن بهشون

    پاسخ

 12. armin

  مرداد 1, 1398

  من متوجه نمیشم یعنی اینا جادوگرن یا ربطی به ایین تلما دارن

  پاسخ

  • سید در پاسخ به armin

   مرداد 18, 1398

   اینا حقیقتشون پیروان شیطان یا ابلیس هستن خودشون بهش میگن منجی که الان تو ی سیاره دیگه هست و میاد خدای مارو و مسیح و امام زمانمونو میکشه و خودشون حکومت میکنن به خاطر همین هجمه رسانه ایشون به سمت امام زمانه مثلا ی مستند بود که یارو میگفت ی عده هستن تو اسلام که امام دوازدهمشون بیاد همه ما بیچاره ایم استغفر الله امام زمانو دجال معرفی کردن و میگن حصرت مسیح کع با ایشون میاد اونم پیامبر دروغینه خلاصه هر کاری میکنن با پول و زر و زور تزویر که امام زمان و حضرت مسیح رو ادم بده کنن که مردم از ابلیس حمایت کنن حرفام عین حقیقته اکه فکر میکنید سندرم توطئه دارم میتونید یکم تو یوتیوب جستوجو کنید و یکم تفکر همین.

   پاسخ

   • حسین زارعی در پاسخ به سید

    مرداد 23, 1398

    اگر تمام این کارهاشون فقط برای پنهان کردن خودشون باشه چی؟دارن تو همچی دست میبرن اهنک هایی که معروف میشن فیلما کارتون هایی که بچه ها میبینن و توشون متن هایی مثل ما شیطان هستیم یا مثلا مثل بیلی ایلیش که دستکاری کردن یکی از اهنگاش میشد مسیح را بکش من و شما میریم این تفسیرها و این چیزا رو میبینیم و ب این باور میکنیم ک اینا شیطان پرستو این چیزان ولی شاید اینا دارن مارو از خودشون دور میکنن شاید اینا همونایی باشن ک با کارهاشون خودشونو ب دور ترین نقطه ذهن ما فرستادن انسان چیزهای زیادی کشف کرده مثلا ساده ترین چیز ک یاخته از ذره کوچک تری به نام اتم ساخته شد ما فرض میگیریم این اتم یک ادم بود و یاخته هم دنیای ما حالا اتم نمیخواست ما پیداش کنیم میومد همش از کتاب حرف میزد و پیام های نهان راجب کتاب میزد ما تو ذهنمون همش یک کتابخون تصور میکنیم کسی ک توی کتابخونه یا عضو دانشمندانه و ما اگر بخوایم دنبالش بگردیم حتی اگر ب ما بگن این اتم متنفر کتابه ولی باز سراغ کتابخونه ها میریم و پیداش نمیکنیم یا شاید یکیو پیدا کنیم و باور کنیم این همون اتمه و مثل الان ک ما فکر میکنیم فرقه های شیطانی همین ایلومیناتی هان. معذرت میخوام طولانی شد ولی یکم فکر کنید اگر اینا کسایی باشن ک ما حتی 1 درصد هم فکرشو نمیکنیم چی شاید همیشه جلو چشمامون باشن

    پاسخ

  • G Y در پاسخ به armin

   آبان 12, 1398

   اونا جادوگر نیستن … فقط روی ذهنه ما تاثیر میزارن … خودمن … یکی مغزمو عوض کرد …
   باید انتخاب بشی …
   من شدم … ولی راضی نیستم … مثه مایکل جکسون … مثه بقیه …

   پاسخ

   • E در پاسخ به G Y

    آذر 14, 1398

    میشه خواهشا بیشتر توضیح بدین

    پاسخ

   • 008 در پاسخ به G Y

    دی 7, 1398

    منظورت چیه که انتخابت کردن و چطور؟؟؟

    پاسخ

   • ماتریکس در پاسخ به G Y

    دی 26, 1398

    تو کی هستی ؟ میشه بیشتر برام توضیح بدی؟

    پاسخ

 13. سجاد

  تیر 31, 1398

  به هر جهت خوب یا بد، زندگی با کیفیتی دارند.
  اگه من می دونستم چطوری میشه ایلومیناتی شد حتما میشدم 🙂
  مگه بده؟

  پاسخ

 14. عباس

  تیر 28, 1398

  این ها یه مشت شیطان پرستن چرا دارید دروغ می گید بسیاری از علائمی که این فرقه داره تماما نماد سحر و جادو و احضار شیاطینه بهتره اول خودتون یه مطالعه در این رابطه داشته باشید بعد یه مطلب بزارید

  پاسخ

 15. Porix

  تیر 27, 1398

  اینا شیطان پرست نیستن ولی 9 خدای پلید و اهریمنی رو می پرستن

  پاسخ

  • seyed در پاسخ به Porix

   مرداد 18, 1398

   عزیز دلم اون ۹ خدای اهریمن بچه های شیطانن یکم مطالعه کن تروخدا بعد نظر بده

   پاسخ

  • Hasi در پاسخ به Porix

   مرداد 20, 1398

   عزیزم میشه لطف کنی اسم ۹ خداشونو ذکر کنی🙏

   پاسخ

 16. sina

  خرداد 17, 1398

  شما منو گیج کردید اگ ایلومیناتی ربطی به شیطان پرستی و فراماسون نداره و هدفشون آگاه کردن مردم بوده و اکثر امور جهان دستشونه اولا چرا پایگاشونو یه نهاد ساده ای مث پلیس کشف کرده و دوما مایکل جکسون و توپاک دقیقا با چیه این فرقه میجنگیدن؟ مطلبتون پر از تناقضه من مطمئنم ایلومیناتی نه تنها که ربطی به فراماسون و شیطان پرستی داره بلکه ارتباط مستقیم هم با این فرقه ها داره و مثل اضلاع یه مثلثم همدیگه رو پوشش میدن

  پاسخ

  • Poorya در پاسخ به sina

   تیر 27, 1398

   اینها خیلی کثیف تر از ماسون ها هستن اینا معروفت میکنن ولی بدنت رو در اختیار جنها و رپتایلها قرار میدن یکیش مثل امینم سرچ کنید هست فیلم تسخیر شدنش وسط مصاحبه که ایلومناتی هم هست

   پاسخ

   • مریم در پاسخ به Poorya

    آبان 20, 1398

    دقیقا چیو سرچ کنیم؟

    پاسخ

 17. alireza

  خرداد 9, 1398

  مذهب در خدمت پول وسیاست در خدمت به صلح . ایلومیناتی./جنگ برای صلح . نظامیگری و سیاست برای انحصار قدرت. فراماسونری. نماد عقاب و ستاره ی داوود در بالای ان که روی پرچم دفتر وزارت خارجه امریکاست را دقیق ببینید. عدد 19 را خوب ببینید به چه چیز اشاره دارد. و چرا ترامپ از کشورهای گروه 20 خارج شد. ظاهرا امریکا ماموریت حفظ اسرائیل را به ایران محول کرده.

  پاسخ

  • سید در پاسخ به alireza

   مرداد 18, 1398

   خخخخخخ حتما خمینی و خامنه ای هم ایلومیناتی هستن ولی بن سلمان شیعه حضرت علی

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به سید

    دی 23, 1398

    بن سلمان چه دشمنی با حضرت علی ع داره

    پاسخ

  • ارين در پاسخ به alireza

   مهر 17, 1398

   خيلي مرموز حرف زدين ولي معلوم ميشه كاملا اگاهيد امريكا ماموريت حفظ اسرايل را به ايران سپرده 👍👍 عالي بود

   پاسخ

 18. الی

  اردیبهشت 29, 1398

  برای شناخت بیشتر ایلومیناتی توصیه میکنم مستند ظهور رو ببینید

  پاسخ

 19. elliot

  اردیبهشت 28, 1398

  واقعا کامنتا خنده داره توی قرن 21 باشید و این حرفای مسخره و خرافاتی رو بزنید ؟! یک خورده کتاب بخونید اطلاعات کسب کنید بدردتون میخوره

  پاسخ

  • رضا در پاسخ به elliot

   خرداد 10, 1398

   اقای محترم.اگر این جمله ها توی کتاب ها گفته میشد که دیگه عده کمی سایت رو میخوندن.در هیچ کتابی اجازه داده نمیشه که حرفی از اون ها بزنند

   پاسخ

   • صدرا در پاسخ به رضا

    تیر 20, 1398

    ایلومیناتی (‌فرشتگان و شیاطین)
    نوشته دن براون
    ترجمه منیژه بهزاد (شیخ جوادی)
    ناشر علم و سخن

    پاسخ

  • سید در پاسخ به elliot

   مرداد 18, 1398

   متاسفانه تو سندرم دانایی داری فکر میکنی خیلی روشن فکری ولی در عمل هیچی نمیدونی اینا مستقیما شیطان رو میپرستن و افتخار میکنن بعد تو این قرن اون قرن میکنی توصیه میکنم تو یوتیوب یا هر چیزی که دسترسی داری در مورد اینا مطالعه کن و مستند ببین بعد فکر کن

   پاسخ

 20. AAa

  فروردین 22, 1398

  ممکنه این مطلب هم از ایلومیناتی باشه😝

  پاسخ

 21. M

  فروردین 15, 1398

  واقن احمقی با این مطالبی ک تو این سایت گزاشتی واقن برات متاسفم ک فک میکنی مخلوق خدا از خوده خدا قدرتش بیش تره میتونه اینده یا حال مارو تغییر بده و کنترل کنه

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به M

   فروردین 15, 1398

   سلام دوست عزیز،
   اولا اینکه جایی تو متن نوشته نشده که میتونن آینده مارو کنترل کنن و تغییر بدن. فقط اینکه تلاش میکنن این کارو کنن که اونم فقط فرضیه هستش
   دوما شما که حرف از خدا میزنید درست نیست به این راحتی توهین کنید به افراد
   ممنون از نظر شما

   پاسخ

  • توهین نکن
   الان حتی ی ادم معمولی هم میتونه اینده یا حال تورو تغییر بده مثلا فردا صب دم در خونتون ادمکش استاده باشه یا هرچی
   ما منکر وجود خدا نیستیم فق بر این باوریم ک انسان هم قدرت های زیادی داره

   پاسخ

   • و یا اینکه انسان هم موجود ضعیفی هستش که یک انسان براحتی اون رو به قتل میرسونه ، مگر خدا را هم اینطوری میشه از بین برد ؟ نه خیر ، این متنی که نوشتید حرف ایلومیناتی هاست. انسان چیزی مقابل خداوند نیست که او را مقایسه می کنی دوست عزیز اما نسبت به موجودات دیگر برتری داده شده که اون هم کار خداوند بوده.

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به صدرا

     تیر 21, 1398

     ایشون مقایسه نکردن .

     پاسخ

  • Mr.hunter در پاسخ به M

   تیر 24, 1398

   چرا نشه

   پاسخ

  • Asma در پاسخ به M

   تیر 31, 1398

   دوست عزیز اونا قدرت دارن که سلبریتی های مشهور و انسان های مشهور رو کنترل کنن و به روحشون رو به جن ها و شیاطین بدن اونا قدرت مقابله با خدا رو ندارن

   پاسخ

  • شناس در پاسخ به M

   شهریور 9, 1398

   خیلی تغییر آینده رو به نظرم چیز عجیبی می دونید, تغییر دادن آینده شما ممکن به آتش زدن خونتون, یا با یه تصادف ساختگی زمین گیر کردنتون یا کلی اتفاقات دیگه ای مثل این اتفاق بیوفته, چرا اینقدر واژه آینده رو مثل وحی و چیزهای دیگه نشون میدین؟تاثیری که خمینی تو سال 57 برای آینده ی ایران داشت رو کار خدا می دونین؟یا وضعیت افرادی که تو هند و آفریقا با یک دنیا کثافت دارند زندگی می کنند کار خداست؟پس خدا می تونه یک نظریه ی خودخواهانه باشه

   پاسخ

 22. زینب میمدی

  فروردین 4, 1398

  نمیشه ما هم وارد گروهشون بشیم😟

  پاسخ

 23. مهدی

  فروردین 4, 1398

  ایلومیناتی شیطان پرست نیست اصلا مذهب نیست نه یکتا پرسته نه شیطان پرستو هر چیز دیگه ،قوانین جهان خیلی بیشتر از اون چیزیه که یک فرقه بتونه اونو دنبال کنه قوانینی که هیچکس هنوز کشف نکرده فقط خدا میدونه اخرو زمان چی میشه اونجا همه بازخواست میشن پس ایلومیناتی داره سعی میکنه جلوی یکسری اتفاق هارو بگیره و اونارو دور بزنه اونا میدونن در نهایت چه اتفاقی میوفته وسعی میکنن از فرار کنن فقط یک نفر میتونه جلوی اینارو بگیره اونم حضرت مهدی عج

  پاسخ

 24. علیرضا

  اسفند 16, 1397

  موضوع از این مطالب پیچیده تره. اگر من به اندازه یک سیاستمدار بدونم که سیاست بی معنی میشه. سیاست یعنی بتونی بر خلاف تصور کل جامعه تصمیم بگیری .سیاست یعنی بود و نبودانسانیت برای تحقق ایده مهم نباشه

  پاسخ

 25. A

  اسفند 5, 1397

  دوستان همینقدر بگم که ایلو اصلا چیزه خوبی نیست.بیشتر ستاره های معروف خواسته یا ناخواسته تحت نفوذ ایلومیناتی ها هستند.شما یه سرچ درباره کارای کثیفشون کنید میفهمید مثلا وب پنهان.من اول از مایکل جکسون خوشم نمیومد ولی بعد فهمیدم چه کار بزرگی نسبت به جهان کرد عقیدم کلا نسبت بهش عوض شد.خودتون برید بخونید میفهمید چی میگم.تا مایکل خواست حرف بزنه تهمت زدن بهش و اخرشم کشتنش .روحش شاد واقعا دمش گرم

  پاسخ

  • Asma در پاسخ به A

   تیر 31, 1398

   منم موافقم و از نظرم ایلومیناتی ها چیز خوبی نیستن که بعضی افراد میگن من میخوام برم باهاشون باشم ولی این نظر اوناست وباید به نظرشون احترام بزاریم کلا در کل باهاتون موافقم

   پاسخ

 26. حمیدرضا

  آبان 6, 1397

  ببیند دوستان ایلومیناتی هدف خاص خودشو داره پس نمیشه گفت که اونا دنیا رو بهتر میکنند و دیگر فرقه ها هم هدف خاص خودشونو دارند پس نمیشه بگین که اونا یکی هستن و همشون شیطان پرستن

  پاسخ

 27. ارجمند

  مرداد 22, 1397

  سپاس از شما؛
  کاش چنین فرقه ای با دیدگاه روشن ضمیری،خِرَد و اشراق واقعا وجود داشته باشد و بتواند با توانی که دارند جهان را بسوی بهتر شدن پیش ببرند
  اگر آرمان شان آرامش و پیشرفت و روشن ضمیری ست خدای روشن ضمیران یارشان؛و دعای اشراقیون و پیروان نور همراهشان باد

  پاسخ

  • آشنا در پاسخ به ارجمند

   مهر 14, 1397

   تا شیطان و ناجوانمردی و ظلم و بی وجدانی و نبود انسانیت هست آرزوی شما محال است. آرامش وپیشرفت و … که شما می فرمائید و نزد اهل بیت علیهم السلام است و فراماسونیسم و ایلومیناتیسم و کابالیسم و صهیونیسم و … همه بر ضد عدالت و آرامش هستند.

   پاسخ

   • ایلیا در پاسخ به آشنا

    مهر 20, 1397

    ببین مگه الان ننوشته بود شیطانی نیستن!! شاید بتونن دنیارو بهتر کنن……. دارن آمریکا رو کنترل میکنن ممکنه یهو راز هاشونو فاش کنن و آمریکا نابود شه!.

    پاسخ

    • Reza shakouri در پاسخ به ایلیا

     دی 4, 1397

     هیچ وقت نمیتونه دنیارو کنترل کنه یا مردم ازاد باشن چرا؟؟؟؟
     چون:
     توپاک شکور بعد از ۷ماه البوم دادن درمورد killuminatiینی بکش ایلومیناتی رو بعد از ۷ماه کشتنش
     مایکل جکسون ضد شیطان پرست بود کشتنش
     کندی رئیس جمهور امریکا بعد از یه سخنرانی فقط ی جاش گف بعد از رفتن من نظم جهانی رو قبول نکنید بعد از گفتنش ترور شد خیلی خواننده یا ………..زبادی هستن که ترور شدن این میتونه دنیارو درس کنه؟؟
     این دردسر های دنیا سر نظم جهانی یا ایلومیناتی باعث نا امنی خاور میانه

     پاسخ

     • غریبه در پاسخ به Reza shakouri

      فروردین 16, 1398

      سلام عزیز
      خداییش من موندم این منابع شما کیا هستن
      که تا این حد کودن دروغ گو هستن
      البته حق دارند تا زمانی که ادمهای هالو سفت و چهاپا وجود دارن خر سوارها هم وجود دارن

      خداییش میام بعضی سایتها از ایرانی بودنم متنفر میشم که انقدر بعضیا کودن هستن ….

      پاسخ

    • Asma در پاسخ به ایلیا

     تیر 31, 1398

     حرفت اصلا درست نیست دوست عزیز اونها هدفشون ممکنه هر چیزی باشه ولی قرار نیست چیز خوبی زیاد در بیاد درسته که شیطان پرست نیستن ولی با خدا هم دوست نیستن و درواقع ترسناک تر از یک هدف خوب واسه ماهاست

     پاسخ

 28. سیاوش

  خرداد 27, 1397

  بسیار زیبا و آموزنده بود . ممنون

  پاسخ