10 حقیقت جالب پنهان درباره ایلومیناتی

از آنجایی که ایلومیناتی (Illuminati) یک سازمان پنهان و سری است، درباره آن اطلاعات چندانی نداریم. گفته می‌شود این سازمان از قدرتمندترین افراد کره زمین تشکیل شده تا به طور سری بر روابط جهانی نظارت داشته باشند وتمام سیاست‌مداران و دولتمردان، عروسک خیمه شب بازی آن‌ها محسوب می‌شوند و حیات ما به تصمیمات آن‌ها وابسته است!

اگرچه وجود چنین سازمانی حتمی است، اما دقیقاً نمی‌دانیم چه افرادی جز آن هستند و اینکه آیا در این باره دروغ گفته می‌شود یا خیر. بسیاری از سیاست‌مداران و بازیگران معروف به عضویت در این سازمان متهم شده‌اند، اما هیچ چیز ثابت نشده است. در اینجا ده راز حقیقی این سازمان را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. این سازمان ممکن است منحل شده و دیگر وجود نداشته باشد

یکی از بزرگ‌ترین حقایقی که ممکن است ایلومیناتی‌ها آن را پنهان کنند این است که ممکن است این سازمان دیگر وجود نداشته باشد. پس از یافتن محل اختفای آن‌ها در سال 1776 در بایرن، آن‌ها تنها 9 سال دیگر به فعالیت خود ادامه دادند و پس از آن قانون در مقابلشان ایستاد. به نظر می‌رسید کلیسا و دولت بایرن از تأثیر آموزه‌های آن‌ها بر مردم می‌ترسیدند. البته که گفته می‌شود اگرچه فرقه اصلی از هم فرو پاشید، اما برخی از اعضای آن فرقه‌های خود را به وجود آوردند که اکنون جهان را کنترل می‌کنند. برخی هم می‌گویند آن‌ها به فعالیت زیرزمینی خود ادامه دادند و هرگز فرقه‌شان از هم فرو نپاشید. در واقع از آن زمان به بعد هیچکس از هویت و فعالیت آن‌ها خبری ندارد!

همچنین بخوانید: ۱۵ حقیقت درباره دیپ وب و دارک وب


9. آن‌ها سیستم طبقاتی داشتند

در سال 1782 و زمانی که ایلومیناتی جامعه رسمی خود را داشت، درباره ساختارش اطلاعاتی منتشر شده بود. جالب‌ترین مورد منتشر شده این بود که ساختار جامعه آن‌ها از سه طبقه تشکیل شده که توسط اعضا اداره می‌شود. این سه طبقه عبارت‌اند از طبقه اول (پرورشگاه)، طبقه دوم (جایگاه‌های ماسونی) و طبق سوم (اسرار). بنابراین به خوبی مشخص است که اعضای آن مسیر صعودی مشخصی داشته و به جایگاه‌های بالاتر می‌رسیدند. اگر ایلومیناتی هنوز هم وجود داشته باشد، حتماً طبقات مختلف خود را حفظ کرده است.

همچنین بخوانید: ۱۰ نظریه فلسفی جالب که تصورتان از جهان هستی را تغییر می‌دهد


8. آن‌ها تمام بانک‌ها و تجارت‌های بزرگ را کنترل می‌کنند

یکی از حقایق ایلومیناتی‌ها که مسلماً نمی‌خواهند از آن خبر داشته باشید این است که آن‌ها تمام بانک‌ها و تجارت‌های بزرگ جهان را کنترل می کنند. آن‌ها سیستم نقدینگی خود را دارند که به وسیله آن بر جهان تجاری مسلط شده‌اند. گفته می‌شود که اغلب بانک‌های بزرگ جهانی با ایلومیناتی‌های بایرنی اصیل ارتباط داشته و این ارتباط تاریخی باعث شده که ایلومیناتی‌ها نقدینگی موردنیازشان را داشته باشند.

همچنین بخوانید: ۱۰ موجود افسانه‌ای که ممکن است واقعاً وجود داشته باشند


7. آن‌ها در پشت پرده اغلب حوادث مهم جهان قرار دارند

حتی اگر مشخص شود که نیمی از حوادث مهم جهان به دست آن‌ها روی داده مسلماً طی یک دادگاه عمومی محکوم خواهند شد. با این حال گفته‌هایی مبنی بر این حقیقت وجود دارد که اغلب رویدادهای کوچک یا بزرگ جهان به دست آن‌ها روی داده است. بسیاری معتقدند که از ترور جان اف کندی تا حمله به برج‌های دوقلوی آمریکا به دستور ایلومیناتی رخ داده است تا به اهداف خود برسند.

همچنین بخوانید: ۱۰ حقیقت عجیب درباره مرگ رازآلود راسپوتین


6. اعلامیه استقلال ایالات متحده هم مشکوک بود

اگرچه درباره کنترل جامعه آمریکا توسط ایلومیناتی‌ها گفته‌های بسیاری وجود دارد، اما نبود حقیقت باعث شده که به آسانی این گفته‌ها را کنار بگذاریم. اگر این مورد صحیح باشد، می‌توان همزمان بودن تشکیل ایلومینانی و اعلامیه استقلال آمریکا در یک زمان را توجیه کرد.

ایلومیناتی به طور رسمی در 1 مه 1776 شکل گرفت و تنها 2 ماه بعد، اعلامیه استقلال ایالات متحده امضا شد. این همزمانی باعث شده بسیاری تصور کنند که ایلومیناتی در شکل‌گیری آمریکای امروزی نقش داشته و از آن زمان قدرت این سرزمین را در دست دارد.

همچنین بخوانید: حقایق تاریخی و جالب درباره تیمور لنگ بنیانگذار سلسله تیموریان


5. آن‌ها فراماسون نیستند

برخی از افراد، ایلومیناتی را با فراماسون‌ها اشتباه می‌گیرند و تصور می‌کنند آن‌ها یک فرقه هستند. در حقیقت ایلومیناتی‌ها به این اشتباه دامن می‌زنند و از آن به نفع خود استفاده می‌کنند؛ درصورتی‌‌که آن‌ها دو فرقه مجزا هستند و البته قوانین مشترک دارند. فراماسون‌ها از ایلومیناتی قدیمی‌تر هستند و با سازوکارهایی که ایلومیناتی‌ها در آن دست دارند، کاری ندارند.

بنابراین چرا ایلومیناتی می‌خواهد خود را به جای فراماسونری نشان دهد؟ به نظر می‌رسد که این تصور باعث می‌شود که آن‌ها از آب گل آلود ماهی بگیرند و در این آشوب به مقاصد خود برسند.

همچنین بخوانید: ۸ مخترع جهانی که از اختراعات خود پشیمان شدند


4. آن‌ها یک فرقه شیطانی نیستند

اغلب فرقه‌های زیرزمینی در کتاب‌ها یا فیلم‌ها به صورت فرقه‌های شیطانی نشان داده می‌شوند. تا آنجایی که درباره ایلومیناتی می دانیم اینگونه نیست. تنها چیزی که در این باره می دانیم این است که این سازمان ضد مذهب بود. به همین دلیل کلیسا آن‌ها را کافر و شیطان‌پرست می‌نامید و این باور تا به امروز باقی مانده است. با این حال، این باور که آن‌ها به مذاهب سازمان یافته اعتقاد نداشتند دلیل نمی‌شود که باور کنیم انسان را برای شیطان قربانی کنند.

همچنین بخوانید: نقش فراماسونرها در پیدایش آمریکا


3. نماد آن‌ها یک جغد بود

امروزه اگر درباره ایلومیناتی سؤال کنید، به شما گفته می‌شود که نماد آن‌ها “چشم جهان بین” یا هرم بود. با این حال این نمادها در سازمان‌های اولیه ایلومیناتی وجود نداشت. اولین نماد آن‌ها جغد بود که به نظر می‌رسید نماد دانایی و دانش باشد. از آنجایی که هدف این سازمان توسعه دانش و روشن بینی بود، تعجبی ندارد که بخواهند این نماد را به کار ببرند. اینکه چرا نماد جغد به نمادهای امروزی تبدیل شد جای سؤال دارد.


2. گفته می‌شود که ایلومیناتی بانک فدرال رزرو آمریکا را کنترل می‌کند

یکی از دلایلی که باعث شده تصور کنیم که ایلومیناتی، جهان و از جمله دولت ایالات متحده را کنترل می‌کند، حضور آن در نقدینگی است. همانطور که گفتیم امروزه چشم جهان بین یا نماد هرم را به ایلومیناتی مربوط می‌دانند. چشم جهان بین نماد تمام چیزهایی است که ایلومیناتی می‌بیند و بر آن کنترل دارد. جالب اینجاست که هردو نماد روی اسکناس 1 دلاری آمریکا دیده می‌شوند. وجود نمادهای ایلومیناتی روی اسکناس‌های آمریکایی این موضوع را نشان می‌دهد که شاید بانک فدرال رزرو آمریکا توسط ایلومیناتی کنترل و اداره می‌شود.

همچنین بخوانید: ۳۰ حقیقت تاریخی درباره چه گوارا و زندگی پر فراز و نشیب او


1. اغلب داستان‌های مربوط به ایلومیناتی توسط خود این سازمان ساخته می‌شود

شاید این مورد درباره یک سازمان سری عجیب باشد، اما بسیاری از افراد آن را باور دارند. بسیاری از نظریه‌پردازان معتقدند که اغلب داستان‌هایی که در فضای اینترنت درباره ایلومیناتی گفته شده توسط خودشان ساخته می‌شود. دلیلش این است که مردم گیج شده و ندانند آن‌ها حقیقتاً که هستند و چه کار می‌کنند. در این صورت افرادی که می‌خواهند آن‌ها را متوقف کنند به شک و تردید دچار شده و آن‌ها نیز به اهداف خود می‌رسند.

اگر بخواهید درباره ایلومیناتی با کسی صحبت کنید یا اصلاً درباره آن چیزی نشنیده‌اند و یا تصور می‌کنند که می‌خواهید توطئه کنید. اگرچه این افراد تا حدودی حق دارند، اما اگر این گفته‌ها حقیقت داشته باشد عواقبی به همراه خواهد داشت. اگر یک سازمان مخوف و رازآلود جهان ما را کنترل کند معلوم نیست به چه آینده‌ای دچار خواهیم بود.

نظر شما در این باره چیست؟

همچنین بخوانید: ۲۰ کتابی که زندگی شما را متحول می کنند

دیدگاه‌ها (400)

بستن فرم

 1. امیر حسین

  دی 15, 1399

  دوستان ببینید ایلومیناتی ها و فراماسونر ها بد نیستند اون ها نمادشون چشم جهان بین یعنی چشم سوم خودمون هست که اگه چشم سومآن فعال شود می توانیم به انسانیت کامل برسیم و هر کسی که چشم سومش باز بوده به عضو این فرقه در اومده و اینکه همینجوری نمی شود عضو این فرقه شد چون باید چشم سوم و انرژی کندالینیت فعال فعال باشه و اینکه اونا به همه ی مذاهب احترام می زارند و اصلا شیطان پرستی د کار نیست اینکه اونا بدن و اینا فقط ی شایعه برای خوراک مجازی بوده من خودم اوایل از این فرقه بدم میومد اما بعد از تحقیقات زیاد فهمیدم که اونا یک فرقه ی خوب هستند که اهداف بسیار مقدسی دارند ولی اهدافشان بسیار نا معلوم و پناهنده و بشر همیشه چیزایی که پناهنده رو منفی گی دانند
  امیرامیدوارم ک امنتم به دردتان خورده باشه

  پاسخ

 2. فرید غیاثی

  دی 9, 1399

  پس یعنی شما هم ایلومیناتی هستید 😉

  پاسخ

 3. ناشناس

  دی 7, 1399

  عشق یعنی توپاک شکور اون کیل ایلومیناتی بود یعنی مخالف با ایلومیناتی بود و بر سر همین موضوع کشته شد خدا رحمتش کنه تو اوج جوانی توسط ایلومیناتی ها کشته شد یکی از بهترین رپر های تاریخ و پدر رپ جهان لقبش هست زندگی سختی هم داشت برید زندگی نامه اش رو بخونید

  پاسخ

 4. Morgan

  دی 2, 1399

  ببین اقای محترم ایلومیناتی یه سازمان شیطان پرستی بوده چون از هرم تک چشم و خیلی خیلی نماد های شیطان پرستی استفاده میکرده
  افراد مشهور زیادی وجود داشتن که تحت اختیار ایلومیناتی بودند و بعد خروج از این فرقه توسط خود اونها از دور خارج شدن مثال : امینم ، مایکل جکسون
  و تنها خواننده ای که من میشناسم از اول با این فرقه شیطان پرستی دشمنی داشته 2pak بوده که به دست خود این فرقه کثیف ترور شد
  حالا شما مسائل رو عادی جلوه بدین
  اما ایلومیناتی ها همان سرمایه دار های یهودی هستن که دنیارو دارن رو انگشتاشون بازی میدن
  اونا دارن مغذ مارو شستشو میدن به وسیله رسانه
  به وسیله شعر و ترانه و خیلی چیز های
  تو داری الان مسائل رو خیلی عادی جلوه میدی
  میگی شیطان پرست نیستن
  پس چطور اونا مقام زن رو فقط به عنوان شهوانیت میدونن
  اونا میخوان ما مثل تو فکر کنیم چون اونا نمیخوان راز های پشت پردشون فاش شه و میخوان به حکومتشون ادامه بدن
  اگه واقعا دلت میخواد بدونی قضیه چیه برو به سخنان رائفی پور درباره ایلومیناتی ها یه گوشی بده جناب

  پاسخ

  • مممپ در پاسخ به Morgan

   دی 7, 1399

   داشتم نظرتو با دقت میخوندم که رسیدم به اسم رائفی پور 😂🤣

   پاسخ

   • Ali در پاسخ به مممپ

    دی 8, 1399

    😂😂😂😂😂😂

    پاسخ

   • johnny در پاسخ به مممپ

    دی 10, 1399

    وای دقیقا😂😂😂😂😂

    پاسخ

   • K در پاسخ به مممپ

    دی 10, 1399

    وای خدا خخخخخخخخخخخخ

    پاسخ

 5. عباس

  آذر 23, 1399

  سلام میخواستم به ویدو بگیرم از مطالب شما استفاده کنم اشکالی نداره ؟؟

  پاسخ

 6. خدا پیروز است.

  آذر 6, 1399

  سلام دوستان.ببینین برای سیاست مدارها هیچی مهم نیست اینکه ایا مسلمونه،فراماسونره،ایلیمانوتیه،یهودی و …و اینا هم برای لاپوشینی هستن اینکه فراماسونرها اومدن فاجعه ۱۱ سپتامبر رو انجام دادن یا جان اف کندی رو کشتن یا پیمان خونی با بازیگران انجام میدن اینا همش و همش برای لاپوشونیه.چه کسی میاد دینش و بد جلوه بده و هی هم بخاد افرادش و یارانش زیاد بشه؟مثلمن هیچ کس.هر چقدر مردم به فساد و اینجور چیزا آغشته بشن اونقدر حکومت کردن براشون راحت تره بخاطر همینه سیاست مدارا اجازه اینطور دینیو دادن و گرنه اگه براشون تهدید باشه خود آمریکا نابودشون میکنه برای افراد ثرتمند فقط پول مهمه و دیگه هیچی.در ضمن رئیس جمهور هر کشوری بلندگو سیاست مداراست خوب حالا شاید دلیلی داشته جان اف کندی رو کشتن وگرنه به خاطر مخالفت با فراموسونرها همش کشکه.در ضمن مهد تولد این دین انگلستانه بنظرتون کسانی که این رو بوجود آوردن خودشون این دین رو میخوان.مسلما نه چون سرشار از خرافات و مضخرفاته و اینو بدونین سیاست مدارها بدنبال فساد مردمن تا پولشویی و قدرت کنن و چه فسادی بهتر از این آئین.و اینکه از این همه ظاهر سازی که خودشون رو قدرتمند نشون میدن نترسین از قدیم هم گفتن کسی که پنهان کاره باید از اون ترسید مسلما کسانی هستن که این آئین رو کنترل میکنن اما خودشون این دین رو ندارن و هیچ وقت نمیان ۲۴ ساعت یه نمایش مسخره روی صفحه شطرنجی انجام بدن و وقتشون رو صرف کتاب خوندن و برنامه ریختن میکنن.

  پاسخ

 7. F

  آذر 2, 1399

  به نظر من ایلومیناتی ها و افراد صاحب قدرت و ثروت که دارند برای دنیا برنامه ریزی میکنن به نظرم چت مغز ترین آدم های دنیا هستند…یکی به اینا بگه شما که پول دارید برید دنبال تفریح و عشق و حال و زندگی کردن…چه معنی دارد اینکه آمدین برای دنیا وقت میگذارید و برنامه ریزی میکنید..شما برید دنبال زندگی تان…چرا این قدر حرص قدرت و پول دارید..شما اون قد پول دارید که تا هفت نسل بعد شما هم میتوانند روزانه یک میلیارد دلار خرج کنند…چرا اینقد حریص و طمع دارید؟؟ چرا دست از سر مردم دنیا بر دارید بزارید دنیا در صلح باشه..راه های دست یابی به صلح جهانی زیاد هست نیازی به حیله و مکر شما نیست

  پاسخ

  • M در پاسخ به F

   آذر 6, 1399

   دوست عزیز این دیدگاه شماعه از دیدگاه بنده کارمنطقی رو انجام میدن چون دارن با خرافات مبارزه میکنند که خودش یک نقطه قوته و از نظر من روشن بینی یک مزیت. بسیار عالی هست

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به M

    آذر 7, 1399

    شما هم متاسفانه مثل اون دوست عزیزمون پایینتر یه قربانی هستی ، واقعا متاسفم که گیر این ایدئولوژی های دروغین افتادی

    پاسخ

   • M در پاسخ به M

    آذر 7, 1399

    وای خدا عالی شد یکی با اسم من تبلیغ ایلومیناتی میکنه ، این من نیستم

    پاسخ

   • Shadow در پاسخ به M

    آذر 12, 1399

    منظورت از خرافات چیه؟
    اونا روشن بین نیستن دوست عزیز. یه چیزایی رو نمیدونی.

    پاسخ

    • امیر حسین در پاسخ به Shadow

     دی 17, 1399

     اونا اتفاقا روشن بین هستن نماد چشم جهان بین همون چشم سوم یا غده ی پینه ال هست که اگه فعال بشه طرف به درک بالایی از روشن بینی می رسه نماد هرم هم به خاطر اینکه در ساخت اهرام از معادلات پیجیده ریاضی استفاده شده به خاطر همینه که خیلی نماد هرم پیششون اهمیت داره یعنی اونا به علم اهمیت زیادی می دن نه پول و ثروت

     پاسخ

     • Shadow در پاسخ به امیر حسین

      دی 22, 1399

      من از قضیه چشم سوم آگاهی و بصیرت کاملا آگاهم و بهش باور دارم ولی به این سازمان شک دارم و گمون نکنم اون چشم، نماد چشم بصیرت باشه.

      پاسخ

      • امیر حسین در پاسخ به Shadow

       دی 22, 1399

       الان واسه ی شما جامع توضیح می دم

       ببینید نماد ایلومیناتی ها ی چشم هست درون ی مثلث که ی معنی خاصی میده خیلی ها بر این باورند که چشم ایلومیناتی در واقع همون چشم شیطان هست ولی اگه ی کم منطقی تر به این موضوع نگاه کنیم می فهمیم تنها نمادی که ی چشم داخلش باشه و نشون از روشنفکری و روشنبینی باشه همون چشم سوم یا غده ی پینه آل هست
       به قول افلاطون چشم سوم از هزارتا چشم و اینجور چیزا هم بهتر هست
       چشم شیطان هم اصلا هیچ ربطی نداره و همش تخصیر راعفی پور هست که به جای اینکه در مورد چیزی تحقیق کنه دنبال ربط اون به شیطان و اینجور چیزا هست
       اصلا خود کلمه ی ایلومیناتی جمع کلمه ی ایلومیتوس و ایلومیشن هست که به معنای روشنگری و روشنفکری هستو همینطور که میبینید ی عالمه ربط بین این موضوعات هست

       اونایی که میگن ایلومیناتی مایکل جکسون و توپاک رو کشته باید بگه خودتونو جای ایلومیناتی بزنید اگه ی نفر همش داره بهتون توهین می کنه و فحش می کنه شما چکار می کنید؟ولش می کنید به امون خدا؟؟؟
       خب امیدوارم شما به جای دشمنی با این فرقه ی مقدس یکم به حرفای من فکر کنید و می فهمید که اونا نه شیطان پرستن نه بد

       پاسخ

      • امیر حسین در پاسخ به Shadow

       دی 23, 1399

       ببینید چشم سوم ی اصطلاهه و در تمام ادیان به نام های مختلف ظاهر شده
       در اسلام چشم برزخی
       در بودایی چشم سوم
       ولی همشون به ی چیز اشاره دارن که اون چیز همون غده ی پینه ال هستش ایلومیناتی ها ی درک وحشتناکی از محیط اطرافشون م دونن در ضمن من نگفتم اونا خوبن گفتم اونا اهدافشون واسه ی خودشون مقدسه و اینکه اونا اسمشون در واقع جمع کلمههای روشنفکری و روشنگری هستش و چشم سوم در واقع نمادشونه و نماد چشم سوم خیلی به اسمشون میاد
       ولی در واقع قدرتمند ترین نیروی جهان بعد از خداوند یکتا و قدرتمند نیروی کندالینی هستش که به معنای اژدهای خفته هستش و هر کسی تونسته این انرژی ی مقدس رو فعال کنه از ایلومیناتی هم قدرتمند تره و ایمانش به خدا وحشتناک زیاد میشه ما مسلمونا ی مکتب داریم ایلو ها هم ی مکتب پس بهتره در موردشون زیاد بحث نکنیم و در مورد چیزای نورانی و روشن مثل چشم سوم و اینا بحث کنیم که خیلی بهتره

       پاسخ

   • EXO-L در پاسخ به M

    دی 21, 1399

    دمت گرم شوخی باحالی بود😂😂😂😂

    پاسخ

 8. sarin

  آبان 29, 1399

  ایلومیناتی وجود داره چندسال پیش یه سازمان تشکیل شد که ضد ایلومیناتی بودن و میخواستن حقیقتاشو کشف کنن در عرض یکی دوماه همشون تو اتیش سوختن
  راستی کسی میدونه نسل ادام وایسهائوپت ادامه پیدا کرده یا ن؟هرچی سرچ میزنم راجب بچه هاش نمیگه بچه دارن یا ن

  پاسخ

 9. م

  آبان 23, 1399

  چطور میتونن چنین کارهای کثیف و زشتی رو انجام بدن
  یعنی اینقدر زندگی انسانها واسشون بی ارزشه که قربانی میکنن بابا شماها که از شیطان هم زدین جلو
  تازمانی که کشور هایی مثل آمریکا و اسرائیل توی دنیا هستن وضع همینه و نباید هم انتظار دیگه ای داشته باشیم

  پاسخ

  • Erfan در پاسخ به م

   آذر 5, 1399

   تا زمانی که دین ها وجود داشته باشن وضعیتمون بدتر و بدتر خواهد شد…چون هیچوقت سیاست مداری که آدم روشن فکری باشه سعی نمیکنه یک جامعه رو به سلطه خودش در بیاره و از دین و مذهب به عنوان بهانه و پوشوندن کار های کثیفش استفاده کنه….ایلومیناتی ها سعی میکنن حقیقتو به ما نشون بدن ولی چه فایده کسی که به خرافات اعتقاد داره و میخواد به دروغ و خرافاتی که تو ذهن خودش غلطه رو باور کنه و بگه یه روزی یه نجات دهنده ای ظهور می‌کنه و مارو از این وضعیت بد نجات میده😶🙁خنده دار نیست؟….هیچوقت حقیقتو نخواهیم فهمید و به جواب درست نخواهیم رسید چون هیچ درکی از هیچ چیزی نداریم و نخواهیم داشت…

   پاسخ

   • Rs در پاسخ به Erfan

    آذر 5, 1399

    بعضی وقتا از میزان شست و شوی مغزی که افراد پیدا کردن حیرت میکنم ، خودشون نمیفمن حرفاشون چقدر خنده داره چقدر ضعف اطلاعاتی داره ، شما منتظر یک آدم روشن فکر باش تا یوتوپیات رو بهت نشون بده ، هر قانون و سیاستی که اون آدم بذاره رو میشه اعتقادات خودش دونست که داره به بقیه تحمیل میکنه ، خب فرزندم تو به چشمه حقیقت ایلومیناتیات بچسب منم میرم ماکیاولیست میشم به نظرم خیلی منطقشون درسته 🤣🤣🤣🤣

    پاسخ

   • بیس در پاسخ به Erfan

    آذر 5, 1399

    باشه،به همین خیال باش ،این روزا چیزی که زیاده آدمای روشن فکر مثل شمان،(مگس تو این دنیا خیلی زیاده،ولی آخر کار همشون در برابر یه عقاب شکست میخورن)

    پاسخ

   • M در پاسخ به Erfan

    آذر 6, 1399

    👌👌👏

    پاسخ

   • Siyavash در پاسخ به Erfan

    آذر 7, 1399

    👎👎👎👎👊

    پاسخ

   • Shadow در پاسخ به Erfan

    آذر 12, 1399

    روشن فکری؟ نشان دادن حقیقت؟
    نخندون مارو🤣

    پاسخ

 10. Parsa

  آبان 21, 1399

  مقاله ای که نوشتید تقریبا کامل بود و مهم، اینکه حقیقت رو بیان کرده بود

  پاسخ

  • Majlaa در پاسخ به Parsa

   آبان 28, 1399

   هیچکس نمیدونه حقیقت چیه

   پاسخ

   • بیس در پاسخ به Majlaa

    آذر 5, 1399

    من میدونم

    پاسخ

 11. اشنا

  آبان 6, 1399

  خیلی خطر ناکه شیطان پرتند وهنوز هم هستند دیگه نزارین ازین چیزا

  پاسخ

  • Nsss در پاسخ به اشنا

   آبان 13, 1399

   با سلام
   اقا قران گفته اگه این شیطان و دار و دسته اشو باباهاشونم بیان، به کسی وقعا مومن باشه ( نه فرمی، خودش تحقیق کرده باشه براش ثابت شده باشه، بهش رسیده باشه ، اون مومن)
   صدی هم کار کنن نمی تونن ضرری ش برسونن
   فلذا بیخودی از اینا نترسید مثه جنگ ۳۳ روزه لبنان که حمله میکنه اسراییل ولی جوری میزننش لبنانی ها که اسراییلی ها میگن برای اولین بار ما در جنگی ( جنگ ۳۳ روزه رو میگن) نتونستیم فکر طرف مقابلمون رو بخونیم.
   شیطان سر و صدا زیاد میکنه ما هم اگه ضربه میخوریم برای اینه که واقعا مومن نیستیم
   اون میگه میزنم ما باور میکنیم، شیطان رو بیشتر از خدا قبول داریم،
   ولی در گل حرف م اینه باید برای جنگ با دشمن به اندازه کافی ازش شناخت داشته باشی
   نمیشه که مثه مرغ بترسیم و سرمون رو مثه کبک کنیم زیر برف، اینا هستن، هنوزم هستم خدا هم هست به یاری خدا میزنیم دهنشون رو سرویس میکنیم
   ۴۰ ساله به ما میگن ۶ ماه دیگه واقعا تمومین
   مشکل ما اینه که داره ایمانمون ضعیف میشه به جای کوبیدن تو دهن کدخدا ما مردم اجازه دادیم بره موس موسش رو بکنه
   اگه ما جلوش وایمیستادیم الان اوضاع این نبود
   حداقل هسته ای رو داشتیم

   پاسخ

 12. M.Rezwan

  مهر 25, 1399

  سلام به همگی، من هنوز بین اینکه ایلومناتی وجود داره یا نداره مردد هستم. اما احتمال اینکه وجود نداره قویتره. هستند افراد و سازمان های زیادی که به فکر کنترل دنیا هستند ولی به این شکل و شمایل ایلومناتی نه. میل به بی نهایت طلبی در فطرت تمام انسان هاست و قدرت هم خواسته‌ بی نهایت آدمیزاد.ولی با توکل به خدا و زندگی در راه الهی میشه رستگار شد

  پاسخ

 13. D

  مهر 23, 1399

  وقتی عضو vfd شدم فکر میکردم اون هم زیر مجموعه ایلومیناتی ها است
  ولی در اصل اون ها کاملا با ایومیناتی ها متفاوتند من و بقیه اعضای vfd سال هاست داریم با اون ها مبارزه میکنیم
  به ایلومیناتیها اعتماد نکنید
  این جا جهان ارام است

  پاسخ

  • A در پاسخ به D

   آذر 2, 1399

   بیچاره زیادی حوادث ناگوار دیده

   پاسخ

 14. .

  مهر 23, 1399

  ایلومنیاتی ها فرقه ای هستند که خود را همراه با ماسون ها جا میزنند این فرقه هنوز موجود هستند و معمولا متشکل از سران ثرونمندان و بعضی از ماسون ها هم میباشند که خود این افراد معابدی را در جهان بوجود اورده اند این فرقه قطعا با شیطان یا از قول خودشان لوسیفر در ارتباط اند و با شفافیت بالا با خدا دشمنی میکنند این فرقه نماد های خود را در اغلب مناطق جهان جای داده اند که البته مهد انها امریکا-انگلستان-فرانسه و مخصوصا اسراییل هست این فرقه اشکارا با مسلمانان دشمنی میکنند و قصد از بین بردن مارو دارند این فرقه دارای مراسمات خاص و شیطانی دارند که از جمله انها میتوان به لژ و مراسمات شطرنجی که 24 ساعت طول میکشه برای درخواست و ارتباط با شیطان اشاره کرد و یا حتی شماره ها و اتفاقات مانند شماره پلیس امریکا یعنی 911 اشاره کرد(عدد 10 در این فرقه معنی خدا را میدهد و منسوب به خداست که انها با پرش از ان نهایت دشمنی را نشان میدهد)یا اتفاق 11 سپتامبر که میشود 911 اگر به اسکناس دلار توجه کنید علايم شیطان پرستی زیادی دران نهفته است که با یک جستجو ساده میتوان انها را پیدا کرد از جمله کلمه ماسون که بصورت ستاره پرچم اسراییل معلوم میشود یا همان نماد جغد که بسیار ریز زیر اسکناس دلار نقش بسته یا حتی نماد همجنس گرایی یا دو گوش خرگوش(play boy) که کنار اسکناس نقش بسته یا حتی اسکناس های 50دلاری 10دلاری و 200دلاری که میتوان با نوعی تا زدن خاص مرحله به مرحله سوخته شدن برج های دوقلو را از دل انها دراورد این فرقه شعار هایی مانند (هرکاری که فکر میکنی درست است بکن) یا (برای رسیدن به اهداف بسیاری باید قربانی شوند)؛(هر خون یک پله برای صعود) را دنباله کار های کثیف و شیطانی خود کرده اند این افراد مجسمه جغدی را پرستش میکردند که لوسیفر یا همان پادشاه جهان خودشان گفته بود و حتی برای رضایت شیطان جنین ها و یا بچه های کوچک که از نظر انها معصوم بوده اند قربانی و حتی از خون انها مینوشند این فرقه حتی با طراحی سایت های ضد بشری و غیر انسانی مانند دیپ وب و دارک وب دشمنی خود را با انسان و بشر نشان داده اند و دیگر شعار انها کشتن انسان حیوان بدست انسان برتر است و یا حتی به گناه یا به بی بندوباری کشیدن جامعه بشری برای تسلط شیطان بر انسان اگر کمی درباره انها تحقیق کنید متوجه خواهید شد که بدترین دشمن انسان ها این فرقه ها و شیطان هستند این افراد حتی به خانواده خود از جمله مادر یا خواهران خود که …. خلاصه این که این افراد همه جای دنیا هستند خواننده ها و …. و این ماییم که باید حواسمون جمع باشه و باهاشون متقابل بجنگیمو از دینمون دفاع کنی این فرقه نحس کثیف حتی برای تسلط شیطان بر انسان زنان و بچه هایی رو که تو دام میوفتن به شکل حیوون درمیارن یعنی کور لال و کر میکنند و از ارنج و زانو دست و پاشونو قطع میکنند و به عنوان حیوان خانگی و حتی برای رابطه جنسی تو دیپ وب فقط 10 دلار میفروشن و یا حتی برده های جنسی رو هم کمتر تا نهایت دشمنی و کاهش ارزش انسان رو نشون بدن قیمت یه سگ تو دیپ 50 دلاره اما یه زن 5 دلار دیگه خودتون تصور کنین چه کثافتایین این گروه فقط باید با یه عزم جدی از مسلمانان از بین بره و وحدت ما فرض کنید اونا برای یه بار حرف زدن با دشمن خونی انسان (شیطان) حاظرن 24 ساعت سر پا باشن و مثل مهره های شطرنج تو لژ عمل کنند ولی ما برای چهار رکعت نماز برای تشکر از بزرگترین قدرت دنیا کم کاری میکنیم …. اینم بدونید که جان اف کندی و ابراهام لینکلن دو رییس جمهور امریکا بدلیل دشمنی با ایلومنیاتی ها کشته شدند و اینکه اون جغد نماد شومی و تاریکی که براش بچه دو یا سه ماهه قربانی میکنن و حتی خونشو میخورن یا باهاش حموم یا حتی رو حشونو میفروشن دیگه ببینید چقدر کثیف و رغعت انگیزن و بی پدر و مادر من باهاشون دشمنم امیدوارم همه اینجوری باشیم و اینکه امیدوارم چشمتونو باز کرده باشم و ممنونم که توجه کردین همیشه از خدا تشکر کنین چون تنها راه نجاته

  پاسخ

  • لیزا در پاسخ به .

   مهر 23, 1399

   چقدر حوصله داشتی این و تایپ کردی

   پاسخ

  • H در پاسخ به .

   مهر 26, 1399

   بنظر میرسه شما در این مورد زیاد مطالعه کردید میخواستم بپرسم ماسون ها و ایلومیناتی ها زیر شاخه هم هستن یا جدا هستن و اینکه جفتشون شیطان پرستن؟ و ارتباطشون دقیقا با الهه های باستان مصری چیه؟ خیلی ممنون میشم اگه جواب بدین

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به .

   آذر 2, 1399

   درود بر شرفت برادر

   پاسخ

  • em در پاسخ به .

   آذر 4, 1399

   بسیار کامل

   پاسخ

  • ۱m در پاسخ به .

   آذر 6, 1399

   بسیار ممنونم از توضیحاتتون

   پاسخ

  • پ پ در پاسخ به .

   آذر 24, 1399

   خوب الا اینا شیطان پرستن یا نه هدفشون چیه ؟

   پاسخ

 15. N

  مهر 20, 1399

  خسته نباشین . ولی خداوکیلی کامنتا جالب تر از خود مطلب بود 😁 این ک با هر اعتقادی ک داریم بتونیم کنار هم دیگه زندگی کنیم و ب نظر هم دیگه احترام بزاریم و منطقی باشیم و چیزی ک ب نظرمون درسته رو بپذیریم خیلی ارزشمنده 🌹

  پاسخ

 16. Fazi

  مهر 17, 1399

  اگه واقعا وجود داشته باشد ، یعنی هر اتفاقی که می افته ، زیر نظر اونا بوده؟!

  پاسخ

  • مری در پاسخ به Fazi

   مهر 27, 1399

   چندتا نکته به ذهنم رسید
   1. ای آدمیزاد ترسه که آدم رو از پا در میاره اینا میتونستن خودشون رو کامل معرفی کنن ولی میان مخفی میشن و هر اتفاق مهمی بیوفته به خودشون ربط میدن
   2. اگر وجود نداشتن این همه بازیگر و خواننده و اینطور آدما جذب نمی کردن و کلی هزینه دیگه ….
   3. ما آدم ها از جایی ضربه میخوریم که یه چیزی رو قشنگ میبینیم و دوسش داریم ولی می‌دونیم اشتباهه! خود من خوشم از ریحانا میومد وقتی فهمیدم جزو ایناست خودم رو توجیه میکردم که اشتباهه! اما بعد پی بردم که این علاقه اشتباهه مطمئنا افراد کثیف زیادی هست که ناخواسته خوشمون میاد و نمی‌خوایم قبول کنیم که این آدم ،یه شیطانه زمینیه !
   ۴. نکته آخر اینکه واقعی و حقیقی ببینید نه مجازی چشماتون رو باز کنید ، خیلی از چیزایی زیبا میبینیم حقیقتی سیاه دارن و اون چیزایی که تا حالا قدر نتونستیم معنای زندگی هستن
   در ضمن این اشغال ها ترس ندارن و باید تا اخر باهاشون مقابله کرد نه اینکه قایم بشی!
   من طبق هیچ عقیده و طرف خاصی نیستم فقط نظر شخصی خودم رو گفتم به کسی برنخوره اگر خورد هم 🙂 خخخ خواستم سه خط بگم سه صفحه شد

   پاسخ

 17. زیدان

  شهریور 26, 1399

  من کلا محفل جغد هاو ایلومیناتی حالیم نی. فقط برای همه مهمه اگر پولی چیزی میدن برن ایلومیناتی بشن. فکر کردین چرا اصن این چیزا وجود داره تو دنیای ما چون انسان کل شق ترین موجود دنیاست که برای پول و چیزی که میخواد ادم میکشه به عزیزانش پشت میکنه و حتی ممکنه بره شیطان بپرسته . البته هرکی یه راه و روشی برای زندگی داره ولی من پیشنهاد میکنم خودتونو درگیر نکنین. چون بعدا کنجکاو و علاقه مند میشید

  پاسخ

 18. MARV

  مرداد 20, 1399

  به نظر من ایلومیناتی ها نیستن.
  همه اینا ساختگی برای سردرگمی ما هست و ابر قدرت ها میخوان ما رو بترسونن.
  این خوانندها و بازیگرهای معروفی هم که میگین بخاطر دشمنی با کسی مردن.( البته خب ممکنه یه اشتباهاتی کرده باشن. )
  مثلا جان اف کندی بخاطر ایلومیناتی ها نمرد، فقط بخاطر سخنرانی درباره اسراییل کشته شد.
  راستی میگین انیشتین بی دین نبوده اتفاقا بوده توی کتاب ها هستش.
  لطفا وقتتون رو با این چرت و پرتا تلف نکنین.

  پاسخ

 19. Grace

  مرداد 14, 1399

  سلام یه سوال داشتم
  ایلومیناتیا درمورد ال جی بی تی نظر خاصی دارن؟

  پاسخ

 20. بی نام

  مرداد 13, 1399

  خیلی هم رک راست میگم من یه اتئیست م

  پاسخ

  • Rs در پاسخ به بی نام

   مرداد 13, 1399

   اممم ، خب این دقیقا چه ربطی به ما و چه ربطی به پست داره ؟؟؟

   پاسخ

   • بی نام در پاسخ به Rs

    مرداد 15, 1399

    من اینو در ادامه کامنت قبلی م گفتم که فکر کنم پاک کردن •_•

    پاسخ

  • لیزا در پاسخ به بی نام

   مهر 23, 1399

   چی هستی؟؟؟؟

   پاسخ

 21. ف‌.و

  مرداد 8, 1399

  ناموصن حصلتون سر نمیره با این چیزا؟!

  پاسخ

  • Shadow در پاسخ به ف‌.و

   شهریور 21, 1399

   عوارض قرنطينست داداش

   پاسخ

  • r.m در پاسخ به ف‌.و

   آبان 29, 1399

   داداش مردم بیکارن دیگه فقط منتظر بقین تا حالشون رو خوب کنن

   پاسخ

 22. اهورا

  مرداد 8, 1399

  آیا از شما پیمان نگرفتیم که شیطان را عبادت نکنید(قرآن کریم) دوستان ایلومیناتی یا شیطان پرستان یا ماسون ها چیزی بجز پوچی و سردرگمی ندارن و هیچی نیستن جز یه مشت فریب خورده که زندگی پست حیوانی رو ترجیح دادن به انسان بودن از هیچ جنایت و کثافط کاری دریغ نمیکنن برای پول و اگر زندگیشونو در دید کلان و جزئی تحلیل کنیم به نتیجه ای جز خوردن و خوابیدن و دستشویی رفتن نمیرسیم خالی از هرگونه رحم و انسانیت هستن هیچ شرافت و ریشه ای ندارن اینها همان ها هستند که خداوند در قرآن میفرماید برای همیشه در جهنم خواهند ماند و هیچ عفوی درکار نیست برای اینها

  پاسخ

  • م در پاسخ به اهورا

   شهریور 26, 1399

   بله دقیقا اما من بالای ایلومیناتی تحقیق دارم موضوع گیچ کننده ای هست

   پاسخ

 23. .

  تیر 25, 1399

  دوست من ایلومناتیه

  پاسخ

  • Tom در پاسخ به .

   مرداد 6, 1399

   شما یا خیلی نترسی یا اینکه دوستت واقعا ایلو نیست..که اگه بود هیچ وقت جلوی تو نمیگفت.. هر چقدر هم بهش نزدیک باشی

   پاسخ

  • سلی در پاسخ به .

   مرداد 26, 1399

   مگه ایلو کشکه؟:/

   پاسخ

  • لیزا در پاسخ به .

   مهر 23, 1399

   خوشا به سعادتش😂😂

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به .

   آبان 5, 1399

   منم پاپ بزرگم

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به .

   آذر 5, 1399

   خواهشا یه چی بگو باورم شه؟ آخه یکی که ایلومیناتی هست نمیاد حتی به دوستش بگه مطمئن باش ایلومیناتی نیست و شوخی کرده باهات

   پاسخ

 24. مقداد

  تیر 22, 1399

  بزرگترین نیرنگ شیطان این بود که به بقیه قبولوند وجود نداره و قدرتشم تو همین بود.

  کوین اسیپسی- مظونین همیشگی 1995

  پاسخ

  • rUHOLLAH در پاسخ به مقداد

   آذر 1, 1399

   کوین اسپیسی نقش اول فیلم خانه پوشالی نویسنده بوده خبر نداشتیم؟

   پاسخ

   • بیس در پاسخ به rUHOLLAH

    آذر 5, 1399

    فیلم ندیدی حرف نزن،این دیالوگ کوین اسپیسی تو فیلم مظنونین همیشگیه،هنوز نمیدونی مظنونین همیشگی فیلم یا کتاب اون وقت میای جواب الکی میدی.

    پاسخ

 25. مهدی رضایی

  تیر 22, 1399

  اون جغد همون بولوخ هست که طبق اسناد کتبیه های باستانی خدایی هست که برای اون انسان قربانی میکردند.. پس لطفا نگین که ایلومیناتی شیطان پرست نیستند..
  مورد دوم اینکه از بین نرفتند فقط سری تر از گذشته شدند.. این همه خواننده خارجی که تبلیغ ایلومیناتی میکنند رو دریابید و جستجو کنید

  پاسخ

 26. Ben y

  تیر 18, 1399

  سلام دوستان نظر ها جالب تر از خود مطب بود،

  درمورد ریورس فقط یاد اهنگ شر اعظم افتادم که شاهین نجفی یه تیکه رو تو اهنگ تکرار میکرد که برعکسش یه جمله میشد یه نفر تو فسبوک کشفکش کرده بود خودمم برسیش کردم درست بود،بیشتر راجبش توضیح نمیدم…

  ولی هرجا سرچ میکردم همه زوم کرده بودن رو همون تیکه،کل اهنگ رو امین وحید میخوند!! که تفسیری براش نبود!

  اینم بگم من خودم اهنگاشو دوس دارم البومای راک و همچنین اهنگای جدیدش ،حرفاشم همیشه برام جالب بوده و فقط یه اهنگ اونشکلی داشت که هیچوقت خودش توضیحی نداد و معلوم نشد جریان چی بود! یجا گفته بود کاری به خدا و شیطان نداشته باشید چیزی که مقابل شماست انسانه!
  یه چیزایی هیچوقت مشخص نمیشن، دوس دارم نظرتونو بدونم

  پاسخ

 27. محمد

  تیر 14, 1399

  سلام
  در واقع من با بیشتر حرفای شما موافقم . ولی یکی از حرف هاتون از نظر من تقریبا اشتباهه . ایلومیناتی یه سازمان شیطانیه . چون بیشتر ایلومیناتی ها تبلیغ شیطان رو میکنن و خودشون رو شبیه شیطان گریم میکنن و از نشانه های شیطان پرستی استفاده میکنن و یا حتی توی بزرگترین سایت ها و فیلم ها و انیمیشن ها و کانال های ایلومیناتی سعی کردن ابلیس و شیطان رو باما دوست کنن ! من از بچگی راجب ایلومیناتی تحقیق کردم و الان یه ضد ایلومیناتی هستم و با ایلومیناتی به شدت مخالفم .

  پاسخ

  • عرفان در پاسخ به محمد

   تیر 29, 1399

   دمت گرم

   پاسخ

  • عرفان در پاسخ به محمد

   تیر 29, 1399

   اونا حتی بخاطر اینکه توپاک شکور عضو گروهشون نشد کشتن مثل توپاک شکور بگید کیلومیناتی یعنی بکش ایلومیناتی رو مرگ بر ایلومیناتی

   پاسخ

  • shijinmin در پاسخ به محمد

   تیر 31, 1399

   من فکر می کنم از شیطان استفاده می کنن چون شیطان برای ما تبدیل به نماد وحشت قدرت فریب و …شده در واقع هدفش از استفاده و تبلیغ این موضوع ایجاد کردن یه حالت ترس و راز الود برای ماعه شما وقتی از یکی می ترسی از دستوراتش اطاعت می کنی بیشتر سعی می کنن با قدرتش تورو ضعیف نکنه…

   پاسخ

  • LuCiFeR در پاسخ به محمد

   مهر 18, 1399

   پسر خوب مگه شما تا حالا از نزدیک یک ایلومیناتی رو دیدی که میگی خودشونو مث شیطان گریم میکنن..؟
   اینایی هم که میبینی میامن شیطان رو به ایلومیناتی ربط میدن واسه اینه که مردم ازشون بترسن و سر به سرشون نذارن

   پاسخ

 28. سهیل

  تیر 5, 1399

  ایلومیناتی چه … شعریه این سازمانی که شما میگین حواسش به همه چی هست و همه چی رو در جهان کنترل میکنه سازمان سیا cia هستش که یسری تبلیغ میکنن ایلومیناتی

  پاسخ

 29. d.s

  خرداد 27, 1399

  با این چیزا خودتونو شاد یا ناراحت نکنین دنیا کارش همینه …… فقط جاستتت اکسوووووووووووووووووووووووو اند بی تی اسسس اند بلک پینک اند کیپاپپپپپپپپپ اند کره لاوررررر اند کی دراماااااا ^__^

  پاسخ

  • The Fiery Phoenix در پاسخ به d.s

   تیر 1, 1399

   only
   only
   only
   K-POP
   is LOOOOOOOOOOOOOOOOOOVE

   پاسخ

   • ARMY در پاسخ به The Fiery Phoenix

    تیر 13, 1399

    شما هم کی پاپو میشناسی چه جالب

    پاسخ

    • The Fiery Phoenix در پاسخ به ARMY

     تیر 25, 1399

     کی پاپ رو همه میشناسن!عشقن همشون

     پاسخ

   • لیزا در پاسخ به The Fiery Phoenix

    مهر 23, 1399

    من خودم army ام ولی خوب این چه ربطی داشت . عزیزم تازه با kpop آشنا
    ㅋㅋㅋㅋㅋㅋ😂😂😂

    پاسخ

  • ^ـــ^ در پاسخ به d.s

   تیر 30, 1399

   ایلومینات تو کیپاپ هم هست و نشونه هاش تو ام وی هاشون هم هست

   پاسخ

   • shijinmin در پاسخ به ^ـــ^

    تیر 31, 1399

    از این چیزا استفاده می کنن تا بازدیدا بره بالا نه تو فقط توی کیپاپ(که به نظرم کمتر ازش استفاده میشه)بلکه توی هالییود هم هست اکثرا برای شایعه پراکنی و خبرساز شدنن فقط

    پاسخ

    • Minsa در پاسخ به shijinmin

     شهریور 4, 1399

     نه عزیزم توی کیپاپ و ام ویا هست ولی علنی نمیکنن که جزو اون ایلوهان

     پاسخ

   • The Fiery Phoenix در پاسخ به ^ـــ^

    دی 18, 1399

    اون نشونه هایی که شما میگید تو همه ی کنسرت های دنیا هست.حتی تو ایران هم من دیدم.فقط مختص کیپاپ که نیست.اصلا این اراجیف تو مخ جوونها میکنن که به زمین و زمان بی اعتماد باشن و از زندگی لذت نبرن.بشینید زندگی تون رو بکنید بابا.

    پاسخ

  • بی نام در پاسخ به d.s

   مرداد 13, 1399

   داداش با اینکه ربطی کلا به ماجرا نداشت ولی
   جاستتتتتتتت
   کیپاپپپپپپپپپپپپ☆^☆

   پاسخ

  • بی نام در پاسخ به d.s

   مرداد 13, 1399

   خود خدا هم تو قران در ایت الکرسی که هر روز بچه های گفته که اجباری به پذیرفتن دین نیست
   تا وقتی که اعتقادات به خدا و شیطان و این چیزا باشه همه ما در جنگ خواهیم موند
   من ترجیح میدهم که نه مسلمون باشم و نه شیطان پرست
   بلکه از انسانیت پیروی کنم
   انسانیت که خیل وقته با اومدن این چیزا به دنیا مرده

   پاسخ

   • M.t در پاسخ به بی نام

    مرداد 13, 1399

    خب خیلی خوبه که این قدر اطلاعات داری.ولی جالب اینه که بدونی توی همون قرآنی که تو میگی اسلام به عنوان دینی که فقط صبح تا شب نماز بخونی و قرآن بخونی یقه لباستو تا گلو ببندی نیست….اسلام به عنوان یه کلید برای رسیدن به همون اهداف والا انسانیه.ولی شوربختانه برخی افراد به ظاهر مسلمونین که صدای صبحان الله شون تا سه تا کوچه میپیچه وجه اسلامو خراب کرده و برخی اشخاص رو مثل شما بدبین……

    پاسخ

   • . در پاسخ به بی نام

    آذر 28, 1399

    انسانیت دین نیست خود انسان نیاز به هدایت داره

    پاسخ

    • Rs در پاسخ به .

     آذر 28, 1399

     اتفاقا هست ، مشکل شما اینه که دین رو مثل آداب میبینید ، ولی ما دین رو مثل روش میبینیم ، مثل اینکه میگن فلان کار ضرر داره نکنید یا اینکه اینکار بر اساس حقوق انسانیه یا نه ، دین اینه عزیزم

     پاسخ

   • The Fiery Phoenix در پاسخ به بی نام

    دی 18, 1399

    از کدوم انسانیت دم میزنی.در زمانهای قدیم کودک و زن قربانی می کردن و رو پیشونی هاشون داغ میذاشتن و به بردگی می بردن و اعداماشون با کندن دست و پاها و سوزاندن اجرا میشد.اونوقت از نظر شما اینها انسانیته و حالا با اومدن این چیزا انسانیت مرده؟؟!!!!!تا جایی که من میدونم هیچ وقت انسانیت وجود نداشته و نخواهد داشت.حداقل ای کاش همه مثل بی تی اس بودن ولی مثل داعشی ها نبودن.

    پاسخ

  • Mahshid exol در پاسخ به d.s

   مرداد 19, 1399

   جاست اکسو

   پاسخ

  • ♡کیم تهیونگ♡ در پاسخ به d.s

   شهریور 18, 1399

   بی تی اسسسسسسسسسسسسسسسسسسس تا ابد…
   اکسوووووووووووووووووووو عشققققققققققققققققققققمممممممم

   پاسخ

   • لیزا در پاسخ به ♡کیم تهیونگ♡

    مهر 23, 1399

    Just BTS &teahyung

    پاسخ

    • ریده به ارمی در پاسخ به لیزا

     دی 18, 1399

     حجی بتس با ایلومیناتی معروف شده
     یه سرچ بزنی میاد
     وگرنه پخی هم نیستن

     پاسخ

     • The Fiery Phoenix در پاسخ به ریده به ارمی

      دی 18, 1399

      اصلا چیزی به اسم ایلومناتی وجود نداره.اگه وجود هم داشته باشه باید گفت داعشی ها همین ایلومناتی ها هستن نه بی تی اس.پس هیت بیخود نده

      پاسخ

      • ریده به ارمی در پاسخ به The Fiery Phoenix

       دی 22, 1399

       داش ببین میدونم باورش سخته ولی مدرک هست تا دلت بخاد
       خیلی کنجکاوی ببینی گل پسرات چجوری معروف شدن تو تلگرام این کانال همرو گفته BTSIR7X

       پاسخ

       • The Fiery Phoenix در پاسخ به ریده به ارمی

        دی 24, 1399

        آره باورش سخته برام چون اعتقاد من اینه که کل قدرت این دنیا دست خداونده و همون طور که تو قرآن فرموده خدا به هر کس که بخواهد روزی میدهد و هر کس که نخواهد نمی دهد خدا به هر کسی خودش بخواد شهرت و شوکت و بزرگی میده و به هرکس که نخواد نمیده.ولی اینکه شماها میگید گل پسرهام با قدرت ایلومناتی معروف شده دارید منکر قدرت خدا می شید.چون هر اتفاقی به اذن خدا میفته حتی اقدامات ایلومناتی که می گید نظم دنیا رو کنترل میکنه.ولی اگه حق با شما هم باشه پس میشه گفت ایلومناتی ها خیلی هم آدم های بدی نیستن.چون وقتی بی تی اس که زیردستشه جون هزاران نفر از خودکشی و حتی بت پرستی نجات داده پس خدا میدونه خود ایلومناتی جون چند نفر رو نجات داده باشه.در حال حاضر هزاران مسلمان بیگناه تو چین و هند و … به خاطر دین اسلام کشته می شن و ولی شما هیچ وقت نمی گید که این کار ها کار شیطان پرستان ایلومناتیه و فقط به بی تی اس بیچاره که آزارش به مورچه هم نمی رسه و فقط هدفش شاد کردن مردمه گیر میدید.درحالیکه همه ی اون نشانه هایی که می گید تو همه ی کنسرتهای دنیا وجود داره.حالا اگه حرفهای شما دروغ باشه یعنی دارید تهمت می زنید و این خودش یه جور شیطان پرستیه.

        پاسخ

       • The Fiery Phoenix در پاسخ به ریده به ارمی

        دی 24, 1399

        آره باورش برام سخته چون اعتقاد من اینه که کل قدرت دنیا دست خداونده و اینکه میگین ایلومناتی کل دنیا رو در دست داره منکر شدن قدرت خداست و اگه گل پسرهام به جایی رسیده به اذن و قدرت خداوند بوده نه ایلومناتی.الان کاملا معلومه که مشکلت شیطان پرستی و اینجور چیزها نیست.فقط فن یه خواننده ی دیگه ای اومدی اینجا الکی هیت میدی.چون اگه واقعا خداپرست بودی اینقدر مطمئن نمی گفتی بی تی اس شیطان پرسته و اگه این حرف دروغ باشه داری تهمت میزنی که این خودش شیطان پرستی اصله.تمام این مدارکی که میگی برای همه ی کنسرت های دنیا وجود داره.نکته ی جالب اینه که شما کشت کشتار های فجیعانه ی داعش رو نمیگید شیطان پرستی و فقط به بی تی اس گیر دادی که کاری جز شاد کردن مردم انجام نمیدن.بگذریم که چندین نفر رو از خودکشی تو دنیا نجات داده.

        پاسخ

      • امیرمهدی در پاسخ به The Fiery Phoenix

       دی 22, 1399

       من ک میگم اینا همش ی مش چرت و پرته ک آنتی ایلو میناتی ها خودشون شایعه کردن. البته نظر من است و روش هیچ نظر. قطعی ندارم

       پاسخ

       • The Fiery Phoenix در پاسخ به امیرمهدی

        دی 24, 1399

        ولی به نظر من چارتا مستند ساز بیکار نمی دونستن در مورد چه موضوعی مستند بسازن دور هم جمع شدن با هم مشورت کردن که چی بسازیم کل دنیا رو تکون بده بعد به نتیجه رسیدن که این چرت و پرتها رو بسازن که اصلا به نظر من پایه و اساس درست و حسابی نداره.مثلا مستند ظهور میگفت سقف گنبدی نیروی مثبت و الهی داره مثل مسجد.خب این درست.ولی کاخ سفید هم گنبدی شکله.یا حتی تو این مستند طبق سخن پیامبر محاسبه کرد که امام زمان سال 2022 یا 2023 ظهور میکنن.خب انشاا… که همین جمعه ایشون ظهور کنن.ولی سخن امام محمد باقر هست که می فرماید “کذب الوقاتون” یعنی وقت تعیین کنندگان دروغ گو هستند.پس اینطوری کل مستند ظهور دروغ محضه.

        پاسخ

  • شر در پاسخ به d.s

   دی 18, 1399

   حاجی بی تی اس خودش برا ایلومیناتی کار میکنه

   پاسخ

 30. IHAM.

  خرداد 16, 1399

  کلش دروغہ اینایی ک نوشتن ایلومیناتی ضد مذهب نیس.

  پاسخ

 31. Nrgsa±

  خرداد 13, 1399

  فقط میتونم بگم کاملا درست و حقیقته و هنوز هم وجود دارن…

  پاسخ

 32. Sara

  خرداد 12, 1399

  انسان موجودی فراتر از جسم هست برای دریافت و شهود صحیح باید به واقعیت انسانی خودمون و نیروهای درونمون مسلط شیم در این حالت مرزهای بسیار باریک حقیقت و واقعیت و سایه های موازی همه بدلها و اصل های حیات برای ما آشکار میشه ایلومیناتی به معنی روشن ضمیری هست و دقیقا نیاز انسان انروز برای رهایی از جهل آخر الزمانی تجهیز به شهود و روشن ضمیری هست پیشنهاد می کنم جای غرق شدن در نمادها و مثالها و فرضیه ها به خود درونی و پرورش آگاهی و گسترش شهود سطح بالا بپردازیم برای هر کس هم مسیر متفاوت هست ادیان مختلف به قدر بضاعت سعی کردند که تعالیمی به پیروان خودشون بدهند در مکاتب بودا و کابالا و تعالیم فراماسونری به نوع دیگه در کل جهان بر پایه آگاهی و انرژی می چرخه اگر به آگاهی و تواناییهامون مسلط نباشیم انرژی ما مثل یک مهره استفاده میشه و اگر در سطح بالاتری قرار بگیریم بازیگردان هستی میشیم

  پاسخ

  • Vahed در پاسخ به Sara

   تیر 29, 1399

   Like

   پاسخ

  • من هستم در پاسخ به Sara

   آذر 17, 1399

   من خودم حس میکنم این روشن ضمیران واقعا دارن سعی میکنن ادمارو نجات بدن، چون ادما با فاصله گرفتن از خدا و اصالتشون و فراموشی اینکه خودشون خدا هستن دارن خودشون و سیارمونو نابود میکنن

   پاسخ

  • فری در پاسخ به Sara

   دی 2, 1399

   زیبا

   پاسخ

 33. پیمان

  خرداد 1, 1399

  من میخواستم باهاشون ارتباط برقرار کنم حتی برگه ای فرستادن گفتن باید عضو بشی بعد من گفتم اوکیه یه برگه فرستادن تمام اطلاعاتتو میخوان یعنی یاید اون برگه رو کامل میکردی بعد ثبت میشد

  پاسخ

  • Shadow در پاسخ به پیمان

   خرداد 5, 1399

   سلام میشه بهم با دلیل و منطق توضیح بدی اینا چیشون خوبه؟ (قصد بی احترامی ندارم)

   پاسخ

  • ايدا در پاسخ به پیمان

   خرداد 9, 1399

   چجوري ميشه وارد شد ؟

   پاسخ

  • ايدا در پاسخ به پیمان

   خرداد 9, 1399

   چجوري ميشه باهاشون در ارطبات بود ؟

   پاسخ

  • Parsa.h در پاسخ به پیمان

   شهریور 13, 1399

   میگم داداش مگه ایلو کشکه؟؟؟

   پاسخ

 34. Mohamadd

  اردیبهشت 24, 1399

  واقعا چه جوری میشه پیداشون کرد باهاشدن ارتباط گرفت…

  پاسخ

  • ریحانه در پاسخ به Mohamadd

   اردیبهشت 31, 1399

   میدونی ارتباط با اونها مثل یک لیوان زهره که اگه تمامش کنی بهت طلا میدن خب تو لیوان زهر رو میخوری و به طلا میرسی اما همون موقع میمیری پس برات طلا نفعی نداره

   پاسخ

 35. Mina

  اردیبهشت 20, 1399

  واقعا این چه وضعشه پس به حرفای کی اعتماد کنیم!؟
  یعنی واقعا شیطان نمیپرسن این ایلومیناتیا؟

  پاسخ

  • Shadow در پاسخ به Mina

   اردیبهشت 21, 1399

   اینا به ظاهر شيطان پرست نیستن ولی در واقع به جدای خدا، به شیاطین ایمان دارن.

   پاسخ

  • NN در پاسخ به Mina

   خرداد 2, 1399

   حالا فرض کن شیطان پرست باشن شیطان پرستا و خدا پرستا یکین جفتشون موجودات تخیلی رو میپرستن و بخاطرش ادم میکشن

   پاسخ

   • Shadow در پاسخ به NN

    خرداد 26, 1399

    خدا تخیلی نیست. خدا اثبات شدست. حتی آلبرت انیشتین هم با استفاده از فیزیک وجود خدا رو اثبات کرد. درضمن خداپرستان درسته که گاهی اوقات آدم میکشن ولی باید ببینی که کی رو میکشن. افراد کافر، ستمگر، گناهکار، مجرم و… تو هرگز نمیتونی خداپرستان رو با شیطان پرستان مقایسه کنی. خداپرستان در راه حق و درست و به خاطر خدا آدم میکشن. تازه یه وقت فکر نکنی هرچی قتل اتفاق میفته به خاطر خدائه، گاهی اوقات انسان ها با میل شخصی خودشون آدم میکشن مثل برای گرفتن انتقام، کینه، انجام دادن یک ماموریت و…. که این هیچ ربطی به خداپرست بودن یا شیطان پرست بودن نداره. قشنگ معلومه که هیچ مطالعه و تحقیقی در این زمینه نکردی و فقط اومدی یه چیزی گفته باشی. چون کسی که از این مسائل آگاه باشه، همچین مقایسه غیرمنطقی رو نمی نویسه.

    پاسخ

    • عماد در پاسخ به Shadow

     خرداد 31, 1399

     خود انیشتین به وجود خدا اعتقاد نداشت

     پاسخ

     • Rs در پاسخ به عماد

      خرداد 31, 1399

      نخیر ، انیشتین بی دین بود نه بی خدا ، اون به خدایی اعتقاد داشت که همه چیز رو بر اساس ریاضیات انجام میداد

      پاسخ

      • Shadow در پاسخ به Rs

       تیر 1, 1399

       دقیقا

       پاسخ

      • سعید در پاسخ به Rs

       تیر 1, 1399

       یه تحقیقی راجع به گرایشش به یهودیت بکن…

       پاسخ

       • Shadow در پاسخ به سعید

        تیر 1, 1399

        ببخشید یه سوال داشتم. راست میگن که انیشتین در اواخر عمرش مسلمان شده بود؟

        پاسخ

        • سعید در پاسخ به Shadow

         تیر 2, 1399

         اینا که میگن به آقای بروجردی(مرجع وقت)نامه داده بوده و اسلام آورده بوده با تاریخ تحلیلی رد میشه و به نظرم درست نیس…

         پاسخ

       • Shadow در پاسخ به سعید

        تیر 1, 1399

        البته من مثل آقا/خانم RS شنیدم که میگن در طول زندگیش به هیچ دینی اعتقاد نداشته. ولی خیلیا هم میگن در اواخر عمرش مسلمان شده بود. این ادعا درسته؟

        پاسخ

        • سعید در پاسخ به Shadow

         تیر 2, 1399

         منم موافقم ولی سنگ یهود رو به سینه زدن چه معنی ای میتونه داشته باشه؟
         پانتئیسم بودن انشتین و روی هم رفته تفکراتش خیلی به آموزه های مذهبی و تعالیم ادیان آسمانی نزدیک بود:انشتین به اندازه ی خودش و با متد خودش به حقیقت رسید:به مقداری از حقیقت:به نظرم ناخودآگاهانه متدین بود:تدین به ظاهر نیس:به نظرم خیلی از بزرگان مثل فروید هم همینطور بودن،هر چند با خوانش ها و قرائت های خرافی و اشتباه دین ابراز مخالفت کردن:حرف زیاده اما دین همون چیزیه که نشه باهاش مخالفت کرد و اصلا با ساختار وجودی نوع انسان در تضاد نباشه:لا اکراه فی الدین:ینی در ظرف دین هیچ چیزی که باعث ناخوشایندی باشه نیست:یک دهان خواهم به پهنای فلک…:شرح این هجران و این سوز جگر این زمان بگذار تا وقتی دگر…

         پاسخ

     • سعید در پاسخ به عماد

      تیر 1, 1399

      خود انیشتین؟خود خودش؟
      باشه،تو راس می گی…آره بابا،اصلا انیشتین از فیزیکم چیزی سرش نبود…

      پاسخ

     • Shadow در پاسخ به عماد

      تیر 1, 1399

      اینو از کجا شنیدی؟ حالت خوبه؟

      پاسخ

     • The در پاسخ به عماد

      شهریور 9, 1399

      👉👌

      پاسخ

    • Hp در پاسخ به Shadow

     تیر 25, 1399

     هر دو یه چیزی میپرستن و اونکیه رو رد می کنن چه اثباتی وجود داره که کدوم درسته ما یه داستان کردن تو مخمون که خدا خوبه و شیطان بده و در ضمن هستن خدا پرستایی که انسان می کشن اسلام داعش القاعده و… مسیحیت یهودی رو می کشن فقط اسمشو گذاشتن کشتن وگرنه با قربانی کردن فرقی نداره . اصن بدبختی ما از جایی شروع شد که به جایی اینکه به فکر توانایی های خودمون باشیم به فکر پیدا کردن کسی هستیم که بپرستیم و تویی که میگی خدا وجود داره اثباتش کن و انیشتن ندانم گرا بود بعنی نه میتوان اثبات کنه خدا هست و نه می توانه اثبات کنه نیست ندانم گرا با بی دین فرق داره

     پاسخ

     • Shadow در پاسخ به Hp

      مرداد 2, 1399

      وقتی که داعش و القاعده رو با اسلام یکی کردی و اونا رو خداپرست دونستی، فهمیدم در حدی نیستی که درباره این چیزا نظر بدی؛ پس منم هیچی بهت نمیگم جز اینکه انسان طوری آفریده شده که به یک قدرت بالاتر از خودش متکی باشه و علاوه بر اون، قطعا جهان ما یک خالق قدرتمند داره که تونسته همچین جهانی رو خلق کنه وگرنه فکر کردی که همه ی این مخلوقات از کجا اومدن؟
      درباره انیشتین هم برو بیشتر تحقیق کن. اطلاعات در حدی نیست که باهات گفت و گو کنم.

      پاسخ

      • 484 در پاسخ به Shadow

       آبان 1, 1399

       👌🏻👌🏻👌🏻

       پاسخ

     • Rs در پاسخ به Hp

      مرداد 2, 1399

      مثل همیشه آدماییکه میخوان این چیزا را با مفاهیم ساده فیزکی اثبات کنن ،برای همه آدما موقعیتی پیش اومده یا پیش میاد که احساس نیاز و ناتوانی میکنن ،اطلاعات شما بسیار پایینه اگه واقعا فکر میکنی منظور ما اینه که خدا به کسی که تلاش نمیکنه پاداش میده ، واقعا زندگی بدون هدف چه معنی داره ، اگه خدایی نیست چه کسی حق داره تعیین کنه آدم کشتن کار بدیه ، من زور دارم پس میکشم تهشم خودم میمیرم چرا باید وقتی هیچ مجازاتی وجود نداره خودم رو به قوانینی که بقیه آدما وضع کردن پایبند کنم ، اونی که کار خوب میکنه چی عایدش میشه ، دنیا رو خوب کنه که چی بالاخره که همه میمیرن

      پاسخ

     • Omid در پاسخ به Hp

      آبان 20, 1399

      دمت گرم نظرمنم همینه

      پاسخ

      • Shadow در پاسخ به Omid

       آبان 22, 1399

       منطق و استدلال بیار. از نظرت دفاع کن

       پاسخ

   • حدیث در پاسخ به NN

    خرداد 26, 1399

    تحقیق تحقیق و تحقیق…اگه هر کسی به هر چیزی اعتقاد داره حالا خدا باشه یا شیطان باید تحقیق کنه.امکان نداره انسان به یه چیزی اعتقاد نداشته باشه
    اگه بگی به کسی اعتقاد ندارم تو به اعتقاد نداشتن اعتقاد داری:)

    پاسخ

  • علی در پاسخ به Mina

   خرداد 13, 1399

   برو سخنرانی رائفی پور گوش بده میفهمی چی هست اصلا

   پاسخ

   • خاشقچی در پاسخ به علی

    خرداد 26, 1399

    رائفی پور !!! آدم پرادعایی که خودش را درهمه چیز صاحب نظر میدونه ولی در واقع چیزی بارش نیست وتوهم زیاد میزنه

    پاسخ

    • The Fiery Phoenix در پاسخ به خاشقچی

     تیر 1, 1399

     ای بابا ایلومناتی چیه؟!!فراماسونری چیه؟؟!
     یه مشت چرت و پرت رو میسازن می کنن تو مخ جوون ها که همیشه به دنیای دور و برشون بی اعتماد باشن و از همه چیز بترسن.
     بشینید زندگیتون رو بکنید.من هم قبلا ذهنم رو درگیر این چیز ها کردم آخرش دیدم دارم بدتر گمراه میشم.حقیقت یعنی خدا و قرآن و آخرت.از حلال دنیا لذت ببرید و خدا رو فراموش نکنید و برای آخرت آماده باشید.این مباحث فراماسونری فقط و فقط درگیری ذهنی ایجاد میکنه.فقط هم اونها شیطان پرست نیستن.هرکس از فرمان خدا سرپیچی کنه میره دنبال دجال و میشه شیطان پرست.

     پاسخ

     • shijinmin در پاسخ به The Fiery Phoenix

      تیر 31, 1399

      یه لحظه!ببخشید متوجه نشدم!!!فراماسونری ها رو کردن تو مخ ما؟؟چه جالب چیزی که از بچگی کردن توی مخ ما قران و دین و خداست … من مسلمانم چون یه چیزیه که از سال ها قبل برنامه ریزی کردن ریختن توی مخم باهاشم مشکلی ندارم قبولش کردم ولی اینکه ایلو رو اینطوری میگید یکم اشتباهه .
      معلومه باید از دنیای اطرافمون بترسیم معلومه نباید به کسی اعتماد کنیم توی شرایطی که حتی ز طریق گوشیمون به همه چیمون دسترسی دارن اعتماد و شجاع بودن اصلا درست نیست.این بحث ها درگیری های ذهنی ایجاد می کنه چون نمی خوایم فقط حرفی رو که یکی بهمون زد بار کنیم و دنیالش نریم ما می خوایم بفهمیم
      هرچند شاید همینم جز برنامه ریزی های ایلو برای پرت کردن حواسمون باشه کسی چه می دونه! /:

      پاسخ

    • The Fiery Phoenix در پاسخ به خاشقچی

     تیر 1, 1399

     آخ که چقدر دلم خنک شد با این کامنتت.دمت گرم

     پاسخ

    • Rs در پاسخ به خاشقچی

     مرداد 2, 1399

     منم با خیلی از حرفاش مشکل دارم ، اما از اون بیشتر با پیرو های کورش مشکل دارم ، مثلا دو روز پیش تو یه سایت( که اسمشو دقیق یادم نمیاد فقط میدونم ۳۱۳ داشت ) تیتر زده بود تنگ نظری چشم تنگ ها ، این تیتر توهین آمیز که مثلا میخواست بگه که انیمه ها اسلام ستیزن نوشته یه سری آدم به شدت متعصب و بیکار تا حدی که نشسته بودن از انیمه Noragami صدای اذان استخراج کرده بودن و در حالی که استودیو سازنده از مسلمانان عذر خواهی کرده بود ، به شدت اون ها را کوبیده و شروع به جعل حقایق کردن ، از این مسخره تر اینکه انیمه Magi رو به خاطر استفاده اسامی مثل علی بابا به توهین متهم کردن

     پاسخ

     • Shadow در پاسخ به Rs

      مرداد 6, 1399

      سلام دوست عزیز
      بله میدونم. اگه به کامنت های اون سایت دقت کرده باشید، می‌بینید که منم با همین نام اونجا هستم^_^
      رائفی پور رو که ولش کن، صحبت کردن درموردش بی فایدست.

      پاسخ

  • لیزا در پاسخ به Mina

   مهر 23, 1399

   هیچی فقط از فکر این ها بیا بیرون و به زندگیت برس

   پاسخ

 36. گمشده

  اردیبهشت 15, 1399

  در مورد جغد باید بگم استفاده میشه تا بگن چون سر جغد میچرخه و دید 360 درجه اونا همه چی رو میبینن (حواسشون به همه هست)

  پاسخ

 37. Shadow

  اردیبهشت 15, 1399

  سلام دوستان من. ببینید چرا اینقدر دارین این ماجرا رو ترسناک میکنین. خیلی ساده ست آخرالزمان نزدیکه برادرانم. نبرد عقاید و ادیان داره شروع میشه، ما در یک جبهه هستیم و اونا در جبهه ای دیگر. اسلام دینی با قدمت 1500 سال است، این دین بیدی نیست که با این باد ها بلرزه. به خداوند متعال ایمان داشته باشید، همتون میدونید که هیچ قدرتی بالاتر از قدرت خداوند نیست، پس به خدا و حضرت مهدی (عج) ایمان داشته باشید. ما پیروان دین پاک خداوند هستیم. ما پیروز این مبارزه عظیم هستیم. اینم یه تیکه از آهنگ یاس :

  اونا دنباله شرّ میگردن و بازندن اینو شرط می بندم
  اگه دشمن نداشتم باید به قدرت خودم شک میکردم

  پاسخ

  • ریحانه در پاسخ به Shadow

   اردیبهشت 31, 1399

   اسلام دیگه اون اسلام ۱۵۰۰ سال پیش نیست بیشترشون شدن یک متظاهر فکر کردی اسلام از همه الان بدتر شده خیلی قشنگ فکر میکنی قدرتمند نه اصلا خود پیامبر میگن گفته در قیامت بیشتر مسلمان ها میرن جهنم قکر کردی الان اینایی که میرن مسجد و میگن یا حسین اعتقاد دارن اونا فقط دارن نشون میدن و ایمان و باور قلبی ندارن فقط یک چیزی برای خود نمایی یا تلقین بکنن که اره ما اعتقاد داریم پاش بشه به شیطان هم خودشونو میفروشن

   پاسخ

   • Shadow در پاسخ به ریحانه

    خرداد 6, 1399

    سلام دوست عزیز. ببخشید ولی طرز فکر شما اشتباهه. اسلام تغییر نکرد، اسلام بد نشد‌؛ ما تغییر کردیم، ما بد شدیم. درسته که این روزا آدم مؤمن کم پیدا میشه ولی اگه به ته دل مردم نگاه کنید، می‌بینید که هنوزم به دینشون باور دارن. اسلام هم مثل بقیه ادیان چالش هایی داره و میتونه از این چالش ها عبور کنه. تازه کی گفته که مردم برای تظاهر و خودنمایی در عزاداری ها و رسوم مذهبی شرکت میکنن؟ تو این دور و زمونه دیگه هیچکس تظاهر نمیکنه، همه خود واقعیشون رو دارن نشون میدن. اون حدیثی هم که گفتید کاملا درسته ولی دلیلی که براش آوردید غلطه. درسته که بیشتر مسلمانان میرن جهنم ولی چرا؟ چون که اونا راه راستی که جلوی چشمشون بود رو نادیده گرفتن و از اسلام خارج شدن. وقتی که آخرالزمان نزدیک میشه، گناه و فساد گسترش پیدا میکنه، آدم مؤمن کم پیدا میشه، جهان پر از ظلم و ستم میشه؛ جالب بدونید که تمامی این نشانه ها از قبل در اسلام پیش بینی شده. ولی با آمدن امام زمان (عج) جهان پر از صلح و دوستی میشه. در ضمن من خودم از اون آدمایی هستم که هرسال در مراسم زنجیر زنی امام حسین (ع) شرکت میکنن. من از نزدیک باورها و اعتقادات مردم رو لمس کردم و دیدم که همگی از ته دلشون و برای امامشون اومدن. همین مردمی که میگید، بعد از انقلاب تمام تالار ها و عبادتگاه های فراماسونی رو در ایران رو با خاک یکسان کردن و اونا رو ریشه کن کردن.

    پاسخ

    • ریحانه در پاسخ به Shadow

     خرداد 21, 1399

     یا شما خیلی قشن میبینید یا من خیلی تیره همه شدن متظاهر یارو میره نماز جمعه که پستی گیرش بیاد طرف واسه مقام خودشو مذهبی جا میزنه درسته خوبه بری عذاداری اما چقدر به حرفا ایمان داری ایمان این نیست که بگی خدا هست ایمان یعنی وقتی ته بدبختی بودی همه چیزو از دست دادی بازم بگی میدونم خدایی هست اما درون ما این شک هست من خودم هزاران سوال در اسلام واسم پیش اومده که جواب نیست مگه ما انسان نیستیم مگه خدا نگفته برابریم چرا پدر که فرزندشو مثل مرغ سر ببره باید حکمش قصاص نباشه جونمو گرفت جونشو میگیرن این عدالت بدون هیچ نگاه کردن به چیزی بچه ها برای پدر مادرن امانتن نه چیزی بیشتر یا اینکه کافر نجسه مگه ما ادما برابر نبودیم من که دینمو انتخاب نکردم و خب عوض کردن دین سخته و خیلی چیزهای اشتباه هم شاید طرف بفهمه خب میتونیم بگیم همه نمیتونن وقتی از بچگی بهم میگن مسیح مثلا من تو ذهنم مسیح ثبته عوض کردنشم مثل عوض کردن هویتته کار هر کسی نیست اما به خاطر اینکه کافره هیچ وقت نباید بگیم که نجسه یا بچه ی ۹ ساله هر چی هم از نظر بدنی قوی باشه ذهنش بچس ذهنش پی بازی و کنجکاوی و چیزهای بچه گانس بر چی گفتن باید ۹ سالگی ازدواج کنه این بچه از نظر عقلی توانایی اداره یک چیزو نداره و خیلی سوالای دیگه من میگم بعضی چیزها رو شاید تغییر دادن و با این حرفا میخوان بدبین کنن حالا مهم نیست شما خوبه که باور داری همین خوبه منم باور دارم اما میدونم که ته وجودم یک چیزی هست که میگه نه اون هم به خاطر محدود بودن ماست زندگی قشنگ نیست اگه واقعی ببینییش اصلا قشنگ نیست

     پاسخ

     • shijinmin در پاسخ به ریحانه

      تیر 31, 1399

      فقط یه جمله. همه رو نباید مث هم دید!

      پاسخ

     • 484 در پاسخ به ریحانه

      آبان 1, 1399

      یکی از چیزایی که کسی بهش توجه نمیکنه اینه که برخی از چیزایی که تو اسلام هست برای الان خیلی عجیب به نظر میاد مثل مردا میتونن چهار تا زن بگیرن یا دخترا تو ۹ سالگی ازدواج کنن و … خو به هر حال پیامبر تو دوران جاهلیت تمام تلاشش رو کرد که شرایط رو تغییر بده مثلا در اون زمان مردا هر قدر میخواستن زن میگرفتن و این تلاش پیامبر بود که این شد ۴ تا و دخترای عرب به خاطر ژنشون در سن ۹ سالگی جثه بزرگی داشتن مثل بچه ها نبودن طبق رسم هاشون ازدواج میکردن، که متاسفانه الان هیچکس به دلایل پشت این مسائل نگاه نمیکنه که باعث میشه یه سری به خاطر اینا اسلام رو غیر منطقی بدونن و یه سری افراطی هم بیان تبلیغشون کنن که هر دو اشتباهه به هر حال خیلی از نظرها در گذشت زمان باید عوض شه مثلا در اون زمان پیامبر و امامان می گفتن که نقاشی و مجسمه سازی حرامه و خیلی بده اینم به خاطر مسائل بت پرستی بوده و خیلی چیزای دیگه که متاسفانه کسی نمیاد فکر کنه چرا اینطوریه و دربارش قضاوت میکنه

      پاسخ

    • ریحانه در پاسخ به Shadow

     خرداد 21, 1399

     درکل شما همه چیزو قشنگ میبینید اما قشنگ نیست مثل سرابه نزدیکش میشی هیچی نمیبینی هیچی یک امید واهی ادما اون چیزی نیستن که نشون میدن درون ادما پر شده از طمع و شتید اونی که میگه ایمان دارم به نظرت ایمانش درسته نمیگم همه اما بیشتر افراد بهش فکر نمیکنن و میگن ایمان دارن و وقتی حرفش میشه بعضی جاها جا میزنن ما خدا رو برای اینکه نیاز داریم یک نیروی برتری باشه قبول میکنیم اما خدا هست اما انشاالله همه واقعا درکش کنن اما شما هم برو تو بحث فلسفه و عرفان و ادیان هم دینت بیشتر میشه هم افکارت تیره تر چون در راه حقیقت پر از سیاهیه و تا زمان مرگ این سیاهی هست

     پاسخ

     • Shadow در پاسخ به ریحانه

      خرداد 24, 1399

      ببینید من اصلا یه آدم خوشبین نیستم. اتفاقا من یه آدم کاملا سیاه و بدبینم و از شدت بد بینی سعی میکنم همه چیز رو مثبت ببینم. یه چیز هایی هست که ماها نباید بفهمیم و درک کنیم، چون که هرچی نباشه ما فقط بنده خداییم. یه چیزهایی هست که ما به عنوان یک انسان حق فهمیدن اونا رو نداریم و به عنوان یک انسان باید سرمون رو بندازیم پایین و بندگی مون رو بکنیم. من هم یه زمانی تو این چیزا زیادی غرق شده بودم و به همه چیز مشکوک بودم ولی با خودم گفتم که یه مدت از این مسائل فاصله بگیرم تا ذهنم آروم بشه. و واقعا هم آروم شدم و دوباره ایمانم رو به خدا بدست آوردم. هرچی که آدم از این مسائل بیشتر دوری کنه، براش بهتره. تنها کسی میتونه به پاسخ این سوال ها پی ببره، که به معنویت و روحانیت واقعی رسیده باشه. ما نباید به عنوان یک انسان عادی از خیلی از چیزها خبر داشته باشیم چون که ما فقط یه بنده هستیم. به عنوان یک دوست بهتون پیشنهاد میکنم از این مسائل دوری کنید، چون که هرچی بیشتره واردش بشید، همه چیز براتون سیاه تر و تاریک تر و مبهم تر به نظر میاد و به جای اینکه حقیقت رو پیدا کنید، بیشتر گمراه میشید و این گمراهی باعث دیوانگی و حتی مرگ انسان میشه. انسان باید اول ذهن و روح خودشو قوی کنه بعد وارد این ماجراها بشه. تنها راه قوی شدن هم رسیدن به معنویت هست که اگه بخواین به معنویت برسید باید ایمانتون به خدا وحشتناک زیاد باشه و باید چاکرا هاي درونتون رو کاملا و قوی و باز کنید. اگه انسان بتونه تمام چاکراها رو باز کنه و اونا رو قوی کنه، میتونه به گوشه ای از دانش خداوند برسه. و اون موقع نه تنها جواب سوال هاش رو پیدا میکنه، بلکه دارای قدرت هاي فرا بشری هم میشه.

      پاسخ

      • A.S در پاسخ به Shadow

       تیر 7, 1399

       این حرف اشتباهه چون حتی خود خدا هم انسان رو تشویق به کسب دانش و جست و جو و پرسشگری کرده.امامان هم حدیثای بسیاری در باره خوبی های دونستن دارند.
       دونستن هیچ چیزی عیب نیست؛بلکه بعضی چیزارو نمیتونیم بفهمیم مثلا:خدا چیجوری وجود داشته و …

       پاسخ

       • Shadow در پاسخ به A.S

        تیر 8, 1399

        خب داداش منم دارم همینو میگم. آفرین دونستن عیب نداره ولی ما هرچیزی رو نباید بدونیم چون اینطوری به صلاحمونه. درسته که خدا و پیامبران و امامان مارو به یادگرفتن و دونستن تشویق کردن ولی نگفتن که تو هرچیزی که دوست دارید سرک بکشید و سر و تهشو در بیارید.این حرف شماست که اشتباهه، ما خیلی چیزا رو باید بدونیم ولی خیلی چیزا رو نباید بدونیم چون اینطوری برامون بهتره. اون دونستن هایی که پیامبران و امامان مختلف در احادیثشون گفتن اون چیزی نیست که شما فکر می‌کنید. منظورشون اینه که انسان باید در حد و اندازه خودش همه چی
        رو بدونه، نه اینکه بره تو همچی سرک بکشه. مغز ما توان فهمیدن خیلی چیزا رو نداره. احادیث بزرگان دین هزاران معنای مختلف دارن و همونطور که آقا سعید گفتن صحبت کردن درباره اونا کار هرکسی نیست.

        پاسخ

      • rin در پاسخ به Shadow

       تیر 12, 1399

       سلام من همه ی نظرات رو خوندم. تقرییا با حرفایی که اقای سایه میزدن موافق بودم.بنظرم ما اونقدری اطلاعات نداریم که بخوایم تو اینجور بحث ها شرکت کنیم و صد البته اینکه ما مخلوقیم و محدود و توانایی درکمون هم محدوده پس نباید بیخودی تو این مسایل سرک بکشیم چون باعث میشه خودمون بیشتر اذیت بشیم.
       بنظرم ما باید ایمانمون به خدارو قوی تر کنیم که دیگه دنبال همچین مطالبی نباشیم.

       پاسخ

       • Shadow در پاسخ به rin

        تیر 14, 1399

        ممنون از حمایتتون

        پاسخ

      • ch در پاسخ به Shadow

       آذر 21, 1399

       هر کسی اعتقاد خودش رو داره یکی دوست داره خدا رو بپرست یکی شیطان رو و یکی هم میخواد خدا نداشته باشه به کسی ربطی نداره

       پاسخ

       • Shadow در پاسخ به ch

        آذر 27, 1399

        خب مگه من با اعتقادات مردم کاری دارم؟ عیسی به دین خودش، موسی به دین خودش. حرف من رو خوب متوجه نشدید. من میگم. یه چیزی که کلا غلطه، برای همه غلطه. این ربطی هم به اعتقادات شخصی نداره. وگرنه من کی باشم که تعیین کنم اعتقادات کی درسته؟

        پاسخ

     • Rs در پاسخ به ریحانه

      خرداد 26, 1399

      راستش منم هنوز یه سوالایی مثل اینکه کافر چرا نجسه یا حدود اسلامی چرا انقدر خشنه تو ذهنم هست ، اما نکته قابل توجه اینه که هیچ کس نمیگه اسلام تحریف نشده اون قرآنه که میگن تحریف نشده و گرنه این همه اختلاف نظر تو مسائل دینی واسه چیه ، برا همین میگن که وقتی موعود ظهور کنه انگار دین جدید اورده

      پاسخ

    • سعید در پاسخ به Shadow

     خرداد 27, 1399

     سایه ی عزیز یه چنین روایتی وجود نداره:صحبت از روایت و حدیث یه کار تخصصیه سلطان…

     پاسخ

     • Shadow در پاسخ به سعید

      خرداد 27, 1399

      منظورتون کدوم روایته؟ (خوشحال میشم یه صحبتی در این زمینه باهم بکنیم)

      پاسخ

      • سعید در پاسخ به Shadow

       خرداد 27, 1399

       عزیزم تو باید بگی کدوم روایت…
       روایتی که ریحانه بالا گفت که پیامبر میگه:اکثر مسلمونا میرن جهنم ظاهرا تروشات ذهن خودشه و فی المجلس جعلی داشته که شما هم گفتی کاملا درسته و اینا…
       من خوشحال تر میشم از بحثی در این باره…
       ولی بازم میگم چنین روایتی اصلا وجود نداره…

       پاسخ

       • Otaku در پاسخ به سعید

        خرداد 29, 1399

        ببینید بنده حدود 6 سال پیش این حدیث رو توی یکی از سایت های مذهبی دیده بودم و به خاطر همون میگم درسته. حالا اگه شما اطلاعاتتون بیشتره، باشه، چنین حدیثی وجود نداره، ولی اگه وجود داشته باشه من به خاطر همون دلیلی که آوردم قبولش دارم. از این بحث بگذریم، نظرتون راجب ایلومیناتی و این چیزا چیه؟ بحث اصلی سر این موضوعه

        پاسخ

        • سعید در پاسخ به Otaku

         خرداد 29, 1399

         حاضرم سر سرم شرط ببندم که این حدیث وجود نداره اما مشابهاتی براش هست که اصلا به چنین نتیجه گیری ای منجر نمیشه،من در حقیقت مخالف این جریان فکریم که سعی داره صرفا با دروغ،علیه مذهب بجنگه و ضد دین

         پاسخ

         • Shadow در پاسخ به سعید

          خرداد 30, 1399

          من به حرف های شما ایمان آوردم و قبول میکنم که همچین حدیثی وجود نداره چون به وضوح معلومه که اطلاعات شما در این زمینه از من بیشتره. ممنون از اینکه منو متوجه اشتباهم کردید.

          پاسخ

          • سعید در پاسخ به Shadow

           خرداد 31, 1399

           ممنون از انصاف و بزرگواری شما…این پذیرش نظرای جدید خودش حاکی از درک و شعوریه که به هزاران هزار دانسته و سواد برتری داره…

           پاسخ

        • سعید در پاسخ به Otaku

         خرداد 29, 1399

         تقلا های تقلبی داشته باشه:مثل اسطوره سازی راجع به رضا پهلوی خائن(خواهش میکنم دوستانی این کامنتو میبینن راجع به رضا پهلوی بحثای افسانه ای را نندازن و به خاطر خودشونم که شده به صحبت های استاد علی اکبر رنجبر تو برنامه ی استوا توجه کنن)آرگیومنت من دغدغه ی استاد شهریار زرشناسه…
         راجع به ایلومیناتیم نظر من نیست که مهمه:نظر تحقیق شده ی غیر جانب دارانه ست که اهمیت داره:هیچ کس نمیتونه منکر مدیریت در سایه ی جهان بشه و واقعیت های موجود نشون میده که دستگاه حاکمیتی فعلی ایران درست نقطه مقابل این مدیریت جهانیه ابر قدرته که با تبلیغات و پروپاگاندا این نظام رو به گوشه ی رینگ برده و حتی اوباش پارک محله ی ما رو با القای فرهنگ خودشون مخالف نظامی قرار دادن که نه به خاطر انقلابی گری مشکل داره بلکه به خاطر خیانت های نئولیبرالیسمی ضعف هایی رو متحمله…
         مطالعه ی کتاب نظام نوین غربی امانوئل والرشتاین واقعا کمک کننده ست و بحث های استاد مجید شاه حسینی…

         پاسخ

         • Shadow در پاسخ به سعید

          خرداد 30, 1399

          با سلام. من تمامی حرفاتون رو قبول دارم و چیزی رو توش نمیبینم که بخوام نقدش کنم. و مشخصه که حرفاتون از روی منطق و تحقیقات بسیاره.
          آها راستی ببخشید من اسممو اشتباهی تایپ کردم
          Shadow = OTAKU هردوشون من هستم.

          پاسخ

         • Shadow در پاسخ به سعید

          خرداد 30, 1399

          چندتا سوال دیگه هم دارم. به نظرتون (نظر شخصیتشون) در آخر کار چه اتفاقی میفته؟ آیا ایلومیناتی میتونه به هدفش برسه یا شکست میخوره؟ آیا در روزی که منجی ظهور کنه، این فرقه اقدامی بزرگ انجام خواهد داد؟

          پاسخ

          • سعید در پاسخ به Shadow

           خرداد 31, 1399

           فدای شما…
           لطف دارید…
           به دور از ابراز لطفتون منم با دیدن کامنتاتون تو این بحث،هم ازشون استفاده کردم و هم لذت بردم…
           عجالتا عرض کنم:به نظر من حقیر،صاحب نظرا و کارشناسای این موضوع هم نمیتونن قضاوت قطعی راجع به سرنوشت مسیر جهان داشته باشن…باید عرض کنم اکثر روایات مربوط به ظهور به نظر بزرگان مذهب ما در شدت ابهامه و مجمل…حتی شواهدی در دسته که پیش گوها و مرتاضا و مسلطین به علوم غریبه هم از خبر دار شدن نسبت به این قضیه قاصرن و کمیتشون لنگ لنگه…فکر میکنم وظیفه ی اصلی ما توسعه ی روحمونه و تعمیق در جهان بینیمون…و معلومه که منظورم تفکرات انجمن حجتیه و انفعال و گوشه گیری از جامعه نیست…آماده کردن خودمون برا اتفاقات بزرگ هر چند اگه هیچ وقتم رخداد نکنن وظیفمونه چون چی بزرگ تر از همین زندگی روزمره؟همین روال عادی میتونه ما رو به عجایب برسونه…

           پاسخ

         • ن۶غاغ۵ا در پاسخ به سعید

          آذر 12, 1399

          عوارض قرنطینه هست درکت نمیکنم😂😂😂😂😂

          پاسخ

    • 484 در پاسخ به Shadow

     آبان 1, 1399

     چقدر قشنگ گفتی👌🏻

     پاسخ

   • سعید در پاسخ به ریحانه

    خرداد 27, 1399

    ریحانه جان سخت یا آسون در اشتباهی…
    اولا پیامبر اصلا چنین گفته ای نداره ثانیا گفته های پیامبر گفته هایی نیس که بشه به همین راحتی در هر موردی که دلمون خواست ازش استفاده کنیم…
    امیدوارم از این عقایدت برگردی…
    ینی چی که همه متظاهرن یا از روی تنگ نظری کارشون تو دینداری صرفا تلقینه…؟کافر همه را به کیش خود پندارد…
    لعنتی من از بی دینا بیشتر بدی دیدم تا دیندارا…در واقع به عدد انگشتای دستم دیندار جاهل یا قلابی دیدم…

    پاسخ

    • Shadow در پاسخ به سعید

     خرداد 27, 1399

     بالاخره یکی حرف مارو فهمید

     پاسخ

     • سعید در پاسخ به Shadow

      خرداد 27, 1399

      قربونت…

      پاسخ

    • راه راه در پاسخ به سعید

     مرداد 3, 1399

     میشه بدیایی که از بی دینا دیدین رو بگین؟ بعدش از دیندار ها کم بدی دیدین؟
     اصلا فرد بی دین چرا باید بدی کنه؟ فرد دیندار اگه یه کج فهمی تو قضیه داشته باشه میره میشه داعش ولی فرد بی دین دلیلی نداره بدی کنه

     پاسخ

     • سعید در پاسخ به راه راه

      مرداد 3, 1399

      منظور من دیندار واقعیه:کسی اگه حقیقتا متدین باشه چون قائل به مسائل ماورایی و محاسبه ی فرا دنیاییه اگه بتونه هم،خیانت نمیکنه و دست از تعهدش برنمیداره ولی شخص بی دین چون نسبت به چیزی احساس مسئولیت نمیکنه و تقیدی نداره،دلیلی نمیبینه بخواد کار بد نکنه
      کار خوب و بد زمانی معنا پیدا میکنه که تاثیرشون رو بفهمی:این از نظر من ینی دینداری…حالا یکی اگه خواست بهش بگه انسانیت…من به حسن و قبح عقلی قائلم…کسیم که کنش غلط و درستش تحت حکم عقل نیست،حالا ولو ادعای دینم بکنه:بخوره تو سرش اون توهمش و دینش به درد عمه-ش میخوره
      ببخشید:خوب توضیح ندادم ولی خب لطفا دین افراد سطحی نگر رو ملاک ارزش گذاریتون،به نسبت دیانت قرار ندید،دین اساسا یه موضوع عمیقه…یه مقوله ی پیش پا افتاده نیست که هر ننه قمری بتونه بهش منسوب بشه…اصلا دین چیه بابا:عقلو عشق است…عمق…:شیعیان حقیقی دین رو مساوق عقل و ژرف نگری میدونن،نه تعصب و کج فهمی که من و شما باهاش مخالفیم:دین باعث نمیشه یکی بره داعشی شه:کم عقلی حاصلش داعشه:اما دقیقا این بی دینیه که باعث ظلم و اعمال بده:چون هیچ انگیزه ای غیر از دین،برا ابا داشتن از خیلی امور منفی وجود نداره…

      پاسخ

      • Shadow در پاسخ به سعید

       مرداد 6, 1399

       واقعا از صحبت هاتون لذت میبرم

       پاسخ

       • سعید در پاسخ به Shadow

        مرداد 11, 1399

        لطف دارید…

        پاسخ

  • shijinmin در پاسخ به Shadow

   تیر 31, 1399

   نبرد عقاید و ادیان از همون زمانی که دین ها به وجود اومدن وجود داشتن ما خیلی هنوز وقت داریم جالا حالا ها باید منتظر وعده ای که خدا به مسلمان ها داده باشیم به نظرم تازه اواسط کاریم…
   توی زمانی که داریم زندگی می کنیم خیلی ها امیدوارن که امام ظهور کنه ولی خب مگه ادمای خیلی قبل تر از ما هم این امیدو نداشتن…

   پاسخ

 38. حنا

  اردیبهشت 11, 1399

  فقط سریال دارکو ببینید اصلا بدجوری کنجکاوتون میکنه که ما کی هستیم

  پاسخ

  • فائزه در پاسخ به حنا

   مرداد 10, 1399

   آره سریال دارک کلا آدمو تو فکر میبره

   پاسخ

 39. samar

  فروردین 19, 1399

  خب اینکه ما نقش گوسفندو داریم و میتونیم بدون توجه به حقیقت زندگیی که برامون تعریف شده رو بکنیم و احساس خوشبختی کنیم خیلی باحاله نه؟؟😂ینی تموم فکر ذکر گوسفندا اینه ک نون در بیارن بخورن **** و تولید مثل کنن و با چیزایی که ایلومیناتی در اختیارمون میزاره سرگرم بشن و بعد بمیرن…خب گیرم که همه گوسفندا براشون سوال بشه چوپون کیه و گیرم پیداشم بکنن چی تغییر میکنه؟
  هیچی ذات بشر همیشه کثیفه و ناقص…ما یه پروژه شکست خورده‌اییم که بیگانه‌ها همینجوری ولمون کردن و رفتن…
  پس دوستان بهترین کار اینه ک مثل گوسفند باشیم و کل دغدغمون داشتن یه خونه و ماشین و تشکیل خونواده و بعد مردن باشه…به همین سادگی…
  هرچی بیشتر تو سایه باشی بیشتر احساس خوشبختی میکنی…🌟بیخیال چوپون و حقیقت…حقیقت اینه که ما چیزی به جز پوچی نیستیم….جهان بزرگ تر از ایلومنتیاست و کل جهان هیچو پوچه…هرچی تقلا کنی بیشتر غرق میشی پس گوسفند باش رفیق…گوسفند🌟👋🏻

  پاسخ

  • Logarius در پاسخ به samar

   فروردین 26, 1399

   دوست عزیز قصد اینو ندارم که اعتقاد خودمو برات تحمیل کنم ولی به جرات میتونم بگم که بیگانه ها و اینا کلا نمادین هستن، میدونی این تشکیلات چقدر هزینه کردن که ذهن شمارو مشغول کنن و فکرکنید ما تو جهان تنها نیستیم؟ بله به احتمال بسیال زیاد تنهاییم.
   همچنین اگه قرار بود مثل گوسفندا زندگی کنیم چرا باید همچین مغزی داشتیم ؟
   انسان خیلی فراتر از چیزیه که شما فکر میکنی، وجود اینهمه نظم در ساختار انسان و جهان به هیچ وجه اتفاقی نیست و نمیتونه یه پروژه شکست خورده باشه.
   از زندگی لذت ببیرن و از تلاش برای رسیدن به خود واقعیتون دست برندارین .

   پاسخ

   • Most در پاسخ به Logarius

    فروردین 26, 1399

    چرا به احتمال زیاد تنهاییم؟
    اگر از هر ۱۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰۰ کهکشان هم تو یکیشون حیات وجود داشته باشه پس ما تنها نیستیم 🙂

    پاسخ

  • علی در پاسخ به samar

   اردیبهشت 15, 1399

   القاب خودت را بقیه نسبت نده

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به samar

   اردیبهشت 15, 1399

   باشه پس فردا مردی و حقیقت فهمیدی حالتو میپرسم

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به samar

   اردیبهشت 19, 1399

   گوسفند بودن رو دوست داری؟

   پاسخ

  • در پاسخ به samar

   خرداد 19, 1399

   پوچ گرایی تا این حد خیلی جالب نیست

   پاسخ

  • sara در پاسخ به samar

   خرداد 29, 1399

   طرز فکرمون یکیه

   پاسخ

   • Shadow در پاسخ به sara

    تیر 1, 1399

    پس بهتره طرز فکرت رو عوض کنی

    پاسخ

  • shijinmin در پاسخ به samar

   تیر 31, 1399

   من یه متنی رو قبلا خوندم زیاد متوجهش نشدم ولی الان که کامنت شما رو خوندم فهمیدم برای ادمایی مث شما کاربرد داره
   “به دنبال گله رفتن روش خوبی برای گوسفند شدنه”
   اگه همیشه دنبال چیزی نبودیم اگه فقط ساده زندگی می کردیم اگه کنحکاو نبودیم شما ماشین گوشی رفاه امکانات تکنولوژِ حتی خونه رو نداشتی که به زندگی سادت ادامه بدی
   ذات انسان ها کثیف نیست همه ی ما پاکیم ولی به مرور خودمون و دیگران خرابمون می کنن
   من حتی برای دین خودم هم به همین سادگی قبول نکی کنم هنوز دارم کلی تحقیق راجبش می کنم راجب خدا دین اسلام پیامبرا بهشت و جهنم
   چون حقیقت اینه که باید دنبال حقیقت باشیم
   من نمی تونم بپذیرم یکی منو افریده بدونه اینکه بخواد از من سود ببره و انتظار نداشته باشه دنبال حقیقت نباشم

   پاسخ

  • هفقظهسخ۵س در پاسخ به samar

   آذر 12, 1399

   ۳۹ درصد اره ۶۱درصدنه

   پاسخ

 40. rrr

  فروردین 15, 1399

  لطفا اگه کسی در مورد ریورس اهنگ اطلاعاتی داره بهم بگه واقعا من گیج شدم یک نفر میگه اتفاقیه یکی میگه کار خود شیطانه و اون کسی که میسازه هیچ اطلاعی نداره مثلا چند تا اهنگ ایرانی بود که میگفتن شیطان پرستیه و ریورسشون کلمات ضد خدایی داشته و اینکه یک واقعیت که ما هر سال میگزره از اعتقادمون کمتر میشه و متکی به علم میشیم و امام زمان حتما باید یک نیروی خاص داشته باشه چون مطمینن نمیزارن امام زمان باشه پس امدنش چطوره من به نظرم به هیچکس حتی کسایی که میگن ما سینه چاکه امام هستید شاید در واقغیت اینظور نباشه شاید همه افراد قدرتمند در جهان گرگ هایی در لباس گوسفندن شاید هیچکی خودش نیست بعضی اوقات فکر میکنم خیلی ها میخوان ما دنیا رو جور اونا ببینیم و کنترل میشیم از ظریق گوشی ها شاید تمام گوشی های دنیا به یک جایی وصله واقعیت همیشه اون چیزی هست که تو فکرشم نمیکنی شاید این ایلومیناتی یک چیزیه که میخوان ما فکر کنیم شاید دراصل فرق داره بعضی اوقات تمام افکارم فرومیریزه واقعیت چیه کی میفهمیم

  پاسخ

  • B در پاسخ به rrr

   تیر 14, 1399

   این ریورس اهنگ رو خیلی نمیشه بهش اعتماد کرد مگر اینکه خود ادم اهنگی رو ریورس کنه از کجا معلوم اونهایی که دست به ریورس میزنن یا اصلا همین برنامه های ریورس اهنگها رو دستکاری نکنن و این چیزها رو از خودشون اضافه نکنن تا توهم توطئه رو بین مردم بیشتر گسترش بدن

   پاسخ

  • MA در پاسخ به rrr

   شهریور 28, 1399

   این جریان کنترل شدن ما توسط بقیه،ذهن من رو هم مشغول کرده،یه بازی هست به اسم inside،بعد از تموم کردن بازی متوجه میشی که شخصیت بازی توسط یه نفر کنترل میشده،که یعنی خوده تو توسط اون کارکتر بازی داشتی کنترل میشدی که چیکار کنی،خیلی ذهنمو درگیر کرده.

   پاسخ

 41. محمد

  فروردین 11, 1399

  شاید باورتون نشه ولی آی ام عه ایلومیناتی

  پاسخ

  • کیارش در پاسخ به محمد

   فروردین 11, 1399

   ای ام عه بتمن *__*

   پاسخ

  • Hm در پاسخ به محمد

   فروردین 15, 1399

   من که باورم میشه چون خودمم ایلومیناتی هستم

   پاسخ

   • m… در پاسخ به Hm

    فروردین 20, 1399

    هیچ ایلومیناتی خودش رو لو نمیده😏😏

    پاسخ

    • victor در پاسخ به m...

     اردیبهشت 17, 1399

     مسئله همینجاس:)

     پاسخ

   • parmis در پاسخ به Hm

    اردیبهشت 26, 1399

    هوممم بعد میشح بگی چجوری ایلومیناتی شدی؟

    پاسخ

   • shijinmin در پاسخ به Hm

    تیر 31, 1399

    هممون عضوشیم بدون ینکه خودمون بدونیم در واقع عضو نه کارگر یا یه همچین چیزی برای پیش برد اهداف

    پاسخ

   • الی در پاسخ به Hm

    مهر 18, 1399

    میگما برای ایلو مینات شدن کپی شناسنامه هم میخوان؟عکس سه در چار چندتا؟واقعا میگم پولی چیزی نمیخواد؟

    پاسخ

  • victor در پاسخ به محمد

   اردیبهشت 17, 1399

   منم یکی از ایزدان المپم.الانم دارم با زئوس و هرا چای اسمانی مینوشم.خب فرزندم کدوم ایلومیناتی میاد میگه من ایلومیناتی ام؟

   پاسخ

 42. رضا

  فروردین 8, 1399

  میشه فهمید که زندگی کردن واقعا سخته و همیشه انسان در کارهاش دچار شک و تردید در انتخاب میشه و مهم همین انتخاب درست می باشد، اینکه ما همیشه توسط قدرتها کنترل شده هستیم چیز جدیدی نیست و با کمی فکر به همه آنها پی میبریم.
  بنظرم قدرتها همیشه بشر رو رودرو با اعتقادات مهم نموده و سعی در تحمیل عقاید خود نموده اند .مثلا مجبور به ستایش خدا به شکل مورد قبول خود کرده اند و از این راه قدرتها درآمد خوبی داشته اند و پشتوانه قوی داشته اند.
  انسان از اول بطور ذاتی خدا رو درک میکرده و شاید در سنگ و بت یا در کعبه یا هر چیز دیگه ای درک کرده و مهم همین درک خدا و عبادت اوست و اینهمه جنگ و درگیری فقط بخاطر قدرت و جذب پول بوده و هیچکی دلش بحال دیگران نمیسوزه و تمام این اتفاقات جنبه قدرت افزونی دارد.
  خداوند بزرگ ناظر بر اعمال ماست و سعی کنیم بدون انجام گناه و لطمه به خود و دیگران این عمر چند ساله رو طی کنیم و روح خود را در پیشگاه خدا پاک نگه داریم.
  با آرزوی توفیق برای خواننده عزیز.

  پاسخ

 43. پریا

  فروردین 6, 1399

  اینکه هستن یا نیستن و نمیدونم ولی اگه انیمه های ژاپنی و دیده باشین نشون دهنده وجود چنین افرادی هستن .افرادی که حتی اگه بمیرن هم با زنده نگه داشتن مغزشون دنیارو میچرخونن

  پاسخ

  • ساس در پاسخ به پریا

   اردیبهشت 7, 1399

   زیاد سایکوپاس نگا میکنی

   پاسخ

   • victor در پاسخ به ساس

    اردیبهشت 17, 1399

    فک کنم سایکوپس فنه.خیلی انیمه روانشناختی و تحلیلی بود ولی دف نوتم یه اشاره هایی نداشت؟

    پاسخ

    • Shadow در پاسخ به victor

     اردیبهشت 18, 1399

     انیمه دث نوت بر اساس یه افسانه قدیمی ساخته شده و سازنده هاش برای زیباتر کردنش از شخصیت های افسانه ای مثل شینیگامی ها استفاده کردن و هیچ نماد و توهینی در این انیمه وجود نداره. و در کل هدف از ساخت این انیمه این بود که نشون بده انسان هیچوقت نمیتونه مثل خداوند از قدرت خدایی استفاده کنه، و در آخر کار به تباهی کشیده میشه.

     پاسخ

     • شیدا در پاسخ به Shadow

      مرداد 15, 1399

      شینیگامیه اونا عزرائیله خودمونه دیگه😂

      پاسخ

      • Shadow در پاسخ به شیدا

       مرداد 15, 1399

       شباهت هایی بهم دارن ولی تفاوت های زیادی هم دارن.

       پاسخ

  • Shadow در پاسخ به پریا

   اردیبهشت 15, 1399

   سلام دوست عزیز. حرفتون کاملا اشتباهه. اون چیزی که شما ازش حرف می‌زنید به ایلومیناتی ها و شيطان پرستان هیچ ربطی نداره. فکر منظورتون همون نماد چشم جهان بین هست که تو انیمه های محدودی وجود داره. در جواب باید بهتون بگم که اون چیزی که شما اونجا دیدی چشم جهان بین نبوده بلکه (چشم بودا) بوده. چشم بودا چیه؟ چشم بودا در دین بودا به معنای نظارت خداوند بر اعمال و افکار انسان در جهان هستی است.اگر هم دقت کرده باشید بسیاری از نماد های فراماسونی در انیمه ها برای آدم های بد داستان قرار گرفته مثلا در انیمه مرد تک مشتی شما دیدید که خیلی از دشمنان سایتاما به صورت یک موجود تک چشم بودند(مانند دجال).علاوه برآن تا حالا به شباهت لباس سایتاما با راهبان بودایی دقت کردید؟البته ممکنه بعضی از افراد اهداف بدی از قرار دادن این نمادها در انیمه ها داشته باشن ولی همه انیمه ها اینطوری نیستن. اگر کسی با من مخالفه بهم بگید تا باهم یه گفت وگو دوستانه انجام بدیم.

   پاسخ

   • victor در پاسخ به Shadow

    اردیبهشت 17, 1399

    من باهات موافقم.اره لباس سایتاما خیلی مثل راهبه ها بود و اینکه سایتما هم کچل شده بود برای بدست اوردن قدرت.مسئله اینجاس اون چشم جهان بین چشم سوم یا همون پاکرای شیشمه و نکته اینجاس که اون خال بودا وسط پیشونیش بود جایی که اگر تا عمقش بریم تو مغز به غده ی پینه ال یا صنوبری میرسیم که مرکز چاکرای شیش یا چشم سومه و اینکه شبیه صنوبره و (خیلی چیز ها که به فراماسونری یا ایلومیناتی و به خیلی چیزای دیگه یه کاج(صنوبر)روی دسته ی عصاها و … هست که میتونیم بگیم صنوبرش به غده ی صنوبری یا پینه ال اشاره داشته)اون تیکه ای که پرانتز زدم رو خودم تحلیل کردم با توجه به اطلاعاتم و اینکه پینه ال چاکرای 6مه و عدد666هم یه عددیه که توی خیلی ارگان ها یا چیز های معروف نهفتس و فک میکنم بشه اینارو بهم ربط داد فقط مشکلش اینجاس که چاکرا حاوی انرژی های الهی و عشقن ولی عدد666 سابقه ی چندان خوبی نداره انگار.

    پاسخ

    • Shadow در پاسخ به victor

     اردیبهشت 18, 1399

     سلام دوست عزیز. تمام چیزایی که شما گفتید رو من از حفظم و قبول دارم که در برخی انیمه ها نماد هایی با منظور های متفاوت بکار میره ولی من به عنوان یه اوتاکو انیمه رو به خاطر خوبی هاش میبینم ( درس ها، پندها، قهرمان ها….) و کاری به نکات منفی اش ندارم چون که میدونم هیچ چیز و هیچ کس در این دنیا بی عیب نیست و هرچیز بدی های خودش رو داره. از طرفی هم ما انیمه های زیادی داریم که از هیچ نمادی استفاده نکردن و میشه گفت که از بهترین انیمه های تاریخ هستن. خوبی هارو حتی از دشمنت هم جذب کن. من کاری ندارم که بعضی از انیمه ها از نماد های مختلفی استفاده میکنن و منظورشون خوبه یا بد، چون که هرکی در این دنیا مسئول رفتار و کردار خوسه، اونا هم اگه منظور بدی داشته باشن، خدا هست که جوابشونو بده. پس من سعی میکنم به جای اینکه دنبال نماد و شیطان پرستی و ایلومیناتی باشم، دنبال خوبی هاشون برم و اونا رو جذب کنم. اینطوری هم خیال خودم راحته و به کسی بر نمیخوره و علاوه بر اون خدا هم ازم راضیه.

     پاسخ

    • Shadow در پاسخ به victor

     خرداد 12, 1399

     ببینید فلسفه عدد 666 کلا یه چیز دیگه هست؛ در دین مسیحیت عدد 999 نماد منجی است؛ فراماسون ها برای مخالفت و مسخره کردن مسیحیت، عدد 666 رو به وجود آوردن و بهش میگن شماره شيطان. یعنی ما اگه عدد 999 انگلیسی رو برعکس کنیم، عدد 666 بوجود میاد. درست مثل نماد صلیب که در اصل برای دین مسیحیته ولی اگه صلیب رو برعکس کنیم، یه نماد شيطانی بوجود میاد.بحث چاکرا ها کلا یه چیز خاصیه. چاکراها انرژی های درون بدن انسان هستن که اگه انسان بتونه اونا رو تقویت کنه، حتی میتونه به معنویت و روحانیت برسه. به نظر من چاکرا ششم هیچ ربطی با چشم جهان بین نداره. چون که خیلیا میگن چشم جهان بین همون چشم دجاله، خب اگه اینطور باشه دجال کجا، چاکرای ششم کجا و این دو هیچ ربطی به هم ندارن. از طرفی خیلیا هم میگن که چشم جهان بین، چشم شيطانی است که فقط یک چشم داره. میدونید چرا؟ چون خیلیا باور دارن که در داستان قربانی کردن اسماعیل توسط پدرش ابراهیم، شیطان آنجا بوده و سعی داشته حضرت ابراهیم (ع) رو وسوسه کنه. ولی حضرت ابراهیم (ع) با کمک خدا از شر شيطان خلاص میشه و تعدادی سنگ به طرف شیطان پرت میکنه که یکی از سنگ ها به چشم شيطان برخورد میکنه و اون چشم رو کور میکنه ( هیچکس نمیدونه که دقیقا کدوم چشم شيطان کور شد) و به خاطر همین خیلیا شيطان رو تک چشم میدونن.علاوه بر آن چاکرا ها توسط خداوند در بدن انسان قرار داده شده و مکان آنها رو خدا انتخاب کرده پس نمیتونیم بگیم که چاکرا ششم شيطانیه. شما یه جا گفتید: خال وسط پیشانی. اگه منظورتون سایتاما بوده باشه باید بگم که سایتاما اصلا خال نداشت. و من در کل منظور شما رو درباره خال متوجه نشدم چون که در دین بودا خال روی پیشانی وجود نداره و هیچ مفهومی نداره و این خال فقط درآیین هندو پیدا میشه (خال قرمز رو پیشانی هندی ها) که اونم کلا بحثش جداست. نظرات در مورد چشم جهان بین و منشأ اون زیاده ولی هرچیزی که رو پیشانی باشه که چشم جهان بین نیست.

     پاسخ

  • victor در پاسخ به پریا

   اردیبهشت 17, 1399

   کدوم انیمه رو میگی؟دکتر استون؟من بیش از 100 تا انیمه دیدم و البته خیلیاشون ندیده میشناسم(به لطف اسپویل دوستان)کدوومو میگی؟

   پاسخ

  • Ms در پاسخ به پریا

   خرداد 6, 1399

   فک نمیکنم نماد های تو انیمه ها منظور دار باشه. کلا یه سری نماد ها به دور از منظور اصلیشون فقط به عنوان سمبل برای چیز های ابتدایی مثل خیر و شر به کار میرن . این موضوع تو ژاپن خیلی بیشتر قابل روئیته ، تو highschool dxd ما افراد مسیحی داریم ولی به طرز وحشتناکی ادیان ابراهیمی رو مورد توهین قرار داده و مسیحیت چیزی جز یه نماد ساده نیست یا مثلا ستاره ۵ پر به عنوان یه نماد جادویی به کار میره ، ژاپنی ها به این چیزا معروفن ، اونا کریسمس رو جشن میگیرن در حالی کا مسیحی نیستن و فقط براشون جنبه فرهنگی داره

   پاسخ

   • Shadow در پاسخ به Ms

    خرداد 7, 1399

    کاملا درست میگید. کلا انیمه های ژاپنی از نظر ادیان و اعتقادات کاملا بی طرفن. یه جورایی تنها قصدشون اینه که به مخاطبشون القا کنن که ماهم بلدیم؛ و منظور و قصد بدی وجود نداره. اونا فقط به دنبال اینن که تو انیمه هاشون از ویژگی های تمام ادیان بهره ببرن.

    پاسخ

 44. آشیل

  فروردین 6, 1399

  باسلام فراوان دوستان من نظرات شما را خوندم ودیدم که اکثرا مبتدی ویا جویای این قبیل جریانات هستید خواستم مطالبی عنوان کنم خواهشا تا اخر بخونید چون کلا عوض میشوید ویا جیزهای گیرتون میاد ومیفهمید.
  یکی ازدلایلی یهودیان به ان افتخار میکنند انتخاب شدن انها به عنوان قوم برتر ونجات یافته هست یعنی اینکه خدا ی یهود یهوه قوم یهود رابهترین قوم زمین دانسته وانها به این موضوع میبالند وسعی درنشان دادن واستفاده کردن هز ان را دارند.پس زیربنای بسیار محکمی دارند حالا دروغ باشد یا راست یا تحریف شده یاهرچیزی دیگر انها واقعا باور کنید بهترین موضوعی برای گسترش خود انتخاب کرده اند. واین خوب هست.پس همیشه در طول تاریخ انهاسعی در کنترل جهان داشتند ولی چون تازمانهای انقلابهای صنعتی ومدرن شدن وورود به زمان حال وگسترش علم وازاد گذاشتن دست دانشمندان ونظریه هایشان انها بشدت گسترش یافتند واز چند واحد به هزاران واحد قدرتمند وبانفوذ کنترلی واردهر نقطه از حکومتهای جهانی شدند و65درصد برکاپیتالیسم یا همان نظام سرمایه داری و20 درصد به کمونیست و15درصدم به بقیه نظام های پولی بانکی وبرده کشی از انسانها کنترل داشته ودارند ومیچرخانند .اینو بگم که درطول تاریخ تا1700یا زمان انقلابهای صنعتی درامد حکومتها وکنترل مردم فقط از طریق 30 درصد کشاورزی 10 درصد دیگر منابع و60 درصد دین بود بله دین ونان حکومتهای هرمنتطه از دنیا درامدشان از خدای ساختگی بود که یا منسوخ میشد یا توسط حکومت دیگر فسخ نابود میشدودین جدیدی میامد بامسجد کلیسا حسینیه کنیسا ارامگاه اتشکده بت خانه وهزاران بنگاه پولی مفت برای ادره خود وکشور اگر کمی نگاه کنید در طول تاریخ جنگهای مذهبی زیاد بوده چون انها به کشورهای که مردمان انها فکردمیکردنددکه چقدر دینی وخرافی هستند وحمله میکردند مثل ایران عراق سوریه چین پاکستان سراسراروپا برای چه چون انها میدانستند که مثلا اگراسلام به ایران وعراق سوریه حمله کند وبگیرد ان سرزمینها رومردمش به مروربه دین گرویده وحامی مالی وجنگی ونظامی وفکری حکومتهای اسلامی میشد واین یک امتیاز بسیاربزرگ وکنترل مردم در ان زمانها بود .ولی امروز بحث فرق داشت جنگهای جهای اول دوم وبعد انها مثلم جنگ ایران عراق یا الان سوریه لیبی اقا بفهمید دانا باشدبحث دینی مذهبی عقیده ای سنی شیعه نیست شاید سربازان میدانها خیال کنند که دارند واسه شیعه یا اهل سنت یایک سربازالمانی خیال کند بخاطر نازی بودن وعقیده اش جنگ میکند حتی سلیمانی هم نمیداند ونمیدانست وخیال میکردبرای دین میجنگد ومیمیرد ولی نه شما همه قروباغه ابپز هستین گرمید حالیتون نیست جنگ انهاجنگ نظام های پول ی هست کمونیست کاپیتالیسم و….درست کرده اند
  درسته ایلومیاتی کنترل بر80 درصد نظام های پولی جهان دارند ولی انها گرداندگان کتابها اینترنت رهبران جهان سازمانهای تروریستی وانها گام به گام جلو میرن هماهنگ کنترل شده انها از ما خیلی جلو هستند شاید الان بیرون زمین پناه گاه وزندگانی دارند اما با کنترل بر فضای سایبری اینترت وهوا فضا امکان دست یابی به انها 0هستش هرگز نمیتوانید انها رابشناسید انها حتی از مادرشما شما روبهتر میشناسند انها برهمه چیز کنترل دارند تمام پیشگویها انهانوشته وبه مدت 200تا300یاشاید500سال وزیاد پیشگوییها رو درذهن مردم جهان پر کرده وهمه کشورها دانسته یا ندانسته بهم میگن رسانه ها پخش میکنند اینترنت کتاب همه چیز ویهو خیال میکنی که دیدی باباونگا چی گفتدوشدیا نوسترداموس چی گفت وشدنه عزیزان انها ساخته وعملی کردند همه چیزروهمه خوابندونمیدانیدیه پیشگوی که انها در دنیاروی رسانه فضای مجازی دنیای سینمایاهر چیز تبلیغ میکنندومارو اماده میکنندبرای جنگی عظیم چون برایشان سود داردچون خودتان فکرکنیدفروش سلاح تجهیزات پزشکی وخوراک اهن صدها چیز دیگر ومهمترازهمه راحت شدن از70یا80درصدجمعیت به درد نخورجهان که به درد هیچ چیزنیمخورند کارمیکنندشهودبازی میکنند ومیخوابند عقل ندارندتقریبا6میلیاردنیم جهان مزخرف چرت نادان وگاوه هستند زمانی که رباتها جای بازوی انسان رادر کار گرفتند دگمه **** بشریت زده خواهدشد به 2دلیل
  1اماده سازی جنگی عظیم بین ربات وانسان تا200سال دیگرطبق پیشگویهای که مثلا دران میگن واماده سازی فضا برای ان زمان وکشتار فجیع چون 200سال دیگر هم جمعیت زیاد میشود هم منابع واقعا جواب گونیست وواقعا درددناک هست که بدون گناهی یا چیزی داریم واسه یه سناریوازپیش طراحی شده جان فرزندان یا خودانسان از بین میره.
  2انسان درطول تاریخ همیشه به دنبال جودانگی بود وباصدها را این کار راانجام میداد از انواع ترکیبات گیاهی گرفته تا جادوگری ولی هیچ عمرش معمولی بودمثل عمرمردمان زمان خود اما امروزه قضیه فرق میکنه علم پیشرفت کرده ربات بله ربات وقتی علم تونسته دست رباتی بسازه وروی انسان کار کنه وجواب بده وبعد پا روده قلب وچیزهای دیگر درست کنه پس انسان به عمر جاودانگی رسیده وباپیشرفتی که دارندتا100تا200سال وتغریبا تا زمان پیشگویی انجام شده سر راه هم از بدن جدا کرده وروی رباتی نصب کرده که انگار با جسم انسانی تفاوت کمی دارد احساس فکر که مال سر هست وبقیه چیزها مثل شهود که به مرور درست میشن وبهش 100درصد میرسان وحتمی پس چی میشه دردنیا ساخت ساز کم میشه غذا نمیخورن وشاید کم روغن باتری از هین چیزها استفاده میکنیم وعمری عجیبی خواهیم داشت بله ما وارد مرحله وعصر جدید داریم میشیم واز الان دارن محیا میکنند دنیا رو همه چیزاززمان تولد انسان تابه امروزدر حال تکامل ورسیدندهدفی بود وتقریباما از ان زمان تاالاندر10 درصد راه هستیم وبروخیلی راه هه مانده مثلایه دورهی فراخواهد رسید که مثلا میگی میخوام برم پیش عموی خود که ار کهکشان دیگریست ودر انجا زندگی میکند جوری به تکامل میرسیم که بدون سفینه ودر درون خود به انا میرسیم من حوصلم دیگه سر دردگرفت میخوام بگم که انسان میرسه وزمان میبره واقعا انسان فنا ناپذیره وبهش میرسه وخدا میشه خداوبه قدرتش میرسه حتی اگر 1میلیون سال بکشه
  ومطلب اخردرمورد اینه بگم که شما نمیدانید اینه کی هستند چی میگن فقط چند قطره از کارهای خودذره بیرون میدند که مثلا ما هستیم انم بر گمراه شدندما میشود وگیج میشیم انها اگر کسی درد نیا باشد که خیال کنند چیزی حالیشه میگیرن میبرنش حالیش میکنند که دنیا چیه وچیست مغزشو در اختیار خود میگیرند وبعد بهره برداری میکنند.
  باور کنیدکنید بهترینند درسته هیچ چیز برایشان مهم نیست وانسانهای دیگر رهبرده خود میدانند ولی وقتی میبینند ما ابله هستیم ونسلمان هم همینطورمیماندخورد خوراک شهوت کار ماست پس بهتره بمیریم ما در راه علم پیشرفت کاری نکرده ایم اگر بکنیم مثل انیشتن انوقت در کنترل انهایم البته طبقه 10 وخدا داند که طبقه1و2 کیانند وچکار میکنند.وسلام
  واقعا شرمنده که وقت شما رو گرفتم دنبال انها نریید باهوش دانا باشید انها دنبال شما میان حتی اگر دل کوییر باشیین

  پاسخ

  • الهه در پاسخ به آشیل

   فروردین 6, 1399

   چجوری میان دنبالمون میشه بیشترتوضیح بدید.

   پاسخ

   • Hm در پاسخ به الهه

    فروردین 15, 1399

    تو باید پیداشون کنی

    پاسخ

  • کیارش در پاسخ به آشیل

   فروردین 6, 1399

   من که هنوز دوست دارم برم پیش اینا

   پاسخ

   • Nilufr در پاسخ به کیارش

    اردیبهشت 10, 1399

    دقیقااا

    پاسخ

   • Shadow در پاسخ به کیارش

    اردیبهشت 17, 1399

    سلام. برام سوال شده از چه چیز اینا خوشتون اومده؟ (قصد توهین ندارم)

    پاسخ

    • ستایش در پاسخ به Shadow

     اردیبهشت 17, 1399

     حتما مثل من خیلی ادم کنجکاوی هس و از پیچیدگی خوشش میاد

     پاسخ

     • Shadow در پاسخ به ستایش

      اردیبهشت 18, 1399

      خودتون بگید علاقه به پیچیدگی و کنجکاوی دلیل خوبی برای رفتن پیش ایناست؟ بحث آینده و آخرتتون در میونه، اونوقت بخاطر علایق شخصی حاضرید یه همچین کاری بکنید؟

      پاسخ

  • rr در پاسخ به آشیل

   فروردین 15, 1399

   خیلی معلومه اطلاعات دارید وقتی انسان به دنیا نگاه میکنه در سرش هزاران فکر و ایده میاد اما واقعیت چیه ایا این چیزهاییی که ما میبینیم واقعیته یا یا یک چیز تحریف شده واسه دیدن حقیقت باید چیکار کرد ایاحقیقت شیرینه یا مثل زهر در بیخیالی به سر بردن خوبه یا در قعرش رفتن به نظر من باید در تاریکی روشنایی رو دید باید در قعر تاریکی رفت تا به حقیقت رسید چون اگه تاریکی نبودروشنایی معنایی نداشت

   پاسخ

  • مجی در پاسخ به آشیل

   اردیبهشت 26, 1399

   داداش وست ورد میبینی ؟ ؟
   در کل خوب تحلیل کردی دین و این حرفا رو ولی این افرادی که ازش حرف میزنید هم خرافه ای بیش نیستن

   پاسخ

  • علی در پاسخ به آشیل

   خرداد 9, 1399

   سلام
   خیلی دانا هستید.
   خیلی جالب گفتید.
   دستتون درد نکنه عزیز

   پاسخ

  • علی در پاسخ به آشیل

   خرداد 9, 1399

   حالا فکر میکنید.ا گر از شما دعوت کنند ؟
   ورود میکنید؟
   واقعا ادم از این همه نوشته خوب و بد گیج میشه

   پاسخ

  • هفقظهسخ۵س در پاسخ به آشیل

   آذر 12, 1399

   میشه تو یه جمله توضیح بدی

   پاسخ

 45. n*a*20*02

  اسفند 29, 1398

  ذهن برتر_جهان برتر_جهان برتر برای ذهن برتر
  تلاش برای رسیدن _به هر شیوه
  عقاید مذهب سیاست هنجار و باور نحوه کنترل توعه
  ما به همه احتیاج داریم.(مخصوصا بی ارزشا و هدفا)
  چند دستگی خوب .
  ما تلاش کردیم پس حق ماعه ما میرسیم چون خواستیم .
  برای خودت دیگران رو رها کن
  اگه نمیتونی پس با جریان قدرت اونا حرکت میکنی ‌
  قدرت داد شده
  تو نمی تونی تغییر بدی اونا شروع کردن
  پس گیم اوور ادم بی خاصیت
  حق تو بلا هایی که سرت میاد چون استفاده نکردی
  پس تو یک گوسفندی…

  پاسخ

 46. مهدی

  اسفند 28, 1398

  حتی همین نوشته ها هم میتونه کار خودشون باشه چون کسانی که دارک وب رو دارن اداره میکنن بعیده بزارن همچین اطلاعاتی به بیرون درز کنه

  پاسخ

 47. Known

  اسفند 19, 1398

  سلام
  به نظر من دو حالت بیشتر نداره با این که
  1: همه ی این داستانا درسته و عده ای هستن که با قدرت، پول و نفوذ زیاد می تونن توی کارهای بزرگ دخالت کنن و کارهایی بکنن که هرکس عادی نتونه انجام بده و فقط از ادم های مهمی این کار سر میزنه.
  اما همهی این کارهاشون دلیل نمیشه که شیطان پرست باشن شاید دارن تظاهر می کنن که اینجوریه که اکثر مردم بگن اینا واسه فیلم ترسناکه و توی دنیای واقعی نیستش. من توی نت سرچ کردم افراد بنیانگزارشون مسیحی و المانی بودن و خودتون هم بهتر از من میدونین که ادولف هیتلر با یهودیا چه کرد پس قضیه یهودی بودنشون احتمالا منتفیه ولی بازم دلیل نمیشه که گفت توشون یهودی وجود نداره.
  تازه اون کسایی که هم میان خودشونو به ضاهر ایلومیناتی نشون میدم اکثرا برای معروف شدنه چون هیچ ادم عاقلی نمیاد این کارو کنه مثله این میمونه بری به بابات بگی من سیگار میکشم که اصلا عقلانی نیست واسه یه همچین گروه یا فرقه با این قدرت اما بازم نمیدونم. نه تنها من بلکه خیلیای دیگه هیچوقت تو این دنیای مادی نمیفهمیم.
  2: همه ی اینا توهم بشر چون مغز انسان ساختاری داره که همیشه دنباله ماجرا جوی میگرده و دوست داره از خودش چیز هایی بسازه دقیقا عین وقتی که تو خونه تنها هستید و یه دفعه حس میکنید که یه صدایی میاد.
  در کل اگه این فرقه وجود داشته باشه یا نه واسه کسی که به خدا اعتقاد داره و اعتقادش از باورش باشه نه از دینی که وقتی به دنیا اومد پدر و مادرش بهش هدیه!!! دادن براش مهم نیست که اونا چی می خوان چون مطمئنه اگه خدا نخواد هیچ موجودی تواناییه اونو نداره که بخواد در کار خدا دخالت کنه.

  پاسخ

 48. کیارش

  اسفند 17, 1398

  اتفاقات 11 سپتامبر چه ربطی به اینا داره!مقاله ناقضه یا من اشتباه میکنم

  پاسخ

  • آریا در پاسخ به کیارش

   اسفند 26, 1398

   همه این اتفاقات ربط داره به ایلومیناتی ها

   پاسخ

   • کیارش در پاسخ به آریا

    اسفند 26, 1398

    هیچ ربطی نداره اینا کار تروریست ها بوده که دستگیر شدن

    پاسخ

    • shijinmin در پاسخ به کیارش

     اسفند 28, 1398

     ایلو تروریست ها هم کنترل می کنن سازمانی به این بزرگی که همه چیز رو کنترل می کنه و افراد مشهور و قدرتمند زیر دست ایناا چطور نتونن یه سری احمق که هر چی بهشون می گن رو قبول می کنن کنترل کنن؟؟

     پاسخ

     • کیارش در پاسخ به shijinmin

      فروردین 15, 1399

      تروریست ها هرچی بهشون بگی قبول نمیکنن مگه شهر هرته.11 سپتامبر برنامه ریزی شده بوده…

      پاسخ

      • victor در پاسخ به کیارش

       اردیبهشت 17, 1399

       البته بگم 11 سپتامبر یکی از روز های مهمی بوده که قرار بود ارکتوریان ها و پلدیان ها بازم پروژه ی پلاسما و درمانو شروع کنن که اگه این اتفاق افتاده یعنی یه چزی میخواسته جلوی این برنامه ریزی الهیو بگیره که تنها مظنون رپتالینان و … ازونجایی که ممکنه از رپتال ها ایلومیناتی باشن .یجورایی قضیه رازش فاش میشه…

       پاسخ

      • shijinmin در پاسخ به کیارش

       تیر 31, 1399

       هر چی بهشون بگی نه هر چی بهشون بگن شهر هرت هم نیست تروریست یا داعش یا بقیه ی گروه ها بخاطر یه سری اعقاید مشترک تبدیل به چیزی که هستن میشن اگه ریسش (یا هر چیزی که اسمشه) بهش بگه دو تا خدا وجود داره یکیش منم قبول میکنه
       بله اون حمله برنامه ریزی شده بود ولی توسط چه کسی؟یه فردی حتما وجود داره دیگه یا حتی می تونه یه گروه باشه هیچ کس نمی دونه بانی اصلی اون حادثه چی بوده ولی به طور قطع از تروریست ها استفاده شده یه نوع استخدام قاتله دیگه

       پاسخ

    • victor در پاسخ به کیارش

     اردیبهشت 17, 1399

     بنظرت این تروریستا دست نشونده و مهره های بازی کیان؟
     بیا از بالاتر به قضیه نگاه کنیم

     پاسخ

 49. محمد

  اسفند 15, 1398

  منم میخوام عضو این گروه شم تا ازبعضی حقایق سر در بیارم حتی به قیمت خیلی چیزا ک دارم

  پاسخ

  • ایلومیناتی2 در پاسخ به محمد

   اسفند 27, 1398

   شما عضو شدید.تبریک میگم

   پاسخ

   • marjan در پاسخ به ایلومیناتی2

    اسفند 29, 1398

    منم گیخام عضوشم من عاشق الینم🙂

    پاسخ

    • Shadow در پاسخ به marjan

     اردیبهشت 17, 1399

     سلام. ببخشید میشه بگید چرا؟ (قصد توهین ندارم)

     پاسخ

    • دیدگاه در پاسخ به marjan

     خرداد 20, 1399

     مواظب حرف هایی که میزنید باشید
     این ها از همین مغزهای کنجکاو و پُر نظریه تغذیه میکنند.
     اگه میخوای نسل این فرق هارو از بین ببرید اول به خودتون بعد به آدمای دورتون یاد بدید اتحاد داشته باشن….
     من خیلی از دیدگاهاتونو خوندم و به همه ی شما احترام میزارم…
     ببینید این فرقه باید نابود بشه چون جور دیگه میشه افزایش جمعیت رو کنترل کرد و حتی کاهش داد حداقل برای کشور خودمون…
     تنها راهش دوستی مردم و اتحادِ(مذهبی،غیر مذهبی،سیاست مدار)
     شرایط داره روز به روز بدتر میشه،خواهش میکنم عضو این بی شرف ها نشید.
     انسان خیلی لیاقتش بالاتر از این زندگیِ حیوانیست.
     امضاءDidGah

     پاسخ

     • shijinmin در پاسخ به دیدگاه

      تیر 31, 1399

      به نظر من نباید همچین گروهی نابود بشه …
      بیا فرض کنیم خودت نابودشون کنی اون وقت بعدش همینجوری شمشیرتو میزاری کنار می ری لب ساحل زندگی رویاییتو ادامه میدی؟؟بدون اینکه هیچ گروه جایگزینی وجود داشته باشه؟؟قطعا همیشه باید یه سزمان وجود داشته باشه
      حالا دلیل های خیلی زیادی هم براش وجود داره ولی مهم ترینش اینه که اون گروه دارن مارو به سمت یه هدف می برنن اگه هر انسان بخواد برای خودش هدف برای بقیه انتخاب کنه اون موقع کلی هدف داریم با که باعث بهم خوردن نظم کنونی(درسته از دیدگاه ما هی نظمی وجود نداره توی شرایط زندگیمون ولی توی هر بی نظمی ای نظمی هست) نابود شدن بقیه هدف ها و در اخر نابودی خودمون میشن
      اتحاد و دوستی همشون کشکه حتی توی فیلم ها هم همچین چیزیی وجود نداره چون مغز ما نمی پذیرش توی نمی خوای مسیحی باشی ولی یه عده می خوان باشی یه عده نمی خوان مسلمون باشن ولی تو می خوای …
      به همین سادگی اتحاد و دوستی از بین میره ):

      پاسخ

   • اشکان در پاسخ به ایلومیناتی2

    فروردین 11, 1399

    منم میخوام‌عضو شم

    پاسخ

   • Bi sm در پاسخ به ایلومیناتی2

    فروردین 26, 1399

    چجوری میشه عضوش شد لطفا اگه نمیدونی ایستگاه نکن

    پاسخ

  • shijinmin در پاسخ به محمد

   اسفند 28, 1398

   همه چیزا نه همه چیز اینقدر روت کار می کنن که یه ادم دیگه میشی حتی نمی زارن خیلی از خاطراتتو داشته باشی تنها چیزی که برات می زارن یه سری اطلاعات از گذشته ی ساختگیته حتی دیگه یادت میره برای چی عضو شدی اصلا مگه مهمه فقط باید بازیچه باشی

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به محمد

   اردیبهشت 17, 1399

   سلام. ببخشید که اینو میگم ولی حتی به قیمت نابود شدن آخرتت؟

   پاسخ

   • ریحانه در پاسخ به Shadow

    اردیبهشت 31, 1399

    کسی که میره تو اون راه نه اخرتی میشناسه نه چیزی قدرت های بد رو همه از پیمان بستن با شیطان گیرشون میاد مث جادوگرا و اینم همینه قدرت میخوای اینکارو بکن قربانی کن عضو جدید بیار واسم الان اسلام بد شده بین همه ادیان مسلمونا شدن تظاهر این یعنی جنگ بین خوبی و شر یعنی اینکه ببینیم کی میمونه اخر کی میتونه اگه وارد این ماجرا بشی قلبت محزون میشه لبخند از لبت میره چون رفتن تو جهنم باعث خندت نمیشه شهید بهت ضربه نزنه اما روحتو خراش میده و دیگه اون ادم قبل خندون نیستی ون میدونی حقیقت کثیف تر از اون چیزیه که فکر میکنی مثل خوردن اخرین غذای عمرت شیرینه اما به تلخی زهره چون میدونی اخریشه

    پاسخ

    • Shadow در پاسخ به ریحانه

     خرداد 7, 1399

     پس با این حساب شماهم مخالف پیوستن به همچین فرقه ای هستید.

     پاسخ

 50. ممد

  اسفند 6, 1398

  شعارشون اینه
  معامله با شیطان دستور جدید دنیا

  پاسخ

 51. اهورا

  بهمن 5, 1398

  کسی میدونه چرا آرم اکثر شبکه های صدا و سیما شبیه چشم جهان بین هست؟یعنی تو ایران هم نفوذ دارن

  پاسخ

  • aref در پاسخ به اهورا

   اسفند 9, 1398

   دوست عزیز لوگو شبکه های صدا سیما و هر رسانه دیگری طبیعیه که به شکل چشم باشه. چون اصل کارشون دیده شدن هست طراحان ازین نماد استفاده میکنند و هر چشمی چشم جهان بین نیست

   پاسخ

  • shijinmin در پاسخ به اهورا

   اسفند 28, 1398

   چرا نباید تو ایران نفوذ داشته باشن

   پاسخ

 52. Amir

  بهمن 4, 1398

  راستش دوستان انیمیشن i get poat و حتی انیمیشن آبشار جاذبه به این موضوع خیلی نزدیک هستن.برای مثال.توی یکی از پارت های انیمیشن آبشار جاذبه شخصیتی که مثلثی هست و اشاره به نماد ایلومیناتی داره و اسمش (بیل سایفره) میگه که (واقعیت یه توهمه )الان ما حرف اینا رو باور کنیم یا اونا رو……..کسی که ظهور میکنه خوده عیسی است یا عیسی دروغین.(واسه ما امام زمان).در ضمن یه نکته خیلی مهم.اگر ریوس یه کار شیطانیه و در آهنگ ها مارو به بیراه میبره پس چرا ایلومیناتی میزاره اینا ریوس درست کنن با موضوع (خدا کمکم بکن).یه چیزی این وسط مشکوکه…….

  پاسخ

  • Esmiraw در پاسخ به Amir

   اسفند 28, 1398

   منم آبشار جاذبه رو میبینم به نظرم میتونه ربط داشته باشه…..

   پاسخ

   • Bill cipher در پاسخ به Esmiraw

    فروردین 15, 1399

    نابغه اون انیمیشن ایلومیناتی رو مسخره کرده

    پاسخ

  • shijinmin در پاسخ به Amir

   اسفند 28, 1398

   همینه هدف همینه همین الان گیج شدی درسته؟؟هدف همینه قرار نیست بفهمی فقط اطاعات ضد و نقیض فقط همین کدوم درسته ؟؟ بزار ببینم این ؟نه اون؟اون درسته از کجا معلوم؟؟

   پاسخ

   • …… در پاسخ به shijinmin

    فروردین 16, 1399

    شاید همین الان به همه موبایل ها دسترسی دارن البته احتمالش زیاده دنبال یک فرد باهوشن که بتونه تجزیه تحلیل کنه میتونی واسه این موضوع هزاران تئوری داشته باشی و تیکه های هر تئوری شاید درست در بیاد شاید همین کرونا واسه کم کردن جمعیت مردم دنیاست شاید از دور الان مارو از تو تلویزیون میبینن و ادم های پیشرفته شاید ما یک موش ازمایشگاهی هستیم که دارم رو هممون ازمایش انجام میدن واقعا تفکردر این مورد شاید باعث بشه عاقل تر بشی و حقیقت رو تا حدودی درک کنی اما خیلی چیزهای خوبو از دست میدی مثل داشتن یک ماشین خوب واسه اونی که فلجه و نمیتونه رانندگی کنه و………….

    پاسخ

   • محمدجواد عبداللهی در پاسخ به shijinmin

    اردیبهشت 14, 1399

    احسنت

    پاسخ

   • victor در پاسخ به shijinmin

    اردیبهشت 17, 1399

    دقیقا بات موافقم

    پاسخ

 53. کیارش

  بهمن 2, 1398

  اگه من تو گروه اینا بودم چی میشد . کاشکی ماهم بریم مثل اینا بشیم

  پاسخ

  • Shadow در پاسخ به کیارش

   اردیبهشت 17, 1399

   سلام. ببخشید اینا چه خوبی دارن که ما بریم عضوشون بشیم؟ اینا همشون افراد قدرت طلبی هستن که پاشون رو از گلیمشون فراتر گذاشتن.(نظر شخصیمه)

   پاسخ

  • victor در پاسخ به کیارش

   اردیبهشت 17, 1399

   هیچی دیگه انقد انرژی منفی دریافت میکردی که 1000بارم تناسخ پیدا میکردی بازم نمیتونستی به اون اگاهی که باید برسی

   پاسخ

 54. بهزاد

  دی 5, 1398

  انمیشن ipet guat 2 رو حتما ببینین که ایلومیناتی ها خودشون ساختن انیمیشن کوتاه تقریبا ۷ دقیقه و ایناست

  پاسخ

 55. اسماعیل

  آبان 21, 1398

  به مرگم قسم اینا حقیقت حقیقت .چرا .باتوجه به نمودار رشد جمعیت کره ی زمین نهایتن 60سالدیگه عمر کنه .اما کسانی که در راس قدرت ثرورت هستن باتوجه به میل جاودانگی انسان این اتفاق خیلی خیلی بده.پس باید چاره ای برای خود فرزندانش ون بکنند.نمونه اش .سقط جنین .به تمام لوازم بهداشتی بچه ها وزنان ماد های به نام 0000؟!& آغشته میکنن .که نتیجه اش سقط جنین به صورت غیر ارادی . نمونه بیشترش .نواربهداشتی و پوشک بچه روغن خوراکی .کمربند .یعنی هرکاری کنی بچه دار نمیشی .باور کنین یا من به مرگم قسم خوردم .در تمام دنیا به خصوص در ایران رایج .

  پاسخ

 56. مهر 16, 1398

  اینا خوب نیستن بعضی از سلبریتی هارو مجبور به کارهایی میکنن مثلاً تو ریوس آهنگ تنک یو نکست آریانا یجاش میگه تقریبا روحمو فروختم کمک!یا ریوس آهنگ برک فیریش ی جاش میگه اون کنارمه اون منو احساس می‌کنه اون تعقیبم می‌کنه خدایا به کمکت احتیاج دارم! یا تو ۲۰۱۷ بمب گذاری منچستر میگن زیر نظر ایلومیناتی ها بوده چون آریانا می‌خواسته از ایلو فاصله بگیره و اینا با اینکار ساکتش نگه میدارن و میترسوننش که موفق هم شدن! بعضی از خواننده ها و شرکت ها به زور عضو اینجان یا میگفتن مرگ مایکل جکسون تقصیر ایناس که خب این ی تئوری بود چون مایکل عضو اینا بوده و اواخر عمرش علیه اینا میشه و میخواد همه چیرو برملا کنه که نمیشه ولی ی تئوری دیگه میگه مایکل زندس که دیگه واردش نمیشم فقط بدونین اینا خیلی بدن از بدم بدترن و سلبریتی هارو مجبور میکنن که ازشون پیروی کنن

  پاسخ

  • ممد در پاسخ به ...

   مهر 29, 1398

   معمولا روح رو به شیطان میفروشن نه ایلومیناتی!

   پاسخ

   • victor در پاسخ به ممد

    اردیبهشت 17, 1399

    مگه انیمه ی خادم سیاهه؟ای بابا

    پاسخ

    • Shadow در پاسخ به victor

     اردیبهشت 19, 1399

     دمت گرم. مثال به جایی بود. ولی بازم صد رحمت به خادم سیاه

     پاسخ

  • مجید در پاسخ به ...

   آبان 3, 1398

   اوه،اوه،واقعا به بهترین شکل ممکن بد بودن اینا رو توصیف کردی

   پاسخ

 57. Still Fox

  مهر 10, 1398

  حرفمو مطمئن نمیزنم چون تمام حرفامون درمورد این موضوع صد درصد نیست. ایلومیناتی قرار نیست خوب باشه، درحال حاضر ایلومیناتی یه جورایی با اینکه دنیا رو کنترل میکنه اما خودشو مستقیم درگیر این موضوع نمیکنه و تقریبا پنهان شده اما سایه ایلومیناتی تمام نورها رو به مرور زمان میگیره. ایلومیناتی با علامت های مختلفی خودشو نشون میده، مثل ریورس های آهنگ های سلبریتی هایی از جمله آریانا گرانده، تقریبا بیشتر آهنگاش ریورس و به ایلومیناتی اشاره داره. در واقع بیشتر سلبریتی و افراد مهم جهان عضو این سازمان هستن و خود ایلومیناتی اونا رو مجبور به این کار میکنه. ایلومیناتی یه چیزی بزرگتر از این حرفاست، تو حتی اگه آدم مهمی هم باشی بعد از عضویت در ایلومیناتی (که مشخص نیست چجوریه) حتما پشیمون میشی! توی بیشتر ریورس ها شنیده میشه که خواننده ها میگن ما روحمونو به ایلومیناتی دادیم، حتی بعضی جاها میگن ما روحمونو به شیطان دادیم. هرچند درمورد مرگ کسانی که با ایلومیناتی نبودن هم اطمینانی نیست، شاید زنده باشن! هیچی مشخص نیست اما بالاخره مشخص میشه و زمانی که مشخص بشه جهان هستی یه شکل جدید به خودش میگیره، که فکر نکنم عواقب خوبی داشته باشه … و اینکه تو نمیتونی بگی یه شخصیت مهم اسلامی یا مسیحی نمیتونه عضو ایلومیناتی باشه … توی این دنیا همه چیز ظاهرسازی شده … هیچ چیز مشخص نیست و در واقع هیچکس از اتفاقاتی که پشت پرده داره اتفاق میفته خبر نداره!

  پاسخ

  • victor در پاسخ به Still Fox

   اردیبهشت 17, 1399

   دقیقا.طبق تحقیقاتم انگار میخوان جمعیت زمینو به 500 میلیون برسونن

   پاسخ

 58. elliothanderson

  مهر 2, 1398

  ب نظرم توی گوگل اطلاعات درستی داده نشده ! گوگل حتی در حدی نیس ک بخواد اطلاعاتی در مورد اینا بده !!! کلا سرچ ب لاتینم کنی چیزی دستگیرت نمیشه

  پاسخ

  • دکتر در پاسخ به elliothanderson

   مهر 2, 1398

   از نظر شما کی یا چی در حدی هست که نظر بده؟!

   پاسخ

  • victor در پاسخ به elliothanderson

   اردیبهشت 17, 1399

   متاسفانه اره

   پاسخ

 59. shayan

  شهریور 30, 1398

  والا چی بگم…دمشون گرم😐😐😐

  پاسخ

  • Nilufr در پاسخ به shayan

   اردیبهشت 10, 1399

   وای مغز دردگرفتم🤦‍♀️هرچی جلوترمیرم گیج ترمیشم😑😂

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به shayan

   اردیبهشت 19, 1399

   دمشون گرم؟! اونوقت چرا؟

   پاسخ

 60. Amir

  شهریور 28, 1398

  شرکت انیمیشن سازی ایلومینیشن آیا ربطی به این قضیه داره؟ آخه تو انیمیشن سیمپسون ها تقریبا ۱۰ سال پیش نشونه داده بودن که ترامپ رییس جمهور آمریکا میشه و کلی نشونه راجب آینده میدن لطفا جواب بدین اگه میدونین خیلی گیج شدم

  پاسخ

  • مهسا در پاسخ به Amir

   شهریور 29, 1398

   راجع به پیشگویی های این انیمیشن بخونید.جوابتونو میگیرین.البته من باور نکردک چون خیلی جاها نوشته بود اتفاقیه

   پاسخ

   • maryam در پاسخ به مهسا

    مهر 12, 1398

    پیشگویی نه.
    در واقع از پیش تعیین شده

    پاسخ

  • علی در پاسخ به Amir

   اسفند 26, 1398

   اون داستان ترامپ که الکیه اصلش اینه که بعد این که ترامپ رئیس جمهور میشه صفحه اینستاگرام این کارتون اون قسمتارو در سال 2017 می سازه و تو پیجش میزاره

   پاسخ

 61. مژگان

  شهریور 24, 1398

  منم ببرن این ایلومیناتیها😋

  پاسخ

  • Amir در پاسخ به مژگان

   اسفند 29, 1398

   شما به همون چیزایی که معتقدی ایمان داشته باش به همین خداوند متعال ایمان داشته باش .

   درگه نعمت باز کنی خداوند را متعال سازی و درگه رحمت با نشانه پاکی از ایمان باز خواهی کردد

   پاسخ

  • گمنام در پاسخ به مژگان

   فروردین 20, 1399

   به فرض ک رفتی ک چی تو اون روزی که اصلا نبودی رو یادت میاد بعد از مرگ همونه از خاک ب خاک از مرگ چ باک

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به مژگان

   اردیبهشت 17, 1399

   سلام
   واقعا نمی‌فهمم که با چه منطقی دارید این حرفا رو می‌زنید. گول فریبکاری های دشمن رو نخورید. اینا میخوان با خدا وارد جنگ بشن. همه ی کارهاشون ادعاهای بی ارزشه. اینا یاران دجال در قیامت هستن.

   پاسخ

 62. بهرام

  مرداد 23, 1398

  بنظر بنده باشرایط امروزی جهان که میبینیم اکثر ایلومیناتیها باید یهودی باشند که از ثروت بالایی برخوردارند و با تحریف دین یهودیت توانسته اند شاخه جدیدتری برای خود درست کنند و همان طور که میدانید در کشور خودمان هم یهودی هست ولی کاملا با انها فرق دارند و انها با هزینه کردن در هر جا و هر مکان و هر مساله ای تقریبا توانسته اند نخود اش هر کشور اروپایی و امریکایی باشند همین الان بانکهای بزرگی در امریکا و جاهای دیگر به اسراییل بدهکار هستند واین مساله باعث میشود که حرفشان خریدار داشته باشد ود در کل میشود گفت این یک جنگ بزرگ دینی است بین جهان اسلام و یهودیت و انها در تلاش هستند که در هرصورت خودشان راثابت کنند بنده تاسف میخورم برای کشورهای عربی مثل عربستان که مرکز ترویج اسلام است و افسار خودشان را داده اند دست کشورهایی مثل امریکا که انها هم افسارشان دست اسراییل است اینطور میشود که تمام مساعل دنیا خود بخود میافتد در دست یک سری اشخاص تقریبا انها باهداف خود دارن میرسند تا کشورهایی مثل عربستان هستند انها هم زودتر به خواستشان میرسند ایلومیناتی هم یه کلمه است شاید منشا ان جای دیگر بتشد ولی الان نقطهای که میشود گفت کارش دخالت در امور جهان است فقط و فقط اسراییل میباشد وبس .مررررررگ برررر اسراییل

  پاسخ

  • راه راه در پاسخ به بهرام

   مرداد 23, 1398

   اگه دقت کنی زندگی تو بقیه ی کشورهای عربی خیلی راحت تر و دلچسب تره.
   ازتون دلخور نمیشم اگه کامنتم رو حذف کنین چون عادت کردم.
   بالاخره گفتن حقیقت کار زشتیه.

   پاسخ

   • ناشناس در پاسخ به راه راه

    اسفند 11, 1398

    چقدر حقارت باید بالا باشه که زندگی تو کشورهای عربی رو دلچسب بدونه

    پاسخ

    • فائزه در پاسخ به ناشناس

     اسفند 27, 1398

     باشه ما حقیر پس ما حقیرا میریم قطر و امارات زندگی میکنیم شما باوجدان و با ارزش ها ایران باشین

     پاسخ

     • گمنام در پاسخ به فائزه

      فروردین 20, 1399

      زندگی مادی ارزشی نداره…به خاطرش گناه کنی از خاک ب خاک از مرگ چ باک

      پاسخ

      • Most در پاسخ به گمنام

       فروردین 26, 1399

       اینکه بری یه جای بهتر گناهه؟
       نه!
       اینکه بری یه جای بهتر تا یه کار بد کنی گناهه!

       پاسخ

   • محمدجواد عبداللهی در پاسخ به راه راه

    اردیبهشت 14, 1399

    سلام، ببخشید میشه بگید چه ربطی داشت به حرفای ایشون؟

    پاسخ

  • Hamed در پاسخ به بهرام

   مهر 1, 1398

   خیر در ایران نگاه کنید کسانی که ادعای مذهب دارند و ثروتمند ترین انسانهای کره زمین هستند با هزاران نیلیارد ثروت دزدی

   پاسخ

  • Pegah در پاسخ به بهرام

   آذر 9, 1398

   اون که شما می فرمائید کابالیست ها هستن . که یهودیان موسس آن هستن . توصیف شما از کابالا بود . اما ایلومیناتیها خواستگاه شون از آلمان توسط فردی آلمانی بود

   پاسخ

  • محمدجواد عبداللهی در پاسخ به بهرام

   اردیبهشت 14, 1399

   احسنت،
   چه روزی میشه اون روز که دیگه اسرائیل و در واقع صهیونیست‌ها وجود نداشته باشن،
   به امید نابودیشون.
   مرگ بر اسرائیل. تامام!

   پاسخ

   • علی در پاسخ به محمدجواد عبداللهی

    اردیبهشت 15, 1399

    این همه مرگ مرگ میکنی همس به خودت برمیگرده

    پاسخ

    • محمد در پاسخ به علی

     اردیبهشت 15, 1399

     الان ناراختیت از سر چیه؟

     پاسخ

    • Shadow در پاسخ به علی

     اردیبهشت 15, 1399

     تا حدودی باهات موافقم و تا حدودی باهات مخالفم

     پاسخ

 63. ناشناس

  مرداد 14, 1398

  این مطلب پر از تناقض است دروغ میگوید با شیطان پرستی و صهیونیسم ارتباط ندارد.

  “گفته می‌شود این سازمان از قدرتمندترین افراد کره زمین تشکیل شده تا به طور سری بر روابط جهانی نظارت داشته باشند وتمام سیاست‌مداران و دولتمردان، عروسک خیمه شب بازی آن‌ها محسوب می‌شوند و حیات ما به تصمیمات آن‌ها وابسته است!”
  با این احوالات همه سیاستمداران جهان اسلام ستیز اند ولی در مقابل دارند از صهیونیسم حمایت میکنند اگر کسی از صهیونیسم انتقاد کند خفه اش میکنند.همه مقامات غربی و آمریکایی اسلام ستیزی را ترویج میدهند همه کشور های اسلامی یا با رژیم صهیونیستی عادی سازی کردند یا درگیر جنگند که فقط مانده ایران که آمریکایی ها میگویند مانند یک کشور “عادی” رفتار کند که منظورش سیاستمداران ما پیرو یهودیان باشند خودشان میگویند در تغییر دادن “رفتار” های ایران ناتوانند و باید نظام اسلامی سرنگون شود.همه رسانه ها و اقتصاد جهان دست شیطان پرستان صهیونیست ها ایلومیناتی های یهودی است مثل نظام ایران که ضد صهیونیسم است حق را ترویج میدهد ولی اقتصاد ایران افتضاح است یا ونزوئلا که ضد امپریالیسم است در دولت مادورو اول اقتصادش ضعیف شد و حالا آمریکا میخواهد دولت مادورو را سرنگون کند و گوایدو پرچم اسرائیل را بالا میبرد و از رژیم صهیونیستی حمایت میکند یا شارلی ابدو یکی از کارکنانش را به دلیل اینکه به یهودیان را تمسخر کرده بود اخراج کرد ولی خود به اسلام ستیزی متهم است.
  بازی We Are Illuminati (ما ایلومیناتی هستیم) ساخت شرکتTapps Games که سابقه دارد در بازی هایش از علائم شیطان پرستی استفاده کند گوگل پلی در توضیحات بازی نوشته است:

  به ایلومیناتی ملحق شوید و دستورالعمل جدید خود را بدست آورید!
  بت های پاپ، رهبران جهان و بیگانگان در کنار پول، قدرت و سفینه های هوشمندانه پنهان در چه چیز هایی مشترکند؟
  همه آنها ایلومیناتی هستند!
  پیوستن به صفت های خود و نفوذ به افکار عمومی به عنوان بسیاری از تفکرات مردم.شما می توانید از طریق هر وسیله ضروری کنترل ذهنی، اخبار جعلی، پیام های پنهان در ویدیوهای موسیقی، مواد شیمیایی عجیب و غریب در منابع آب: یک مسیر شگفت آور وسیع از مسیرهای سلطه جهانی به وجود آورید.
  اعمال مهارت های غلبه بر جهان که می دانید همیشه با تأثیرگذاری بر روی مردم است و با خوشحالی آنهارا تبدیل به گوسفند کنید.
  با کلیک کردن بر روی نقشه اصلی خود، مانند یک رئیس جامعه مخفی واقعی، ذهن گوسفند های انسان را در سرتاسر جهان جابجا کنید .
  برهمه چیز تسلط کنید.
  در گفتگوهای مخفی با قرار دادن سیم بر روی دفاتر رهبران قدرتمند جهان و استفاده از اخبار جعلی برای تحریف برنامه های خود استفاده کنید.
  با دیدن نظم جهانی جدید خود ، باور داشته باشید که همه چیز تحت تأثیر شماست!
  نظریه پردازان توطئه را به درستی اثبات کنید و به آنها نظریه پردازی کنید.
  با کسانی که امور جهانی را کنترل میکنند وارد معامله شوید، بت های پاپ و ستارگان هالیوود را از طریق فرقه نه چندان مشکوک خود جذب کنید، معامله کنید و به آهستگی راه خود را به وضعیت رئیس بزرگ ایلومیناتی صعود کنید! 
  برخی از اخبار جعلی را پخش کنید ، کلاه حلبی خود را بگذارید و در حال حاضر به ایلومیناتی بپیوندید!
  (مترجم گوگل)
  در این بازی خانه هارا تخریب میکنند و مردم شیطان پرست میشوند و شراب میخورند و بر ذهن مردم تسلط میکنید.
  اگر دقت کنید نوشته آنهارا تبدیل به گوسفند کنید این جزء ی از اعتقادات یهودیان است آنها اعتقاد دارند که همه غیر از یهودیان حیوان دوپا هستند آنها اعتقاد دارند مردم گوسفند آنها هستند و خودشان گوسفند های خدا اند. آنها دین را بزرگترین دشمن خودشان میدانند. یهودیان سکولاریسم را آوردند تا جهان را از دین خالی کنند و حکومت یکپارچه نظم نوین جهانی بیاید.

  پاسخ

  • ناشناس در پاسخ به ناشناس

   اسفند 11, 1398

   ممنون خیلی جالب بود

   پاسخ

  • گمنام در پاسخ به ناشناس

   فروردین 20, 1399

   به قول آقا وحید مرادی سرتو بنداز پایین زندگیتو بکن این دنیا ارزششو نداره

   پاسخ

 64. سیاوش

  مرداد 8, 1398

  یه توضیح کوتاه درباره انها بدید. منم میخوام عضو گروهشون شم

  پاسخ

  • سید در پاسخ به سیاوش

   مرداد 18, 1398

   داداش ایلومیناتی ها من و تورو میخوان چیکار کنن؟
   اونا اگه کسی رو بخان ساپورتش میکنن و همه جا نفوذ دارن حتی تو دستگاه قضایی ایران اما کسانی رو میطلبن که براشون سود داشته باشه اشخاص رده بالای حکومتی و نخبه ها و… منو تو بدردشون نمیخوریم که به ما ب چشم گوسفنداشون نگاه میکنن

   پاسخ

   • ارين در پاسخ به سید

    مهر 17, 1398

    منم همينو ميگم اين دوستمون كه نوشته اين رژيم داره درمقابلشون مي ايسته يكي نيست بگه بابا همين رژيم هم يجاهايي بلكه خيلي جاها وصلن بهشون

    پاسخ

    • علیرضا در پاسخ به ارين

     اسفند 1, 1398

     با این یارو چرت و پرت داره میگه اخع حکومت ما در مقاباشون داره می ایسته؟حکومت ما خودش یک مافیای قوی است که همشون به یک نفر وصل میشن یعنی رهبر…تاحالا مسئولی اخراج بشه؟استعفا بده؟یا مجازات بشه؟یا اگه استعفا بده از پستی ب پستی دیگر منتقل میشوند حتی بالاتر.‌‌..هیچ جای دنیا شما همچین چیزی مشاهده نمیکنید در همه ی حکومت ها افراد در راس قدرت از حذب های مختلف یا گروه های مختلف تشکیل شدع که اختلاف هایی بینشون وجود دار‌خ

     پاسخ

  • گمنام در پاسخ به سیاوش

   فروردین 20, 1399

   فردا ن پس فردا

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به سیاوش

   اردیبهشت 19, 1399

   سلام. ببخشید واقعا درک نمیکنم اینا چه جذابیتی براتون دارن؟ یکم بیشتر توضیح میدین؟

   پاسخ

 65. armin

  مرداد 1, 1398

  من متوجه نمیشم یعنی اینا جادوگرن یا ربطی به ایین تلما دارن

  پاسخ

  • سید در پاسخ به armin

   مرداد 18, 1398

   اینا حقیقتشون پیروان شیطان یا ابلیس هستن خودشون بهش میگن منجی که الان تو ی سیاره دیگه هست و میاد خدای مارو و مسیح و امام زمانمونو میکشه و خودشون حکومت میکنن به خاطر همین هجمه رسانه ایشون به سمت امام زمانه مثلا ی مستند بود که یارو میگفت ی عده هستن تو اسلام که امام دوازدهمشون بیاد همه ما بیچاره ایم استغفر الله امام زمانو دجال معرفی کردن و میگن حصرت مسیح کع با ایشون میاد اونم پیامبر دروغینه خلاصه هر کاری میکنن با پول و زر و زور تزویر که امام زمان و حضرت مسیح رو ادم بده کنن که مردم از ابلیس حمایت کنن حرفام عین حقیقته اکه فکر میکنید سندرم توطئه دارم میتونید یکم تو یوتیوب جستوجو کنید و یکم تفکر همین.

   پاسخ

   • حسین زارعی در پاسخ به سید

    مرداد 23, 1398

    اگر تمام این کارهاشون فقط برای پنهان کردن خودشون باشه چی؟دارن تو همچی دست میبرن اهنک هایی که معروف میشن فیلما کارتون هایی که بچه ها میبینن و توشون متن هایی مثل ما شیطان هستیم یا مثلا مثل بیلی ایلیش که دستکاری کردن یکی از اهنگاش میشد مسیح را بکش من و شما میریم این تفسیرها و این چیزا رو میبینیم و ب این باور میکنیم ک اینا شیطان پرستو این چیزان ولی شاید اینا دارن مارو از خودشون دور میکنن شاید اینا همونایی باشن ک با کارهاشون خودشونو ب دور ترین نقطه ذهن ما فرستادن انسان چیزهای زیادی کشف کرده مثلا ساده ترین چیز ک یاخته از ذره کوچک تری به نام اتم ساخته شد ما فرض میگیریم این اتم یک ادم بود و یاخته هم دنیای ما حالا اتم نمیخواست ما پیداش کنیم میومد همش از کتاب حرف میزد و پیام های نهان راجب کتاب میزد ما تو ذهنمون همش یک کتابخون تصور میکنیم کسی ک توی کتابخونه یا عضو دانشمندانه و ما اگر بخوایم دنبالش بگردیم حتی اگر ب ما بگن این اتم متنفر کتابه ولی باز سراغ کتابخونه ها میریم و پیداش نمیکنیم یا شاید یکیو پیدا کنیم و باور کنیم این همون اتمه و مثل الان ک ما فکر میکنیم فرقه های شیطانی همین ایلومیناتی هان. معذرت میخوام طولانی شد ولی یکم فکر کنید اگر اینا کسایی باشن ک ما حتی 1 درصد هم فکرشو نمیکنیم چی شاید همیشه جلو چشمامون باشن

    پاسخ

   • Shadow در پاسخ به سید

    اردیبهشت 17, 1399

    گل گفتی آقا سید

    پاسخ

  • G Y در پاسخ به armin

   آبان 12, 1398

   اونا جادوگر نیستن … فقط روی ذهنه ما تاثیر میزارن … خودمن … یکی مغزمو عوض کرد …
   باید انتخاب بشی …
   من شدم … ولی راضی نیستم … مثه مایکل جکسون … مثه بقیه …

   پاسخ

   • E در پاسخ به G Y

    آذر 14, 1398

    میشه خواهشا بیشتر توضیح بدین

    پاسخ

   • 008 در پاسخ به G Y

    دی 7, 1398

    منظورت چیه که انتخابت کردن و چطور؟؟؟

    پاسخ

   • ماتریکس در پاسخ به G Y

    دی 26, 1398

    تو کی هستی ؟ میشه بیشتر برام توضیح بدی؟

    پاسخ

   • کیارش در پاسخ به G Y

    بهمن 2, 1398

    داداش اگه واقعا شدی منم ببر !

    پاسخ

   • Esmiraw در پاسخ به G Y

    اسفند 28, 1398

    چطوری تونستی بهشون دست پیدا کنی مگه توی ایران هم وجود دارن؟ از چه جور آدمها استقبال میکنن؟(مثلا ویژگی هاشون رو بگو) و اینکه چطوری تغییر میدن از لحاظ ذهنی . اخلاقی . مذهب . طرز حرف زدن . سبک زندگی. یا کلا؟ ……

    پاسخ

   • Shadow در پاسخ به G Y

    اردیبهشت 17, 1399

    آره. منم باور کردم🤣
    درضمن اونا خیلی بیجا میکنن

    پاسخ

 66. سجاد

  تیر 31, 1398

  به هر جهت خوب یا بد، زندگی با کیفیتی دارند.
  اگه من می دونستم چطوری میشه ایلومیناتی شد حتما میشدم 🙂
  مگه بده؟

  پاسخ

  • Shadow در پاسخ به سجاد

   اردیبهشت 15, 1399

   برام جالب شده دوست عزیز. میشه یکم برام توضیح بدین چیش خوبه؟ (قصد توهین ندارم)

   پاسخ

  • victor در پاسخ به سجاد

   اردیبهشت 17, 1399

   میدونی وقتی خودت که یه شهروندی اینشکلی برات اسایش بقیه و خوبی یه ماجرا مهم نیست فقط سودش برات مهمه چطور از دولت ها انتظار داری وقتی انقد موقعیت دارن راحت دزدی نکن؟

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به سجاد

   اردیبهشت 19, 1399

   خیلی معذرت میخوام ولی آیا حاضری بخاطر زندگی راحت در این دنیا، بری پیش همچین آدمای شيطانی و مرموزی؟

   پاسخ

 67. عباس

  تیر 28, 1398

  این ها یه مشت شیطان پرستن چرا دارید دروغ می گید بسیاری از علائمی که این فرقه داره تماما نماد سحر و جادو و احضار شیاطینه بهتره اول خودتون یه مطالعه در این رابطه داشته باشید بعد یه مطلب بزارید

  پاسخ

  • گمنام در پاسخ به عباس

   فروردین 20, 1399

   اینا همش شعره شاید یه کارایی از دستشون بر بیاد ولی بخدا شیطان رو به زمین نمیارن از ی سیاره دیگه یا بر جهان حکومت نمیکنند

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به عباس

   اردیبهشت 17, 1399

   احسنت آقا عباس

   پاسخ

  • victor در پاسخ به عباس

   اردیبهشت 17, 1399

   چیزی به اسم شیطان وجود نداره.اون فقط انرژی منفی و بعد پایین یا با ارتعاش پایینه

   پاسخ

 68. Porix

  تیر 27, 1398

  اینا شیطان پرست نیستن ولی 9 خدای پلید و اهریمنی رو می پرستن

  پاسخ

  • seyed در پاسخ به Porix

   مرداد 18, 1398

   عزیز دلم اون ۹ خدای اهریمن بچه های شیطانن یکم مطالعه کن تروخدا بعد نظر بده

   پاسخ

  • Hasi در پاسخ به Porix

   مرداد 20, 1398

   عزیزم میشه لطف کنی اسم ۹ خداشونو ذکر کنی🙏

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به Porix

   اردیبهشت 17, 1399

   به فرض بگیریم که حرف شما درست باشه. ولی آیا قدرتی بالاتر از قدرت خداوند متعال وجود داره؟

   پاسخ

 69. sina

  خرداد 17, 1398

  شما منو گیج کردید اگ ایلومیناتی ربطی به شیطان پرستی و فراماسون نداره و هدفشون آگاه کردن مردم بوده و اکثر امور جهان دستشونه اولا چرا پایگاشونو یه نهاد ساده ای مث پلیس کشف کرده و دوما مایکل جکسون و توپاک دقیقا با چیه این فرقه میجنگیدن؟ مطلبتون پر از تناقضه من مطمئنم ایلومیناتی نه تنها که ربطی به فراماسون و شیطان پرستی داره بلکه ارتباط مستقیم هم با این فرقه ها داره و مثل اضلاع یه مثلثم همدیگه رو پوشش میدن

  پاسخ

  • Poorya در پاسخ به sina

   تیر 27, 1398

   اینها خیلی کثیف تر از ماسون ها هستن اینا معروفت میکنن ولی بدنت رو در اختیار جنها و رپتایلها قرار میدن یکیش مثل امینم سرچ کنید هست فیلم تسخیر شدنش وسط مصاحبه که ایلومناتی هم هست

   پاسخ

   • مریم در پاسخ به Poorya

    آبان 20, 1398

    دقیقا چیو سرچ کنیم؟

    پاسخ

    • Shadow در پاسخ به مریم

     اردیبهشت 17, 1399

     اولا که سلام.
     یعنی واقعا نفهمیدی؟

     پاسخ

   • -A- در پاسخ به Poorya

    اسفند 17, 1398

    😂😂😂😂😂😂😂😂

    پاسخ

   • victor در پاسخ به Poorya

    اردیبهشت 17, 1399

    اره .دقیقا منم ویدیوشو دیدم.اتفاقا فک میکنم شاید از رپتالها جزو ایلومیناتی باشن و …

    پاسخ

  • victor در پاسخ به sina

   اردیبهشت 17, 1399

   ببین.خودتو گیج نکن.اگه جواب سوالتو میخوای واقعا بفهمی نیاز به بحث کردن نداری.برو یکم درباره چاگراها و مسائل عرفانی تحقیق کن بعدش چند سال تمرین کن و مراقبه کن.وقتی چشم سومت(چاکرای شیشمت)باز شد به جواب سوالت میرسی.

   پاسخ

 70. alireza

  خرداد 9, 1398

  مذهب در خدمت پول وسیاست در خدمت به صلح . ایلومیناتی./جنگ برای صلح . نظامیگری و سیاست برای انحصار قدرت. فراماسونری. نماد عقاب و ستاره ی داوود در بالای ان که روی پرچم دفتر وزارت خارجه امریکاست را دقیق ببینید. عدد 19 را خوب ببینید به چه چیز اشاره دارد. و چرا ترامپ از کشورهای گروه 20 خارج شد. ظاهرا امریکا ماموریت حفظ اسرائیل را به ایران محول کرده.

  پاسخ

  • سید در پاسخ به alireza

   مرداد 18, 1398

   خخخخخخ حتما خمینی و خامنه ای هم ایلومیناتی هستن ولی بن سلمان شیعه حضرت علی

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به سید

    دی 23, 1398

    بن سلمان چه دشمنی با حضرت علی ع داره

    پاسخ

    • Faezeh در پاسخ به محمد

     اسفند 27, 1398

     بن سلمان سنیه

     پاسخ

  • ارين در پاسخ به alireza

   مهر 17, 1398

   خيلي مرموز حرف زدين ولي معلوم ميشه كاملا اگاهيد امريكا ماموريت حفظ اسرايل را به ايران سپرده 👍👍 عالي بود

   پاسخ

  • victor در پاسخ به alireza

   اردیبهشت 17, 1399

   اره خیلی مرتبطن کاشکی بتونیم بشینیم با چند نفر اطلاعاتمونو بریزیم وسط شاید با ارتباط دادن چندتا چیز کلی چیز دیگه دستگیرمون شد.

   پاسخ

 71. الی

  اردیبهشت 29, 1398

  برای شناخت بیشتر ایلومیناتی توصیه میکنم مستند ظهور رو ببینید

  پاسخ

 72. elliot

  اردیبهشت 28, 1398

  واقعا کامنتا خنده داره توی قرن 21 باشید و این حرفای مسخره و خرافاتی رو بزنید ؟! یک خورده کتاب بخونید اطلاعات کسب کنید بدردتون میخوره

  پاسخ

  • رضا در پاسخ به elliot

   خرداد 10, 1398

   اقای محترم.اگر این جمله ها توی کتاب ها گفته میشد که دیگه عده کمی سایت رو میخوندن.در هیچ کتابی اجازه داده نمیشه که حرفی از اون ها بزنند

   پاسخ

   • صدرا در پاسخ به رضا

    تیر 20, 1398

    ایلومیناتی (‌فرشتگان و شیاطین)
    نوشته دن براون
    ترجمه منیژه بهزاد (شیخ جوادی)
    ناشر علم و سخن

    پاسخ

   • علی در پاسخ به رضا

    اردیبهشت 15, 1399

    مرزهای توهم توطئه را جابجا کردی

    پاسخ

   • Reyhaneh در پاسخ به رضا

    اردیبهشت 24, 1399

    بله توی هیچ کتابی ننوشتن ولی کتاب نباید به جای تو فکر کنه باید کاری کنه که تو بتونی فکر کنی درواقع کمکت کنه

    پاسخ

  • سید در پاسخ به elliot

   مرداد 18, 1398

   متاسفانه تو سندرم دانایی داری فکر میکنی خیلی روشن فکری ولی در عمل هیچی نمیدونی اینا مستقیما شیطان رو میپرستن و افتخار میکنن بعد تو این قرن اون قرن میکنی توصیه میکنم تو یوتیوب یا هر چیزی که دسترسی داری در مورد اینا مطالعه کن و مستند ببین بعد فکر کن

   پاسخ

   • علی در پاسخ به سید

    اردیبهشت 15, 1399

    ببین یوتیوب منبع در آمد این افراده مثل ایران که فیلتر نیست توی جهان خیلی ها ازش در آمد کسب میکنن طبیعی هست توجه بقیه را جلب کنن اگه کار عجیبی تو ویدیو هاشون میکنن فقط میخان بازدید به دست بیارن چون بازدید بیشتر=پول بیشتر

    پاسخ

  • گمنام در پاسخ به elliot

   فروردین 20, 1399

   درود بهت ✌✌✌

   پاسخ

 73. AAa

  فروردین 22, 1398

  ممکنه این مطلب هم از ایلومیناتی باشه😝

  پاسخ

 74. M

  فروردین 15, 1398

  واقن احمقی با این مطالبی ک تو این سایت گزاشتی واقن برات متاسفم ک فک میکنی مخلوق خدا از خوده خدا قدرتش بیش تره میتونه اینده یا حال مارو تغییر بده و کنترل کنه

  پاسخ

  • عباس در پاسخ به M

   فروردین 15, 1398

   سلام دوست عزیز،
   اولا اینکه جایی تو متن نوشته نشده که میتونن آینده مارو کنترل کنن و تغییر بدن. فقط اینکه تلاش میکنن این کارو کنن که اونم فقط فرضیه هستش
   دوما شما که حرف از خدا میزنید درست نیست به این راحتی توهین کنید به افراد
   ممنون از نظر شما

   پاسخ

  • توهین نکن
   الان حتی ی ادم معمولی هم میتونه اینده یا حال تورو تغییر بده مثلا فردا صب دم در خونتون ادمکش استاده باشه یا هرچی
   ما منکر وجود خدا نیستیم فق بر این باوریم ک انسان هم قدرت های زیادی داره

   پاسخ

   • و یا اینکه انسان هم موجود ضعیفی هستش که یک انسان براحتی اون رو به قتل میرسونه ، مگر خدا را هم اینطوری میشه از بین برد ؟ نه خیر ، این متنی که نوشتید حرف ایلومیناتی هاست. انسان چیزی مقابل خداوند نیست که او را مقایسه می کنی دوست عزیز اما نسبت به موجودات دیگر برتری داده شده که اون هم کار خداوند بوده.

    پاسخ

    • آریو در پاسخ به صدرا

     تیر 21, 1398

     ایشون مقایسه نکردن .

     پاسخ

   • انسان اگه قدرت بالایی داشت تو این میلیون ها سال که زیست داشت ب روی کره زمین میتونست به حقیقت عالم پی ببره نه اینکه هنوز بعد این همه سال دانشمندان به تهی برسن بعد اینکه از همین انسان بزرگی که حرف میزنی باید بدونی که حتی بعد ذهنیشون نمیتونه خیلی چیزارو بگنجونه و درموردش تفکر کنه واقعا نمیدونم چرا بعد از این همه مدت که خیلیا ثابت کردن با این بعد ذهنی بشریت پیشرفت زیادی نمیتونه تو کشف حقیقت بکنه من این مطلب و خوندم

    پاسخ

  • Mr.hunter در پاسخ به M

   تیر 24, 1398

   چرا نشه

   پاسخ

   • Shadow در پاسخ به Mr.hunter

    اردیبهشت 17, 1399

    خیلی ازت معذرت میخوام ولی واقعا برای این طرز فکرت متأسفم. انسان در مقابل خدا 🤣🤣🤣🤣🤣

    پاسخ

  • Asma در پاسخ به M

   تیر 31, 1398

   دوست عزیز اونا قدرت دارن که سلبریتی های مشهور و انسان های مشهور رو کنترل کنن و به روحشون رو به جن ها و شیاطین بدن اونا قدرت مقابله با خدا رو ندارن

   پاسخ

  • شناس در پاسخ به M

   شهریور 9, 1398

   خیلی تغییر آینده رو به نظرم چیز عجیبی می دونید, تغییر دادن آینده شما ممکن به آتش زدن خونتون, یا با یه تصادف ساختگی زمین گیر کردنتون یا کلی اتفاقات دیگه ای مثل این اتفاق بیوفته, چرا اینقدر واژه آینده رو مثل وحی و چیزهای دیگه نشون میدین؟تاثیری که خمینی تو سال 57 برای آینده ی ایران داشت رو کار خدا می دونین؟یا وضعیت افرادی که تو هند و آفریقا با یک دنیا کثافت دارند زندگی می کنند کار خداست؟پس خدا می تونه یک نظریه ی خودخواهانه باشه

   پاسخ

   • اشکان در پاسخ به شناس

    بهمن 1, 1398

    با سلام…..دوست عزیز تا زمانی که غرق در دنیای مادی باشید و بر اساس آن پیشرفت کنید هرگز از حقیقت آگاه نخواهید شد و دور میشوید که چه گمراهی آشکاری است!بله…..خداوند خلق کردند و به انسان اذن داده شده که در خلقت زندگی کند و به مقام والا برسد…..این مثال های شما اصلا بی معنی است برای اینکه خالق را رد کنید(استغفرالله) و از روی حرص گفته شده و چه قدر هم ضعیف و هیچ هستند اگر دقت کنید(اگر منظورتان کلا! با سخن بنده مطابقت دارد)……دوست عزیز خالق خلق کردند و به انسان قدرت انتخاب و اختیار داده شده و تمامی اتفاقات و….توسط انسان صورت میگیرد بله اما به اذن خالق! بله این مهم است اگر آگاه شوید و نباید بگویید تنها انسان چون اذن هم درکار است که از طرف خالق است…..الله اکبر

    پاسخ

  • کیارش در پاسخ به M

   بهمن 2, 1398

   داداش اول اینکه واقعا اینجوری نوشته میشه. دوم اینکه شما یا نمیبینی که داره چه اتفاقی میفته
   یا اینکه….

   پاسخ

  • Reyhaneh در پاسخ به M

   اردیبهشت 24, 1399

   خدا شیطان رو خلق نکرده و شیطان هم موجودیتی از خودش نداره شیطان چیزی نیست جز نبود عشق خدا توی قلب. درست مثل تاریکی که فقط نبود روشنایی هستش.

   پاسخ

 75. زینب میمدی

  فروردین 4, 1398

  نمیشه ما هم وارد گروهشون بشیم😟

  پاسخ

  • Hm در پاسخ به زینب میمدی

   فروردین 15, 1399

   میشه

   پاسخ

  • Shadow در پاسخ به زینب میمدی

   اردیبهشت 15, 1399

   میشه بهم توضیح بدین که چرا دوستشون دارین؟

   پاسخ

   • ستایش در پاسخ به Shadow

    اردیبهشت 17, 1399

    منم دوس دارم بدونم چرا میخوان عضو بشن
    من پیچیدگی رو خیلی دوس دارم و واقعا حقیقت این ایلومیناتی ذهنمو درگیر میکنه ولی عضو بشن که عروسک خیمه شب بازیشون شن و از نظر روحی صدمه ببینن ارزش اصلاااا نداره

    پاسخ

    • علی در پاسخ به ستایش

     آبان 20, 1399

     تو یه کانالی آدرس یه سایتی داده بود illuminati.am رفتم توش درباره ایلومیناتب و عضو شدن بود ولی چیز جالبی که داشت یه جا نوشته بود که هدف ما اینه که همه ادیان و مذاهب یکیشن و از بی برن: مسیحیت اسلام بودایی هندو حتی آتئیست هم گفته بود اما از یهود چیزی نگفته بود. معلومه خودشون یهودی هستن میخوان فقط دین خودشون بمونه

     پاسخ

     • Shadow در پاسخ به علی

      آبان 22, 1399

      تو کشور ما که همه سرشونو کردن تو برف. از عربستان و کویت و عراق و بقیه کشور های عربی هم که آبی گرم نمیشه.تو کشور های دیگه هم که صدای مسلمونا به جایی نمیرسه. من یکی که فقط امیدم به خدا و امام زمانه (عج). نظری راجب ادیان دیگه نمیدم.

      پاسخ

 76. مهدی

  فروردین 4, 1398

  ایلومیناتی شیطان پرست نیست اصلا مذهب نیست نه یکتا پرسته نه شیطان پرستو هر چیز دیگه ،قوانین جهان خیلی بیشتر از اون چیزیه که یک فرقه بتونه اونو دنبال کنه قوانینی که هیچکس هنوز کشف نکرده فقط خدا میدونه اخرو زمان چی میشه اونجا همه بازخواست میشن پس ایلومیناتی داره سعی میکنه جلوی یکسری اتفاق هارو بگیره و اونارو دور بزنه اونا میدونن در نهایت چه اتفاقی میوفته وسعی میکنن از فرار کنن فقط یک نفر میتونه جلوی اینارو بگیره اونم حضرت مهدی عج

  پاسخ

  • سحر در پاسخ به مهدی

   دی 12, 1399

   ببین دوست عزیز
   شما برین مستند ظهور رو نگاه کنید
   این رو به همه کسایی که میگن ایلومینات و فراماسون ها شیطون پرست نیستن میگم
   کسایی که مستند ظهور رو ساختن خودشون رفتن بین ایلومینات و فراماسون ها و وقتی از بینشون اومدن بیرون تمام راز هاشونو فاش کردن

   پاسخ

 77. علیرضا

  اسفند 16, 1397

  موضوع از این مطالب پیچیده تره. اگر من به اندازه یک سیاستمدار بدونم که سیاست بی معنی میشه. سیاست یعنی بتونی بر خلاف تصور کل جامعه تصمیم بگیری .سیاست یعنی بود و نبودانسانیت برای تحقق ایده مهم نباشه

  پاسخ

 78. A

  اسفند 5, 1397

  دوستان همینقدر بگم که ایلو اصلا چیزه خوبی نیست.بیشتر ستاره های معروف خواسته یا ناخواسته تحت نفوذ ایلومیناتی ها هستند.شما یه سرچ درباره کارای کثیفشون کنید میفهمید مثلا وب پنهان.من اول از مایکل جکسون خوشم نمیومد ولی بعد فهمیدم چه کار بزرگی نسبت به جهان کرد عقیدم کلا نسبت بهش عوض شد.خودتون برید بخونید میفهمید چی میگم.تا مایکل خواست حرف بزنه تهمت زدن بهش و اخرشم کشتنش .روحش شاد واقعا دمش گرم

  پاسخ

  • Asma در پاسخ به A

   تیر 31, 1398

   منم موافقم و از نظرم ایلومیناتی ها چیز خوبی نیستن که بعضی افراد میگن من میخوام برم باهاشون باشم ولی این نظر اوناست وباید به نظرشون احترام بزاریم کلا در کل باهاتون موافقم

   پاسخ

 79. حمیدرضا

  آبان 6, 1397

  ببیند دوستان ایلومیناتی هدف خاص خودشو داره پس نمیشه گفت که اونا دنیا رو بهتر میکنند و دیگر فرقه ها هم هدف خاص خودشونو دارند پس نمیشه بگین که اونا یکی هستن و همشون شیطان پرستن

  پاسخ

 80. ارجمند

  مرداد 22, 1397

  سپاس از شما؛
  کاش چنین فرقه ای با دیدگاه روشن ضمیری،خِرَد و اشراق واقعا وجود داشته باشد و بتواند با توانی که دارند جهان را بسوی بهتر شدن پیش ببرند
  اگر آرمان شان آرامش و پیشرفت و روشن ضمیری ست خدای روشن ضمیران یارشان؛و دعای اشراقیون و پیروان نور همراهشان باد

  پاسخ

  • آشنا در پاسخ به ارجمند

   مهر 14, 1397

   تا شیطان و ناجوانمردی و ظلم و بی وجدانی و نبود انسانیت هست آرزوی شما محال است. آرامش وپیشرفت و … که شما می فرمائید و نزد اهل بیت علیهم السلام است و فراماسونیسم و ایلومیناتیسم و کابالیسم و صهیونیسم و … همه بر ضد عدالت و آرامش هستند.

   پاسخ

   • ایلیا در پاسخ به آشنا

    مهر 20, 1397

    ببین مگه الان ننوشته بود شیطانی نیستن!! شاید بتونن دنیارو بهتر کنن……. دارن آمریکا رو کنترل میکنن ممکنه یهو راز هاشونو فاش کنن و آمریکا نابود شه!.

    پاسخ

    • Reza shakouri در پاسخ به ایلیا

     دی 4, 1397

     هیچ وقت نمیتونه دنیارو کنترل کنه یا مردم ازاد باشن چرا؟؟؟؟
     چون:
     توپاک شکور بعد از ۷ماه البوم دادن درمورد killuminatiینی بکش ایلومیناتی رو بعد از ۷ماه کشتنش
     مایکل جکسون ضد شیطان پرست بود کشتنش
     کندی رئیس جمهور امریکا بعد از یه سخنرانی فقط ی جاش گف بعد از رفتن من نظم جهانی رو قبول نکنید بعد از گفتنش ترور شد خیلی خواننده یا ………..زبادی هستن که ترور شدن این میتونه دنیارو درس کنه؟؟
     این دردسر های دنیا سر نظم جهانی یا ایلومیناتی باعث نا امنی خاور میانه

     پاسخ

     • غریبه در پاسخ به Reza shakouri

      فروردین 16, 1398

      سلام عزیز
      خداییش من موندم این منابع شما کیا هستن
      که تا این حد کودن دروغ گو هستن
      البته حق دارند تا زمانی که ادمهای هالو سفت و چهاپا وجود دارن خر سوارها هم وجود دارن

      خداییش میام بعضی سایتها از ایرانی بودنم متنفر میشم که انقدر بعضیا کودن هستن ….

      پاسخ

      • Shadow در پاسخ به غریبه

       اردیبهشت 20, 1399

       سلام دوست عزیز. ببنید شاید حرفای بعضیا با باورهای شما جور در نیاد ولی بهتره که به حرفای همدیگه احترام بزاریم. و با دلیل و منطق جلو بریم. توهین کردن هنر نیست.

       پاسخ

     • کیارش در پاسخ به Reza shakouri

      بهمن 2, 1398

      داداش خاورمیانه رو که خودمون نا امن کردیم

      پاسخ

      • Shadow در پاسخ به کیارش

       اردیبهشت 17, 1399

       خاورمیانه رو ما نا امن کردیم؟! 🤣🤣🤣
       با کدوم دلیل و منطقی داری این حرفا رو به زبون میاری؟ اصلا فکر میکنی داری چی میگی؟

       پاسخ

    • Asma در پاسخ به ایلیا

     تیر 31, 1398

     حرفت اصلا درست نیست دوست عزیز اونها هدفشون ممکنه هر چیزی باشه ولی قرار نیست چیز خوبی زیاد در بیاد درسته که شیطان پرست نیستن ولی با خدا هم دوست نیستن و درواقع ترسناک تر از یک هدف خوب واسه ماهاست

     پاسخ

 81. سیاوش

  خرداد 27, 1397

  بسیار زیبا و آموزنده بود . ممنون

  پاسخ