5 ابرقهرمان مارول که می‌توانند سوپرگرل دی‌سی را شکست دهند (و 5 تن که از او شکست می‌خورند)

کارا زور-ال (Kara Zor-El) یا سوپرگرل (Supergirl) همانند پسرعمویش سوپرمن، دقیقا قبل از نابودی کریپتون از آنجا فرار کرد. او سرانجام بر روی زمین فرود آمد؛ اما نسبت به سوپرمن این کار را خیلی دیرتر انجام داد. سوپرگل به‌جای یک کودک، در قالب یک نوجوان وارد این دنیا شد. نکته جالب توجه این است که وقتی آن‌ها کریپتون را ترک کردند، او مسن‌تر از کلارک بود.

اکنون سوپرمن بزرگ‌تر از او است و مربی او محسوب می‌شود. کلارک به روش‌های مختلف به سوپرگرل کمک و همواره تلاش کرد او را به یک قهرمان واقعی تبدیل کند. سوپرگرل به یکی از بزرگ‌ترین ابرقهرمانان کلارک بر روی زمین تبدیل شد؛ اما ممکن است سوپرمن نتواند در مقابل برخی از بهترین و درخشان‌ترین قهرمانان مارول به سوپرگرل کمک کند. طی این مطلب قصد داریم 5 ابرقهرمان مارول که سوپرگرل می‌تواند آن‌ها را شکست دهد و 5 ابرقهرمانی که او قادر به شکست دادن آن‌ها نیست، به شما معرفی کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. شکست در مقابل: مرد عنکبوتی

تعداد کمی ابرقهرمان در دنیای مارول وجود دارند که بتوانند طی یک نبرد مقابل مرد عنکبوتی پیروز خارج شوند. او یکی از بهترین و محبوب‌ترین قهرمانان دنیای مارول محسوب می‌شود. او علاوه‌بر استفاده از توانایی‌های عنکبوتی‌اش، سعی می‌کند طی یک مبارزه از هوش خود نیز استفاده کند.

سوپرگرل مطمئنا می‌توانست به‌ لحاظ قدرت بالاتر از مرد عنکبوتی قرار بگیرد؛ اما این هوش و خلاقیت کاراکتر عنکبوتی ما است که باعث می‌شود او طی یک نبرد با سوپرگرل پیروز خارج شود. هرگاه سوپرگرل چیزی را به سمت مرد عنکبوتی پرتاب کند، او با برنامه‌ریزی و زمان‌بندی مناسب می‌تواند آن‌ حمله را خنثی کند. شاید حضور مرد عنکبوتی در منطقه فانتوم و اشتباه پیش‌رفتن نقشه‌هایش باعث شکست او شود.


9. پیروزی در مقابل: ولورین

گفته می‌شود ولورین در کاری که انجام می‌دهد بهترین است؛ اما در این مورد ولورین محکوم به شکست مقابل سوپرگرل است. او دارای قوای حسی تقویت‌ شده، اسکلت و پنجه‌هایی از جنس آدامانتیوم و قدرت بهبود فوق‌العاده است. تمام فاکتورهایی که ذکر شد ولورین را به رقیبی سرسخت طی یک نبرد تبدیل می‌کند. او همچنین مبارزی بااستعداد و بسیار مصمم محسوب می‌شود.

پنجه‌های ولورین احتمالا قادر هستند هر چیزی را خراش دهند و ببرند؛ اما هیچ ضمانتی وجود ندارد که این پنجه‌ها بتوانند به پوست سوپرگرل آسیبی بزرگ و جدی وارد کنند. وقتی چنین عنصر مهمی از قدرت‌های ولورین کنار گذاشته شود، او راهی برای شکست دادن سوپرگرل ندارد. از طرف دیگر سوپرگل روش‌های زیادی جهت شکست و غلبه بر ولورین دارد.


8. شکست در مقابل: ثور

خدای رعدوبرق و پادشاه اجتناب‌ناپذیر آسگارد، قدرت گسترده و چشمگیری را طی هر نبرد به‌ارمغان می‌آورد. در تمام جهان‌ها مبارزان بسیار کمی وجود دارند که قادر به شکست دادن ثور هستند. سوپرگرل در لیست این مبارزان جایی ندارد. این مبارزه همه‌چیز در اطراف آن‌ها را تحت تاثیر قرار می‌دهد؛ اما درنهایت این ثور است که از آن پیروز خارج می‌شود.

البته گفته می‌شود این نبردی آسان برای ثور نخواهد بود. در این موقعیت او نمی‌تواند خیلی راحت سوپرگرل را شکست دهد. سوپرگرل ضربات سختی به ثور وارد خواهد کرد. ثور نیز در جواب ضرباتی به همان اندازه سخت را به او وارد می‌کند؛ اما درنهایت باید اعتراف کرد ضربات ثور سهمگین‌تر بوده و او به‌کمک این موضوع می‌تواند سوپرگرل را شکست دهد.


7. پیروزی در مقابل: مرد آهنی

اینگونه نیست که مرد آهنی قدرتمند نباشد؛ هر نسل از زره‌ها و اسلحه‌های مرد آهنی قدرتمندتر از قبلی هستند و گزینه‌های بیشتری را نسبت به قبل در اختیار او قرار می‌دهند. مسئله این نیست که تونی استارک باهوش نیست. درواقع او یکی از باهوش‌ترین و خلاق‌ترین کاراکترهای تمام کمیک‌ها محسوب می‌شود.

مشکل اصلی تونی پرت شدن حواسش طی این مبارزه است. سوپرگرل جهت مبارزه حاضر می‌شود و تونی نیز ضرباتی را به او وارد می‌کند؛ اما سوپرگرل به کمک همین حواس‌پرتی لحظه‌ای می‌تواند زره مرد آهنی را به‌مانند باز کردن قوطی نوشابه، باز کند. سوپرگرل قدرتمندتر از مرد آهنی است و می‌تواند از هر نقطه ضعفی که او نشان دهد استفاده کند.


6. شکست در مقابل: هالک

نتیجه این نبرد کاملا به وضعیت روحی و روانی هالک بستگی دارد. شما می‌توانید بحث زیادی داشته باشید که کدامیک از آن‌ها قدرتمندتر است؛ اما به‌احتمال‌زیاد هالک دارای قدرت بیشتری است و سوپرگرل نیز با فاصله کم بعد از او قرار دارد. مشکلی که سوپرگرل با آن روبه‌رو است عصبانت هالک است. این غول سبز هرچه بیشتر عصبانی شود قدرتش بیشتر می‌شود.

همچنین با افزایش عصبانیت هالک او خشن‌تر و غیرقابل ‌پیش‌بینی‌تر می‌شود. اگر هالک طی این نبرد نسبتا آرام بماند، سوپرگرل شانسی جهت پیروزی خواهد داشت؛ اما این اتفاق کاملا بعید به‌نظر می‌رسد. هالک تا زمان نابودی سوپرگرل (و احتمالا چشم‌انداز اطرافش) عصبانی و عصبانی‌تر خواهد شد.


5. پیروزی در مقابل: تینگ

مانند هالک، تینگ نیز قدرتمند و رویین‌تن است؛ اما او هرچه بیشتر عصبانی شود قدرتمندتر نمی‌شود. او در این شرایط تنها تمرکز خود را از دست می‌دهد. اگرچه تینگ دارای قدرت بسیار زیادی است؛ اما این قدرت به‌حدی زیاد نیست که طی یک نبرد بتواند به کمک آن سوپرگرل را شکست بدهد.

سوپرگرل دارای قدرت بیشتری نسبت به تینگ است و از توانایی‌های بالاتری برای مقابله با او برخوردار است. به خودی خود تینگ هیچ شانسی جهت پیروزی بر سوپرگرل ندارد. تنها راهی که او می‌تواند سوپرگرل را شکست دهد، کمک گرفتن از دیگر اعضای گروه چهار شگفت‌انگیز است. حتی با وجود تمام اعضای تیم و برنامه مستحکم آقای شگفت‌انگیز، شکست دادن سوپرگرل کاری دشوار محسوب می‌شود.


4. شکست در مقابل: موج‌سوار نقره‌ای

گالاکتوس منادی‌های خود را احمقانه انتخاب نمی‌کند. هنگامی که او نورین راد را نجات داد و به موج‌سوار نقره‌ای تبدیل کرد، از نوع شخصیتی که قرار بود با او کار کند و نیروگاهی که قرار بود خلق کند کاملا آگاه بود. موج‌سوار نقره‌ای به یک دلیل به یکی از قدرتمندترین و ترسناک‌ترین قهرمانان دنیا تبدیل شد.

او در گذشته مقابل سوپرمن قرار گرفته بود و در مقابل او ایستادگی کرد؛ بنابراین مبارزه با سوپرگرل و شکست دادن او نمی‌تواند به‌اندازه مبارزه با سوپرمن دشوار باشد. موج‌سوار نقره‌ای شاید دارای قدرتی تقریبا برابر با قدرت سوپرگرل باشد؛ اما او دارای تجربه و مهارت بیشتری نسبت به سوپرگرل است.


3. پیروزی در مقابل: استورم

کنترل آب‌وهوا یک توانایی کاملا ویرانگر است. توانایی استورم در مهار صاعقه و باد یک برتری ویژه را نسبت به رقیبانش به او اعطا می‌کند. البته این قدرت منحصربه‌فرد قادر به شکست دادن سوپرگرل نیست. با درنظر گرفتن قدرت فوق‌العاده سوپرگرل، این قهرمان تحت هر شرایطی (حتی طوفان شدید) می‌تواند استورم را شکست دهد.

گفته می‌شود استورم طی یک درگیری موفق به شکست دادن زن شگفت‌انگیز شده بود؛ اما مطمئنا طی این نبرد او با بهره‌گیری از ضربه اولیه و عنصر غافلگیری توانست زن شگفت‌انگیز را شکست دهد. در یک مسابقه عادلانه، هم زن شگفت‌انگیز و هم سوپرگرل می‌توانند استورم را شکست دهند.


2. شکست در مقابل: دکتر استرنج

هم سوپرمن و هم سوپرگرل در مقابل فاکتور جادو دارای نقطه ضعف شدیدی هستند. از طرفی دکتر استرنج استاد هنرهای عرفانی و جادوگری است. با توجه به تجربه و دانش استرنج در این زمینه، شکست دادن او توسط سوپرگرل تقریبا غیرممکن است.

صادقانه بخواهیم بگوییم استرنج با کمک جادو قادر به انجام هرکاری است. سوپرگرل جهت شکست دادن دکتر استرنج باید از تمام قدرت خود استفاده کند؛ در غیر این صورت، استرنج او را به بعد دیگری فرستاده و در آنجا رها می‌کند. این زیباترین روش جهت شکست دادن سوپرگرل است.


1. پیروزی در مقابل: روگ

توانایی روگ جهش یافته در جذب قدرت‌ها و خاطرات افراد دیگر می‌تواند به‌شکل شگفت‌انگیزی ویران‌کننده باشد. کارول دانورز وقتی روگ بخشی از قدرتی را که او در خود نگه داشته بود جذب کرد، به شیوه سختی به ویرانگری قدرت روگ پی برد. این اتفاق باعث شد روگ به توانایی همیشگی پرواز، آسیب‌ناپذیری و قدرت فوق‌العاده دست پیدا کند.

سوپرگرل علاوه‌بر توانایی‌های ذکر شده، مهارت‌های بیشتری نیز دارد. اگر قدرت جهش یافته جذبی روگ در کار نباشد، او نمی‌تواند سوپرگرل را شکست دهد. حتی اگر روگ تلاش کند قدرت‌های او را به‌دست بیاورد، ممکن است توسط آن‌ها در هم شکسته شود و از آن‌ها صرفنظر کند.


منتظر نظرات شما راجع‌به این لیست در بخش دیدگاه‌ها هستیم.

                               

دیدگاه‌ها (211)

بستن فرم

 1. Mani

  آبان 16, 1400

  آخه اسپایدرمن سوپرگرل رو میزنه؟
  چرا اطلاعات غلط میدید به مردم؟
  سوپرگرل با لیزر راحت میکشه اسپایدرمنو

  پاسخ

  • 😐 در پاسخ به Mani

   آبان 27, 1400

   وقتی میاد لیزر بزنه یه چیزی هست به اسم اسپایدرسنس که فارسیش رو نمیدونم چی میشه تا سوپرگرل لیزرش رو بزنه به اسپایدرمن ،اسپایدرمن جاخالی میده

   پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به 😐

    آبان 30, 1400

    آخه سرعت نزدیک به نورو مقایسه کن شما با سرعت عنکبوتی😶

    پاسخ

    • یه نفر در پاسخ به اوتاکو *

     آذر 1, 1400

     شاید این حرفی که میزنم به نظرت غیر منطقی بیاد اوتاکو،ولی فرقی نداره که چه چیزی یا چه کسی با چه سرعتی به مردعنکبوتی حمله کنه چون حس عنکبوتی حتی میتونه برای چند ثانیه اینده رو هم ببینه و جدا از اون،حس عنکبوتی میتونه این رو تشخیص بده که چه زمانی باید هشدار بده.
     در واقع به موقع هشدار میده تا مردعنکبوتی در هر زمانی که هست جاخالی بده.مثلا فرض کن یک گلوله داره به سمت مردعنکبوتی شلیک میشه و یک متر باهاش فاصله داره که حس عنکبوتی هشدار میده و اون موقع مردعنکبوتی از گلوله فرار میکنه.اگه بگیم سوپرگرل داره با سرعت نور حرکت میکنه و یک کیلومتر دیگه میرسه به مردعنکبوتی،حس عنکبوتی همون موقع هشدار میده تا مردعنکبوتی فرصت فرار داشته باشه.
     .
     در واقع این فقط یه مثال بود تا متوجه نحوه کارایی اسپایدر سنس بشی.حس عنکبوتی خودش رو با سرعت هر جسم یا فردی تطبیق میده و با توجه به سرعت اون جسم یا فرد به مردعنکبوتی هشدار میده

     پاسخ

     • اوتاکو * در پاسخ به یه نفر

      آذر 1, 1400

      پس وقتی نزدیکه نمیگه خب عادیه که سخت میشه نبرد به سرعت نیست ولی بازم قویتره بنظرم

      پاسخ

      • حسین در پاسخ به اوتاکو *

       آذر 2, 1400

       اوتاکو شما درست واینم باید بگم که حس عنکبوتی آینده رو نمیتونه ببینه
       فکر کنم این یک نفر حس عنکبوتی رو با سنگ زمان اشتباه گرفته حس عنکبوتی می‌تونه سعت رو تشخیص بده ولی نمیتونه به هر .چیزی واکنش نشون بده چون اون برای واکنش نیازبه زمان داره مثلاً مرد عنکبوتی حداقل یک ثانیه زمان احتیاج داره ولی سوپرگر میتونی زیر یک ثانیه به مرد عنکبوتی حملی کنه
       پنل اون بخاطر فقط یک تار پرتاب کنه قبل از اون سوپرگر مرد عنکبوتی رو زده و هیچ کدوم از دشمنان مرد عنکبوتی سرعت سوپرگر رو ندارن
       اینم باید بگم که حواس سوپرگر اگه بیشتر از مرد عنکبوتی نباشه کمتر هم نیست

       پاسخ

       • یه نفر در پاسخ به حسین

        آذر 2, 1400

        حسین جان،دوست عزیز من خودم دارم یک ساله مقالات و کمیک های مردعنکبوتی رو به صورت حرفه ای میخونم.حس عنکبوتی میتونه برای مدت خیلی کوتاهی آینده رو ببینه.سیلک که یه زن عنکبوتی هست این قدرت رو خیلی بیشتر نسبت به مردعنکبوتی اصلی داره.
        .
        و من نگفتم برنده مردعنکبوتیه که!
        سوپر گرل قطعا برندست ولی حواس مردعنکبتی هم چیز کمی نیست.

        پاسخ

        • حسین در پاسخ به یه نفر

         آذر 3, 1400

         به هر حال شاید من اشتباه کردم ببخشید ولی سوپرگر برنده قطعی این نبرده سوپرگر واکنش ابر انسانی داره اونم هوشو حواسش کمتر از مرد عنکبوتی نیست

         پاسخ

      • یه نفر در پاسخ به اوتاکو *

       آذر 2, 1400

       در کل سوپر گرل قویتره،خیلی قویتره.
       .
       حس عنکبوتی وقتی نزدیک هم هست هشدار میده.در واقع فقط بستگی داره که اون جسم با چه سرعتی به سمت اسپایدرمن حرکت میکنه و اون موقع حس عنکبوتی به موقع بهش هشدار میده.

       پاسخ

     • حسین در پاسخ به یه نفر

      آذر 2, 1400

      درسته حس عنکبوتی مرد عنکبوتی می‌تونه هرچیزی رو تشخیص بده ولی با واکنش نشون دادن فرق می‌کنه اینم باید بگم سوپرگر هم از هواس بالایی بر و واکنش ابر انسانی داره و می‌تونه به هر چیزی سریع واکنش نشون بده

      پاسخ

 2. ستایش

  آبان 11, 1400

  با دکتر استرنج ، ثور و استورم موافقم اما بقیه ش نه .
  دیگه خیلی سطح سوپرگرل بدبختو اوردید پایین

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به ستایش

   آبان 12, 1400

   موج سوار نقره ای میتونه از ثور قویتر هم باشه هاک هم خیلی قویه

   پاسخ

 3. رضا

  مهر 25, 1400

  همشون رو قبول دارم به جز مرد اهنی مرد اهنی خودت گفتی که تو لباس ازش قویتره ولی مرد اهنی هوش ابر انسانی داره و به هیچ وجه لباس آهنیشو در نمیاره

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به رضا

   آبان 6, 1400

   آره حتی بگم که مثل بیشتر شخصيت ها حالت های وااای مرد آهنی زرهشن نه از دنیای مواضی پس باید حتما زره هایی مثل پدر آهنین و ایناکه سطحی در حد فاینال بتسوییچ هستن هم حساب باشه که سوپرگرل عددی نیست

   پاسخ

 4. blackalfa

  مرداد 9, 1400

  مقاله خوبی بود ولی مرد عنکبوتی اصلا در حد سوپر گرل نیست مرد عنکبوتی هر چقدر هم قوی باشه نمیتونه جلوی کریپتونی قرار بگیره با ضربه زدن به سوپر گرا فقط استخونای خودشو خرد میکنه قبلا هم گفتم لطفا مرد عنکبوتی رو انقدر قدرتمند جلوه ندید

  پاسخ

  • رضا در پاسخ به blackalfa

   مهر 25, 1400

   اتفاقا مرد اهنی تا بحال با هالک در افتاده و با هر مشتی که به هالک میزد هالک پرواز می‌کرد سوپر گرل که با یه مشت فلش بی هوش شد

   پاسخ

  • حسین در پاسخ به blackalfa

   آبان 10, 1400

   من حرف تورو قبول دارم اصلا قدرت مرد عنکبوتی در حد سوپر گرنیست تو مقاله نوشته مرد عنکبوتی بخاطر هوش خلا قیت که داره می‌تونه سوپر گرا رو شکست بده اشتباه است چون هوش و خلاقیت سوپرگر هم دسته کمی از مرد عنکبوتی ندارم سوپر گر سرعت نور رو داره و به اندازه یک قطار باری قدرت داره چطور مرد عنکبوتی می‌تونه حملات اونو خنثی تازه سوپر گر نفوذ ناپذیری هر چه قدر هم تلاش کنه نمیتونه به اون اسیبی بزنه تنها راهی که مرد عنکبوتی می‌تونه سوپر گرا رو شکست بده کریپتونات که مرد عنکبوتی به اون هیچ دسترسیه نداره سوپر گرا کافی فقط با یک ضربه مرد عنکبوتی رو نابود کنه

   پاسخ

  • حسین در پاسخ به blackalfa

   آبان 18, 1400

   این سایت ضده دیسیه این آقا حاضره بخاطر نابود کردن شخصیت های درسی هر کاری بکنه واقعا ظلمه شما مرد عنکبوتی رو بالا تر از سوپرگر می‌بینید

   پاسخ

 5. EMPIRE.25.25

  مرداد 3, 1400

  حالت خوبه؛از کمیک سر در نمیاری مقاله میزاری.زن شگفت انگیز می‌تونه استورم رو شکست بده آیا..؟؟؟تو کراس آور که شکست خورد..
  دوم اینکه استورم قابلیت پرواز و صاعقه داره و می‌تونه زن شگفت انگیز رو شکست بده.
  دیگه نگم برات.

  پاسخ

  • blackalfa در پاسخ به EMPIRE.25.25

   مرداد 9, 1400

   تو خودت از کمیک سر در نمیاری اول واندروومن هم قدرت پرواز داره بعد دست بند های واندروومن قابلیت جذب و پرتاب انرژی و رعد رو داره اون میتونه با کمند استورم رو به زانو در بیاره واندروومن توی فیلمش کسی رو شکست داد که صد برابر استورم قدرت داره

   پاسخ

   • وانیا در پاسخ به blackalfa

    مرداد 24, 1400

    من مانیا من مقاله هاش رو ندیدم ولی اگه چیز هایی که نوشتی غلت هستن لطفا پاکش کن

    پاسخ

   • اوتاکو * در پاسخ به blackalfa

    آبان 6, 1400

    واندروومن بحث سر سوپرچرله ولی جفتشون استورم رو به خاک میکشونن کراس اور ها هم فقط برا محبوبیته

    پاسخ

 6. Thor

  خرداد 21, 1400

  چقدر مسخره سوپرگرل از همه به جز روگ شکست میخوره اخه . ولورین مرد جاودانه که با پنجه هاش میتونه به راحتی کله سوپرگرل رو قطع کنه چطور شکست بخوره اگه به خواد ولورین رو به خورشید ببره نصف راه نشده کلش قطع میشه . خودش گفته از هالک شکست میخوره و بعد این ولورین نبود که دار دسته هالک و هالک بزرگ رو کشت و یک چیزی پوست هالک از مال سوپرمن زخیم تره

  پاسخ

  • دکتر منهتن در پاسخ به Thor

   خرداد 31, 1400

   بهتره یکم اطلاعات جمع کنی بعد اینارو بگی اولا سوپرگرل راحت و با چند حرکت مرد عنکبوتی رو میزنه دوما اگه بر فرص محال چنگال های ولوورین بتونه به سوپرگرل اسیب بزنه که نمیتونه چیزی جز نهایتا یک خراش نمیتونه رو پوستش بندازه و اگر هم اسیب جدی تر بزنه که نمیزنه سوپرگرل با سرعت بالاش جاخالی میده و بعد با سرعت بالا ولوورین رو از پشت میگیره میبره فصا نمیمیره اما حرکت خاصی نمیتونه و اونجا سوپرگرل له و لوردش میکنه البته چنگال هاش اسیب جدی به سوپرگرل نمیزنه

   پاسخ

 7. رهام

  خرداد 10, 1400

  باهمش مواققم

  پاسخ

 8. یک نفر

  خرداد 10, 1400

  احساس میکنم این مقاله رو سایت اسپایدی نوشته. چون فقط سایت اسپایدی میتونه مرد عنکبوتی رو از سوپرگرل بالاتر ببینه. آخه هوش ؟! خلاقیت ؟!!
  پیتر آدم خلاقی هست ولی مثلا میخواد چیکار کنه، کریتونایت بتمن رو قرض بگیره بره سراغ سوپرگرل ؟! اصلا وقتی نمیشناسه حریفش رو ، چیکار میخواد بکنه ،
  در ضمن کاربر ناشناس، موج سوار نقره ای و فایر لرد رو کاری ندارم که باید اطلاعاتتون رو ببرید بالا و ببینید با چه حالات و چه چیز ها و چه اشخاصی شکستشان داده. اما جاگرنات، جاگرنات رو توی سیمان گیر انداخت. چندان خلاقانه هم نیست ها! در ضمن جاگرنات دختر عموی مرد پولادین نیست. هست ؟! سوپرگرل اگر قرار باشه شکست هم بخوره، از ولورین شکست میخوره. البته هیچکدوم نبرد رو نمیبرند ولی شکست هم نمیخورند( اشاره به شکست ناپذیری ولورین) و احتمالا بعد یک نبرد چندین و چند روزه تازه میفهمن توی یک جبهه هستند. الله اکبر. یکم مطقی باشیم!!

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به یک نفر

   خرداد 10, 1400

   جناب معلومه اطلاعاتی از کامیک نداری اسپایدر من نسخه های خیلی قویی تو کامیک داره که از سوپرگرل خیلی قویترن

   پاسخ

   • دکترمنهتن در پاسخ به رهام

    خرداد 25, 1400

    نسخه عادی ملاکه و در نسخه عادی سوپرگرل راحت اسپایدر من رو میزنه

    پاسخ

 9. یک نفر

  خرداد 10, 1400

  از این دکتر استرنج خیلی خوشم میاد. در برابر هر کسی که نتونه از جادو استفاده بکنه، راحت میتونه یک بعد به دنیای موازی باز کنه. دکتر با این کار میتونه بتمن و سوپرمن و واندروومن و کلا خیلی از شخصیت های دیسی رو شکست بده. حتی آکوآمن. جادو کلا از قدرت بدنی مهم تره و نیروی بیشتری داره.

  پاسخ

 10. ناشناس

  خرداد 10, 1400

  خب چرا مقاله رو کامل نمیخونین زده قدرت سوپر گرل بیشتر از مرد عنکبوتی این هوش و خلاقیت مرد عنکبوتی که اونو پیروز میکنه و گرنه مرد عنکبوتی دشمنان قوی تر از سوپر گرل شکست مثل موج سوار نقره ای و فایر لرد و جاگرنات

  پاسخ

  • حسین در پاسخ به ناشناس

   آبان 8, 1400

   درسته مرد عنکبوتی باهوشه ولی هوش سوپرگرل هم دسته کمی از مرد عنکبوتی نداره مردعنکبوتی هرچقدر هم باهوش باشه شانس زیادی در مقابل سوپر گرا ندارم
   چون نقطه ضعف سوپرگرل کریپتوناته که مرد عنکبوتی به اون هیچ دسترسیه نداره

   پاسخ

  • حسین در پاسخ به ناشناس

   آبان 25, 1400

   خب درسته مرد عنکبوتی همیشه تونسته با هوش و خلاقیتش دشمنان قویتر از خودش رو شکست بده ولی با سوپرگر نجنگیده و اصلا معلوم نیست میخواد در مقابلش چکار کنه الان شما نمیتوانید هیچ راهی بگید که مرد عنکبوتی از طریق اون بتونه سوپرگر رو شکست بده ولی سوپرگر راه های زیادی جهت شکست دادن مرد عنکبوتی داره و از اینجا میشه گفت مرد عنکبوتی نمیتونه سوپر گر رو شکست بده
   اونوقت نمی‌دونم اینجا چینوشته آخه هر آدم عاقلی می‌دونه مرد عنکبوتی نمیتونه سوپرگر رو شکست بده اون وقت یکی نوشته سوپرگر از مرد عنکبوتی شکست میخوره باید باور کنید یعنی عقلمونو بدیم به این آقا مگه هر چی که می‌نویسه درسته مثلاً اون بگه مرد عنکبوتی سوپرمنو میزنه باید باور کنید اینم باید بگم که هوش سوپرگر هیچ دسته کمی از مرد عنکبوتی. نداره وقت فقط هوش مرد عنکبوتی رو دلیل بر پیروزیش نوشت اصلا آقا روی مقاله های که می‌نویسه فکر نمیکنه تو یک مقاله زده مرد عنکبوتی از سوپرمن شکست میخوره
   حالا اینجا نوشته سوپرگر از مرد عنکبوتی شکست میخوره سوپرمن و سوپرگر قدرت یکسانی دارن اونوقت سوپرمن می‌تونه ولی سوپرگر نمیتونه مگه سوپرگر چی از سوپرمن کم داره حتا سوپرمن اعتراف کرده که قدرت تو از من بیشتره دیگه ایراد از این بزرگ تر نداریم

   پاسخ