لیست زننده‌ترین و زجرآورترین فیلم‌های تاریخ سینما که هرگز فراموش نخواهید کرد

سوال این است: یک فیلم زننده چه فیلمی است؟ فیلمی که تا مغز استخوان مان را بلرزاند. فیلمی که دردناک، آزاردهنده و زننده است و حس نفرت، آزار و ترس را در ذهن مان باقی می گذارد. صحنه های شکنجه، آزار و تجاوز جنسی معمولا صحنه های زننده تلقی می شوند. اشخاصی چون لارس فون تریر، گاسپر نوئه، تام سیکس و مایکل هانکه از افرادی هستند که به ساخت چنین فیلم هایی شهرت دارند.

فیلم معمولا برای سرگرمی ساخته می شود. اما اگر یک فیلمساز بخواهند شما را شوکه کند نه سرگرم، آن وقت چه؟ به نظرمان یک فیلم باید از سرگرمی فراتر رفته و بر ذهن و روح تماشاگر تاثیر بگذارد. اگر فیلمی به چنین هدفی رسید یک فیلم موفق است. برخی از فیلمسازان روش متفاوتی را در پیش گرفته و با ساخت یک فیلم زننده به چنین تاثیری دست می یابند. گرچه گاهی اوقات این امر تاثیرگذار است، اما در اغلب موارد چنین نیست.

در اینجا نمی خواهیم این موضوع را قضاوت کنیم. تنها می خواهیم لیستی از برترین فیلم های زننده را به شما معرفی کنیم. این فیلم های روان شناسانه و آزاردهنده خواب شبانه تان را می گیرند. زیرا نه تنها آزاردهنده، زننده، شوکه کننده و ترسناک هستند بلکه تمام حواس منفی را ایجاد می کنند. فیلم های ترسناک هم در این لیست قرار دارند. با پروشات همراه باشید.

توجه: فیلم های این لیست و مخصوصا آیتم های 1 تا 10 همانطور که از عنوان مقاله مشخص است بسیار زننده و آزار دهنده هستند. این فیلم ها را با مسئولیت خودتان نگاه کنید!


24. مسافرخانه – Hostel – 2005

یکی از آزاردهنده ترین، زننده ترین و سادیسمی ترین فیلم ها، درباره سه مسافر آمریکایی به نام پاکستون، جاش و اولی، که به اروپا سفر می کنند و به رابطه جنسی، ماری جوآنا و تفریح علاقه دارند. در طی سفر در آمستردام با مردی مواجه می شوند که درباره یک مسافرخانه در اسلوواکی صحبت می کند که زنان زیبا و خوشگذرانی های بیشمار را در اختیارشان قرار می دهد. با ورود به براتیسلاوا، اسلوواکی متوجه می شوند به قاچاقچی های انسان فروخته شدند که مردم ملیت های مختلف را برای شکنجه به این مسافرخانه می آورند. گرچه داستان منطقی نیست اما اگر از صحنه های سلاخی انسان و شکنجه لذت می برید این فیلم را تماشا کنید.


23. مادر – Mother – 2017

فیلمی از دارن آرنوفسکی خالق آثاری چون “مرثیه ای بر یک رویا” (Requiem for a Dream)، “چشمه” (The Fountain) و “قوی سیاه” (Black Swan)، با حضور جنیفر لارنس. داستان به سادگی شروع شده و پس از چند صحنه به یک داستان شوک آور تبدیل می شود. یک زوج به یک خانه قدیمی نقل مکان می کنند و درحالی که مرد شاعر است و امیدوار است روزی موفق شود، زن با پدیده های عجیب مواجه خواهد شد. با ورود غریبه ها به خانه  توسط همسرش زن به بارداری خود پی می برد و با استقبال مردم از همسرش به عنوان یک شاعر و ورود بیشتر آن ها به خانه، زن شکنجه دیده و عذاب می کشد. بیننده هم با زن همدردی می کند. بنابراین مادر یک فیلم عجیب، شوکه کننده و آزاردهنده است که به راحتی فراموش نخواهید کرد. بهتر است همین حالا آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: 50 فیلم برتر سال 2017 براساس انتخاب 200 منتقد فیلم و سینما


22. اکستازی بزرگ رابرت کارمایکل – The Great Ecstasy of Robert Carmichael – 2005

مشکل این فیلم این است که پس از تماشای این فیلم نمی توانید آن را از یاد ببرید. فیلمی درباره رابرت کارمایکل، نوجوانی که تمام روز در خانه به نوشیدن، مصرف مواد و رابطه جنسی مشغول است. داستان زمانی به اوج می رسد که او و دوستانش بر اثر استعمال مواد مرز درست و غلط را تشخیص نمی دهند. بنابراین به یک دختر و زن مسن تجاوز می شود که بسیار وحشتناک است. این فیلم مرز اخلاقی نداشته و به همین دلیل زننده است.


21. وراثتی – Hereditary – 2018

یک فیلم ترسناک و جدید درباره آنی گراهام، یک هنرمند که به همراه خانواده اش، همسرش استیو، پسرش پیتر و دخترش چارلی، زندگی می کند. با مرگ مادرش الن، آنی متوجه می شود اغلب اعضای خانواده به بیماری روانی دچار بودند. به زودی قبر مادر کنده شده و آنی روح مادرش را می بیند. چارلی در تصادف خودرو فوت کرده و پیتر روح او را می بیند. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده و زننده از افراد تسخیر شده است که نفس تان را در سینه حبس خواهد کرد. پس برای این صحنه ها آماده باشید.

همچنین بخوانید: معرفی 50 فیلم برتر سال 2016 از دید مخاطبین و منتقدین


20. دیدار با احمقان – Meet the Feebles – 1989

عجیب ترین و زننده ترین فیلم ممکن به کارگردانی پیتر جکسون که تا مدت ها از یادتان نمی رود، مخصوصا از کارگردان سه گانه “ارباب حلقه ها” (The Lord of the Rings). یک کمدی سیاه درباره عروسک هایی که به همراه بازیگران بخشی از یک نمایش محسوب می شوند. هایدی ستاره اصلی نمایش “دیدار با احمقان” است که متوجه می شود معشوقه اش بلچ، به همراه سامانتا که یک گربه است به او خیانت می کند. درنتیجه صحنه های شکنجه، تجاوز، خیانت و صحنه های آزاردهنده دیگر پدید می آید.


19. آن زن – The Woman – 2011

همه چیز این فیلم عجیب است. داستان با یک خانواده شاد آغاز می شود که کریس وکیل سرپرست آن است. در یکی از پرونده ها به زنی برمی خورد که تا به حال با انسان رو به رو نشده. او زن را در زیرزمین بسته و از خانواده اش می خواهد او را به یک انسان عادی تبدیل کنند. سپس متوجه می شویم این خانواده آشفته است و هر عضو روش شکنجه خاص خود را دارد. پسر کریس به زن تجاوز کرده و دیگران هم روش های خود را به کار می برند. درنتیجه شاهد صحنه های خونین هستیم. این فیلم به دلیل فیملنامه جدید و کارگردانی موفق ستایش شد اما تماشای آن آسان نیست.

همچنین بخوانید: 50 فیلم ابرقهرمانی برتر تاریخ سینما تا به امروز + تصاویر


18. نیش – Bite – 2016

یک فیلم ترسناک درباره عروسی که از مهمانی مجردی بازگشته و گویا حشره ای به او نیش زده است.  کیسی که به روز عروسی اش نزدیک است این نیش را نادیده گرفته، اما به زودی تمام بدنش زخم شده و عروسی را به تاخیر می اندازد. به زودی مانند یک حشره تخم گذاری کرده و خانه اش به لانه بدل می شود. انسان های دیگر طعمه اش هستند و از آن ها تغذیه می کند. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده است و گرچه از لحاظ تجاری و هنری شکست خورد اما صحنه های آزاردهنده آن فرموش نشدنی است.


17. خانه ای که جک ساخت – The House that Jack Built – 2018

فیلمی از لارس فون تریر افسانه ای که برخلاف فیلم های پیشین اش می خواهد تنفر را در چهره بیننده ایجاد کند. این فیلم به جک قاتل و دوره 12 ساله تکامل او از یک قاتل تازه کار به یک قاتل زنجیره ای را نشان می دهد. در این میان قتل هایی که او را به جایگاه فعلی رساند نیز نمایش داده خواهد شد. یکی از بزرگ ترین نمونه های سینمای آزاردهنده و ترسناک که تماشای آن دشوار است.

همچنین بخوانید: چرا “جن‌گیر” ویلیام فریدکین ترسناک ترین فیلم تاریخ سینماست؟


16. بازی بانی – The Bunny Game – 2011

داستان فاحشه ای به نام بانی که به دلیل اعتیاد به الکل و مواد در خیابان ها و سخت ترین شرایط زندگی کرده و به خاطر تهیه پول الکل و مواد از مشتریان خود التماس می کند. هاگ یک راننده کامیون و قاتل سریالی است که بانی را در کامیون زندانی می کند. اینجاست که شکنجه روانی، فیزیکی و جنسی بانی آغاز می شود. این صحنه ها آنقدر ترسناک و آزاردهنده هستند که گویی چیزی برای پنهان شدن وجود ندارد. اگر می خواهید این احساسات را تجربه کنید این فیلم را ببیند.


15. فیلم دلپذیر – Sweet Movie – 1974

داستان دو زن: یک ملکه زیبایی خاموش و یک رهبر کشتی شکلات و شکر. هردویشان مردان را به رابطه جنسی و سپس مرگ می کشانند. این فیلم از زمان خود جلو بود و در آن زمان با نفرت منتقدین مواجه شد. گرچه این فیلم مانند فیلم های دیگر این فهرست زننده نیست اما تماشای آن چندان آسان هم نیست. فیلمی پر از صحنه های رابطه جنسی، قتل، شهوت ، پدوفیلی که البته نمونه کامل یک فیلم ناموفق است. با این حال یک فیلم آزاردهنده و زننده می باشد.

همچنین بخوانید: معرفی 20 فیلم ترسناک مورد انتظار که در آینده نزدیک اکران خواهند شد


14. پوستی که در آن زندگی می کنم – The Skin I Live In – 2011

یک دانشمند تصمیم می گیرد به یاد همسرش که در تصادف اتومبیل از دنیا رفت پوستی بسازد که آتش و خراش و هرچیز دیگر را تحمل کند. با نزدیک شدن به شگفتی علمی خود انجمن علمی به او مشکوک شده و می خواهند راز او را برملا کنند. گرچه تماشای فیلم چندان دشوار نیست اما صحنه های آزاردهنده ای دارد. این فیلم با حضور آنتونیو باندراس و النا آنایا به دلیل اجرای زیبا، ویرایش و فیلمبرداری، با جوایز مختلف رو به رو شد. این فیلم را یکی از آثار کلاسیک اسپانیایی پدرو آلمادوار می دانند.


13. ضد مسیح – Antichrist – 2009

یک زوج برای احیای رابطه و عشق خود به یک کلبه جنگلی می روند. اما طبیعت ماهیت خود را نشان داده و اوضاع بهم می ریزد. زمانی که نابغه ای مانند لارس فون تریر یک فیلم آزاردهنده می سازد، قطعا آن اثر باید دیدنی باشد. این فیلم را می توان یکی از دیدنی ترین فیلم های آزاردهنده نامید که می توانید آن را تماشا کنید. صحنه های زننده تماشای آن را کمی دشوار می کند.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های ترسناک که در سال 2018 اکران شدند


12. الدبوی – Oldboy – 2003

یک اثر کلاسیک خشن، با یک قهرمان آزاردهنده و یک ضدقهرمان ترحم برانگیز که با تماشای آن سرتان گیج می رود. این اثر بدون شک ترسناک و پیچیده است. داستان درباره تاجری به نام او دائه-سو است که بدون دانستن دلیل 15 سال زندانی می شود. پس از آزادی باید خانواده اش را بیابد و نمی داند چه بر سرش آمده. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده است، مخصوصا صحنه خوردن هشت پا.


11. مرثیه ای بر یک رویا – Requiem for a Dream – 2000

شاهکار دارن آرنوفسکی، یک اثر تاریک، عمیق و آزاردهنده درباره زندگی چهار معتاد: هری، تیرون، سارا مادر هری و دوست دخترش ماریون. ارتباط این چهار تن و علایق شان که همگی تحت تاثیر مواد مخدر است بر زندگی و مشکلات شان تاثیر می گذارد. صحنه های سکس دهانی، مصرف مواد و صحنه های دیگر که لذت و تاثیر مواد مخدر را نشان می دهد بخش اعظم این فیلم 90 دقیقه ای را تشکیل داده است.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم های ترسناک سال 2018


10. پرتقال کوکی – A Clockwork Orange – 1971

شاهکاری مبنی بر نبوغ استنلی کوبریک درباره یک قاتل و متجاوز به نام الکس که با نوچه هایش به مکان های مختلف رفته، مردان را کتک زده و به زنان تجاوز می کند. سپس دستگیر شده و به یک زندان برده می شود که با تکنیک هایی مانند تماشای فیلم های زننده هرروزه و شکنجه های خاص می خواهند ذهن بیمار او را درمان کنند. این شکنجه ها نتیجه رفتارهای بد اوست و با همان شیوه ها شکنجه می شود. پرتقال کوکی آمیزه ای از درد، رنج و شکنجه است که سمفونی نهم بتهوون، رابطه جنسی و خشونت به وفور در آن دیده می شود.


9. به گورت تف میکنم – I Spit On Your Grave – 1978

یک فیلم زننده و آزاردهنده که سری های مختلف آن ساخته شد و این سری ها با بازسازی آن در سال 2010 آغاز شدند. این سری ها درباره قربانیان تجاوز هستند که به متجاوز حمله کرده و انتقام می گیرند درنتیجه صحنه های خشن خلق می شود. این قربانیان برای انتقام به هر خشونت و شکنجه ای دست میزنند و صحنه هایی را خلق می کنند که شبیه فیلم “آخرین خانه سمت چپ” (Last House on the Left) وست کراون است. با این حال گویا ژانر انتقام برای تماشاگر نسل جدید بسیار جذاب است.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم‌های ترسناک قرن 21 به همراه تریلر و خلاصه داستان


8. کانیبال هولوکاست – Cannibal Holocaust – 1980

در حقیقت این فیلم حتی پس از 37 سال در بسیاری کشورها ممنوع بوده و کشورهای باقی مانده نیز اغلب نسخه سانسور شده آن را پخش می کنند. اگر ضیافت خون آغازگر پورنو شکنجه ای بود پس این فیلم مرزهای این ژانر را کنار زد. داستان از یک داستان ساده به یک شکنجه حقیقی و آزاردهنده بدل می شود. این فیلم علاوه بر تغییر پورنو شکنجه ای، سبک فیلمسازی را دگرگون کرد زیرا به یک گروه فیلمساز می پردازد که برای فیلم گرفتن از قبایل آدم خوار به جنگل های آمازون می روند.


7. درون – Inside – 2007

یک زن باردار چهار ماه پس از مرگ همسر در خانه خودش توسط یک زن غریبه که فرزند متولد نشده اش را می خواهد، شکنجه می شود. این فیلم که به ژانر وحشت تعلق دارد از این نظر جالب است که نشان می دهد یک زن برای گرفتن انتقام هرکاری می کند. یک فیلم فرانسوی که یکی از ترسناک ترین فیلم های این لیست است و صحنه های خونین را نشان می دهد که برای یک زن باردار ترسناک است. صحنه پایانی که یک زن یک کودک تازه متولد شده را از بدن یک زن مرده بیرون می کشد تکان دهنده است. با این حال آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: 15 فیلم ترسناک برتر درباره بیگانگان که باید تماشا کنید


6. بازی های مسخره – Funny Games – 2007

دو مرد جوان روانی در کلبه شان یک خانواده را گروگان می گیرند. داستان از یک شرط بندی آغاز می شود که زندانی نمی تواند تا صبح دوام بیاورد. با این امید فیلم را تماشا می کنیم که یکی از دست آن ها فرار کند اما بیهوده است زیرا تمام قربانیان شکنجه می شوند. در پایان فیلم حس خشم و عصبانیت خواهید داشت.


5. شهدا – Martyrs – 2008

تلاش یک زن برای انتقام گرفتن از مردمی که در کودکی او را دزدیده و به او تجاوز کردند به همراه دوستش که او هم قربانی تجاوز است، ماجراجویی را آغاز می کند که زندگی هردویشان را به جهنم بدل می کند. در آزاردهنده بودن این فیلم شکی نیست اما دلیل ساخت آن چه بود؟ شاید کارگردان می خواست وضعیت روانی یک دختر آسیب دیده را نشان دهد.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ترسناک سال 2010 به بعد


4. برگشت ناپذیر – Irreversible – 2002

پس از تجاوز و شکنجه الکس زیبا توسط یک غریبه در یک شب در پاریس، دوست پسر و دوست قدیمی او دست به کار می شوند تا به کمک یک کارآگاه متجاوز را گرفته و انتقام بگیرند. گرچه فیلم آزاردهنده است اما پیام های مهمی دارد. یک فیلم زیبا و روان شناسانه که نشان می دهد زمان می تواند چقدر ظالم باشد. این فیلم یکی از معروف ترین صحنه های تجاوز جنسی دنیای سینما را داراست.


3. هزارپای انسانی – The Human Centipede – 2009

یک دانشمند دیوانه چندین توریست را دزدیده و با قرار دادن دهان آن ها روی مقعد یکدیگر می خواهد آن ها را به هزارپا تبدیل کند. یک فیلم آزاردهنده و ترسناک که شاید نتوانید تماشای آن را تحمل کنید. این فیلم به دلیل داشتن صحنه های زننده، ترسناک و کابوس وار، مرزهای فیلم های ترسناک را کنار زده است.

همچنین بخوانید: 25 فیلم ترسناک برتر درباره زامبی


2. سالو یا ۱۲۰ روز در سودوم – Salò, or the 120 Days of Sodom – 1975

احتمالا هیچ فیلمی مانند سالو نتوانسته مرزهای پورنوگرافی، مازوخیسم، سادیسم و انسان آزاری را کنار بزند. این فیلم پر از صحنه های آزاردهنده رابطه جنسی، فشار و شکنجه است که عقلانیت فیلمساز را زیرسوال می برد. چطور ممکن است یک فیلمساز منطقی چنین فیلمی بسازد؟ تماشای شکنجه، آزار جنسی، فشار جنسی و تحقیر گروهی از زنان و مردان جوان آسان نیست.


1. یک فیلم صربستانی – A Serbian Film – 2010

یک ستاره میانسال پورن برای فاصله گرفتن از کسب و کارش می خواهد در یک فیلم هنری حضور یابد اما متوجه می شود این فیلم به مضامین کودک آزاری و جسدآزاری می پردازد. او برای فرار تلاش می کند اما تلاشش بیهوده است. این فیلم با نشان دادن صحنه های جنسی، شکنجه و آزار، اخلاقیات سینما را کنار می زند. هر صحنه این فیلم آزاردهنده است و هیچ فیلمی مانند این اثر نیست.

همچنین بخوانید: 10 فیلم ترسناک که بر اساس داستان های واقعی ساخته شدند


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (113)

بستن فرم

 1. 8 mile

  بهمن 10, 1401

  فیلم صربستانی و دیدم فقط اونجایی ک فرو میکنه تو چشم کچله ،خیلی حال کردم با اون صحنه😂

  پاسخ

 2. ناشناس

  بهمن 4, 1401

  سلام دوستان یک فیلمی هست تقریبا قدیمی هست داستان از دادگاه شروع میشه ک‌متهمان صحبت میکنن در مورد چنتا خواهر و برادر هست ک برای رفتن ب مدرسه ب خانواده ای سپرده میشن و پدر مادر خود بچه ها برای اون خانواده هزینه مخارج بچه هارو میفرستادن ولی اون زن و بچه هایش این بچه هارو در زیر زمین شکنجه میدادن
  کسی می دونه اسم فیلم چی هست ممنون میشم

  پاسخ

 3. Hy

  دی 13, 1401

  به نظر من اطلا خیلی بهتره که این فیلما رو نبینیم وروح خودمون رو آزار ندیم

  پاسخ

 4. SATANBOY

  آذر 23, 1401

  یعنی فیلم منفورتر از یک صربستانی ندیدم بقیه اش مزخرف هستن چون این فیلم اصلا قابل پیشبینی نبود با اینکه من جز گروهای تلگرام خشن و شیطان پرستی خارجیا بودم همه مدل پدوفیلی وازار واذیت جنسی وروحی دیدم این فیلم واقعا تماشاش سخت بود

  پاسخ

 5. احسان

  مهر 18, 1401

  فیلم ichi the killer رو باید میزاشتید تو لیستتون

  پاسخ

 6. نیما

  شهریور 8, 1401

  با عرض سلام و خسته نباشید
  دوستان میخواستم عرض کنم که تمامی این فیلم ها یک طرف و یک فیلم صربستانی هم یک طرف این فیلم به قدری منزجر کننده هست که برای کاهش درد آور بودنش قبل از تماشا مشروبات الکلی مصرف می کردند

  پاسخ

  • itswandererhere در پاسخ به نیما

   آذر 3, 1401

   🤌🏼+

   پاسخ

  • SATANBO1Y در پاسخ به نیما

   آذر 23, 1401

   یعنی فیلم منفورتر از یک صربستانی ندیدم واقعا تماشاش حتی واسه من که کلی فیلمای خشن و قتل وکشتار واقعی دیده بودم سخت بود

   پاسخ

 7. سهیل

  مرداد 27, 1401

  سلام لطفا راهنمایی کنین خیلی ممنون میشم
  خیلی وقته دنبال فیلمم که نمیتونم پیداش کنم
  داستان فیلم اینجوریه که یه مردی به زنان مختلفی تجاوز میکنه و اذیت و ازار جنسی میده و بعد براشون نامه میذاره و نظرش رو نسبت بهشون میگه
  متاسفانه کارگردان و بازیگراش فراموش شده
  لطف میکنین اگه بشناسینش بهم بگین
  تشکر فراوان

  پاسخ

 8. Yasin

  تیر 17, 1401

  میشه بهم بگید تورا خدا خواهشاً که فیلم اکستازی رو کجا میتونم دانلود کنم هیچ جا نمیده

  پاسخ

 9. مرتضی

  خرداد 20, 1401

  سلام…من فقط فیلم هزارپای انسانی رو دیدم…هم ۱ و هم ۲…..واقعا ترسناک و چندش آوره.مخصوصا ۲ .

  پاسخ

 10. مجید

  خرداد 15, 1401

  فیلم مادر خیلی مزخرفه نمی‌فهمی راجب چیه نمی‌فهمی مرده توهمیه یا زنده🤣از من می‌شنوید نتتون رو هدر ندید

  پاسخ

  • امیرمحمد در پاسخ به مجید

   شهریور 23, 1401

   اصلا هم

   پاسخ

  • امیر در پاسخ به مجید

   آبان 7, 1401

   این فیلم یک اثر نمادینه ؛ خاویر باردم در فیلم خداست ، جنیفر لارنس مادر طبیعته و شوهر و زنی که به ترتیب وارد خونه میشن آدم و حواست که به ترتیب اول مرد میاد بعد زن که ینی اول آدم خلق شده بعد حوا.. و اون جواهری که باردم ازش نگهداری می‌کنه در حقیقت همون میوه ممنوعه است که آدم و حوا نباید برن اونجا.. در نهایت بچه هاشون وارد خونه میشه که یکی از بچه ها به خاطر شرکت و پول بردارشو می‌کشه که اشاره داره به قتل هابیل توسط قابیل.. مابقی اتفاقات هم در مورد تاریخ بشریته که کم کم انسان ها وارد دنیا میشن و دنیا شلوغ میشه.. و اون جنگ و نزاع های آخر فیلم که خونه رو بهم میریزن در حقیقت اشاره داره به جنگ های متعددی که انسان ها در طول زندگیشون به وجود آوردن ، ادیانی که ساخته و فرهنگ هایی که روی کار اومدند. کارگردان هنرمندانه و البته کنایه آمیز نشون میده که خدا عاشق عاشق شدنه و از اینکه دوسش داشته باشن خوشحال میشه.. اون یک کتاب شعر خلق می‌کنه و انسان ها اونو پرستش میکنند.. حالا فیلم رو با این دیدگاه ببین شاهکاره.

   پاسخ

 11. amir

  فروردین 3, 1401

  چند سال پیش یک فیلم دیدم در ابطه با دختری ک از چندتا مرد انتقام میگیره. پوست یکیشونو کامل میبره. دستگاه تناسلی بنده خدارو با یک دستگاهی له میکنه و قبلش شوک برقی وارد میکنه. خیلی دوس دارم بدونم اسم اون فیلم مریض چیه؟اگر کسی میدونه ممنون میشم بگه

  پاسخ

  • نیما در پاسخ به amir

   فروردین 5, 1401

   بر قبرت تف می‌اندازم. I spit on your grave

   پاسخ

  • حامش در پاسخ به amir

   خرداد 10, 1401

   I Spit On Your Grave – ۱۹۷۸ البته شما سال ۲۰۱۰ دیدید

   پاسخ

  • Asal در پاسخ به amir

   مرداد 22, 1401

   I spit on your grow 2

   پاسخ

  • حمید در پاسخ به amir

   آبان 17, 1401

   بع گورت تف میکنم اسم فیلمه

   پاسخ

 12. علی

  اسفند 18, 1400

  یه نظرم فیلم Irreversible قشنگ بود
  ولی یک فیلم صربستانی و سودوم خیلی سادیسمی بودند

  پاسخ

 13. نیما

  اسفند 16, 1400

  یک فیلم صربستانی و سالو یا 120 روز در سدوم از نظر من واقعا خیلی بد بودند

  پاسخ

 14. گلدن سیدی

  بهمن 25, 1400

  میخوام فیلم ترسناک بازی بانی رو دانلود کنم ولی نمیشه چکارکنم کسی میدونه؟؟اگه یه فیلم تو رده اره برقی تگزاس که در باره آدمهای سادیسمی و آدمخواران که آدم اول متوجه نمیشه معرفی کنید واقعا امشب احتیاج به یه فیلم خوب دارم البته بیشتر شون رو دیدما

  پاسخ

 15. H

  بهمن 20, 1400

  یک فیلم صربستانی واقعا پایان تلخی داشت
  با این که من موضوع هیچ فیلمی را جدی نمیگیرم ولی این فیلم زجرآور بود

  پاسخ