10 فیلم برتر کمدی قرن 21

کمدی یک ژانر گسترده است که فیلم‌های مختلفی را در برمی‌گیرد. حتی مرد پرنده هم یک فیلم کمدی محسوب می‌شود. علاوه بر این، کمدی می‌تواند با ژانرهای دیگر هم ترکیب شود، مانند کمدی رمانتیک، دراماتیک و غیره. در این لیست بر فیلم‌های کمدی و خنده‌دار تأکید می‌کنیم.


در حلقه، 2009، IN THE LOOP

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: در حلقه

این فیلم یک کمدی سیاسی است که با شوخی با دنیای سیاست صحنه‌های خنده‌داری به وجود می‌آورد. این فیلم درباره رهبری آمریکا و انگلستان در جنگ خاورمیانه است. دراین‌بین افرادی هم وجود دارند که با این جنگ مخالف هستند. یکی از نقاط قوت این فیلم درخشش بازیگران آن است. هرکدام از آن‌ها اوج قریحه کمدی خود را نشان دادند. زبان و دیالوگ این فیلم هم خنده‌دار و کمدی است.


بورات، 2006، BORAT

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: برات

بورات (نام کامل: «بورات: یادگیری‌های فرهنگی آمریکا برای انجام منفعت ملت پرشکوه قزاقستان») یک کمدی خنده‌دار درباره بورات است. بورات یک روزنامه‌نگار قزاقستانی است که موقعیت سفر به ایالات‌متحده و تهیه یک گزارش نصیبش می‌شود. در حقیقت او زاده و بزرگ شده قزاقستان است و درباره فرهنگ آمریکا چیزی نمی‌داند. درنتیجه برخوردش با مردم آمریکا صحنه‌های جالبی را به وجود می‌آورد. سادگی و بی‌تجربگی بورات موضوع اصلی فیلم است. این فیلم ناآگاهی فرهنگی بورات را دست‌مایه قرار داده و از شوخی‌های توهین‌آمیز نیز هراسی ندارد.


خیابان جامپ شماره 21، 2012، 21 JUMP STREET

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: خیابان جامپ شماره 21

این فیلم ازآنجایی‌که بازسازی یک سریال قدیمی تلویزیونی بود باعث شد که بسیاری از مردم درباره موفقیت آن به شک بیفتند اما اشتباه می‌کردند. این فیلم پر از طنز، احساسات و نیش و کنایه است. دو افسر پلیس به‌طور مخفی وارد یک دبیرستان می‌شوند تا یک باند مواد مخدر را دستگیر کنند. چنینگ تیتوم و جونا هیل بازی درخشانی را ارائه می‌دهند. فضای دبیرستانی این فیلم حس نوستالژیک و خنده‌داری را ایجاد می‌کند. علاوه براین، این فیلم کمدی فیزیکی موفقی را به وجود می‌آورد.


باکره چهل ساله، 2005، THE 40-YEAR-OLD VIRGIN

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: 40 ساله باکره

استیو کارل (Steve Carell) در این فیلم به‌خوبی نقش یک مرد باکره چهل‌ساله را ایفا می‌کند. دوستان او که متوجه شرایط او می‌شوند تصمیم می‌گیرند او را با زنانی آشنا کنند. این فیلم بسیار گرم و جذاب است. و نقطه قوت آن ادغام معصومیت و موضوع اصلی فیلم است.


شان می‌میرد، 2004، SHAUN OF THE DEAD

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: شان می میرد

این فیلم در 90 دقیقه طنز، شوخی و خشونت را به نمایش می‌گذارد. سایمون پگ (Simon Pegg) نقش فردی را ایفا می‌کند که در زندگی شخصی خود دچار مشکل شده و می‌خواهد عشق قبلی خود را بازگرداند. در همین شرایط مردم شهرش به زامبی تبدیل شده‌اند و مردم زنده را می‌خورند. شوخی‌های خنده‌دار، شرایط پیچیده و خشونت‌های موجود، این فیلم را به یک فیلم سرگرم‌کننده تبدیل می‌کند.


قاپ‌زنی، 2000، SNATCH

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: قاپ زنی

این فیلم مشابه فیلم Lock, Stock and Two Smoking Barrels است که در سال 1998 تولید شد، و هم توسط گای ریچی کارگردانی شد و هم بسیاری از بازیگران همین فیلم در آن نقش‌آفرینی کرده‌اند. پس از دزدیده شدن یک الماس باارزش، داستان‌های مختلف چندین گانگستر، بوکسور، دلال، دزد و جواهرساز، باهم گره می‌خورد. در هر قدم داستان اتفاق‌های مختلفی روی می‌دهد. در صحنه‌های مختلف حرکت دوربین تند می‌شود و به همان نوبه ریتم داستان هم افزایش می‌گیرد. نقطه جالب داستان تقاطع داستان‌های مختلف است. نقش‌آفرینی بازیگران هم بسیار قوی است، بخصوص برد پیت (Brad Pitt) با آن لهجه عجیب و خنده‌دارش.


دختران بدجنس، 2004، MEAN GIRLS

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: دختران بدجنس

دختران بدجنس یک کمدی دخترانه و نوجوانانه است. داستان فیلم درباره دختر نوجوانی به نام کدی است که قبلاً در خانه درس می‌خوانده و اکنون باید در مدرسه و به همراه دانش آموزان دیگر درس بخواند. بنابراین به دنیای جدیدی وارد شده است. این فیلم بسیار هوشمندانه نوشته و تولید شده است. در حقیقت این فیلم احساسات دخترانه و فشارهای اجتماعی وارد بر دختران نوجوان را هدف شوخی خود قرار می‌دهد. کدی یک دختر تنهاست تا زمانی که وارد یک گروه دخترانه می‌شود و پس‌ازاینکه عاشق دوست‌پسر قبلی رهبر این گروه می‌شود همه‌چیز تغییر می‌کند. این فیلم واقعاً جالب است.


ملاقات با والدین، 2000، MEET THE PARENTS

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: ملاقات با والدین

ملاقات با والدین یکی از فیلم‌هایی است که بدون تلاش بیش‌ازحد صحنه‌های خنده‌داری را به وجود آورده است. اتفاقات این فیلم به‌سادگی و پشت‌هم رخ می‌دهند. فیلم درباره یک پرستار مرد (Ben Stiller) است که برای آشنایی با خانواده ‌دوست دخترش به خانه آن‌ها می‌رود. واکنش و رفتار خشن پدر خانواده (Robert De Niro) لحظات طنز بسیاری را به وجود می‌آورد. رفتارهای شخصیت مرد هم حس همدردی بیننده را برانگیخته و هم طنز فیزیکی و احساسی به وجود می‌آورد.


سوپر بد، 2007، SUPERBAD

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: سوپربد

سوپر بد که توسط سث روگن و ایوان گلدبرگ نوشته شده (بر اساس تجربیات خودشان) یک طنز بسیار موفق از آب درآمده که بیننده را تحت تأثیر قرار می‌دهد. فیلم درباره دو پسر جوان است که از دبیرستان باهم دوست هستند و اکنون‌که در کالج‌های مختلفی پذیرفته شده‌اند از هم جدا می‌شوند. ورود یک شخص سوم یک مثلث دوستی به وجود آورده و سپس تجربیات آن‌ها درکنار هم وقایع خنده‌داری را به وجود می‌آورد. سوپر بد درباره پیچیدگی و مشکلات دوستی است.


از تو خوشم می‌آید، 2009، I LOVE YOU, MAN

10 فیلم برتر کمدی قرن 21: از تو خوشم می آید

نقطه قوت این فیلم نقش‌آفرینی جیسون سیگل و پائول راد است. فیلم درباره مردی (Paul Rudd) است که دوستان مؤنث زیادی دارد اما هیچ یکی از دوستانش مذکر نیستند. برای مراسم ازدواجش مجبور است یک ساقدوش مذکر انتخاب کند و به همین دلیل به دنبال یک دوست مذکر می‌گردد. در حقیقت این فیلم نشان می‌دهد که یک مرد بدون داشتن یک دوست مذکر بسیار تنها است. او سرانجام یک دوست (Jason Segel) پیدا می‌کند که با او فرق دارد اما بسیار خوب باهم کنار می‌آیند. اما این دوستی بر رابطه او با نامزدش تأثیر می‌گذارد. این فیلم واقعاً تأثیرگذار است و نشان می‌دهد که اگرچه روابط با یکدیگر متفاوت‌اند اما از بسیاری جهات به هم شبیه هستند.

دیدگاه‌ها (93)

بستن فرم

 1. آریو

  شهریور 8, 1398

  ببخشید عباس آقا یا بقیه ی ادمین ها لطفا کمک کنن…
  لطفا دو سه تا فیلم کمدی خنده دار معرفی کنین که تو اینترنت پیدا بشن؛ سیاه سفید نباشن و بشه با خانواده دید😁 در حد بوسیدن اشکال نداره…
  امیدوارم زیاد محدود نکرده باشم…

  پاسخ

  • عباس

   شهریور 9, 1398

   سلام آریو جان،
   فیلم کمدی یکمی سلیقه ایه ولی فیلم های مورد علاقه خودم اینان:
   – بورات (Borat)
   – باکره 40 ساله (The 40-Year-Old Virgin)
   – خیابان جامپ شماره 21 (21 Jump Street)
   – جاسوس 2015 (Spy)
   – مردان خوب (the nice guys)
   – اطلاعات مرکزی (Central Intelligence)
   الان همینقد حضور ذهن دارم

   یه سری فیلم های معروف مثل دیکتاتور و زوهان و هنگور رو هم که احتمالا دیدی

   پاسخ

   • آریو

    شهریور 10, 1398

    عباس آقا فکر کنم کامنتو درست نخوندین چون دیدن دیکتاتور و جامپ استریت جلوی خانواده مساوی با گفتن «بیاین منو با کمربند بزنین😅
    بازم عذر میخوام چون فکر کنم زیاد محدود کرده باشم…

    پاسخ

    • آریو

     شهریور 13, 1398

     عباس آقااا (آقا آقا) (مثلا اکو دار شد😅)

     پاسخ

    • عباس

     شهریور 13, 1398

     سلام آریو،
     من چرا ندیدم این کامنتو 🤦‍♂️😅
     والا من تو کمدی واقعا سختگیرم و خیلی کم پیش میاد یه کمدی بهم بچسبه. هر کمدی که خودم خوشم میومد رو نوشتم وسعم در همین حد بود 😂
     اگه میخوای یه کمدی با خانواده ببینی حتما دوبله شو دانلود کن و سانسور شده. چون خیلی بعید میدونم کمدی خوبی پیدا بشه که بشه با خانواده دید.
     مگه اینکه کمدی های قدیمی جیم کری رو ببینی.
     راستی The hitman’s bodyguard هم عالیه و فکر میکنم که سکانس ناجور نداره ولی ساموئل ال جکسون همش فحشای ناجور میده 😅

     پاسخ

     • آریو

      شهریور 13, 1398

      والا دیدیم هر فیلم جیم کری رو دو بار D:
      دامب اند دامبر دو هم نزدیک بود ببینیم که پسرخالم چند دقیقه قبل از رخ دادن فاجعه فیلم رو چک کرد و ندیدیم دیگه…
      به هر حال ممنونم.

      پاسخ

  • زهرا اکیما

   شهریور 13, 1398

   سلام آریو،
   ببین من هرچی فکر میکنم هیچ فیلم کمدی نیست که بشه راحت با خانواده دید :)) چون معمولا هیچی هم که نداشته باشن چند تا حرف زشت و فحش و اینا دارن!
   ولی انیمیشن های کمدی اینجوری نیستن اصلا. هم داستانشون جوریه که بزرگسالا هم خوششون میاد و هم کلا مناسبن برای با خانواده دیدن.
   به نظرم شما هم ناگزیر باید چند تا انیمیشن خوب انتخاب کنی برای دیدن با خانواده 🙂

   پاسخ

   • آریو

    شهریور 13, 1398

    از شما هم خیلی ممنونم.

    پاسخ

 2. مریم

  مرداد 19, 1398

  سلام بچه ها خواهش میکنم اسمش رو بگید که امریکای که مربوط به جنگه
  حین بیل زدن و افتتاح یه جا رئیس جمهور همه زو با بیل زد
  شخصیت اصلیش هم شبیه زاکی بود مدل موهاش

  پاسخ

 3. صادق

  مرداد 12, 1398

  اقا من چند سال پیش یه فیلم دیدم اسمش یادم نیس لطفا کمکم کنید یه مردی از هلیکوپتر بر عکس آویزان بود و عموی یک پسره رو داخل ماشین کشتش و در آخر فیلم همان مرده پسره رو نجات داد لطفا راهنمایی کنید

  پاسخ

 4. نینا

  مرداد 5, 1398

  سلام کسی اسم این فیلم رو میدونه داستانش اینجوری بود که چندتا خانواده میرن تعطیلات بعد مرد خواب بود یهو.بیدار میشه گوزن روش میشاشه

  پاسخ

  • عباس

   مرداد 5, 1398

   سلام نینا جان،
   احتمالا منظورت فیلم Grown Ups 2 محصول 2013 با بازی آدام سندلر هستش

   پاسخ

 5. لیلا

  مرداد 1, 1398

  سلام.ببخشید من دنبال اسم یه فیلم هستم که درباره ی یه خانواده فرانسوی در زمان جنگ جهانی بود .پدر خانواده سوپر مارکت داشت و مواد غذایی رو احتکار می کرد و بعد از مدتی ثروت زیادی جمع کرد.

  یه سریال خارجی کودک هم بود که به صورت نقاشی بود و داستان پنج نفر بود،سه مرد و دو زن ،اینها از سیلی که شهری رو خراب کروه بود نجات پیدا می کنن و مجبور میشن برن به طرف مکان دیگه ای و در راه براشون اتفاقاتی میفته مثل حمله ی خرچنگهای غول پیکر.
  ممنون میشم اسم این دوتا فیلم رو بگین

  پاسخ

 6. نازنین

  تیر 13, 1398

  سلام
  یه فیلمه که استیو کارل از یه زنه درخواست رقص می کنه اون رد می کنه بعد برا اینکه ضایع نشه میگه با پشت سریت بودم که یه خانومه چاقه اسم فیلم چیه

  پاسخ

  • mwd

   مرداد 12, 1398

   نازنین اسم فیلمه get smart عه با بازی انه هاتاوی و استیو کارل.

   پاسخ

 7. مبینا

  تیر 4, 1398

  سلام بچه ها یه فیلمی بود که یه زن و شوهری یه شی پیدا میکنن مثل یه ظرفی چیزی ،بعد وقتی دستشونو میذاشتن روی ظرف و به خودشون اسیب میزدن و درد احساس میکردن از توی ظرف پول در میامد ،کسی اسم فیلم رو میدونه؟!!

  پاسخ

  • سارا

   تیر 6, 1398

   اسم یه فیلم رو میخوام
   اول فیلم دو تا سیاه پوست خنگ پلیس بودن میفرستنشون به سوپر مارکتی که داشته دزدی ازش می‌شده و نتونستن کاری بکنن بعد مامور میشن از دو دختر محافظت کنن اما همون اول تصادف کوچیک میکنن و دخترها خراش میخورم و مجبور میشن خودشونو شبیه دختر ها در بیارن و برن مهمونی، خیلی خنده داره

   پاسخ

   • ارزو

    مرداد 9, 1398

    White chicks

    پاسخ

   • mahsam

    مرداد 17, 1398

    boyes

    پاسخ

  • samira

   تیر 13, 1398

   The Brass Teapot

   پاسخ

 8. mahtab

  خرداد 21, 1398

  سلام
  فیلم کمدی the disaster artist عالیه
  یه فیلمی بود کمدی نبود
  یه گروه میرن تو چاه عمیق واسه پژوهش بعش طی اتفاقایی که می افته همشون میمیرن جز پسر اصلیه سال ساختشم باید حدود 2012-13 باشه

  پاسخ

 9. امیر

  خرداد 20, 1398

  پیشنهاد میکنم برای افراد بالا ۱۸ فیلم دیکتاتور فوق العاده است

  پاسخ

 10. محمد

  خرداد 19, 1398

  Change up

  پاسخ

 11. امیر ۱۲۳۳۲۱

  خرداد 5, 1398

  سلام.یه فیلم بود یه مرده یه زنه رو دزدیده بود تو یه اتاق کوچیک زندانی کرده بود.در رمز داشت و هر روز برای زنه خوراک و وسایل لازم می خرید.با زنه ارتباط داشت و به سبب این یه بچه داشتن به نام جک.موهاش خیلی بلند بود.یه روز زنه جک رو فراری داد لطفا اسمشو بگین اگه میخوایم توضیح بیشتر بدم؟مرسی اگه یادتون اومد بگین

  پاسخ

  • MILAD

   خرداد 6, 1398

   ROOM

   پاسخ

  • Mmm

   خرداد 22, 1398

   فکر کنم اسمش اتاق room باشه

   پاسخ

  • znb

   تیر 3, 1398

   room 2015

   پاسخ

  • Parimah

   تیر 4, 1398

   Room

   پاسخ

  • س

   تیر 18, 1398

   اتاق

   پاسخ

  • fatemeh

   مرداد 1, 1398

   اسمش room هست

   پاسخ

 12. Aa

  خرداد 5, 1398

  سلام یه فیلمی بود نمیدونم شاید فیلم نبودش یه مرد سیاه پوست بود که حالت شو من داشت و جوک میگفت +18 اخر خنده بود اگه کسی اسمشو میدونه بگه لطفا

  پاسخ

  • عمو

   خرداد 6, 1398

   عمو جانی

   پاسخ

  • فاطمه

   خرداد 21, 1398

   احتمالا برنامه های استیو هاروی رو میگی . اون روان شناسه و با شوخیاش مطلب رو میرسونه

   پاسخ

 13. ماهور

  خرداد 2, 1398

  سلام . ی فیلم کمدی هست ک چندتا دختر میرن تو ی مغازه ی جفت گوشواره قدیمی میدزدن بعد یکی از دخترا میپوشه شبیه ی مرد میشه و اون مرده شبیه دختره میشه کسی اسم فیلمو بلده ؟

  پاسخ

  • زهرا اکیما

   خرداد 2, 1398

   سلام، فیلم The Hot Chick هست محصول سال 2002

   پاسخ

 14. عیل

  اردیبهشت 31, 1398

  سلام بچه ها یه فیلمی بود ک یه شهاب سنگ میخوره رو زمین و روی شهاب سنگ موجوداتی ذره بینی هستند ک رشد میکنن و دو تا ادم ک یکیشون سیا هه یه ازمایشگاه میزنن وسطای فیلم یهحشره میرهتومقعد همون سیاهه و و دکتر با انبر درش میاره خیلی خنده دار بود اسم فیلمو کسی بلده

  پاسخ

  • mat

   خرداد 19, 1398

   تکامل

   پاسخ

 15. رامین

  اردیبهشت 28, 1398

  این فیلم در مورد دختری که به یه مهمونی دعوت میشه بعد یه لباس زرد خیلی آزاد میپوشه که اون رو شبیه زن های بدکاره میکنه.بعد وقتی که اون دختر میخواسته برگرده خونه اتفاقهای مختلفی براش می افته.
  از دوستان کسی اسم این فیلم رو میدونه؟

  پاسخ

  • مصطفی

   خرداد 9, 1398

   پیاده روی بیشرمانه

   پاسخ

 16. shirin

  اردیبهشت 18, 1398

  سلام یه فیلم خارجی بود من فقط تبلغشو دیدم فقط میدونم یه اقای با چند نفر دوست میشه بعد دوست دختراش وقتی می فهمن باهم متحد میشن خیلی اذیتش می کنن شما اسمشو می دونید

  پاسخ

  • زهرا اکیما

   اردیبهشت 18, 1398

   سلام.
   فیلم The Other Woman محصول سال 2014

   پاسخ

  • مهناز

   خرداد 12, 1398

   John Talker must be die

   پاسخ

  • سحر

   مرداد 22, 1398

   john tuker must die

   پاسخ

 17. سبحان

  فروردین 2, 1398

  پس فیلم amrican pie یا dirty grandpa یا مایک و دیو همراه عروسی می خواهند یا road trip یا Dude Where’s My Car ببینین بعد قضاوت کنید

  پاسخ

 18. محسن

  اسفند 17, 1397

  دنبال ِ یک فیلم هستم که پیداش نمیکنم.اسم فیلم رو هم نمیدونم.خلاصه ی داستانش رو میگم اگه میدونید اسم فیلم رو بگید.

  یک گروه مستندساز که تو کارشون موفق نیستن و هر مستندی که میسازن بدرد نمیخوره و از کار اخراج میشن.بخاطر مصرف ماریجوانا و خندیدن و مسخره بازی و ….
  که یه روز یکی بهشون میگه توی جنگل یه حیوون انسان نما هست اگه ازش فیلم بگیرید ،پولدار میشید. و وقتی به اون موجود میرسن از ترس بهش شلیک میکنن و اون حیوون رو میکشن….

  پاسخ

  • babak

   مرداد 14, 1398

   strang wildnees

   پاسخ

 19. ata

  اسفند 5, 1397

  با سلام
  دوستان یه فیلمی بود که از تلویزیون پخش میشد چند قسمت بود یه سری بچه گیمر می رن مسابقه میدن جایزشون یه سری cd که
  وقتی نصب می کنن سیستمشون میسوزه بعد اینا قدرت های ادمکشی پیدا میکنن بعد میرن ادم می کشن که البته یکیشون فکر میکنم
  ادم خوبست
  یه چیزی تو این مایه ها هرکسی میدونه اسمش بگه لطفا
  ممنون از وقتی که برای جواب دادن میزارید

  پاسخ

  • mohammadreza

   اردیبهشت 17, 1398

   اسم فیلمی ک می خوای گیمه game

   پاسخ

 20. ع

  اسفند 3, 1397

  یه فیلم هست که چندتا جوان میرن مست می کنن، صبح روز بعد میبینن یه ببر تو خونه شونه، یکی شون نیست و یه بچه هم دارن!!
  کسی اسم این فیلم رو اگ میدونه بگه مرسی

  پاسخ

  • زهرا اکیما

   اسفند 3, 1397

   فیلم The Hangover محصول سال 2009 هست.

   پاسخ

  • Ali

   اسفند 13, 1397

   سلام فیلم خماری 1و2و3

   پاسخ

  • ث

   اسفند 14, 1397

   اسمش اوردوزه

   پاسخ

  • VIHHHH

   اسفند 19, 1397

   HANGOVER

   پاسخ

  • ممد

   فروردین 1, 1398

   Hangover

   پاسخ

  • علی

   فروردین 6, 1398

   hangover هست اسم فیلم که سه قسمت داره

   پاسخ

  • p.a.r.s.a..b.a.d.a.v.i

   فروردین 21, 1398

   hangover اسمشه

   پاسخ

  • PARSA

   فروردین 29, 1398

   هنگ اور منظورته:)

   پاسخ

  • خماری

   اردیبهشت 30, 1398

   خماری

   پاسخ

  • آریو

   خرداد 16, 1398

   همه چی آرومه با بازی علی صادقی ، جواد عزتی و مجید صالحی هم داستان مشابه خماری داره .

   پاسخ

 21. ممد

  دی 26, 1397

  به نظر من bad moms و a bad mom’s Christmas فوق العاده اند. تو کل عمرم بعد dictator اینجوری نخندیده بودم.

  پاسخ

 22. امیر حسین

  دی 2, 1397

  سلام..
  در مورد اسم فیلم راهنمائیم کنید.. چند زوج برای تعطیلات و تفریح به یک جزیره میرن و توی یک بخش از فیلم کنار اسکله یوگا کار میکنند و یک مرد دیگه که در ظاهر مربی یوگاشونه به بهانه آموزش یوگا با خانومها رابطه برقرار میکنه..

  پاسخ

  • حمید

   دی 14, 1397

   فک کنم گرون اپس grown ups منظورت باشه

   پاسخ

  • Ali

   دی 26, 1397

   Grow up 2

   پاسخ

  • پوريا

   فروردین 8, 1398

   رجب ايوديك ٣

   پاسخ

 23. امین ریگی

  آبان 22, 1397

  قشنگه

  پاسخ

 24. parsa79

  آبان 21, 1397

  بهترین کمدی های خارجی که واقعا خنده دار باشن اینان:
  american pie1.2.3.4.5.6.7.8
  the grimsby brothers
  dictator
  that`s my boy
  wedding crasher
  borat
  hangover1.2.3
  jump stret1.2
  ted1.2
  Dirty Grandpa
  وسلام

  پاسخ

  • سید118

   اردیبهشت 11, 1398

   من همه رو دیدم به جزء وسلام

   خخخخخخخخخخخ

   پاسخ

  • NOname

   خرداد 24, 1398

   اره به این میگن لیست برترین کمدیهای قرن
   افرین به سلیقت

   پاسخ

 25. Hzrt

  مهر 20, 1397

  من دیدم که خیلی دنبال فیلم کمدی هستین پس بزارید بهتون معرفی کنم :/
  american.pie مجموعه
  recep.ivedik مجموعه
  Central.intelligence
  ted 1,2
  Jump street 21 , 22
  Dirty Grandpa
  Euro Trip
  lucifer سریال
  Dictator
  Dumb and Dumber

  پاسخ

  • رضا

   اسفند 2, 1397

   یه فیلم کمدی باحال هست که سه تا پسر مسئول مدرسه یا کالجن، زیرابشونو میزنن و در میرن ، برای یافتن حقیقت با تغییر دخترونه برمیگردن همون مدرسه اما یجورایی با دخترا آشنا میشن دخترایی که قبلا مسخرشون میکردن ، اسمشو میدونی؟

   پاسخ

   • lln

    خرداد 6, 1398

    sorority boys

    پاسخ

   • lln

    خرداد 6, 1398

    فیلم کمدی تو این 4 سال همچنان vacation 2015 با اختلاف اوله

    پاسخ

    • مهرداد

     خرداد 17, 1398

     واقعا قشنگه حیفم اومد یه اثر کلاسیک رو نگم اونم اسمش life of brayan هست خیلی خیلی جالبه

     پاسخ

 26. محمد سعادت

  شهریور 5, 1397

  سلام ما برای تحقیقات و یاد گیری زبان همواره حجم اینترنت بالا با قیمت زیاد میخریدیم باز هم دچار کمبود حجم می شدیم
  تازگی شنیدم که سه راه برای دریافت اینترنت مجانی وجود دارد اولین و بهترین آن اینترنت ماهواره ای است، بعدی اینترنت رایگان با استفاده از تنظیمات سایفون پرو و سومی با آهنربایی خاص
  لظفا راهنماییم کنید.

  پاسخ

  • عباس

   شهریور 5, 1397

   سلام،
   اگه بخوام خیلی روراست باشم باید بگم که هیچ روش مطمئنی برای دریافت اینترنت رایگان وجود نداره!
   اینترنت ماهواره ای زمانی زیاد استفاده میشد ولی قابل ردگیری هست و شنیدم که بعضی هارو دستگیر کردن در این رابطه، اخباری هم شنیده میشه که قراره طی یک سال آینده اینترنت ماهواره ای برای خاورمیانه از طرف امریکا پیاده سازی بشه که اون رو هم بعید میدونم دولت اجازه استفاده ازش رو صادر کنه و نمیشه بهش دلخوش بود!
   روش سایفون پرو هم از درزهای همراه اول بود که اون هم از کار افتاد و دیگه قابل استفاده نیست.
   روش آهنربا هم که کلا سرکاریه و فقط برای سرگرمی ساخته شده
   من پیشنهاد میکنم وقت برای پیدا کردن روشی واسه اینترنت رایگان نذارید چون شدنی نیست و وقتتون هدر میره

   پاسخ

 27. نگار

  مرداد 13, 1397

  مین گرل کجاش خنده داره؟؟؟:////////

  پاسخ

 28. فائزه

  مرداد 5, 1397

  سلام ممنون از مطلب خوبتون دان میکنم میبینم
  این فیلم ها هم خیلی خنده داره
  big momma’s house(2000)
  big momma 2(2006)
  big momma like father like son (2011)

  پاسخ

 29. شفیعی

  تیر 17, 1397

  اقا شما که همه رو جا کذاشتی hangover , ride along , ted , daddys home , my big fat Greek Wedding , American made , …….

  پاسخ

 30. سارا

  خرداد 1, 1397

  ممنون از معرفی این فیلم های خوب

  پاسخ

  • رضا تقوی

   فروردین 9, 1398

   سلام
   اره دستشون درد نکنه

   پاسخ

 31. noname

  اردیبهشت 15, 1397

  باید یه فیلم ازجیم کری میذاشتی مثلا خنگ وخنگ تر1 میتونست تو این فیلم های جاداشته باشه.ایده پردازی تواین فیلم فوق العاده بود.

  پاسخ

 32. مملی

  فروردین 3, 1397

  شان میمیرد واقعا فیلم مزخرفی بود

  پاسخ

  • hrf

   فروردین 29, 1397

   شدیدا موافقم
   اخرای فیلم سرم درد گرفت از بست که چرت بی سر ته بود

   پاسخ

  • ادمین

   فروردین 29, 1397

   سلام دوست عزیز
   فیلم «شان می‌میرد» با امتیاز imdb بالا (8 از 10)، 92 درصد روتن تومیتوز و متاکریتیک 76 درصد و البته فروش 5 برابری نسبت به هزینه ساخت (30 میلیون دلار در مقابل 6 میلیون دلار)، یک فیلم موفق محسوب میشه. همچنین این فیلم 5 جایزه معتبر کسب کرده که از جمله اون‌ها میشه به بهترین فیلم بریتانیایی سال 2005 در امپایر آواردز، بهترین فیلم ترسناک سال 2005 در سترن آواردز و بهترین فیلم‌نامه در جوایز فیلم‌های مستقل بریتانیایی 2005 اشاره کرد.

   پاسخ

   • Abbas.H

    تیر 14, 1397

    من این فیلمو نگاه کردم بیشتر از این که ترسناک و کمدی باشه اکشن بود و من تاحالا ندیدم فیلمی که در باره زامبی ها باشه کمدی به نظر برسه

    پاسخ

  • Abbas.H

   تیر 14, 1397

   راست میگی منم نگاه کردم

   پاسخ

  • Naghme

   مرداد 23, 1398

   واقعا؟جدی؟

   پاسخ

 33. من آقا

  فروردین 2, 1397

  بدون شک دیکتاتور

  پاسخ

 34. سارا

  اسفند 8, 1396

  دیکتاتور خیلی باحاله فکر کردم حتما جزو این 10 تاس.

  پاسخ

  • maya

   اسفند 13, 1396

   خخخخ اره عالیه دیکتاتور ادم کلا میخنده

   پاسخ

 35. کریم

  بهمن 19, 1396

  تمام فیلم های بالا رو دیدم فقط خیابان جامپ تقریبا قشنگه . بقیش همه ضعیفن. البته به سلیقه بنده

  پاسخ

  • مارال

   خرداد 16, 1398

   سلام یه فیلم بود پسره با هر کس ارتباط داشت فردلش اون دختر رل میزد،یعد با یه دختر چاق اشنا میشه کسی میدونه چیه؟

   پاسخ

   • parsawei

    تیر 24, 1398

    موفق باشی چاک good luck chuck

    پاسخ