نتفلیکس تاریخ پخش فصل دوم سریال Love, Death & Robots را با انتشار تریلری اعلام کرد

تابستان گذشته بود که شبکه نتفلیکس بعد از استقبال بی‌نظیر مخاطبان از سریال انیمیشنی “عشق، مرگ و ربات‌ها” (Love, Death & Robots)، این سریال را برای فصل دوم تمدید کرد. این شبکه به‌تازگی تریلر رسمی فصل دوم این سریال را منتشر کرده‌است که در آن شاهد گسترش دنیای خاص آن و داستان‌های جذاب دیگری هستیم؛ شما در ادامه می‌توانید این تریلر جدید را تماشا کنید:

فصل دوم “عشق، مرگ و ربات‌ها” قرار است در تاریخ 14 می 2021 (24 اردیبهشت 1400) از سرویس استریم نتفلیکس منتشر شود. این شبکه همچنین تمدید این سریال برای فصل سوم را نیز تایید کرد.

فصل اول سریال “عشق، مرگ و ربات ها” در ماه مارس 2019 و در 18 قسمت ده تا پانزده دقیقه‌ای از شبکه نتفلیکس پخش شد. این سریال به کارگردانی “تیم میلر” (Tim Miller) و “دیوید فینچر” (David Fincher) ساخته شده است که هر قسمت آن با طراحی و سبک متفاوتی به نمایش درآمده است. این سریال در قالب انیمیشن و برای رده‌ی سنی بزرگسال ساخته شده و هر قسمت آن به روایت داستانی متفاوت می‌پردازد.

“جنیفر یو نلسون” (Jennifer Yuh Nelson)، کارگردان قسمت دوم و سوم انیمیشن مشهور “پاندای کونگ‌فو کار” (Kung Fu Panda)  به‌عنوان کارگردان ناظر، با فصل دوم سریال “عشق، مرگ و ربات‌ها” همکاری داشته است.

بازیگرانی مثل “مری الیزابت وینستد”، “توفر گریس” و “گری کول” از جمله ستارگانی‌اند که وظیفه‌ی صداپیشگی شخصیت‌های مختلف سریال “عشق، مرگ و ربات‌ها” را بر عهده داشته‌اند.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم