تیزر لایو اکشن Pinocchio نگاهی به جدیدترین بازسازی بلاک باستر دیزنی دارد

اولین تریلر برای بازسازی لایو اکشن «پینوکیو» توسط دیزنی به نمایش درآمد که نگاهی به بازگویی این داستان کلاسیک در حال حرکت را به ما می‌دهد. فیلم جدید «پینوکیو» راه دیگر بازسازی‌های لایو اکشن کاتالوگ انیمیشن دیزنی را دنبال می‌کند و به فهرست فیلم‌هایی می‌پیوندد که شامل «علاءالدین» و «مولان» می‌شوند.

با وجود اینکه این فیلم لایو اکشن است، هم تریلر و هم تصاویری که قبلاً فاش شده بود توجه به جزئیات را در اقتباس نشان داده است که واقعاً سعی می‌کند جادوی انیمیشن اصلی را به تصویر بکشد، چیزی که بهتر از ظاهر عروسک آنها نشان داده نمی‌شود. به نظر می‌رسد طرح قدیمی به سادگی از صفحه جدا شده و ابعاد اضافی به آن داده شده است. این فیلم توسعه طولانی مدتی داشته است و در ابتدا در سال 2015 خبر ساخت آن اعلام شد. تولید این فیلم در سال 2021 به پایان رسید.

این فیلم با بازیگرانی شامل «بنجامین ایوان اینزورث» در نقش پینوکیو و «جوزف گوردون-لویت» در نقش جیمینی کریکت، یکی از به یاد ماندنی‌ترین بازسازی‌هایی است که دیزنی انجام داده است. علاوه بر این، «لوک ایوانز» نقش مربی شرور را بازی می‌کند، «کیگان-مایکل کی» نقش صادق جان را بازی می‌کند، و «لورین براکو» نقش مرغ دریایی، یک شخصیت کاملاً جدید است که به‌طور خاص برای این اقتباس ساخته شده است را برعهده دارد. ستاره بزرگ این فیلم نیز تام هنکس می‌باشد که در نقش پدر ژپتو ظاهر شده است.

لایو اکشن جدید «پینوکیو» توسط «رابرت زیمکیس» کارگردانی شده و قرار است در ماه سپتامبر پیش‌رو راهی پرده سینما شود.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم