نقش‌آفرینی ریچل نیکولاس در فیلم تریلرDark Night of the Soul

این فیلم ساخته اس جی کریازو است که نویسندگی و کارگردانی می‌کند.
به گزارش سایت ریچل نیکولاس ستاره سریال استار ترک قرار است نقش‌ اول فیلم شب تاریک روح در ژانر تریلر-درام باشد. تولید این فیلم در پاییز امسال در آپ استیت نیویورک شروع خواهد شد. خبری از دیگر بازیگران این فیلم در دسترس نیست.
داستان فیلم بعد از تصادفی وحشتناک شروع میشود. زنی دانشمند و بسیار باهوش درون ماشین گیر می‌افتد و باید راهی برای نجات خودش تا وقتی کمک برید پیدا کند. این دکتر باید نجات پیدا کند، نه تنها برای خودش بلکه به خاطر تمام مردم دنیا. چون او تنها کسی است که برای بیماری وحشتناکی که در دنیا پخش شده درمانی دارد.

نیکلاس کارش را در دهه نود میلادی و وقتی دانشجو بود با حرفه مدلینگ آغاز کرد. او در سال ۲۰۰۰‌ وارد حرفه بازیگری شد و در فیلم پاییز در نیویورک بازی کرد و نقش کوتاهی هم در فصل چهارم سریال سکس و شهر داشت. او اولین نقش طولانی خودش‌ را در سال ۲۰۰۳ و در فیلم احمق و احمق‌تر بازی کرد. نیکولاس در سال ۲۰۰۵ به خاطر بازی در سریال Alias جایزه برد و همینطور به خاطر بازی در بازسازی فیلم ترسناک کلاسیک Amityville Horror هم برنده جایزه شد.

اس جی کریازو نویسنده و کارگردان این فیلم خواهد بود و شرکت فیلم سازی دریمالیتی اینترتیمنت تولید فیلم را به عهده خواهند داشت. البته قسمت اعظم سرمایه برای این فیلم از سرمایه‌گذاران خصوصی به دست آمده است.
کریازو به خاطر کارگردانی فیلم skipping stones جایزه بهترین فیلم و جایزه بهترین فیلم تریلر برای کارگردانی The Ascent را به دست آورد.

شرکت دریمالیتی اینترتیمنت قبلاً با این کارگردان در تهیه فیلم Skipping stones, The Ascent و My little Demon همکاری کرده است. این شرکت با نیکولاس هم در ساخت فیلم climbing life هم همکاری داشته که در ابتدای امسال اعلام شد.
توانایی ریچل نیکولاس در بازیگری از ژانرهای مختلف فراتر می‌رود. این فیلم هم فرصت خوبی برای دیدن توانایی‌های او در داستانی هیجان انگیز است.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم