اندرو اسکات و پاول مسکال در فیلم اقتباسی Strangers بازی خواهند کرد

کلیر قوی و جمی بل هم در این فیلم که اقتباسی از رمان تایچی یاماندا ساخته میشود بازی خواهند کرد.

این بازیگران اعلام کرده‌اند که در ساختن فیلمی با اقتباس از رمان غریبه‌ها نوشته نویسنده معروف و برنده جایزه ژاپنی تایچی یاماندا بازی خواهند کرد. این فیلم بازیگرانی مثل اندرو اسکات، پاول مسکل، کلیر فوی و جمی بل را در میان گروه بازیگرانش دارد. کارگردان معروف و محبوب اندرو های هم فیلمنامه اقتباسی را نوشته است و کارگردانی این فیلم را به عهده دارد.
فیلم غریبه‌ها بر اساس ترجمه سال ۲۰۰۴ از رمان تایچی یاماندا که در سال ۱۹۸۷ نوشته شده، ساخته خواهد شد. فیلمی به زبان ژاپنی هم در سال ۱۹۸۸ با اقتباس از این زمان ساخته شده است. گفته می‌شود فیلم جدید از داستان رمان پیروی میکند اما به جای توکیو در دهه هشتاد، در لندن معاصر اتفاق می‌افتد.

داستان فیلم داستان فیلم‌نامه نویسی به نام اندرو است که در برجی در لندن زندگی میکند اما زندگی‌اش بعد از ملاقات کردن همسایه مرموزش شروع به تغییر میکند. بعد از اینکه به هم نزدیک‌تر می‌شوند اندرو میفهمد که دو نفر که شبیه پدر و مادر خودش هستند در خانه کودکی‌اش زندگی می‌کنند درحالیکه پدر و مادر او سی سال پیش در تصادفی کشته شده‌اند.

اسکات برای بازی در نقش کشیش در سریال فلیبگ و همینطور نقش‌های در سریال شرلوک معروف شده است. مسکات هم به تازگی با بازی در سریال آدم‌های معمولی تولید شبکه هولو و فیلم دختر گمشده به شهرت رسیده است. فوی هم بازیگری توانا است که به خاطر بازی در نقش الیزابت دوم در سریال تاج ساخته نتفلیکس تحسین شده است. بلا هم بازیگری برنده جایزه بفتا است که به تازگی در فیلم‌های راکت‌من و بدون پشیمانی بازی کرده است.

های کارگردانی تحسین‌شده و برنده جایزه بفتا است که با فیلم غریبه‌ها به دنیای کارگردانی باز میگردد. او سریال انگلیسی آب‌های شمال با بازی کالین فرل را کارگردانی کرده است. های چند قسمت از سریال OA شبکه نتفلیکس در ژانر فانتزی را هم کارگردانی کرده است. نویسندگی او در فیلم‌های آب شمالی، تکیه به پیت و ۴۵ سال هم مورد تحسین قرار گرفته است.
زمان اکران یا آغاز تولید این فیلم هنوز اعلام نشده است.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم