دنباله فیلم Godzilla vs Kong در سال ۲۰۲۴ اکران خواهد شد

با اعلام کمپانی برادران وارنر، در سال ۲۰۲۴ هم شاهد مبارزه گودزیلا و کنگ خواهیم بود. تا به الان اطلاعات کمی از داستان هیولاهایی سینمایی در دسترس است اما حالا که تاریخ اکران را میدانیم، زمان زیادی هم تا شناخت دشمن بعدی که با دو نگهبان قوی زمین روبرو میشود نمانده است.
فیلم اول گودزیلا در برابر کنگ در سال ۲۰۲۱ اکران شد آن هم درحالی که مردم در حال بهبودی پیدا کردن از بدترین آثار پاندمی کرونا بودند. گودزیلا در برابر کنگ ۱۰۰ میلیون دلار در آمریکا فروش داشت. کمپانی‌ها می‌دانند که مردم عاشق تماشا کردن دعوای هیولاهایی بزرگ روی صفحه بزرگ سینمای هستند. درنتیجه شرکت لجندری اعلام کرد که در حال کار روی ساخت دنباله این فیلم هستند.
این دنباله فیلم گودزیلا در برابر کنگ هنوز نامی ندارد و قرار است فیلمبرداری‌اش امسال در استرالیا کلید بخورد. شرکت‌های برادران وارنر و لجندری به هیچ وجه اعلام نمی‌کنند که دشمنی‌ که قرار است با این دو هیولا مبارزه کند کیست. تا الان تنها چیزی که میدانیم این است که دن استیونز نقشی در این فیلم خواهد داشت که هنوز مشخص نیست. دنباله این فیلم همکاری دوران استیونز با کارگردان آدام وینگارد هم خواهد بود.
مشخص نیست که گودزیلا و کینگ کنگ در مقابل هم قرار میگیرند یا با هم برای شکست دادن هیولای دیگری متحد می‌شوند.
شرکت لجندری علاوه بر تولید دنباله گودزیلا در برابر کنگ،‌ سریالی هم برای Titans خواهد ساخت.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم