نقش‌آفرینی لیا سیدو در قسمت دوم فیلم Dune

بعد از موفقیت لیا سیدو در جشنواره کن، دنیس ویلنیو او را برای بازی در نقش بانو مارگوت در فیلم «تلماسه: قسمت دوم» انتخاب کرده است. بانو مارگوت در کتاب هربرت که فیلم با اقتباس از آن ساخته‌شده، خدمتکار باوفای انجمن خواهران است.

لیا سیدو در حال مذاکره برای پیوستن به تیم پرستاره بازیگران فیلم تلماسه است. سیدو با تیموتی شالامی، ربکا فرگوسن، زندایا و جاش برولین که ادامه دادن نقش‌هایشان را پذیرفته‌اند همبازی خواهد شد. فلورنس پیو، کریستوفر والکن و آستین باتلر هم به تازگی به جمع این بازیگران پیوسته‌اند. ویلنیو تهیه‌کننده، نویسنده  و کارگردان قسمت دوم فیلم تلماسه خواهد بود. این فیلم محصولی از کمپانی برادران وارنر و لجندری است.

شرکت لجندری واکنشی به این خبر نشان نداده است. تولید این فیلم در پاییز شروع می‌شود و تاریخ اکران هم 20 اکتبر سال 2023 تعdین شده است.

قسمت اول فیلم «تل‌ماسه» در پلتفرم اچ‌بی‌او مکس به نمایش در آمد و در هفته ول 41 میلیون دلار فروخت. این رقم بالا نشانه‌ای برای ساختن قسمت دوم فیلم بود. سه هفته بعد از پخش در اچ‌بی‌او شرکت‌ها تصمیم به ساخت قسمت دوم این فیلم گرفتند. فروش فیلم تلماسه تا به امروز 400 میلیون دلار در دنیا و 108 میلیون دلار در آمریکا بوده است. این فیلم در ده رشته نامزد دریافت جایزه اسکار شد و شش جایزه اسکار هم برنده شد.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم