تاد فیلیپس تایید کرد دنباله فیلم Joker در راه است؛ اعلام عنوان رسمی این دنباله

بیش از یک سال پس از شروع شایعات مبنی بر ساخت دنباله »جوکر»، «تاد فیلیپس» رسما این خبر را تایید کرد. نویسنده و کارگردان این فیلم پستی را از طریق اینستاگرام به اشتراک گذاشتند که نه تنها تایید می‌کند که فیلم دوم در راه است، بلکه عنوان فعلی را نیز فاش می‌کند: «Joker: Folie à Deux»

در دو عکس این پست، فیلیپس عکس روی جلد فیلمنامه «جوکر 2» را به اشتراک می‌گذارد، که رنگ قرمز پررنگی برای شخصیت اصلی فیلم است. این نشان می‌دهد که فیلیپس و «اسکات سیلور» برای نوشتن فیلمنامه بازگشته‌اند. عکس دوم یک عکس سیاه و سفید از خود جوکر، «واکین فینیکس» است، با فیلمنامه باز در دست.

در حالی که هیچ جزئیات داستانی در مورد آنچه که Joker: Folie à Deux مستلزم آن است در دسترس عموم نیست، عنوان ایده‌ای در مورد آنچه ممکن است در راه باشد ارائه می‌دهد. “Folie à deux” به یک “اختلال هذیانی نادر که بین دو یا چند نفر با روابط عاطفی نزدیک مشترک است” اشاره دارد. یکی از شخصیت‌هایی که اکثر طرفداران و حتی تماشاگران معمولی می‌دانند با جوکر ارتباط دارد، «هارلی کوئین» است. بنابراین، می‌توان حدس زد که فیلیپس ممکن است هارلی را به فیلمش معرفی کند. «مارگو رابی» جدیدترین بازیگری است که هارلی را در فیلم‌های لایو اکشن به‌تصویر می‌کشد، اما از آنجایی که او با جوکر «جرد لتو» در جوخه انتحار جفت شد، این احتمال وجود دارد که اگر هارلی در جوکر 2 معرفی نشود، بازیگر دیگری وارد این نقش شود.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم