اسکارلت جوهانسون در اولین کارگردانی کریستین اسکات توماس به‌نام The Sea Change بازی می کند

به گزارش رسمی ددلاین، ستاره بزرگ هالیوود، «اسکارلت جوهانسون»، قرار است در فیلم جدیدی به‌نام «تغییر دریا» (The Sea Change) به ایفای نقش بپردازد.

این فیلم داستان خود را از رمانی به همین نام در سال 1959 نوشته «الیزابت جین هاوارد» گرفته و زیر نظر «کریستین اسکات توماس» راهی پرده سینما خواهد شد. این درام اولین‌ تجربه کارگردانی فیلم بلند «توماس» خواهد بود. این بازیگر بریتانیایی 62ساله تاکنون در فیلم‌هایی مانند «بیمار انگلیسی»، «نجوتگر اسب» و «تاریک‌ترین ساعات» بازی کرده است؛ بنابراین مشاهده خلاقیت وی از پشت دوربین، تغییری هیجان‌انگیز خواهد بود.

فیلم «تغییر دریا» داستان خود را بر روی یک زوج لندنی، نمایشنامه‌نویس، امانوئل و همسر بیمار مزمنش، لیلیان متمرکز می‌کند. این دو با از دست دادن دختر مورد علاقه‌شان، سارا، دوران سختی را پشت‌سر گذاشته‌اند و هرگز به‌خوبی شفا نیافته‌اند. در حالی که امانوئل وقت خود را با استفاده از جذابیت و احساسات خود برای اغوا کردن زنان اطرافش می‌گذراند، لیلیان با غرق در عکس‌های دختر مرحومش غمگین می‌شود. این دو به امید اینکه کمی وقت بگذارنند و عشقی را که رابطه‌شان از دست داده است احیا کنند، به یک جزیره دورافتاده یونان می‌روند. اینجاست که وقتی زوج با تراژدی مشترک خود کنار می‌آیند، اوضاع برای زوج‌ها شکل عجیبی پیدا می‌کند و یا با هم رشد می‌کنند یا به دور شدن ادامه می‌دهند.

در حال حاضر، هیچ اطلاعیه دیگری برای انتخاب بازیگران این فیلم اعلام نشده است و هیچ تاریخی برای اکران در تقویم مشخص نشده است.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم