تریلر فیلم ترسناک Abandoned منتشر شد

کمپانی Vertical Entertainment اولین تریلر فیلم ترسناک تابستانی آینده خود به‌نام «رها‌شده» (Abandoned) را منتشر کرده است که در آن «اما رابرتز» در نقش یک مادر جدید در جستجوی فرار از شهر برای او و خانواده‌اش است. او و همسرش با بازی «جان گالاگر جونیور»، در حال گشت و گذار در یک خانه روستایی به همراه مشاور ملکی شادشان، سیندی، با بازی «کیت آرینگتون»، هنگامی که شخصیت رابرتز، سارا، از اجتناب ناپذیر می‌پرسد: “چرا کسی آن را نخریده است؟”

شخصیت گالاگر، الکس، تمایل این زوج را برای داشتن یک زندگی آرام‌تر، دور از شهر توضیح می‌دهد، در حالی که دوربین از مسیری از درختان به خانه‌ای سفید بزرگ در روستایی می‌پیماید. رابرتز در حالی که مشغول گشت و گذار در اتاق ها هستند، با نوزاد خردسال خود مشغول است، اما می‌پرسد که چرا خانه تا زمانی که مسکن در قفل است، در لیست بوده است. وقتی فاش می‌شود که قبل از فروش خانه، یک «حادثه» -یک خودکشی و قتل مضاعف- رخ داده است، موسیقی وهم‌انگیز از بین می‌رود.

فیلم «رها‌شده» توسط «اسپنسر اسکوایر» کارگردانی شده و «اریک پترسون» و «جسیکا اسکات» وظیفه نویسندگی آن را بر عهده داشتند. این فیلم در تاریخ 17 ژوئن (27 خرداد) اکران خواهد شد.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم