تریلر Avatar: The Way of Water در روز اول انتشار به 148.6 میلیون بازدید رسید

اصلا غیر منتظره نیست که تریلر فیلم «آواتار: راه آب» (Avatar: The Way of Water) اثر «جیمز کامرون»، دنباله‌ای که بیش از ده سال از ساخت آن می‌گذرد، تعداد خیره‌کننده‌ای بازدیدکننده داشته باشد. با این حال، تعداد بسیار زیاد بازدیدها در 24 ساعت اول پس از انتشار نشان می‌دهد که چقدر طرفداران فیلم اول مشتاق بازگشت به دنیای عرفانی پاندورا هستند.

طبق گزارش هالیوود ریپورتر، در عرض یک روز این ویدیو 148.6 میلیون بازدید داشت که 23 میلیون آن فقط از چین بود. این بدان معناست که این تریلر در یک روز بیشتر از تمام فیلم‌های «جنگ ستارگان» اخیر بازدید داشته است. برای مقایسه، Rise of Skywalker در مجموع 112.4 میلیون بار در 24 ساعت اول دیده شد که ده‌ها میلیون بازدید کمتر از دنباله علمی-تخیلی آینده کامرون است.

تنها تریلر این فیلم جیک سالی (سام ورتینگتون) و نیتیری (زوی سالدانا) را چهارده‌سال پس از وقایع فیلم اول نشان می‌دهد، زمانی که کاوشگر انسانی تصمیم گرفت برای همیشه در بدن یک بیگانه آبی گیر افتاده باشد. جیک و نیتیری پس از همیشه با خوشحالی زندگی می‌کنند و اکنون والدین مغرور یک پسر جوان آبی هستند. با این حال، صلح در پاندورا دوام نخواهد آورد، زیرا انسان‌ها برای عذاب سیاره بازگشته‌اند و این منجر به رویارویی جدیدی بین گونه مهاجم و مردم بومی پاندورا می‌شود. این تریلر همچنین تاکید می‌کند که چگونه دنباله آن درباره نسل جدید است و پسر جیک و نیتیری را در کانون توجه قرار می‌دهد و او را به رهبر یک ماجراجویی جدید تبدیل می‌کند.

«آواتار» 2009 همچنان عنوان پرفروش‌ترین فیلم ساخته‌شده را با فروش جهانی 2.84 میلیارد دلار حفظ کرده است. «آواتار: راه آب» برای اولین بار در تاریخ ۱۶ دسامبر (۲۵ آذر) در سینماها نمایش داده می‌شود.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم