بدترین ویلن‌های انیمه که برای پیروزی هر کاری می‌کنند

در دنیای انیمه فقط قهرمان‌های شونن و شوجو حضور ندارند، بلکه ویلن‌های ترسناک و قدرتمند هم هستند. این ویلن‌های شرور دائم قهرمان را تهدید می‌کنند و می‌خواهند او را از سر راه بردارند. شخصیت‌های شرور انیمه می‌توانند داستان را بهتر یا بدتر کنند. بهترین ویلن‌های انیمه بی رحم و فریبکار هستند. آن‌ها می‌توانند به شکل‌های مختلف قهرمان داستان را به چالش بکشانند. با این وجود همه ویلن‌ها شبیه هم نیستند. بعضی از آن‌ها از راه خود گمراه شده‌اند، یا خودشان هم قربانی محسوب می‌شوند. بعضی دیگر هم ذاتاً هیولا هستند و هر کاری که دوست دارند انجام می‌دهند. بسیاری از ترسناک‌ترین و بدجنس‌ترین ویلن‌های انیمه دوست دارند برای رسیدن به پیروزی هر کاری کنند. این شرورها از خیانت به رفقای خود گرفته تا قربانی کردن بقیه، هر کاری می‌کنند. در اینجا بدترین ویلن‌های انیمه را به شما معرفی می‌کنیم که برای پیروز شدن هر کاری می‌کنند. با پروشات همراه باشید.


10. گریفیث برای دستیابی به قدرت همه را قربانی می‌کند (برزرک – Berserk)

گریفیث یکی از معروف‌ترین ویلن‌های مانگا و انیمه در تاریخ است. در حقیقت او آنقدر شخصیت پیچیده‌ای است که نمی‌شود او را در یک جمله توصیف کنیم. او دوست دارد قلمروی خودش را داشته باشد و در آن فرمانروایی کند. اما از ته دل دوست دارد یک رقیب داشته باشد. کسی که بتواند او را به چالش بکشد و برای مبارزه به او دلیل بدهد. گریفیث برای دستیابی به قلمروی مورد نظرش هر کاری می‌کند. از رهبری دار و دسته‌های خودش، تا زد و بندهای مخفیانه برای رسیدن به پول. یا حتی قربانی کردن یک عده زیاد برای این که خودش به قدرت بیشتر برسد. آنطور که او پیش می‌رود حتماً می‌تواند به آن قلمرو دست پیدا کند و آن را مال خودش کند. به همین دلیل یکی از بدترین ویلن‌های انیمه است.

همچنین بخوانید: لیست بهترین انیمه‌ها که می‌توانید بارها و بارها آن‌ها را تماشا کنید


9. دیو برندو ماسک سنگی می‌پوشد (ماجراجویی عجیب و غریب جوجو – JoJo’s Bizarre Adventure)

دیو برندو در دوره ویکتورایی انگلستان یک کودک فقیر بود. بنابراین آرزو داشت قدرت به دست آورد و به هر قیمتی شده خانواده جواستار را به پایین بکشاند. بنابراین به عنوان پسرخوانده جرج جواستار به این خانواده وارد شد. بعد جرج را مسموم کرد و ماسک سنگی آزتک را روی صورتش گذاشت تا خون آشام شود. حالا دیگر راه برگشت ندارد. به علاوه، دیو از نیروهای تاریک زیادی کمک گرفت تا انگلستان را تصاحب کنند. تا این که جاناتان جواستار او را متوقف کرد. یک قرن بعد دیو که حالا دیگر استند داشت، متحدی جدید پیدا کرد. این بار تصمیم گرفت برای شکست جوتارو و جوزف هر کاری کند تا این بار دیگر کل جهان را تصاحب کند.


8. آرونیرو آروریری خودش را کائن شیبا معرفی کرد (بلیچ – Bleach)

آرونیرو آروریری اسپادای نهم بود. همانطور که از ظاهرش مشخص است که او طمع زیادی دارد. از آنجایی که او یکی از ضعیف‌ترین اسپاداها محسوب می‌شود، پس تصمیم گرفت ده ها هزار هالو را بخورد و قدرت آن‌ها را به دست آورد. وقتی توانست متاستیشا را بخورد، توانست به صورت، خاطرات و شیکای کائن شیبا دست پیدا کند. آرونیرو خودش را به جای کائن شیبا جا زد تا به روکیا کوچیکی فشار بیاورد و او را تسلیم کند. این فریب کثیفی بود، اما خب تقریباً کارساز شد. روکیا هم وقتی حرف‌های کائن را به یاد آورد به پیروزی نزدیک شود و توانست به آرونیرو حمله کند.


7. آکیتو سوهما دائم مردم را فریب می‌دهد (فروتس بسکت – Fruits Basket)

انیمه‌های شونن و سی کلی ویلن ترسناک و بی رحم دارند. اما در ژانر شوجو هم چند ویلن شرور می‌بینیم. مثلاً آکیتو سوهما که از لحاظ عاطفی بقیه را شکنجه می‌دهد. آکیتو حتی از گریفیث و دیو هم بدتر است. چون در دنیای واقعی هم آدم‌هایی مثل او را زیاد می‌بینیم. اگر طرفدار “فروتس بسکت” باشید حتماً با دیدن این شخصیت یاد بعضی از آدم‌ها افتاده‌اید و ترسیده‌اید. آکیتو خدای زودیاک و رهبر خانواده سوهما است. او برای نگه داشتن سوهماهای نفرین شده در کنار خودش هر کاری می‌کند و هر چیزی می‌گوید. از توهین و افترای کلامی گرفته، تا شکنجه عاطفی، دروغ و جاسوس بازی. او حتی با توهروی بیگناه هم به مشکل برخورده و سعی می‌کند او را بترساند.


6. آسکلاد بدجور می‌جنگد (حماسه وینلند – Vinland Saga)

آسکلاد مثل گریفیث یک شخصیت شرور و پیچیده سینن است که می‌توان گفت از هر ویلنی بدتر است و زندگی همه را خراب می‌کند. آسکلاد بدتر از این حرف‌هاست و برای خودش علایق و دیدگاه‌های خاص دارد. مثلاً در برابر دشمن‌ها از قلمروهای ولز محافظت می‌کند. آسکلاد آدم شریفی است، اما وقتی مجبور باشد هر کاری می‌کند. مثلاً در حین دونئل در جزایر فارو ثورها را به آتش می‌کشد. به علاوه، آسکلاد برای رسیدن به هدف خودش و محافظت از جوخه خودش در سراسر انگلستان شورش می‌کنند. آسکلاد شخصاً پادشاه سیون را متوقف کرد تا ولز را از شر نقشه‌های او نجات دهد. آسکلاد یکی از بدترین ویلن‌های انیمه و بی نهایت بی رحم است.

همچنین بخوانید: قوی‌ترین پدران انیمه به ترتیب رتبه بندی که شناخت آن‌ها می‌تواند برایتان جالب باشد


5. لرد کلیمن شیطان برای مبارزه با ریمورو حیله و ترفندهای زیادی به کار برد (وقتی که به عنوان اسلایم تناسخ پیدا کردم – That Time I Got Reincarnated As A Slime)

جالب است بدانید بیشتر ویلن‌های انیمه که برای پیروزی به هر کار بی‌رحمانه‌ای دست می‌زنند ذره‌ای شرافت ندارند. قهرمان‌ها و ویلن‌ها به خاطر شرافت و عزت خودشان تا جایی که بتوانند رفتار خود را کنترل می‌کنند. اما ویلن‌های بی شرفی مثل لرد کلیمن شیطان اصلاً هیچ حد و مرزی ندارند.

کلیمن بدون ذره‌ای انصاف و شرافت فکر می‌کند می‌تواند هر کاری که دوست دارد و از دستش برمی آید را انجام دهد. او دوست دارد مرگ ریمورو، قهرمان ایسکای را ببیند. او سعی می‌کند لرد میلم شیطان را کنترل کند و برای مبارزه با ارتش ریمورو متحدین مختلف را کنار بزند. او حتی لردهای شیطانی دیگر را هم مجاب می‌کند تا آن‌ها هم در مقابل ریمورو ایستادگی کنند. هیچ چیز نمی‌تواند او را متوقف کند. به همین دلیل بدون شک یکی از بدترین ویلن‌های انیمه است.


4. پرنسس مالتی از دروغ گفتن خوشش می‌آید (ظهور قهرمان سپر – The Rising Of The Shield Hero)

پرنسس مالتی هم در بین بدترین ویلن‌های انیمه تاریخ جای گرفته است. دلیلش هم مشخص است که چرا این شخصیت تا به این اندازه نفرت انگیز شده. پرنسس مالتی و پدرش، پادشاه ملرومارک، با هم دست به یکی کرده اند تا نائوفومی قهرمان را شکست دهند. مالتی به اشتباه نائوفومی را به جرم مرگباری متهم کرده تا او را تبعید کند. این نقشه‌اش هم خوب نتیجه داد. این موضوع ثابت می‌کند که مالتی ذره‌ای شرافت و انصاف ندارد. او به کل یک شخصیت بی‌رحم است. او نقشه‌اش را می‌کشد و از هر راه و روشی استفاده می‌کند تا به هدف خودش برسد. او به هر کسی دروغ می‌گوید و خیانت می‌کند تا به هدف خودش برسد. حداقل می‌توانیم بگوییم مادر و خواهر کوچکش افراد شریف و منصفی هستند.


3. هیچ چیز نمی‌تواند آل فور وان را متوقف کند (آکادمی قهرمان من – My Hero Academia)

آل فور وان خودش یک ارتش است. او یک مرد باستانی است که توانسته تا جایی که دلش می‌خواهد کوئیرک‌های بقیه را بدزدد. به همین دلیل صدها کوئیرک دارد. او در روزهای او به مردم کمک می‌کرد تا کوئیرک‌های مختلف را به دست بیاورند یا از دست بدهند. به همین دلیل توجه این افراد را جلب کرد. طولی نمی‌کشد که یک لشکر متحد به دست می‌آورد.

حتی این اواخر آل فور وان به هر کاری دست زد. از مبارزه با آل مایت گرفت تا ایجاد نوموهای شرور و فریب دادن تنکو شیمورای جوان برای این که او را به نماد شرارت تبدیل کد. او در فصل‌های جدیدتر مانگا لیدی ناگات را اذیت می‌کند و یوگا آئویاما را هم فریب می‌دهد.


2. اوروچیمارو یک دانشمند دیوانه است (ناروتو – Naruto)

اوروچیمارو یک دانشمند شرور و دیوانه است که روی خودش و نینجاهای دیگر هر آزمایشی که دوست دارد را انجام می‌دهد. چون می‌خواهد به زندگی و قدرت جاودانه دست پیدا کند. اوروچیمارو اصلاً شرافت و محدودیت ندارد. به همین دلیل هر کاری که دوست دارد را انجام می‌دهد. هر کاری که تصور کنید از او برآمده. از ادو تنسی سواستفاده کرده. در هیدن سوند ویلج خانه کرده. سوند جنین را به ساسکه واگذار کره و سعی کرده جسم ساسکه را بدزدد. حتی کازکاگه را کشته و سند ویلج را ترغیب کرده که با ارتش او به لیف ویلج حمله کنند. بنابراین از اوروچیمارو هر کاری برمی‌آید. پس بدون شک او یکی از بدترین ویلن‌های انیمه است.

همچنین بخوانید: انیمه‌های محبوب که می‌توانند به بازی ویدیویی تبدیل شوند


1. سر کروکودایل نزدیک بود آلاباستا را نابود کند (وان پیس – One Piece)

سر کروکودایل در داستان باروک ورکز یک ویلن بی رحم انیمه بود که می‌خواست به هر قیمتی که شده به هدفش برسد. هدف او رسیدن به رازهای ساخت پلوتون بود. پلوتو یک ابرسلاح بی نظیر بود که کروکودایل می‌خواست به آن دست پیدا کند. از آنجایی که لازم بود پنگلیف های قلمروی آلاباستا را بخواند، پس برای نابودی این قلمرو یک لشکر جمع کرد. او برای رسیدن به این هدف خود کاربران میوه شیطانی را دور خودش جمع کرد. بعد از این که نیکو رابین پنگلیف ها را برای رئیسش خواند حتی سعی کرد او را هم بکشد. او حتی یک جنگ داخلی مخوف راه انداخت و تا آخر با لوفی جنگید. حتی از یک طعمه زهرآلود استفاده کرد تا بتواند با لوفی مبارزه کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم