مت اسمیت و مروید کلارک به فیلم ترسناک Starve Acre پیوستند

به گزارش ورایتی، “مت اسمیت”، ستاره سریال “تاج” (The Crown) و “مروید کلارک”، ستاره فیلم “قدیسه ماد” (Saint Maud)، به فیلم ترسناک و فراطبیعی “استارو ایکر” (Starve Acre) پیوستند. “دنیل کوکوتیلو” که فیلم “ارتداد” (Apostasy) را نوشته بود، وظیفه نویسندگی این فیلم جدید را برعهده خواهد داشت.

این فیلم که از رمانی نوشته “اندرو مایکل هرلی” اقتباس شده‌است. داستان فیلم در مورد شخصیت‌هایی به نام ریچارد و جولیت است که به‌ظاهر زندگی آرام و مطبوعی در انگلستان سپری می‌کنند، اما وقتی فرزندشان یوان شروع به رفتارهای عجیب و غریبی می‌کند، آرامش این زوج نیز برهم زده می‌شود. ریچارد باستا‌ن‌شناس خود را غرق در افسانه‌های محلی و نفوذ یک درخت بلوط باستانی با نیروهای ماورایی به ملکشان می‌کند، در حالی که جولیت به اهالی شهر رو می‌گرداند تا آرامش از دست رفته را بازیابد.

فیلم “استارو ایکر” هم‌اکنون در مرحله پیش تولید است و فیلمبرداری آن اواخر بهار امسال در بریتانیا آغاز خواهد شد. اسمیت به‌تازگی در فیلم “دیشب در سوهو” (Last Night in Soho) ساخته ادگار رایت دیده شده. مروید کلارک بازیگر نوپایی است که در سال 2019 با فیلم “قدیسه ماد” نامزد بفتای بهترین «ستاره در حال ظهور» شد.

انتظار می‌رود که فیلم جدید “استارو ایکر” برای اکران در پایان سال 2022 و یا اوایل سال 2023 آماده شود. با این حال، هنوز تاریخ اکران دقیقی برای این فیلم مشخص نشده‌است.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم