باکس آفیس: فروش داخلی فیلم Spider-Man از مرز یک میلیارد دلار گذشت

فیلم “مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست” درحالی هفتمین هفته اکرانش را پشت‌سر گذاشت که با 11 میلیون دلار فروش دیگر جایگاه نخست خود را در جدول تثبیت کرد. این فیلم در حال حاضر به 736 میلیون دلار فروش داخلی دست پیدا کرده که با 1 میلیارد فروش جهانی‌اش، در مجموع به 1 میلیارد و 738 میلیون دلار فروش رسیده‌است.

“مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست” حالا فقط 25 میلیون دلار با مجموع فروش داخلی فیلم “آواتار” فاصله دارد که در سال 2009 به 760 میلیون دلار فروش داخلی رسیده و پرفروش‌ترین فیلم از نظر فروش داخلی آمریکا شد. مدیران کمپانی سونی امیدوارند که “مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست” در سه هفته‌ی پایانی اکرانش موفق شود از رکورد “آواتار” در فروش داخلی نیز عبور کند.

اما به‌طور کلی در هفته‌ای که گذشت جدول باکس آفیس سینمای هالیوود دستخوش تغییر چندانی نشد و دیگر فیلم‌های جدول با روند قبلی به فروش متعادل خود ادامه دادند. فیلم “جیغ” این هفته 7.4 میلیون دلار فروش داشت تا جایگاه دوم خود را در جدول حفظ کند. فروش داخلی این فیلم در هفته سوم اکرانش به 44 میلیون دلار رسیده‌است. با این حال، فروش هفتگی این فیلم نسبت به هفته پیش کاهش 40 درصدی داشته‌است.

در ادامه جدول فروش هفتگی، انیمیشن آواز 2 که در فصل تعطیلات اکران شد، با 5 میلیون دلار در جایگاه سوم قرار گرفت، درام عاشقانه کمپانی یونیورسال، رستگاری عشق، با 2 میلیون دلار جایگاه چهارم را به خود اختصاص داد و فیلم مرد شاهان دیزنی و هم با 1.8 میلیون دلار در جایگاه پنجم قرار گرفت.

در ادامه می‌توانید جدول کامل باکس آفیس هفتگی سینمای هالیوود را مشاهده کنید:

 

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم