بهترین دختران جادویی انیمه که از “دختر جادویی”(Magical Girl) نیستند

دختران و زنان قدرتمند و جادویی زیادی در انیمه ها هستند که متعلق به انیمه “دختر جادویی” نیستند. وقتی هواداران به بهترین دختران جادویی انیمه فکر می‌کنند احتمالاً نام Sailor Moon), Cardcaptor Sakura, and Puella Magi Madoka Magica ( به ذهنشان می‌رسد. دختران جادویی بیشتر به خاطر بامزه، قدرتمند و خوش استایل بودن معروف هستند اما دختران جادویی به انیمه “دختر جادویی” منحصر نمی‌شوند و بسیاری از دختران و زنان جادویی در خارج این انیمه وجود دارند و اگر مفهوم دختر جادویی را به بیرون از این انیمه گسترش دهیم، به راحتی می‌فهمیم که زنان بسیاری در انیمه ها هستند که شایسته نام دختر جادویی می‌باشند. در اینجا بهترین دختران جادویی انیمه را معرفی میکنیم. با پروشات همراه باشید.


10. “اوتوآی” (Ai Ohto) در “اولویت تخم مرغ شگفت انگیز” (Wonder Egg Priority)

“اولویت تخم مرغ شگفت انگیز” راجع به گروهی از دختران است که تلاش می‌کنند بعضی از دوستانشان را که خودکشی کردند دوباره به دنیا برگردانند. داستان این انیمه کمی تلخ است اما یک دختر جادویی از داستان‌های تلخ‌تر هم هراسی ندارد. تمام دختران این مجموعه قدرت‌های جادویی دارند که در مقابله با هیولاها و دشمنانشان از آنها استفاده می‌کنند. دخترها حتی قدرتی دارند که می‌تواند اشیا معمولی را به اسلحه‌های بزرگ تبدیل کند. اگر اوتوآی روزی دختر جادوی شود، بدون شک به راحتی با بقیه کنار می‌آید.

همچنین بخوانید: سریال‌های انیمه غمگین که برای بزرگسالان غم‌انگیزترند و باید بشناسید


9. “کی کی” (Kiki) در”سرویس تحویل کی کی” (Kiki’s Delivery Service)

انتخاب کردن کی کی به عنوان یک دختر جادویی اصلاً تعجب برانگیز نیست. او یک جادوگر است و قدرت جادوگری دارد و می‌تواند با جارو پرواز کند و با گربه سیاهی که همراهش است، حرف بزند. او با اژدهاها نمی‌جنگد و کسی را نفرین نمی‌کند ولی از قدرتش برای ارسال مرسوله‌ها به مردم شهر استفاده می‌کنند. ممکن است در مقایسه با دیگر دختران جادویی ضعیف‌تر باشد ولی دختر جادویی بودن فقط به قدرت نیست مهربانی و کمک کردن هم بخشی از آن است که کی کی به خوبی آن را داراست.


8. “کوگی ساکی” (Kugisaki) در “جوجوتسو کایسن” (Jujutsu Kaisen)

کوگی ساکی شخصیتی جدی است که بدرفتاری را به هیچ وجه نمی‌پذیرد. او یکی از بهترین دختران جادویی انیمه است. او مثل دیگر دختران جادویی بامزه و درخشان نیست اما بدون شک می‌تواند با هیولاها مبارزه کند. قدرت‌های او خیلی فوق العاده نیستند اما مطمئناً راهبردی هستند. تکنیک نفرین عروسک او به او اجازه حمله از راه دور می‌دهد و می‌تواند از حملات دشمن به نفع خودش استفاده کند. این موضوع را به خوبی در طول مبارزه‌هایش به نمایش می‌گذارد جایی که با ناخن‌هایش به بازوی خودش ضربه می‌زند تا حریف را شکست دهد. کوگی ساکی می‌تواند کمی در تصمیمات شدید عمل کند اما این اخلاق در کشتن هیولاها کمک کننده است.


7. “گنکای” (Genkai) در “یویوهاکوشو” (Yu Yu Hakusho)

گنکای احتمالاً یکی از قوی‌ترین شخصیت‌هایی است که می‌تواند به عنوان بهترین دختران جادویی انیمه در نظر گرفته شود. او ذخایر عظیمی از انرژی‌های معنوی دارد که از آنها برای مقابله با گروه‌های شیاطین به طور همزمان استفاده می‌کند. و می‌تواند بدون حتی بلند کردن یک انگشت دشمنانش را منفجر کند و انرژی آنها را جذب کند. او حتی قدرت تبدیل شدن هم دارد. توانایی فوق العاده او به این این اجازه را می‌دهد که در لحظه خودش را به قوی‌ترین حالت ممکن تبدیل کند. او ممکن است به خاطر قلب مهربانش با شیاطین مبارزه نکند ولی به خاطر قدرتی که دارد بدون شک می‌تواند به دختر جادویی تبدیل شود که هواداران او را دوست دارند.


6. “ماکوتو کواتا” (Makoto Kowata) در انیمه “جادوگر پرنده” (Flying Witch)

مثل کی کی، ماکوتو کواتا هم جادوگری است که خانه‌اش را رها می‌کند تا بتواند مهارت‌های جادوگری‌اش را تقویت کند. او توانایی‌های مشابهی دارد ولی بدون شک قوی‌تر است چون می‌تواند جادو کنند و با بقیه جادوگران ارتباط برقرار کند با این که کمی سر به هوا است و ممکن است عزم لازم برای مبارزه را نداشته باشد، اما قلبی دلسوز دارد و مایل است به اطرافیانش کمک کند. او ممکن است مثل کوگی ساکی کشنده نباشد یا مثل گنکای با شیاطین نجنگد ولی بدون شک می‌داند چگونه از قدرت‌هایش برای کارهای خوب استفاده کند.

همچنین بخوانید: مسن‌ترین قهرمان‌های انیمه که شاید برای طرفداران انیمه جالب باشند


5. “نوئل” (Noel) در “جادوگر را بسوزانید” (Burn The Witch)

نوئل فقط یک جادوگر قدرتمند نیست. او عضوی از یک آژانس محافظتی است که در محافظت و مدیریت اژدهاها کار می‌کند. او وظیفه کنترل جمعیت اژدهاهای لندن را دارد و باید از شهروندان عادی که قادر به دیدن اژدها نیستند محافظت کند. او مثل هر جادوگری توانایی پرواز دارد ولی تکنیک‌های متعددی هم دارد که او را خاص می‌کند. به عنوان مثال قدرت شلیک او می‌تواند یک هدف را با یک شلیک به کلی نابود کند و با چنین قدرتی جای تعجب نیست که او برای حفاظت از مردم در برابر اژدها انتخاب شده. او ممکن است ذات متفاوتی داشته باشد مخصوصاً در مقایسه با شریکش اما همچنان به عنوان یک دختر جادویی کاملاً قابل قبول است.


4. “اوریهیمه” (Orihime) در انیمه”بلیچ” (Bleach)

اوریهیمه هم تقریباً همان چیزی است که مردم از یک دختر جادویی توقع دارند. او قدرت‌های فوق العاده ای دارد و می‌تواند زمان را به عقب برگرداند که معمولاً از آن برای شفای دوستانش استفاده می‌کند. منبع قدرت او هم یک دسته موجودات کوچک پری مانند هستند. چیزی که از یک دختره جادویی بعید نیست. علاوه بر اینها او شخصیت مهربان و دوست داشتنی دارد که دوست دارد به مردم کمک کند. با پیشرفت سریال قدرت او هم به طرز قابل توجهی افزایش می‌یابد که باز هم روندی عادی برای یک دختر جادویی است.


3. “کاگومه” (Kagome) در انیمه”اینویاشا” (Inuyasha)

او داستان را به عنوان یک دختر عادی دبیرستانی شروع می‌کند ولی در انتها به کشیشی قدرتمند تبدیل می‌شود. به همین دلیل یکی از بهترین دختران جادویی انیمه است. از آنجایی که او تناسخ یافته کشیش” کیکیو” (Kikiyo) است، همان توانایی‌ها را نیز دارد که شامل شلیک تیرهای مقدس و تشخیص شیاطین و اشیاء مقدس می‌شود. فقط داستان اصلی او برای دختر جادویی شدن کافیست که چگونه از زندگی معمولی‌اش برای نجات انسان‌ها به جنگ با هیولاها مجبور می‌شود.


2. “شینوبو کوچو” (Shinobu Kocho) در “شیطان کش” (Demon Slayer)

شینوبو کوچو یک مثال واضح از دختر جادویی نیست. او یک شمشیر زن ماهر با توانایی‌های فیزیکی پیشرفته است. همچنین دارای تخصص پزشکی است که با تکنیک خود “تنفس حشرات” از آن استفاده می‌کند. توانایی‌های او در ظاهر شاید جادویی نباشد ولی با این حال چیزی که او را شایسته دختر جادویی بودن می‌کند، نحوه استفاده از سلاح‌هایش است. به جای زدن سر شیاطین مثل بقیه قاتلین شیطان، او یک کاتانای اصلاح شده برای تزریق سم به آنها استفاده می‌کند. این نوع سلاح غیرمعمول دقیقاً همان چیزی است که یک دختر جادویی به آن نیاز دارد. دختران جادویی فقط از سلاح‌های معمولی استفاده نمی‌کنند بلکه از تفنگ‌های غول پیکر، تیارا و طلسم‌ها استفاده می‌کنند. با این وجود او به خوبی می‌تواند یک دختر جادویی باشد.

همچنین بخوانید: شخصیت‌های مکمل انیمه که در اصل قهرمان داستان بودند


1. “لوسی” (Lucy) در انیمه”فری تیل” (Fairy Tail)

لوسی هم یک مثال عالی دیگر از بهترین دختران جادویی انیمه است. او جادو بلد است و روشی که برای احضار ارواح استفاده می‌کند، بسیار شبیه به سکانس دگرگونی یک دختر جادویی است. لوسی معمولاً خودش در جنگ‌ها وارد نمی‌شود و می‌گذارد که ارواح احضار شده از او در برابر دشمنانش محافظت کنند و می‌توان گفت به نحوی، این اسلحه جادوئی اوست. بیشتر زنان در “فری تیل” شبیه دختران جادویی دارند ولی لوسی بدون شک شبیه‌ترین است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم