باکس آفیس: پایان صدرنشینی اسپایدرمن با اکران فیلم ترسناک Scream

باکس آفیس این هفته‌ی هالیوود درحالی به کار خود پایان داد که فیلم ترسناک “جیغ” موفق شد فیلم “مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست” را بعد از پنج هفته متوالی صدرنشینی، به جایگاه دوم جدول بفرستد.

“جیغ” که پنجمین قسمت مجموعه خود می‌باشد و اولین فیلمی است که پس از درگذشت “وس کریون” خالق این مجموعه در سال 2015 به اکران درآمده، با 30.6 میلیون دلار فروش افتتاحیه‌اش را پشت‌سر گذاشت و در رتبه نخست جدول فروش هفتگی قرار گرفت.

این فیلم در مقایسه با دیگر قسمت‌های مجموعه‌اش افتتاحیه قابل قبولی را در گیشه رقم زد که انتظار می‌رود رودند فروش آن در هفته‌های آتی نیز رو به افزایش باشد.

اما فیلم “مرد عنکبوتی: راهی به خانه نیست” که پرفروش‌ترین فیلم سال 2021 لقب گرفته‌است، این هفته با 21 میلیون دلار فروش در مقام دوم جدول قرار گرفته‌است. فروش داخلی این فیلم به مرز 700 میلیون دلار رسیده و در بازار بین‌المللی از 1 میلیارد و 600 میلیون دلار عبور کرده‌است.

در ادامه جدول باکس آفیس فیلم‌های “آواز 2″، “355” و “مرد شاهان” را میبینیم که به ترتیب در جایگاه‌های سوم، چهارم و پنجم قرار گرفته‌اند. فروش این آثار تفاوت چندانی با هفته‌ی گذشته نداشته و روند ثابتی را تجربه می‌کنند.

                               

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. علی

    بهمن 3, 1400

    دمتون گرم
    من هر هفته این گزارش های باکس آفیس رو از سایت خوبتون دنبال میکنم

    پاسخ