قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه ایسکای که باید آن‌ها را بشناسید

امروزه تعداد زیادی انیمه منتشر شده و این مجموعه به علت داشتن کاراکترهای بیش از حد قوی مشهور است. رد پای این قهرمانان را می‌توان از “هنر شمشیر زنی آنلاین” (Sword Art Online) و قهرمانش “کیریتو” (Kirito) دنبال کرد که یکی از معروف‌ترین شخصیت‌هاست.  بعضی از آنها بعد از مرگ به دنیای دیگر رفتند و قدرت ماوراء طبیعی کسب کردند و شکست ناپذیر شدند، یا از کودکی این گونه تربیت شدند تا قویترین باشند. به هر حال می‌توان گفت قهرمانهای ابر قدرت، این ژانر را اشباع کرده‌اند. در زیر لیستی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه ایسکای آورده شده.

انیمیشن‌های ایسکای پر از قهرمان‌های فوق قوی است. علت هجوم این شخصیت‌ها، تمایل طرفداران به دیدن قهرمان‌هایی است که دشمنان خود را کامل از بین می‌برد البته بعضی هم از این ژانر خسته شده‌اند. کاراکترهای زیادی را می‌توان نام برد که می‌توانند با چرخش مچ دست آدم بکشند و یا حتی بدتر از آن با یک نگاه ساده. از انیمه “بدون بازی زندگی هم نیست” (No Game No Life) و دو خواهر و برادر گرفته که به”جای خالی”(Blank) شناخته می‌شوند تا شخصیت‌های جدیدتری مثل “شین” (Shin) از انیمه “نوه جادوگر”(Wise Man’s Grandchild) قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه ای در اینجا جمع شدند. با پروشات همراه باشید تا با قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه ایسکای آشنا شوید.


15. سورا و شیرو ” بدون بازی زندگی هم نیست” (Sora And Shiro – No Game No Life)

شیرو و سورا با هم هستند چون هیچ وقت بدون همدیگر دیده نشده‌اند. هر دو به شدت باهوش هستند و در کنار هم خیلی قوی می‌شوند. شیرو و سورا به نام “جای خالی” شناخته می‌شوند و گروهی شکست ناپذیرند. حتی با اینکه به دنیایی منتقل شدند که باید با خدایان بجنگند، هیچ وقت ناامید نمی‌شوند و به راحتی آن‌ها را شکست می‌دهند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌ها درباره گربه سیاه که برای هالووین عالی هستند و حتماً باید تماشا کنید


14. نائوفومی ایواتانی “ظهور قهرمان سپر” (Naofumi Iwatani – The Rising Of The Shield Hero)

این انیمه در ابتدا جنجال زیادی به وجود آورد و انتقادهای زیادی داشت، ولی با این وجود، هنوز هم یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه ایسکای چند سال اخیر را دارد. در ادامه داستان این نکته منفی به نقطه قوت این انیمه تبدیل شد چون مخاطبان اصلاً نمی‌توانستند روند ادامه داستان را پیش بینی کنند. علی رغم محافظ سپر بودن که بین بقیه قهرمانان ضعیف‌تر محسوب می‌شود، نائوفومی در دفاع بی‌نظیر است و گاهی می‌تواند با برخیاز سپرهایش، حمله هم بکند. فکر استفاده از سپر شیطانی که اوقات ذهنش را فرا می‌گیرد، ترکیبی از نقاط قوت او را نشان می‌دهد.


13. هاجیمه ناگومو “از معمولی تا قوی‌ترین جهان” (Hajime Nagumo – Arifureta:From Commonplace To World,s Strongest)

دقیقاً مثل نائوفومی، هاجیمه هم جدی گرفته نمی‌شد و معتقد بودند که یک احمق به تمام معناست که کاری از دستش بر نمی‌آید. هاجیمه یک ضد قهرمان است که بعد از این که به خاطر ضعیف بودن مسخره شد، تمام تلاشش را کرد تا قوی شود. تنها تفاوت آنها این است که هاجیمه شخصیتی سادیستی دارد و از تغییرات ناگهانی و قدرتش استفاده می‌کند تا با دشمنانش بجنگد. او حتی می‌توانند بدون هیچ تلاشی به افراد آسیب بزند که به نوبه خود یک شاهکار است.


12. سنکو ایشیگامی ” دکتر استون” (Sekuu Ishigami- Dr.Stone)

قدرت، صرفاً از خشن بودن نمی‌آید. گاهی می‌توان مانند سنکو با نبوغ به قدرت رسید. بعد از بیدار شدن در “دنیای سنگی” او شروع به ساختن تمدنی برای خودش می‌کند. وقتی که مثل یک سنگ شده بود حتی حساب روزها را در ذهنش داشت و اینکه دیوانه نشد یک معجزه است اگر چه که طرفدارانش معتقدند دیوانه است که تلاش می‌کند تمدن را به حالتی مثل قبل برگرداند. قبل از اینکه همه چیز خراب شود.


11. هاروتو “پیدایش حواس هفتگانه” (Haruto-Seven Senses Of The Reunion)

“پیدایش حواس هفتگانه ” بیشتر به خاطر طرح و داستان بدش معروف است نه به خاطر قهرمان فوق قویش، هاروتو. هرچند این واقعیت که او واقعاً قدرتمند است، انکار ناپذیر است. هاروتو یکی از قوی‌ترین شخصیت‌هاست و می‌توان او را پیش درآمد شخصیت کیریتو در نظر گرفت. او توانایی‌های درخشان و هوش خوبی دارد و می‌تواند هاله‌ها را دستکاری کند. با اینکه خیلی کم از اسلحه استفاده می‌کند، ولی باز هم در جنگ‌ها پیروز می‌شود.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه ها درباره هنر و موسیقی که باید تماشا کنید و لذت ببرید


10. سیا ریوگوین “قهرمان محتاط: قهرمانی قدرتمند اما به شدت محتاط” (Seiya Ryuguin- Cautious Hero: The Hero Is Overpowered But Overly Cautious)

سیا یکی از ابرقدرت‌های جدید انیمه است و حتی در عنوان انیمه به ابرقدرت بودن او اشاره شده. پس چه توقعی دارید؟ شرط می‌بندم حدس می‌زنید که برای کشتن یک اسلایم سطح یک اصلاً محتاط نیست. هر چند سیا ابر قدرت است اما از جنگ با دشمنانی که مطمئن نیست می‌تواند شکستشان دهد، امتناع می‌کند. و با فکر به اینکه هر کسی که ملاقات می‌کند یک بیماری کشنده دارد خودش را آزار می‌دهد. با این که یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه ایسکای است محتاط بودن باعث می‌شود در انتهای لیست قرار بگیرد.


9. ماماکو اوساکی “مادرت و ضربه زنجیر دوتایی رو دوست داری؟” (Mamako Oosuki- Do You Love Your Mom And Her Two-Hit Multi-Target Attacks?)

شما چه کار می‌کنید اگر با مادرتان به دنیای دیگری منتقل شوید؟ و چه کار می‌کنید اگر مادرتان در آن دنیا خیلی از شما قوی‌تر باشد؟ این سوالها موضوع اصلی انیمه “مادرت و ضربه زنجیر دوتایی رو دوست داری؟” است. ماماکو و پسرش برای نسخه بتا یک بازی ویدیویی مورد آزمایش قرار می‌گیرند. هدف این بازی تقویت رابطه والدین و فرزندان است. ماماکو در نهایت با دو شمشیر قدرتمند بازی را به پایان می‌رساند.


8. دیابلو “چگونه ارباب شیاطین را احضار نکنیم؟” (Diablo-How Not To Summon A Demon Lord)

دیابلو که نام واقعی‌اش تاکوما ساکوموتو هست، به عنوان یکی از شخصیت‌های بازی مورد علاقه‌اش، MMORPG Cross Reverie به دنیای آن بازی احضار می‌شود و می‌فهمد که شخصیت او پادشاهی شیطانی است که می‌تواند هر کسی را شکست دهد. حتی اگر آنها اسلحه‌های بهتر داشته باشند و یا درجه بالاتری باشند.


7. سادائو مائو “شیطان نیمه وقت” (Sadao Maou- The Devil Is A Part-Timer!)

در لیست قهرمانان شیطانی، سادائو یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه ایسکای است. سادائو شیطانی است که به خاطر اینکه از قهرمان امیلیا شکست نخورد، از دنیای خودش فرار می‌کند.  با اینکه به نظر بی آزار می‌رسد اما فراموش نکنید که در واقع یک شیطان است. او هنگام آمدن به زمین تقریباً تمام قدرت‌هایش را از دست می‌دهد اما هنوز توانایی‌های فوق العاده ای مثل کنترل ذهن، جابجایی اجسام از راه دور، زنده کردن و آسیب رساندن به دیگران با خیره شدن به آن‌ها را دارد.

همچنین بخوانید: ویرانگرترین شخصیت‌های انیمه که همه جا را نابود می‌کنند


6. شین ولفورد “نوه جادوگر” (Shin Wolford-Wise Man’s Grandchild)

شین یکی دیگر از قهرمانان جدید انیمه است. وقتی شین به دلیل ناشناخته‌ای مرد، به عنوان نوه مرلین ولفورد، که از قضا قویترین جادوگران جهان است، به دنیا بازگشت. شین به شدت قوی است و می‌تواند از اطلاعات زندگی گذشته‌اش برای قدرتمندتر شدن استفاده کند. فقط نکته اینجاست که خودش نمی‌داند چقدر قدرتمند است در خیلی از جاها زمانش را تلف می‌کند.


5. کیریگایا کازوتو “هنر شمشیر زنی آنلاین” (Kazuto Kirigaya- Sword Art Online)

حتماً اسم شخصیت کیریتو در زمان انتشار این انیمه به گوشتان خورده. در حالی که اسم واقعیش، کیریگایا کازوتو است. اما بعد از این که برای مدتی طولانی در یک بازی گیر می‌کند، همه او را با نام کاراکترش صدا می‌کنند. کریتو برای نسخه بتای این بازی مورد آزمایش قرار می‌گیرد و از آنجا که یک بازیکن انفرادی، است مطمئناً بازیکن قدرتمندی است. پس مطمئناً اگر یک ریئس را کتک بزنید آن هم وقتی در حال مرگ هستید، این تعجب آور است و نشان‌دهنده قدرت شماست.


4. تانیا فون دگوره چاف “حماسه تانیای شیطانی” (Tanya Von Degurechaff- Saga Of Tanya The Evil)

قبل از اینکه در وسط جنگ به عنوان یک دختر ۱۳ ساله تناسخ پیدا کند، تانیا یک حقوق بگیر ساده و بسیار خشن بود. به همین خاطر توسط یکی از اطرافیانش کشته شد و توسط یکی از خداها که چون او به این جور چیزها اعتقاد ندارد او را “موجود ایکس “می‌نامد، به دنیا برگردانده شد. تانیا برای تبدیل شدن به یک سرهنگ درجه یک بسیار تلاش می‌کند و همچنین در جادوگری استاد است. او سنگدل و بی رحم است و می‌تواند بدون هیچ عذاب وجدانی دشمنانش را بکشد.


3. ریمورو تمپست “زمانی که به عنوان اسلایم، تناسخ پیدا کردم” (Rimuru Tempest- That Time I Got Reincarnated As A Slime)

ریمورو رئیس مهربانی بود که به اشتباه به جای یکی از اطرافیانش کشته شد. و در عوض به عنوان یک اسلایم در دنیایی دیگر تناسخ پیدا کرد و مهارتی به نام “درنده” را فرا گرفت که به او اجازه می‌داد با جذب چیزهایی مانند علف یا حتی دشمنانش مهارت آنها را کسب کند. اگر فکر کردید اسلایم بودن یک نقش ضعیف است پس در اشتباهید چون ریمورو یکی از قوی‌ترین قهرمانان انیمه در سال‌های اخیر است.

همچنین بخوانید: شخصیت‌های فراطبیعی انیمه که براساس داستان‌های عامیانه ژاپن خلق شده‌اند


2. ایزایوئی ساکاماکی “بچه هاییکه از یه دنیای دیگه میان دچار مشکل میشن مگه نه؟”(Izayoi Sakamaki- Problem Children Are Coming From Another World, Aren’t They?)

ایزائویی قهرمان اصلی این سریال‌هاست با اینکه دو تای دیگر هم به شدت قدرتمند هستند، ولی ایزایوئی قوی‌تر به حساب می‌آید. مغرور و کمی منحرف، تنها چیزی که به آن اهمیت می‌دهند خوشگذرانی است. به همین دلیل یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های انیمه ایسکای است.


1.  اینز اول گون “ارباب” (Ainz Ooal Gown- Overlord)

اینز یک انسان عادی بود تا زمانی که به “ایگدراسیل” منتقل شد و تبدیل به کاراکتر بازی خودش شد و تبدیل شد به کسی که هیچ عواطف انسانی ندارد. شاید بتوان گفت او سردترین قهرمان انیمه‌هاست. چون خیلی در بازی پیش رفته بوده، به شدت ماهر است و امتیازات ویژه‌ای دارد که او را به شدت قدرتمند کرده. او یک زرادخانه جادو، اسلحه و کلی استراتژی در آستین خود دارد و قادر است بدون سختی هر کسی را شکست بدهد. او حتی برای کشتن یکی از قویترین مزدوران بازی به سادگی به او ضربه زد و او مرد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (105)

بستن فرم

  1. ایتاچی از همه قوی تره

    پاسخ