بهترین سریال‌های اکشن علمی تخیلی مشابه “هجوم” (Invasion) که باید تماشا کنید

“هجوم” یک سریال اکشن علمی تخیلی است که حمله بیگانه‌ها به زمین را نشان می‌دهد. بنابراین انسان در معرض خطر قرار گرفته است. در حالی که جهان در معرض نابودی است افراد باید انسانیت خود را حفظ کنند. اگر این سریال را دوست داشتید در اینجا بهترین سریال‌های اکشن علمی تخیلی را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


6. اینویدر زیم – Invader Zim – 2001-2006

یک سریال علمی تخیلی کمدی سیاه انیمیشن ساخته “جنین واسکز” (Jhonen Vasquez) که یک شخصیت بیگانه بخشی از یک نژاد بیگانه به نام ایرکن هاست. این نژاد به خاطر اهداف امپریال خود جهان را قبضه کرده‌اند. زیم شخصیتی است که سایر اطرافیانش او را طرد کرده‌اند. او در اولین تهاجم نزدیک بود سیاره ایرکن ها را از بین ببرد. وقتی حمله دیگری شروع شد، مقامات ایرکن ها زیم را به دورترین نقطه جهان فرستادند، اما نمی‌دانستند آنجا یک جهان واقعی وجود دارد. از قرار معلوم این سیاره زمین بود. اگر حمله بیگانه‌ها در “هجوم” را دوست داشتید از این سریال هم خوشتان می‌آید.

همچنین بخوانید: جدیدترین لایواکشن‌های دیزنی که منتظر اکران آن‌ها هستیم و باید تماشا کنید


5. دعوت به جنگ – Defiance – 2013-2015

سیاره زمین به خاطر حمله نژادهای مختلف بیگانه‌ها آشوب زده است. جاشوا نولان سرباز جنگ بین انسان و بیگانه‌هاست، و دخترش ایریسا از نژادی به نام وتان است. آن‌ها به شهری می‌روند که در جنگ بی طرف است. بیشتر جمعیت این شهر انسان‌ها و وتان هستند و بیگانه‌ها کنترل شهر را برعهده دارند. “دعوت به جنگ” یکی از بهترین سریال‌های اکشن علمی تخیلی است که مفاهیمی مثل تضاد، خشونت و بیگانه هراسی را نشان می‌دهد.


4. کلنی – Colony – 2016-2018

زمین مورد هجوم قرار گرفته و خانواده بومن در لس آنجلس آخرالزمانی زندگی می‌کنند. ویل بومن مأمور سابق ارتش است که قبل از حمله بیگانه‌ها مأمور اف بی آی بود. حالا باید با بیگانه‌ها کار کند تا جلوی جنبش شورشی انسان‌ها را بگیرند. از قرار معلوم همسرش کیتی هم جز همین گروه است. در حالی که “هجوم” و “کلنی” هر دو سریال‌های علمی خیلی هستند، هردویشان به خانواده اشاره می‌کنند. پس اگر جنبه خانوادگی سریال “هجوم” را دوست داشتید از این سریال هم خوشتان می‌آید.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های اکشن به کارگردانی استیون اسپیلبرگ (رده‌بندی بر اساس امتیاز IMDb)


3. حیات دیگر – Another Life – 2019

یکشی عجیب از سیاره دیگر به زمین آمده. حالا نیکوی فشانورد ماموریتی را شروع می‌کند تا به سیاره‌ای که آنشی از آنجا آمده برود. از طرف دیگر شوهرش اریک هم روی آنشی مطالعه می‌کند. آن‌ها متوجه بیگانه‌هایی که اینشی را فرستاده‌اند نیت خوبی ندارند. چه طرفدار سریال “هجوم” هستید یا می‌خواهید درباره بیگانه‌ها بیشتر بدانید این سریال را تماشا کنید.


2. جنگ دنیاها – War of the Worlds – 2019

نسخه مدرن رمان کلاسیک “اچ. جی. ولز” در سال 1898 که تقابل انسان با بیگانه‌ها را نشان می‌دهد. وقتی قسمت اعظم جمعیت زمین نابود می‌شود بشر امیدش را از دست می‌دهد. به همین دلیل برای زنده ماندن سخت مبارزه می‌کند. سریال “جنگ دنیاها” مثل “هجوم” فرهنگ پیشرفته بیگانه‌ها را نشان می‌دهد که از انسان‌ها بی رحم‌تر هستند. وجه اشتراک دیگر سریال‌ها واکنش مردم عادی به این اتفاق‌ها است.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های تریلر اکشن مشابه کسانی که آرزو دارند من بمیرم


1. سقوط آسمان‌ها – Falling Skies – 2011-2015

یکی از بهترین سریال‌های اکشن علمی تخیلی توانایی عجیب انسان در شرایط عجیب را نشان می‌دهد. اگر دوست دارید یک داستان خوشبینانه با فضای علمی تخیلی را تماشا کنید این سریال برای شما مناسب است. بعد از این که یک نژاد بیگانه به نام اسفنی حدود 90% جمعیت انسان را نابود می‌کند، انسان‌های بازمانده با بی رحمی و خشونت علیه دشمن‌های خود مبارزه می‌کنند. جالب اینجاست که آن‌ها حتی از بیگانه‌های دیگری که دشمن نژاد اسفنی هستند، هم کمک می‌گیرند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم