بهترین انیمه‌ها درباره گربه سیاه که برای هالووین عالی هستند و حتماً باید تماشا کنید

دنیای انیمه پر از شخصیت‌های شگفت انگیز است که بعضی از آن‌ها برای خلق یک فیلم هالووینی تمام عیار عالی هستند. چنین انیمه‌هایی زامبی‌ها، خون آشام ها، ارواح و البته گربه سیاه دارند. انیمه‌های زیادی گربه‌ها را هم به عنوان یکی از شخصیت‌های خود به کار می‌برند. این گربه‌ها یا دخترهای گربه‌ای هستند یا گربه خانگی معمولی. گربه سیاه برای ترسناک‌تر کردن یک فیلم هالووینی عالی است. این گربه‌ها گاهی شخصیت فرعی و گاهی گربه خانگی هستند که در جریان داستان نقش مهمی دارند. حتی بعضی‌هایشان می‌توانند راه بروند یا از قدرت‌های جادویی استفاده کنند. در اینجا بهترین انیمه‌ها درباره گربه سیاه را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. بلیچ – Bleach – 2004-2012

فصل اول “بلیچ” جالب و دیدنی بود و در آن یک گربه سیاه سخنگو به نام یوروچی دیدیم. در فصل‌های بعد آنقدر چیزهای عجیب و غریب به این انیمه اضافه شد که دیگر گربه سخنگو برایمان عجیب نبود. در حقیقت او یک زن بالغ و سول ریپر سابق است که هم مهارت رزمی دارد و هم جامعه سول را خوب می‌شناسد. حتی وقتی به انسان تبدیل می‌شود باز هم رفتار و حرکات گربه‌ای دارد.

همچنین بخوانید: اگر انیمه بلیچ (Bleach) را دوست دارید این 12 انیمه را تماشا کنید


9. سرویس تحویل کی‌کی – Kiki’s Delivery Service – 1989

استودیو جیبلی دهه‌هاست که فیلم‌های انیمه دیدنی می‌سازد و یکی از بهترین آنها “سرویس تحویل کی‌کی” است. داستان درباره دختری است که دوست دارد یک جادوگر باشد، پرواز کند و به مردم کمک کند. این دختر علاوه بر جارو و قلبی مهربان یک گربه سیاه به نام جیجی هم دارد. بیشتر جادوگران انیمه یک گربه هم دارند، به همین دلیل در اینجا هم یک گربه می‌بینیم. او در آخر با یک گربه سفید ماده به نام لی لی آشنا می‌شود و با هم توله‌های خوشگلی به دنیا می‌آورند.


8. سول ایتر – Soul Eater – 2008-2009

یوروچی تنها شخصیت انیمه نیست که می‌تواند خود را به یک گربه تبدیل کند. در شروع انیمه ماکا با یک گربه سیاه باهوش آشنا شد که می‌توانست خودش را به یک دختر جادوگر تبدیل کند. با این حال این دختر، یعنی بلر، واقعاً جادوگر نبود و وقتی ایوانز روح او را خورد، متوجه شد چه اشتباهی کرده. چون او قصد داشت روح یک جادوگر واقعی را بخورد و حالا باید دوباره بگردد و جادوگر دیگری پیدا کند.


7. زندگی معمولی من – Nichijou – 2011

یکی از بهترین انیمه‌ها درباره گربه سیاه که داستان آن در یک دبیرستان جریان دارد. گربه سیاه این انیمه به نام ساکاموتو می‌تواند حرف بزند. او تا وقتی که باندانای قرمز بپوشد می‌تواند مثل آدم حرف بزند و شخصیت جالبی هم دارد. او همیشه مثل یک برادر بزرگ‌تر یا پدر به پروفسور راهنمایی می‌کند، اما پروفسور کمتر به حرف او گوش می‌دهد.


6. نعمت خدا بر این جهان شگفت انگیز – KonoSuba – 2012-2013

شخصیت اصلی این انیمه یک جادوگر بامزه کلاه به سر است که می‌تواند جهان را با یک اشاره منفجر کند. با این حال دوستان خوبی هم برای خودش دست و پا کرده. او به جز علامت قرمز روی پیشانی و دو بال کوچک یک گربه معمولی است که مبارزه هم بلد نیست. بنابراین در بدشانسی‌ها باید از مهلکه دور شود.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی پوسترهای فیلم‌های هالووین براساس میزان ترسناک بودن


5. کد گیاس – Code Geass – 2006-2012

یک سریال انیمه علمی تخیلی اکشن و هیجان انگیز درباره لولوش و همراهانش. لولوش بیشتر شبیه ضدقهرمان است تا قهرمان. اما داستان شخصیت‌های دوست داشتنی هم دارد، از جمله یک گربه سیاه آواره به نام آرتور. آرتور مثل بلر یا ساکاموتو قدرت خاصی ندارد. او یک گربه معمولی است که به انجمن دانش آموزان ملحق شده است. این گربه را بیشتر با سوزاکو می‌بینیم.


4. ملوان ماه – Sailor Moon – 1995-2000

لونا یک گربه سیاه جادویی است که می‌تواند حرف بزند و با گربه دیگری به نام آرتمیس روی ماه زندگی می‌کرد. حالا باید به شخصیت‌های داستان کمک کند و البته نباید اجازه دهد کسی به توانایی حرف زدن او پی ببرد. بنابراین وانمود می‌کند که  یک گربه معمولی است. لونا به اوساگی کمک کرد تا ملوان‌ها دیگر مثل امی، ری و ماکوتو را بیدار کند. این لونا بود که یک ابرکامپیوتر به امی داد و در پیدا کردن قلمروی تاریک به همه کمک کرد. پس او یک گربه مفید بود.


3. خانه خوش چی – Chi’s Sweet Home – 2008

یکی از بهترین انیمه‌ها درباره گربه سیاه که شخصیت اصلی آن یک بچه گربه کنجکاو به نام چی است. یک روز خانواده یامادا چی را به خانه می‌برند و او نه تنها با صاحبین جدیدش دوست می‌شود، بلکه گربه‌های همسایه را هم به دوستان خودش تبدیل می‌کند. چی با یک گربه سیاه بزرگ به نام نام کورویرو آشنا می‌شود و کورویرو هم چی را با باید و نبایدهای زندگی مدرن آشنا می‌کند. چی هم از آشنایی با او خیلی خوشحال است.


2. ترای‌گان – Trigun – 1998

این انیمه به خاطر فضای علمی تخیلی خود در غرب وحشی شناخته می‌شود، چون زندگی در آنجا کار راحتی نیست، اما شخصیت‌های سریال از پس آن برمی آیند. وش و دوستانش برای ماجراجویی به آنجا می‌روند و یک گربه سیاه هم با آن‌ها همراه می‌شود. این گربه در تمام قسمت‌ها هست و حضورش جنبه طنز دارد.

همچنین بخوانید: 10 انیمه شبیه ناروتو (Naruto) که باید تماشا کنید


1. فری تیل – Fairy Tail – 2009-2019

در دنیای این انیمه گربه‌ها دیگر حیوان خانگی نیستند. این گربه‌ها غول پیکر هوش انسانی دارند. هپی گربه آبی رنگ، کارلا و دوست مبارزش لی لی پلنگه جز این موجودات هستند. لی لی پلنگهجثه بزرگی دارد و می‌تواند مثل یک شمشیرباز مبارزه کند و بیشتر دشمنانش را شکست دهد. او همراه گجیل است و گجیل هم از داشتن او خوشحال است، چون همیشه دوست داشت گربه خودش را داشته باشد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم