سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه که طرفداران دنیای انیمه باید آنها را بشناسند

سرعت یکی از مهم‌ترین ابزارهای مبارزه است. شخصیتی که سرعت بیشتری داشته باشد در یک نبرد پیروز می‌شود و طرف مقابل شکست می‌خورد. پس این سرعت است که برنده را مشخص می‌کند. در دنیای انیمه بعضی از شخصیت‌ها قدرت خارق‌العاده ای دارند و بعضی‌ها سرعتشان از نور هم بیشتر است. همانطور که گفتیم شخصیت‌های سریع‌تر برای پیروزی شانس بیشتری دارند. چون با سرعت زیاد خود در نبردها پیروز می‌شوند. در این مقاله سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


15. سریع: آزوسا در “من 300 سال است که لاغرها را می‌کشم و سطح خودم را حداکثر کردم” (I’ve Been Killing Slimes For 300 Years – 2021)

آزوسا یک قهرمان قدرتمند ایسکای است و سرعتی به اندازه سرعت نور دارد. او می‌تواند با هر طلسمی دشمنش را شکست دهد، با جادوی خود پرواز کند. و با قدرت دورنوردی خود در میدان مبارزه جای خود را عوض کند. این قدرت و جادو او را بی اندازه قوی کرده که در یک چشم به هم زدن هر دشمنی را شکست می‌دهد.

همچنین بخوانید: نامردترین شخصیت‌های انیمه که به بهترین دوستشان خیانت کردند


14. کند: کلیر در “قتل دراماتیک” (DRAMAtical Murder – 2014)

با این که کلیر یک ربات است که توانایی آواز خواندن دارد و می‌تواند در مبارزه خوب ظاهر شود، اما سرعت خوبی ندارد. ربات‌های دیگری که با او روبرو شده‌اند نسبت به او قدرت بیشتری دارند و راحت تعقیبش می‌کنند. شاید اگر به خاطر مقاومت بالای کلیر و کمک‌های همراهانش نبود خیلی زود در جنگ‌ها کشته می‌شود و هر کسی می‌توانست او را شکست دهد.


13. سریع: گون فریس در “هانتر x هانتر” (Hunter X Hunter – 2011)

گون یکی از فرزترین شخصیت‌های انیمه است. او با قدرت تفکر و حرکتی چسب و چابکش توانسته از چنگل هیولاهای زیادی فرار کند و با شخصیت‌های سریع دیگر مثل نترو همراه شود. مثلاً در یک صحنه با ابزار ماهیگری خود نشان هیسوکا را می‌دزدد یا در یکی از آزمون‌ها شمع دشمنش را خاموش می‌کند. با این او یک بچه است اما سرعت زیادی دارد. بنابراین در لیست سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه جز بهترین‌هاست.


12. کند: کاریل در “پرینسس کانکت” (Princess Connect – 2020)

کاریل با این که از جادو استفاده می‌کند اما سرعت خوبی ندارد. بنابراین کمی طول می‌کشد تا جادوی خود را به کار ببرد. در نتیجه دیر یا زود توسط دشمنان شکست می‌خورد. به همین دلیل به جای این که در جنگ‌ها شرکت کند وظیفه جاسوسی را به عهده‌اش می‌سپارند. هر چند که بعدها هم از او در جنگ‌ها استفاده کردند.


11. سریع: ناروتو در “ناروتو” (Naruto – 1999)

ناروتو قهرمان اصلی انیمه “ناروتو” است که بعد از تلاش‌های شجاعانه‌اش در جنگ نینجا به عنوان هوکاگه هفتم انتخاب می‌شود. او آنقدر قوی است که با یک مشت ماه را نابود می‌کند و حتی می‌تواند جلوی شینوبی بماند. ناروتو آنقدر سرعت زیادی دارد که می‌تواند با حمله مادارا مقابله کند. به همین دلیل بدون شک باید در لیست سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه به عنوان یک انیمه سریع معرفی شود.

همچنین بخوانید: بدترین ویلن‌های ناروتو (Naruto) که به ترتیب شرارتشان رتبه بندی شده‌اند


10. کند: رورونوا زورو در “وان پیس” (وان پیس – 1999)

زورو یکی از بهترین شمشیربازان دنیای انیمه است. او یکی از شخصیت‌های اصلی “وان پیس” هم محسوب می‌شود که برای مبارزه از یک سبک شمشیر استفاده می‌کند. با این که استقامت زیادی دارد اما سرعتش کم است. با اینکه در مقابل حملات هاکی تاب می‌آورد، اما نمی‌تواند با همان سرعت حرکت کند.


9. سریع: سایتاما در “وان-پانچ من” (One-Punch Man – 2015-2019)

سایتاما یکی از قهرمان‌های منحصر به فرد دنیای انیمه است. شاید خیلی چیزها درباره او ندانیم، اما مطمئنیم که او یکی از قدرتمندترین‌هاست. او از روی ماه پرید. جالب اینجاست که در آن لحظه حتی از تمام قدرتش هم استفاده نکرد. سرعت او از فلشی فلش چیزی کم ندارد. سرعت او از سرعت نور هم بیشتر است.


8. کند: گاتس در “برزرک” (Beserk – 1997-1998)

گاتس شخصیت اصلی “برزرک” است که یک شمشیر بزرگ با خودش حمل می‌کند و دشمنانش را شکست می‌دهد. با این که او یک انسان است، اما می‌تواند با اهریمن‌های مختلف مبارزه کند. به طوری که می‌تواند به تنهایی صد نفر را بکشد. وقتی زره برزرکر را دریافت می‌کند قدرتش بیشتر هم می‌شود. در حقیقت این زره هم سرعتش را بیشتر می‌کند و هم قدرتش را. با این حال نمی‌توان این زره را زیاد استفاده کرد چون کم کم صاحبش را می‌خورد. از آنجاییکه این شمشیر گاتس را کند می‌کند بنابراین او نمی‌تواند در مقابل دشمنان سریع مقاومت کند.


7. سریع: گوکو در “دراگون بال” (Dragon Ball – 1986-1989)

شخصیت اصلی انیمه “دراگون بال” که یکی از قوی‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است. او با شخصیت‌های قدرتمندتر از خودش مبارزه کرد. او می‌تواند سریع خودش را به هر جایی برساند. دورنوردی باعث می‌شود سرعت او از نور هم بیشتر باشد.

همچنین بخوانید: بهترین عاشق‌های دنیای انیمه که از سر عشق به شخصیت شرور تبدیل شدند


6. کند: میدوریا ایزوکو در “آکادمی قهرمان من” (My Hero Academia – 2016)

شخصیت اصلی انیمه که بدون قدرت به دنیا آمد، بنابراین برای تبدیل شدن به یک قهرمان هیچ امیدی نداشت. اما بعد از این که از آل مایت کمک گرفت، ماجراجویی خود برای دستیابی به قدرت را شروع کرد. قدرت او وان فور آل است که قدرت‌های زیادی به او می‌دهد. هر چند این قدرت در مقایسه با قدرت بقیه محدود است، اما هنوز می‌تواند رقیبانش را شکست دهد. با این حال قدرت چندان خوبی ندارد.


5. سریع: میناتو در “ناروتو” (Naruto – 2002-2007)

میناتو یا فلش زرد هیدن لیف یکی از سریع‌ترین شخصیت‌های دنیای انیمه است. او بر نینجاتسوی دورنوردی تبحر پیدا کرد. به همین دلیل سرعت زیادی به دست آورد و به سریع‌ترین شینوبی تاریخ تبدیل شد.


4. کند: تانجیرو در “شیطان کش” (Demon Slayer – 2019)

شخصیت اصلی انیمه “شیطان کش” که با دستیابی به قدرت تنفس می‌تواند با اهریمن مبارزه کند. او با اهریمن‌های مختلف مبارزه کرده و از آنها پیشی گرفته است. با این حال به عنوان یک انسان محدودیت‌هایی دارد. شاید در دنیای خودش بهترین باشد اما در مقایسه با رقیب‌هایش ضعیف است.


3. سریع: جوتارو کوجو در “اجراجویی عجیب و غریب جوجو” (JoJo’s Bizarre Adventure – 2012)

جوتارو شخصیت اصلی انیمه است که یکی از قوی‌ترین استندها را دارد. استند او می‌تواند با سرعت نور مشت بزند. این استند قدرت تخریب زیادی دارد و در حمله بی رقیب است. او حتی می‌تواند با این استند زمان را چند ثانیه متوقف کند. بنابراین در مقابل دشمنانش برتری بیشتری دارد.

همچنین بخوانید: انیمه‌های مشابه سریال بازی مرکب (Squid Game) برای طرفداران این سریال


2. کند: ساکاتا در “گینتاما” (Gintama – 2006)

شاید خیلی‌ها “گینتاما” را یک انیمه کمدی بدانند، اما افرادی که آن را تماشا کرده‌اند می‌توانند مبارزین بااستعدادی دارد. ساکاتا یکی از شخصیت‌های اصلی آن است که به خاطر قدرت‌های خود در میدان نبرد اهریمن سفید نام دارد. او یک سامورایی است که با دشمنان زیادی می‌جنگد. سرعت او شاید در مقایسه با افراد عادی کم باشد، اما سرعت نور ندارد.


1. سریع: ایز در “آیا تلاش برای بلندکردن دختران در سیاه‌چال اشتباه است؟” (Is It Wrong To Try To Pick Up Girls – 2015)

ایز یکی از سریع‌ترین مبارزین انیمه است. با این که در ظاهر یک انسان معمولی است اما در مقایسه با خدایان انیمه، حتی لوکی، یکی از سریع‌ترین‌هاست. او حین تمرین با بل برای یادگیری مبارزه به راحتی او را شکست داد. او حتی می‌توانست با هیولاهای مختلف هم مبارزه کند. بنابراین در لیست سریع‌ترین و کندترین شخصیت‌های انیمه به عنوان سریع‌ترین معرفی شد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (32)

بستن فرم

 1. اوتاکو~

  بهمن 3, 1401

  ولی حاجی میدوریا اولا اره ولی کند نیست حقیقتن..

  پاسخ

 2. پویا

  آبان 26, 1400

  واقعا مسخره شد.لقب آسونا هست رعدآسا بعد شما آسونا رو نذاشتین توی لیست.برید ببینید توی فصل3قسمت41یا42 فکرکنم بود ازهنرشمشیرزنی انلاین.ببینین چقدر سریع بود

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به پویا

   آبان 27, 1400

   داداش شما به من بگو چند تا انیمه غیر از سورد ارت آنلاین دیدی کع به اسونا میگی سریع؟سایتاما نور رو رد کرد از یه بعد خارج شد وهنوز سریع ترین نیست بعد شما میگی آسونا؟

   پاسخ

 3. دیسی

  آبان 8, 1400

  یه لیست رو درست میکنم سرعتی ها ۱ ناروتو ۲ لوفی ۳ سانجی ۴ گوجو ۵ ایز ۶ گوکو کند ها به ترتیب کند بودن ۱ گینتوکی ۲ تانجیرو ۳ دکو ۴ گاتس

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به دیسی

   آبان 8, 1400

   داش گوکو میتونی تو یه ثانیه از این ور یونیورس به اون طرفش بره 😐😂

   پاسخ

 4. parsa mz

  آبان 5, 1400

  من کاملا مخالفم چون تانجیرو در لیست کن هاست مگه میشه یه دنیا اوتاکو تانجیرو رو سریع میدونن تو زدی کند و درضمن میدوریا کند نیست عزیزم چون بین هر حرکتی که میخواد بزنه فکر میکنه اینطوری تو کوسه یکی برای همرو دست کم میگیری تازه بین تانجیرو و ناروتو کدوم سریع تره ولی تو ناروتو رو زدی سریع ولی تانجیرو رو کند زدی

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به parsa mz

   آبان 6, 1400

   ناروتو سریعتر ناروتو سرعتش با نور برابر مطمئنی فقط انیمه ی ناروتو ندیدی ؟ وقت کردی یه سر به شیپودن و بوروتو هم بزن یا مانگا ناروتویی که از ساسکه که از بنی ابعاد به راحتی رد میشد سریعتر رو با تانجیرو که سرعتش نصف صوت هم نیستش مقایسه نکن فقط جدش و زنیتسو و موزان سرعت نسبتا خوبی برای رقابت با افرادی مثل ناروتو دارن

   پاسخ

 5. ایتادوری یوجی از جوجوتسو کایسن هم خیلی کند و به درد نخوره از اول هم نمیشد از جوجوتسو کایسن که نسخه ضعیف تر ناروتوئه انتظار زیادی داشت

  شخصیت های کند و به درد نخور: میدوریا ایزوکو،ایتادوری یوجی،نوبارا، تانجیرو، گوجو ساتورو، مگومی فوشیگورو

  شخصیت های سریع و قدرتمند: سون گوکو، سایتاما، ایچیگو، ساکورا هارونو، ساسوکه اوچیها، ناروتو اوزوماکی، سانجی، لوفی، مادارا، ایتاچی

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به ماساشی کیشیموتو

   آبان 4, 1400

   ساکورا رو سریع کردی ؟ بعد گوجو کند گوجو سرعتش با سرعت ناروتو هم میشه مقایسه کرد البته قبل از اینکه بره باریون سانجی ؟ چه وضعشه زورو از سانجی سریعتر ها

   پاسخ

   • ماساشی کیشیموتو در پاسخ به اوتاکو *

    آبان 4, 1400

    منبعی هم برای این حرفات داری؟
    در مورد ساکورا قبلا توی بحث هایی که مورد سرعتش شده گفته شده که سرعتش از نور بیشتره و سریعترین کوینشیه تاریخه گوجو ساتورو هم سرعتش نهایتا بتونه به صوت برسه که اون هم بعیده
    https://www.quora.com/Is-Sakura-s-speed-of-light-or-faster-than-light
    در مورد سانجی هم امیدوارم شوخی کرده باشی کیزارو، مارکو و سانجی به ترتیب سریعترین شخصیت های کل دنیای وان پیس در حال حاضر هستن اگه وان پیس رو دیده باشی باید بدونی که کیزارو میوه پیکا پیکا رو خورده که تبدیل به خود نور میشه و تمام ویژگی های نور از جمله سرعتش رو داره تنها شخصیتایی هم که میتونن باهاش مبارزه کنن مارکو و سانجی ان اینکه میگی زورو ازش سریعتره دیگه خیلی خنده داره

    پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به ماساشی کیشیموتو

     آبان 5, 1400

     ناروتو تو باریون سرعتش با نور برابر شده بعد ساکورا بیشتر از نور باشه واراواسرونا و جلو گوجو هرچقدر سریع باشی تبدیل به یه موجود کند میشی چون موگن دورشه (البته بحث سر این نیست ) و ساکورا اگه انقدر سریع بود خودش پدر شین اوچیهارو در می آورد ولی داشت به سختی از اون میله ها با سرعت کمتر از صوت فرار میکرد و گوجو سریع نشون نداده هنوز دومین شخصیت قدرتمند انیمست قویترین بعد از خدای نفرین هاست سریع اونم حملات فوق‌العاده سریع رو که میدید نشون میده به اون سرعت عادت داره

     پاسخ

     • رهام در پاسخ به اوتاکو *

      آبان 5, 1400

      تا اونجایی که میدونم قوی ترین کاراکتر این انبمه سوکوناست پادشاه نفرین ها و خود نویسنده گفته گوجورو میتونه با تمام قدرت در کمی تلاش بکشه 😐

      پاسخ

      • اوتاکو * در پاسخ به رهام

       آبان 5, 1400

       خب منم همینو گفتم اگه ۱۸ انگشت سوکونا باشه یه نبرد سخت با گوجو داره ولی قویتره و ۲۰ انگشت گوجو رو عین خیار له میکنه

       پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به ماساشی کیشیموتو

     آبان 5, 1400

     حتی ساسکه هم سرعتی نزدیک به نور نداره و ناروتو در حد نور شده با باریون

     پاسخ

    • رهام در پاسخ به ماساشی کیشیموتو

     آبان 8, 1400

     داش ساکورا کجا ی انیمه گفته شده که سرعتش از نور بیشتره؟اکه از نور بیشتر بود تو سینمایی اوبیتو رو زمین می زد کاگویا رو سریع میزد مادارا رو میزد و …

     پاسخ

    • ایران در پاسخ به ماساشی کیشیموتو

     آبان 9, 1400

     برو خودتو مسخره کن اخه ساکورا بلد نیستی نظر نده هیچ جای انیمه ساکورا فرا صوت هم نبوده که بخواد جزو سریع ترین ها باشه نونه کاکاشی کاموییش کرد به پشت کاگویا رو سرعت ساکورا در نظر گرفتی ؟ اون سرعت دبل مانگکیو کامویی بود که تو خود مانگا گفتن از همه چی سریعتره مادارا هم گفت الان چه ربطی به ساکورا داره اون ؟

     پاسخ

  • رهام در پاسخ به ماساشی کیشیموتو

   آبان 8, 1400

   ساکورا ؟؟؟😂😂😂😂😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

   پاسخ

 6. مانل

  آبان 3, 1400

  تانجیرو کند نیست خیلی هم سریع هستش. اما باز عالی بود🤍💜❤

  پاسخ

  • رهام در پاسخ به مانل

   آبان 3, 1400

   نسبتا در مقابل بقیشون کنده

   پاسخ

 7. Anisa

  آبان 3, 1400

  میدوریا ( دکو) کجاش کنده؟؟ اصلا یکی از جنبه های قدرتش سریع بودنه و الان هم خیلی سریع شده؛ پیشنهاد می کنم از سر فصل یک و دو ی یه انیمه لیست بندی نکنین

  پاسخ

  • ایران در پاسخ به Anisa

   آبان 3, 1400

   ترجمه cbr خودشون که ننوشتن

   پاسخ

  • رهام در پاسخ به Anisa

   آبان 3, 1400

   داش شما احتمالا یا گوکو و سایتامارو ندبدی یاام میدوریا فنی که بهش مییگ سریع 😐🤣

   پاسخ

 8. آیلار

  مهر 28, 1400

  سلام و خسته نباشید
  یه سوالی داشتم؟
  اسپویلxxxxxx
  اگه مانگای مای هیرو اکادمی رو خونده باشی الان ها سرعتش و قدرتش از المایت که هیچ با ال فور وان برابری می کنه و خیلیییی سریعه

  پاسخ

  • قعقعقق در پاسخ به آیلار

   آبان 1, 1400

   دقیقا

   پاسخ

  • ایران در پاسخ به آیلار

   آبان 2, 1400

   خوب به نظرت ال فور وان از همه سریعتره ؟ چیو میخوای ثابت کنی کل لیست رتبه بندیش اشتباه است اصلا

   پاسخ

 9. ایران

  مهر 28, 1400

  واقعا به ادمین محترم میگه مقاله های، سی،بی،ار یا ترجمه نکنید یا اگر میکنید در رتبه بندیش تغییر ایجاد کنید نفر اول لیست اصلا شایسته سریع ترین نیست به هیچ وجه

  پاسخ

  • اوتاکو * در پاسخ به ایران

   آبان 2, 1400

   نه فقط یه شخصیت سریع همینطوریه گفتن اگه رتبه بندی بود صددرصد گوکو اول بود بعد سایتاما و زورو کجاش کنده ؟ آره سریع نیست اندازه لوفی ولی هزارتا سانجی رو میخره تو همون ۷۰ قسمت اول که ما دیدیم اون همه آدم با گان و اینا اومدن سراغش قبل اینکه ببیننش پشت رییسشون بود

   پاسخ

   • رهام در پاسخ به اوتاکو *

    آبان 2, 1400

    باو یعنی چی خداییش سایتاما و گوکو باید اولش میشدن گوکوکه تلپورت میکنه ایزی سرعت براش معنی ندره ولی سایتاما در کسری از ثانیه تو مانگا با سرعتی صدها برابر نور در حرکت بود و از یونیورس به راحتی خارج شد 😐

    پاسخ

   • پوکر من در پاسخ به اوتاکو *

    آبان 2, 1400

    حاجی سایتاما سرعت واقعیش رو نشون نداده ها او خیلی سریعه در حد پیکو ثانیه چیزی حدود 40000000مشت حواله گاد کرده

    پاسخ

    • رهام در پاسخ به پوکر من

     آبان 3, 1400

     از اون مشتای پی در پی زد گاد پاره شد 😐😂

     پاسخ

     • پوکر من در پاسخ به رهام

      آبان 4, 1400

      مشتای جدی پشت سرهم جدی بودن همشون بخاطر همین یه یونیورس رو همراه گاد پاره کرد

      پاسخ

    • اوتاکو * در پاسخ به پوکر من

     آبان 4, 1400

     مهم نیست چقدر سریعه گوکو با سرعتا هزاران برابر نور یه دست رو میزاره رو سرش تلپورت میکنه

     پاسخ