شادترین شخصیت‌های انیمه که در حقیقت زندگی سختی دارند

گاهی اوقات یک نفر در ظاهر لبخند می‌زد اما دردش را پنهان می‌کند. این موضوع در شخصیت‌های تخیلی هم دیده می‌شود. صرفاً خندیدن یک نفر به معنای این نیست که زندگی راحتی دارد، چون او هم ممکن است زندگی سختی را پشت سر گذاشته باشد. این شخصیت‌ها شاید در ظاهر شاد و خوشحال باشند، اما در حقیقت مشکلات زیادی را پشت سر می‌گذارند. حتی وقتی دوستان و خانواده از مشکلات آنها خبر دارند، باز هم در ظاهر طور دیگری رفتار می‌کنند. در اینجا شادترین شخصیت‌های انیمه در حقیقت زندگی سختی دارند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. سنی فوروکاوا در “کلند” (Clannad – 2007)

“کلند” به خاطر رابطه عاشقانه تراژیک بین تومویا و نجیسا شهرت دارد. با این حال هیچکس از باری که نجیسا بر دوش والدینش گذاشت حرفی نمی‌زند. این موضوع در سیکوئل سریال مشخص است که متوجه می‌شوم مادر نجیسا، سنی، چقدر خوشحال است. او بعد از مرگ نجیسا از نوه‌اش اوشیو مراقبت می‌کند. با این حال در این سیکوئل برای اولین بار می‌بینیم که سنی به خاطر از دست دادن فرزندش مثل بچه‌ها گریه می‌کند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های کودکان و بزرگسالان که از آن لذت می‌برید و باید تماشا کنید


9. میسا آمانه در “دفتر مرگ” (Death Note – 2006-2007)

میسا دختر شاد انیمه “دفتر مرگ” است که گذشته تلخی دارد. او عاشق لایت شد و خود دیگر او به عنوان قاتل سریالی کیرا شد، چون او قاتل خانواده میسا را کشته بود. در حقیقت والدین او جلوی چشمش کشته شدند. این جنایت آنقدر خشن بود که او دیگر از خون و قتل وحشت ندارد. با این که در ظاهر دختر شادی است اما این مکانیزمی است که برای محافظت از خودش به کار می‌برد.


8. لنلی لی در “دی. گری-من” (D. Gray-Man – 2006-2008)

لنلی قهرمان اصلی انیمه و خواهر کوچک‌تر “کوموی لی” و دوست خوب آلن واکر است. با این که دختر خوب و مهربانی است، اما نیمه تاریکی دارد و تصور می‌کند اگر یکی از دوستانش بمیرند بخشی از دنیای او هم می‌میرد. مردم هم که این موضوع را خوب می‌دانند همیشه با احتیاط با او رفتار می‌کنند تا عصبانی یا ناراحتش نکنند. او دوران کودکی سختی هم داشت که باعث شد احساساتش را سرکوب کند و کابوس‌های تکراری داشته باشد.


7. مری مگدالن در “جنگ صلیبی کرونو” (Chrono Crusade – 2003-2004)

مری مگدالن از شخصیت واقعی مریم مجدلیه یهودی اقتباس شد. در این انیمه او یک بانوی مقدس است که از بقیه جدا شده و می‌تواند آینده را پیشبینی کند. با این که از همه حوادث خوب و بد زندگی خودش و بقیه خبر دارد و حتی زمان مرگش را هم می‌داند باز هم یک زن جوان مهربان است که از خیاطی و نوشتن لذت می‌برد.


6. آز وسَلیس در “قلب‌های پاندورا” (Pandora Hearts – 2009)

یکی از شادترین شخصیت‌های انیمه که به خاطر گناهی که یادش نمی‌آید مجازات شد. بدتر این که ده سال از عمرش را از دست می‌دهد و یک پسر 14 ساله مهربان و شیطان باقی می‌ماند. با این که در مقابل دوستان و خانواده‌اش شاد است، اما غم همیشگی دارد، چون همه افراد کوچک‌تر از خودش حالا بزرگ شده‌اند. حتی خواهر کوچکترش حالا از او بزرگ‌تر است.

همچنین بخوانید: قوی‌ترین بچه‌های انیمه که از والدین خود قدرتمندتر هستند و باید آنها را بشناسید


5. ناروتو در “ناروتو” (Naruto – 2002-2007)

این انیمه به شما نشان می‌دهد با وجود مشکلات هم می‌توان شاد بود. شخصیت اصلی همیشه شر و شیطان است، و این موضوع را در اوایل سریال خوب می‌بینیم. در درون او هیولای نه دم خانه کرده بود و به همین دلیل مردم روستا از او دوری می‌کردند. با این حال او همیشه نسبت به بقیه مهربان بود. فقط وقتی تنها بود متوجه غم درون او می‌شدیم.


4. مامیجی سوما در “فروتس بسکت” (Fruits Basket – 2019)

مامیجی همیشه شاد و سرخوش است، اما در حقیقت داستان غم انگیزی دارد. در این انیمه بیشتر والدین یا بچه‌هایشان را رها کردند یا جان خودشان را گرفتند، چون دیگر نمی‌توانستند طلسم سوما را تحمل کنند. مامیجی هم جز کسانی بود که این طلسم را روی مادرش تجربه کرد. مادرش می‌خواست در مقابل او خودش را بکشد و گفت که یک هیولا به دنیا آورده. به خاطر همین خاطرات پسرش را فراموش کرد و به همراه پدر مامیجی بچه دیگری به دنیا آورد، یک دختر به نام مومو. مامیجی حالا تک و تنها زندگی می‌کند و همیشه نگران همه هست جز خودش.


3. ریکا در “هیگوراسی: وقتی آنها گریه می‌کنند” (Higurashi: When They Cry – 2020)

ریکا مثل بچه‌ای است که حرف‌های قلمبه سلمبه می زند، اما در حقیقت سن و سال بیشتری دارد. او شراب و غذاهای تند می‌خورد، با همه بی ادب است و فقط دوست دارد بی خیال باشد. وقتی حقیقت افشا می‌شود متوجه می‌شویم او قهرمان داستان است و  فاجعه بزرگ هینامیزاوا را رقم می زند. او کمی هم شکاک است و دوست دارد از حلقه زمانی که در آن گیر افتاده فرار کند.


2. کائورو در “نئون جنسیس اونگلیون” (Neon Genesis Evangelion – 1996)

کائورو یکی از شادترین شخصیت‌های انیمه است که شاید به ظاهر خوشحال باشد اما در حقیقت دوست ندارد انسان یا جهان نجات پیدا کند. بعد از بی فایده بودن آسوکا او به نِرو فرستاده می‌شود و با شینجی دوستی را آغاز می‌کند. با این حال از ری عاطفی‌تر است، هر چند هنوز هم می‌خواهد نابودی جهان را ببیند.

همچنین بخوانید: پیچیده‌ترین فیلم‌های انیمه که باید چندین بار تماشا کنید تا داستان فیلم را بفهمید


1. سراس ویکتوریا در “هلسینگ” (Hellsing – 2001-2002)

سراس یکی از دردناک‌ترین داستان‌ها را دارد، اما با وجود همه تجربه‌های بد خودش را سرپا نگه می‌دارد. وقتی زخمی می‌شود و به خون آشام تبدیل می‌شود، برای سازمان هلسینگ کار می‌کند. والدینش به طرز فجیعی کشته شدند و او هم به یتیم خانه رفت. پدرش کشته شد اما مادرش قبل از مرگ موردتجاوز قرار گرفت. قرار بود به خود سراس هم تجاوز شود اما آلوکارد سر رسید و با زخمی کردنش او را خون آشام کرد. با وجود همه این مشکلات او زنی قوی و سرسخت است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (4)

بستن فرم

 1. tIaGo silvaالتنللا

  مهر 26, 1400

  بنظرم درمورد سراس ویکتوریا باید میگفتی باباشو کشتن بعدش مامانشو کشتن و جلوی چشماش به جنازه مادرش تجاوز کردنwww

  پاسخ

 2. tIaGo silvaالتنللا

  مهر 26, 1400

  بنظرم درمورد سراس ویکتوریا باید میگفتی باباشو کشتن بعدش مامانشو کشتن و جلوی چشماش به جنازه مادرش تجاوز کردن

  پاسخ

 3. tIaGo silva

  مهر 26, 1400

  بنظرم درمورد سراس ویکتوریا باید میگفتی باباشو کشتن بعدش مامانشو کشتن و جلوی چشماش به جنازه مادرش تجاوز کردن

  پاسخ