بزرگ‌ترین رازهای شخصیت‌های “فرندز” (Friends) برای طرفداران این سریال

شخصیت‌های سریال “فرندز” با هم بسیار راحت هستند و درباره افکار و احساسات خود صحبت می‌کنند. با این حال هرازگاهی رازهایی دارند که جدی یا بی اهمیت است، و آن‌ها را غمگین می‌کند. طوری که یک فصل سریال به نام The One With All The Secrets به رازهای آن‌ها اختصاص یافته است. بنابراین به طور کلی این شخصیت‌ها برای خود رازهایی دارند که از یکدیگر پنهان می‌کنند و بعضی از این رازها بامزه و بعضی ناراحت کننده هستند. به همین دلیل امروز بزرگ‌ترین رازهای شخصیت‌های “فرندز” را به شما می‌گوییم که شاید برایتان جالب باشد. با پروشات همراه باشید.


10. مهمانی سری جویی

موفقیت جویی در حرفه بازیگری و حضورش در سریال Days Of Our Lives آنقدر برای او مهم است که هر سال یک مهمانی سری برپا می‌کند و درباره آن به دوستانش چیزی نمی‌گوید، چون نمی‌خواهد در مقابل سلبریتی ها و بازیگران او را شرمنده کنند. سرانجام به لطف پیام صوتی‌ای که ریچل می‌شنود به راز جویی پی می‌برند. با این حال وقتی جویی می‌گوید هر سال این مهمانی را برگزار می‌کرد شرایط را بدتر می‌کند. پس دیگر هیچ چاره‌ای ندارد جز این که دوستانش را دعوت کند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های مشابه بزرگ شده‌ها که باید تماشا کنید و لذت ببرید


9. رابطه چندلر و کیتی

تصمیم چندلر برای بوسیدن کیتی، دوست دختر جویی، یکی از بدترین صحنه‌های سریال است. این یک خیانت بزرگ بین دو دوست است که می‌تواند رابطه آنها را خراب کند. بدتر این که چندلر برای مدتی این راز را پنهان می‌کند. بنابراین چندلر تصمیم می‌گیرد خودش این موضوع را به جویی بگوید تا او از بقیه نشنود. با این حال قبل از اینکه به جویی چیزی بگوید به بقیه گروه می‌گوید و این پنهان کاری او درست نیست.


8. ضربه سر بن

یک بار مونیکا و ریچل فرصت نگهداری از بن را پیدا می‌کنند که باعث می‌شود سر بن به جایی کوبیده شود. وقتی مونیکا او را به بالا پرت می‌کرد بن خوشش می‌آمد و می‌خندید. اما بالاخره سرش به سقف چوبی کوبیده شد و ورم کرد. هردویشان نگرانند که نکند رأس از این موضوع عصبانی شود بنابراین تمام تلاششان را می‌کنند تا رأس متوجه نشود و روی سر بن کلاه می‌گذارند. آخرش هم به رأس چیزی نمی‌گویند، اما وقتی بن خوابش می‌برد رأس برآمدگی روی سر او را می‌بیند.


7. بیزاری جک و جودی از چندلر

جک و جودی گلر چندلر را از دوستی طولانی‌اش با رأس می‌شناسند، اما از او زیاد خوششان نمی‌آید. با این که چندلر از این موضوع خبر ندارد، اما والدین مونیکا و رأس او را دوست ندارند و رأس این راز را همیشه از او پنهان می‌کرد. وقتی رأس در جوانی ماری جوانا مصرف کرده بود جک و جودی بوی آن را حس کردند و وقتی رأس را سؤال پیچ کردند این موضوع را گردن چندلر انداخت. بنابراین وقتی مجبور شد حقیقت را اعتراف کند رازش برملا شد.


6. کلوپ کسانی که از ریچل متنفر بودند

“فرندز” ستاره‌های مهمان زیادی داشت اما یکی از بهترین این مهمان‌ها “برد پیت” (Brad Pitt) بود که در نقش ویل یکی از رازهای گذشته رأس را فاش کرد. ویل در زمان مدرسه از ریچل خاطره خوبی نداشت، چون ریچل با او بدجنس بود و بنابراین او و رأس کلوپ “من از ریچل گرین متنفرم” را راه انداخته بودند. رأس در زمان رابطه با ریچل این راز را پنهان نگه داشت. آن دو حتی درباره ریچل شایعات بدی هم ایجاد کرده بودند که در مهمانی شام شکرگزاری افشا شد.

همچنین بخوانید: شخصیت‌های سریال فرندز (Friends) و بهترین و بدترین لحظات زندگی آنها


5. خریدهای ریچل از پاتری بارن

وقتی ریچل تصمیم می‌گیرد برای مدتی در کنار فیبی زندگی کند می‌خواهد چند مبلمان موردعلاقه خودش را بخرد. مشکل اینجاست که تمام مبلمان و اثاثیه را از پاتری بارن می‌خرد و فیبی از آنجا متنفر است. به علاوه فیبی دوست دارد مبلمانش شبیه هم باشند. به همین دلیل ریچل در این باره دروغ می‌گوید و ادعا می‌کند که آنها را از بازار خریده. هر چند که ریچل بابت این دروغش نیت بدی ندارد و فقط می‌خواهد آپارتمانش قشنگ شود. اما خب مجبور می‌شود به فیبی دروغ بگوید.


4. کمد مونیکا

یکی از بزرگ‌ترین رازهای شخصیت‌های “فرندز” به مونیکا مربوط است. در طول سریال متوجه می‌شویم که مونیکا عاشق تمیزی و نظافت است. او دوست دارد در آپارتمانش همه چیز سر جای خودش باشد و رک و راست به همه می‌گوید مرتب باشند. به همین دلیل کمد پنهانی او باعث تعجب است. وقتی چندلر تصمیم می‌گیرد دری را که در کل سریال بسته بود باز کند، کمد پنهانی مونیکا افشا می‌شود. این اتاق پر از وسایلی است که مونیکا جایی برای آنها ندارد و بنابراین آن اتاق به انباری تبدیل شده. موضوعی که از شخصیت مونیکا بعید است.


3. ازدواج رأس و ریچل

تصمیم رأس و ریچل مبنی بر ازدواج در لاس وگاس تصمیم هوشمندانه‌ای نیست و بعد از این مستی از سرشان می‌پرد از این تصمیم پشیمان هستند. با این حال رأس که تا به حال دو بار در زندگی‌اش طلاق گرفته نمی‌خواهد دوباره طلاق بگیرد. پس تصمیم می‌گیرد این کار را نکند. وقتی ریچل کارهای طلاق را به او می‌سپارد رأس از زیر کار درمی رود و در عوض به ریچل دروغ می‌گوید.


2. رابطه مونیکا و چندلر

رابطه بین مونیکا و چندلر یکی از بهترین روابط کل سریال است و این دو خیلی به هم علاقه دارند. با این حال هردویشان تصمیم می‌گیرند این رابطه را از بقیه پنهان کنند. هرچند این موضوع طبق نقشه پیش نمی‌رود. اولین سفرشان به فاجعه تبدیل می‌شود و مونیکا هم نمی‌تواند اتاق موردنظرش را پیدا کند. جویی برای پنهان نگه داشتن رابطه آنها مدام دروغ می‌گوید و واکنش فیبی نسبت به این موضوع هم دیدنی است.

همچنین بخوانید: لیست 50 تایی بهترین سریال های خارجی تاریخ سینما


1. احساسات رأس نسبت به ریچل

کشمکش عاشقانه رأس و ریچل از اول تا آخر سریال ادامه دارد. با این که در بیشتر قسمت‌های سریال نه با هم رابطه‌ای دارند و نه درباره احساساتشان صحبت می‌شود، در فصل اول عشق رأس به ریچل بخش مهم داستان بود. با این حال او این موضوع را پنهان نگه می‌دارد و درباره‌اش حرف نمی‌زد. حالا یا به خاطر روابط ریچل بود یا خود رأس جرات نداشت، در هر صورت علاقه‌اش را پنهان نگه می‌داشت. این رازی است که تماشاگران از آن خبر دارند و چندلر ناخواسته آن را لو می‌دهد. بنابراین یکی از بزرگ‌ترین رازهای شخصیت‌های “فرندز” است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم