قوی‌ترین بچه‌های انیمه که از والدین خود قدرتمندتر هستند و باید آنها را بشناسید

دنیای انیمه پر از شخصیت‌های مختلف است. پر از والدینی که به فرزندان خود می‌بالند و بهترین‌ها را برای آن‌ها می‌خواهند. در بیشتر موارد این بچه‌ها از پدر و مادر خود جلو می‌زنند و استعداد و مهارت و فرصت‌هایی دارند که والدینشان هرگز نداشتند. درحالی که بعضی والدین انیمه از بچه‌های خود قوی‌تر هستند، والدین از دیدن موفقیت آنها خوشحال‌اند و دوست دارند نسل بعدی‌شان قوی‌تر و قدرتمندتر باشند. کدام شخصیت‌های انیمه توانستند به جایگاه والدین خود برسند؟ کدام یک از آنها از لحاظ قدرت و توانایی از والدین خود جلو زدند؟ در اینجا قوی‌ترین بچه‌های انیمه که از والدین خود قدرتمندتر هستند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. لایت یاگامی در “دفتر مرگ” (Death Note)

در داستان “دفتر مرگ” شخصیت باهوشی داریم که با وجود این توانایی‌ها از هنرهای رزمی یا جادو بهره‌ای نبرده. قوی‌ترین شخصیت‌های این انیمه لایت یاگامی و کاراگاه ال هستند. مادر لایت یک خانه دار و پدرش یک کاراگاه بود. هردو به لایت افتخار می‌کردند و می‌دانستند او از والدینش بهتر است. طوری که پدرش از او نصیحت می‌گرفت.

همچنین بخوانید: مهربان‌ترین شخصیت‌های شرور انیمه که قلبی از طلا دارند و باید آنها را بشناسید


9. ایزوکو میدوریا در “آکادمی قهرمان من” (My Hero Academia)

در دنیای این انیمه کوئیرک ها یا توانایی شخصیت‌ها بسیار مهم است و والدین و بچه‌ها را از این لحاظ با هم مقایسه می‌کنند. تا به اینجا هم دانش آموزان هم از والدین خود قوی‌تر هستند، چون هم آموزش رسمی دریافت می‌کنند و هم با اکسسوری ها قدرت خود را افزایش می‌دهند. ایزوکو از مادرش اینکو قوی‌تر است، چون قدرت مادرش این بود که اجسام ریز را به سمت خود جذب می‌کرد. پسرش هم قدرت افسانه‌ای وان فور آل را دارد. به همین دلیل مادرش به او افتخار می‌کند و به او می‌بالد و او یکی از قوی‌ترین بچه‌های انیمه است.


8. ساسکه اوچیها در “ناروتو” (Naruto)

بیشتر نینجاهای روستای لیف خودشان والدین یا پدربزرگ هستند. پدرهای ایتاچی و ساسکه هم جز نینجاها هستند. ایتاچی بود که اول ثابت کرد از پدرش دست کمی ندارد. بعد نوبت ساسکه بود که ثابت کند از پدر یا مادرش قدرتمندتر است. او بعدها قدرت بیشتری از خود نشان داد و ثابت کرد یکی از قوی‌ترین بچه‌های انیمه است.


7. ایروما سوزوکی در “به مدرسه شیطان خوش آمدید” (Welcome To Demon School, Iruma-Kun)

در دنیای این انیمه بیشتر اهریمن‌ها از بچه‌هایشان قوی‌تر هستند. مثلاً مادر کلارا می‌تواند با یک مشت یک هیولای بزرگ را شکست دهد، در حالی که خود کلارا چنین قدرتی ندارد. در این میان ایروما یک قهرمان ایسکای استثناست چون به عنوان یک انسان مهر سلیمان را در اختیار دارد. ایروما با قدرت این حلقه با دشمنان قوی مقابله می‌کند و پیروز می‌شود. او حتی می‌تواند با جذب انرژی جادویی دشمن را شکست دهد. با این حال والدین او زندگی معمولی داشتند و از قدرت بهره‌ای نبرده بودند.


6. ایچیگو کوروساکی در “بلیچ” (Bleach)

ایچیگو پسر یک سول ریپر است. او به خاطر دیدار اولیه والدینشان قدرت‌های درونی را هم به ارث برده، به طوری که در دنیای “بلیچ” هم سهمی دارد. با این حال به ندرت از قدرتش استفاده می‌کند. او در ابتدا از کاپیتان‌های سول ریپر ضعیف‌تر بود و پدرش هم زمانی یک کاپیتان محسوب می‌شد. بعد ایچیگو به جایگاه و قدرت پدرش رسید و دیگر کسی جلودار او نبود.

همچنین بخوانید: بهترین عاشق‌های دنیای انیمه که از سر عشق به شخصیت شرور تبدیل شدند


5. لاکسوس دریار در “فری تیل” (Fairy Tail)

بیشتر شخصیت‌های “فری تیل” ارزش خانواده را می‌دانند، اما خانواده دریار مشکلاتی داشتند. ماکاروف و نوه‌اش لاکوس برای مدتی مشکل داشتند. ماکاروف هم با پسرش ایوان به مشکل برخورده بود. سرانجام لاکسوس و پدرش در میدان نبرد با هم روبرو شدند و پا پس نکشیدند. ایوان دریار به انجمن ریون تیل تعلق دارد و با استفاده از قدرت و ترفندهای دیگر به پسرش فشار آورد. سرانجام لاکسوس توانست با قدرت و جادوی خودش بر پدرش غلبه کند. او جز بهترین جادوگران فری تیل است و در مقابل کسانی مثل ایوان شکست نمی‌خورد.


4. آواتار کورا در “افسانه کورا” (The Legend Of Korra)

اواتار کورا هم مثل آنگ و روکو شخصیت ویژه‌ای بود و در تقدیرش نوشته شده بود که حتی از والدینش قوی‌تر شود. مادرش سنا هم مبارز بود، اما پدرش هم یک واتربندر بود. با این حال کورا آنچنان قدرتی دارد که از والدینش پیشی گرفته و البته آنها از این بابت خوشحال و مفتخر هستند. آن‌ها امیدوارند دخترشان جهان را نجات دهد و دنیایی عاری از جنگ و نابودی بسازد.


3. جاسکه در “ماجراجویی عجیب و غریب جوجو” (JoJo’s Bizarre Adventure)

جاسکه ستاره “الماس شکست‌ناپذیر” (Diamond is Unbreakable) بود و یک استند انسانی به نام الماس دیوانه داشت. او به کمک استندش حملات تند و تیزی داشت و الماس دیوانه هم بسیار سریع بود. قدرت دیگر او این است که می‌تواند هر چیز شکسته‌ای را سالم کند و این قدرت در میدان جنگ به دردش می‌خورد. جاسکه می‌تواند با این قدرتش مردم را هم درمان کند. این قدرتش از پدرش بیشتر است و مادرش هم که اصلاً استند ندارد.


2. ارن ییگر در “حمله به تایتان” (Attack On Titan)

گریشا ییگر قدرت تایتان را به دست آورده بود، اما به زودی آماده بود تا مشعل را در اختیار فرد دیگری بگذارد. مدتی بعد از اینکه دیوار ماریا فرو ریخت، گریشا سرم تایتان را به پسرش ارن تزریق کرد و او به یک تایتان خالص تبدیل شد. بعد او طبق نقشه گریشا را خورد و قدرت دو تایتان را به دست آورد. ارن تا مدتی به قدرت‌های پدرش تکیه می‌کرد، اما بعد چکش جنگ تایتان را از لارا گرفت و با وجود آن به یک تایتان شیفتر تبدیل شد. با این حال بیشتر از گریشا از این توانایی خودش استفاده کرد و این قدرت زمانی به اوج رسید که رامبلینگ را شروع کرد، کاری که پدرش هرگز انجام نداده بود.

همچنین بخوانید: انیمه‌های خسته کننده تاریخ که اصلاً قابل تماشا کردن نیستند


1. سنکو ایشیگامی در “دکتر استون” (Dr. Stone)

در این انیمه قدرت را می‌توان از دو منظر تحلیل کرد. یکی قدرت ظالمانه شیشیو. و یکی هوش و ذکاوت سنکو که کسی نمی‌تواند با او رثابت کند. پدر ناتنی‌اش بیاکویا هم یک دانشمند باهوش و توانا بود که به زمین فرود آمده بود و زمینه موفقیت‌های بعدی او را فراهم آورده بود. با این حال هوش و توانایی‌های سنکو از بیاکویا بیشتر بود و بیاکویا هم همین را می‌خواست. بنابراین سنگو هم یکی از قوی‌ترین بچه‌های انیمه است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. otaku

    مهر 23, 1400

    پس شیگئو ( موب ) چی؟؟

    Mob psycho

    پاسخ