بهترین فیلم‌های مشابه “بزرگ شده‌ها” که باید تماشا کنید و لذت ببرید

یک فیلم کمدی به کارگردانی “دنیس داگن” (Dennis Dugan) با حضور “آدام سندلر” (Adam Sandler) و “سلما هایک” (Salma Hayek). داستان درباره دوست‌های دوران کودکی است که قهرمان بسکتبال می‌شوند و در خانه ساحلی مربی‌شان جشن می‌گیرند. سی سال بعد هر کدام از آنها زندگی خود را دارند و ارتباطشان قطع شده. با این حال مرگ مربی‌شان آنها را دوباره دور هم جمع می‌کند. این فیلم کمدی گرچه توجه منتقدین را جلب نکرد اما در گیشه موفق بود. اگر این فیلم را دوست داشتید در اینجا بهترین فیلم‌های مشابه “بزرگ شده‌ها” را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. پای آمریکایی: تجدید دیدار – American Reunion – 2012

یک کمدی جنسی ساخته “جان هورویتس” (Jon Hurwitz) و “هایدن شلوسبرگ” (Hayden Schlossberg). این فیلم چهارمین سری از چندگانه محبوب “پای آمریکایی” است که شخصیت‌ها را دور هم جمع می‌کند. در یک چشم به هم زدن روزهای نوجوانی‌شان گذشته و حالا باید تجدید دیدار کنند. پس اگر دلتنگ دوران نوجوانی هستید این فیلم را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: بهترین سریال‌های کمدی و خنده دار که این روزها باید تماشا کنید


6. تجدید دیدار دبیرستانی رومی و میشل – Romy and Michele’s High School Reunion – 1997

یک کمدی جاده‌ای ساخته “دیوید میرکین” (David Mirkin) درباره دو دوست و یار جدانشدنی. وقتی متوجه می‌شوند بعد از ده سال قرار است مراسم تجدید دیدار دبیرستان برگزار شود در آن شرکت می‌کنند. آن‌ها با دوست‌های قدیمی دیدار می‌کنند اما مجبور می‌شوند درباره زندگی خودشان دروغ بگویند. “لیسا کودرو” (Lisa Kudrow) بازیگر نقش فیبی در سریال “فرندز” (Friends) در این فیلم حضور دارید. اگر می‌خواهید یکی از بهترین فیلم‌های مشابه “بزرگ شده‌ها” را تماشا کنید این اثر مناسب شماست.


5. جکوزی ماشین زمان – Hot Tub Time Machine – 2010

در دنیای کمدی “استیو پینک” (Steve Pink) نام آشنایی است که کمدی تجدید دیدار “جکوزی ماشین زمان” را ساخته. داستان درباره سه دوست افسرده است که برای خوش گذرانی و تفریح به پیست اسکی می‌روند. ناگهان به یک ماشین زمان شبیه جکوزی برمی خورند که آنها را به گذشته می‌برد. حالا باید مسیر آینده‌شان را مشخص کنند. با این که فیلم با وجود این شخصیت‌ها صحنه‌های کمدی دارد اما به مفهوم اختیار و اراده می‌پردازد. “جان کیوسک” (John Cusack) و “کریگ رابینسون” (Craig Robinson) از شخصیت‌های این سریال هستند. با این که “بزرگ شده‌ها” و “جکوزی ماشین زمان” مضامین مشترک دارند اما شیوه پرداختن به آن در دو فیلم متفاوت است. با این حال اگر “بزرگ شده‌ها” را دوست داشتید حتماً از این فیلم هم خوشتان می‌آید.


4. گروس پوینت بلانک – Grosse Pointe Blank – 1997

یک کمدی دیگر با حضور “جان کیوسک” ساخته “جورج آرمیتاژ” (George Armitage). یک مزدور در شهر گروس پوینت در میشیگان مأموریت دارد. از آنجایی که این شهر زادگاه اوست در تجدید دیداری که بعد از ده سال رخ می‌دهد شرکت می‌کند. بعد از این که دوستان قدیمی‌اش را می‌بینید متوجه می‌شود که باید زندگی‌اش را عوض کند. با این حال کنترل آن شب از دستش خارج می‌شود. ماجراهایی که در ادامه رخ می‌دهد این فیلم را به یکی از بهترین فیلم‌های مشابه “بزرگ شده” تبدیل می‌کند.

همچنین بخوانید: انیمه‌های تاریک با شروع طنز که باید تماشا کنید و لذت ببرید


3. انسجام – Coherence – 2013

یک تریلر علمی تخیلی ساخته “جیمز وارد بیرکت” (James Ward Byrkit) که با وجود بودجه کم ساختار خوبی دارد. داستان درباره هشت دوست است که در جشن مایک و لی دور هم جمع می‌شوند. آن‌ها متوجه می‌شوند آن شب ستاره دنباله دار رد می‌شود و بنابراین اتفاق‌هایی می افتد. در همین شرایط مشکلات شخصیت آنها هم معلوم می‌شود. این فیلم یکی از بهترین‌های ژانر خود است که باید تماشا کنید.


2. لگدزنان و جیغ‌کشان – Kicking And Screaming – 1995

“نوآ بامباک” (Noah Baumbach) کارگردانی است که به معرفی نیاز ندارد و اگر می‌خواهید یکی از بهترین فیلم‌های او را تماشا کنید این یکی مناسب است. این فیلم به نوعی از تجدیددیدار هم بهتر است چون چند دوست در روزهای کالج گیر افتاده‌اند. این فیلم نمای واقعی و صادقانه از این فرهنگ عامه است که تماشای آن خالی از لذت نیست.


1. بزرگ شده‌ها 2 – Grown Ups 2 – 2013

“دنیس داگن” یک بار دیگر به سراغ بازیگران برگشته تا یک اثر پرفروش دیگر بسازد. داستان ماجرای سه سال بعد از پایان فیلم اصلی را نشان می‌دهد که لنی به زادگاهش برمی‌گردد. بنابراین دوباره ماجراجویی او با دوستانش شروع می‌شود. این فیلم به عنوان سیکوئل “بزرگ شده‌ها” یکی از بهترین فیلم‌های مشابه آن است.

همچنین بخوانید: 10 فیلم کمدی سیاه دیدنی که احتمالا فراموششان کرده‌اید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم