تریلر نهایی فیلم Dune جزئیات بیشتری از داستان حماسی آن را نشان می‌دهد

تنها دو هفته تا اکران رسمی فیلم علمی-تخیلی “تل‌ماسه” (Dune) باقی مانده و کمپانی برادران وارنر با رونمایی از آخرین تریلر این فیلم، جزئیات بیشتری از داستان حماسی آن را به نمایش گذاشته‌است.

داستان فیلم “تپه” بر اساس رمان‌های علمی- تخیلی و حماسی نوشته “فرانک هربرت” نوشته شده است. کتاب “تپه” در سال ۱۹۶۵ میلادی نوشته شده است و داستان مبارزات خانواده‌های اشرافی در آینده برای تسلط بر سفرهای فضایی و دانش فضانوردی را روایت می‌کند. خاندان “اتریدز” درحال مبارزه برای دست‌یابی به قدرت هستند و با خیانت امپراطور و دیگر خاندان‌های پر قدرت رو به رو می‌شوند. “پاول”، فرزند جوان خاندان اتریدز (با بازی تیموتی شالامی)، مجبور می‌شود همراه با مادر خود، بانو “جسیکا” (با بازی ربکا فرگوسن)، به سرزمینی بیابانی و دور افتاده سفر کند. در آنجا آنها با خاندان بومی “فریمن” ملاقات می‌کنند و “پاول” بر اساس یک پیشگویی، رهبر مذهبی آنها می‌شود. “خاویر بادرم” نقش “استیلگارد”، رهبر بومیان را بازی خواهد کرد. “جاش برولین” نیز قرار است نقش مرد مبارزی به نام “گاردنی هلک” را بازی کند که در لباس نوازنده‌ای دوره گرد پنهان شده است. او در بیدار شدن نیروهای مافوق طبیعی خاندان “اتریدز” و اتفاق افتادن انقلاب نقش کلیدی دارد. “جیسون موموآ” هم نقش “دوکان آیداهو” را در این فیلم بازی خواهد کرد. “دوکان” جنگجویی خشن است که در خدمت خاندان “آتریدز” است و از آن ها محافظت می‌کند.

فیلم “تل ماسه” برای اکران در تاریخ 22 اکتبر 2021 (30 مهر 1400) برنامه‌ریزی شده‌است. در ادامه تریلر جدید این فیلم را تماشا خواهید کرد:

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم