بهترین ماجراهای سریال “فرندز” که طرفداران انتظارش را داشتند و غافلگیرکننده نبود

در ده فصل سریال “فرندز” ماجراهای مختلفی را تماشا کردیم. با این حال تمام آنها برای تماشاگران غافلگیرکننده نبودند و نتوانستند تماشاگر را شوکه کنند. مخصوصاً اگر این ماجراها در رابطه با راس و ریچل بودند. این اتفاق‌ها یا برای شخصیت پردازی‌ها ضروری بودند (مثل ماجراهای مربوط به چندلر) یا به آنها کمک می‌کردند تا در زندگی به جلو بروند (مثل جدایی جویی از چندلر که آنها را به هم تزدیک تر کرد). در اینجا بهترین ماجراهای سریال “فرندز” که طرفداران انتظارش را داشتند به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. رابطه مونیکا و چندلر

گرچه مونیکا و چندلر یکی از بهترین رابطه‌های سریال را دارند، اما نزدیک شدنشان به هم اصلاً غافلگیرکننده نبود. چون در بعضی از قسمت‌های اولیه نزدیک شدنشان را به هم دیدیم. مثل قسمت The One with the Flashback یا وقتی چندلر در تعطیلات خانه ساحلی تلاش می‌کرد تا به مونیکا ثابت کند که چه دوست پسر خوبی می‌شود. بنابراین با وجود آن صحنه‌ها نزدیک شدنشان به هم اصلاً غافلگیرکننده نبود.

همچنین بخوانید: مهم‌ترین شخصیت‌های فرعی انیمه که لایق سریال پریکوئل مخصوص خود بودند


9. رابطه جویی و ریچل

وقتی جویی سر به هوا عاشق ریچل شد، کمی غافلگیر شدیم، اما وقتی ریچل هم به او احساساتی پیدا کرد معلوم بود که بالاخره به هم نزدیک می‌شوند. در طی سریال ریچل هرازگاهی از یک نفر خوشش می‌آمد و یکی دو قسمت با او بود. بنابراین جویی هم یکی از این افراد به حساب می‌آمد. با وجود دوستی صمیمانه آن دو و رابطه ریچل و راس، بنابراین معلوم بود که از هم جدا می‌شوند.


8. دیدار مجدد راس و میمونش مارسل

یکی از بهترین ماجراهای سریال “فرندز” به دیدار مجدد راس و میمونش مارسل مربوط است. گرچه این داستان زیاد بلند و جدی نبود، اما می‌شد آن را پیشبینی کرد. به محض این که آگهی مربوط به یک میمون را دیدیم متوجه شدیم آن میمون مارسل است. در صورتی که آن میمون مارسل نبود اصلاً دلیلی نداشت با آن همه جزئیات به آن پرداخته شود.


7. جدایی جنیس و چندلر

اوایل سریال جنیس دوست دختر چندلر بود که دائم با هم قهر و آشتی داشتند، تا این که در فصل سه به هم نزدیک‌تر شدند. اما خب رابطه‌شان به زودی تمام شد. با وجود گذشته چندلر و جنیس و حس چندلر نسبت به او، معلوم بود که در کنار جنیس خوشحال نبود. بنابراین وقتی دیدیم که جنیس برای بازگشت به زندگی زناشویی‌اش از او جدا شد زیاد تعجب نکردیم.


6. راس پدر بچه ریچل

یکی از بهترین ماجراهای سریال “فرندز” بارداری ریچل است. اما این که راس پدر بچه او بود اصلاً تماشاگران را غافلگیر نکرد. از آنجاییکه در آن مدت ریچل با کسی رابطه نداشت پس هیچ گزینه‌ای غیر از راس نمی‌ماند. در حالی که اگر کسی غیر از راس پدر بچه او بود به شدت غافلگیر می‌شدیم.

همچنین بخوانید: رتبه‌بندی ثروتمندترین شخصیت‌های سریال برکینگ بد (Breaking Bad)


5. اعتراف ریچارد و عشقش به مونیکا

مونیکا و ریچارد با هم رابطه خیلی خوبی داشتند، اما به خاطر نگرش متفاوتشان نسبت به آینده از هم جدا شدند. با این حال خواستگاری چندلر دوباره حس ریچارد را برانگیخت. با این که ریچارد یکی از بهترین شخصیت‌های فرعی سریال بود اما قبول کرد که از مونیکا دست بکشد.


4. ناپدید شدن چندلر قبل از مراسم ازدواج

چندلر قبل از رابطه با مونیکا نشان داد که از تعهد می‌ترسد. بنابراین وقتی صبح روز عروسی ناپدید شد اصلاً تعجب نکردیم چون می‌دانستیم چقدر از ازدواج می‌ترسد. هرچند این موضوع به تدریج پختگی چندلر را نشان می‌دهد چون هم ازدواج می‌کند و هم وقتی فکر می‌کند مونیکا قرار است بچه دار شود برایش هدیه می‌خرد.


3. بهم خوردن مراسم ازدواج راس و امیلی

از اول معلوم بود که رابطه راس و امیلی سرانجامی ندارد. چون با عجله رابطه‌شان را شروع کردند و فوری تصمیم گرفتند ازدواج کنند. ریچل هم از همان اولش از امیلی خوشش نیامد و امیلی هم از دست او عصبانی بود. بنابراین بهم خوردن ازدواجشان اصلاً غافلگیرکننده نبود. حتی این که ریچل هم تا لندن رفت تا مانع ازدواجشان شود آنقدرها به نظرمان عجیب نبود. پس به طور کلی به هم خوردن این ازدواج آنقدر طرفداران را غافلگیر نکرد.


2. حذف جویی از سریال Days Of Our Lives

جویی بالاخره بعد از کلی تلاش و سختکوشی در نتیجه رابطه‌اش با کارگردان مسئول انتخاب بازیگر توانست در سریال Days Of Our Lives نقشی به دست بیاورد. بنابراین این که بعد از آن همه  سختی به ثبات رسیده بود کمی عجیب به نظر می‌رسید. این سریال باعث شد جویی از چندلر جدا شود و تنها زندگی کند. بنابراین وقتی از این سریال حذف شد و دوباره برگشت چندان غافلگیر نشدیم. چون این شرایط فرصتی شد تا رابطه جویی و چندلر دوباره خود شود.

همچنین بخوانید: 10 شخصیت قدرتمند در پایان سریال هانتر × هانتر (Hunter X Hunter)


1. پیاده شدن ریچل از هواپیما

وقتی در آخر سریال ریچل از هواپیما پیاده می‌شود و از رفتن منصرف می‌شود، نه تنها اصلاً غافلگیر نمی‌شویم بلکه کمی هم امیدمان را از دست می‌دهیم. گرچه سریال جوری پیش رفت تا دوباره ریچل و راس را در کنار هم قرار دهد، اما کاش جوری پیش می‌رفت که ریچل هم شغل رؤیایی‌اش را از دست نمی‌داد.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم