اعلام عنوان رسمی و تاریخ جدید اکران فیلم Fantastic Beasts 3

کمپانی برادران وارنر سرانجام از عنوان رسمی سومین قسمت از مجموعه “جانوران شگفت‌انگیز” (Fantastic Beasts) رونمایی و تاریخ اکران جدیدی برای این فیلم مشخص کرد.

طبق اعلام این کمپانی، “جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور” (Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore) عنوان رسمی قسمت سوم این مجموعه پرطرفدار خواهد بود که اکنون قرار است در تاریخ 15 آپریل 2022 (26 فروردین 1401) راهی پرده سینما شود. این فیلم پیش از این برای اکران در تابستان 2022 برنامه‌ریزی شده‌بود.

“دیوید ییتس” (David Yates) مانند دو قسمت قبلی وظیفه کارگردانی “جانوران شگفت‌انگیز: اسرار دامبلدور” را برعهده داشته‌است و مدس میکلسن، ادی ردمین، جود لا، کاترین واترسون و الیسون سودال نیز در این فیلم به نقش‌آفرینی پرداخته‌اند.

فیلم “جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها” در پاییز سال 2016 با بودجه‌ای 200 میلیون دلاری ساخته شد و توانست 814 میلیون دلار در گیشه فروش داشته باشد؛ علاوه بر این، موفق شد جایزه اسکار بهترین طراحی لباس را از آن خود کند.

بعد از موفقیت‌هایی که این فیلم کسب کرد، قسمت دوم از مجموعه فیلم‌های “جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها” با عنوان “جانوران شگفت انگیز: جنایات گریندل والد” (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald)، در پاییز سال 2018 اکران شد که با 200 میلیون دلار بودجه، موفق شد به فروشی 648 میلیون دلاری دست پیدا کند.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم