بهترین انیمه ها با هیولای هفته که باید آنها را تماشا کنید و لذت ببرید

امروزه در دنیای سرگرمی ابزارهای مختلف وجود دارد و بیشتر از قبل توجه ما را به خود جلب می‌کنند. صنعت انیمه صنعت مهمی است که خلاقیت و تخیل بالایی دارد. انیمه با جلوه‌های بصری خود داستان چند لایه‌ای خلق می‌کند و با وجود ژانرهای مختلف و نامحدودش روایت زیبایی را به تصویر می‌کشد. داستان‌های “هیولای هفته” موجوداتی را نشان می‌دهند که نمایانگر مضامین بزرگ‌تری هستند. در این سریال‌های انیمه هیولاهایی را می‌بینیم که با هم فرق دارند. در اینجا بهترین انیمه ها با هیولای هفته را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


10. “ملوان ماه” (Sailor Moon) قهرمان خود را در مقابل هیولاهای عجیب و ترسناک قرار می‌دهد

“ملوان ماه” یک سریال انیمه شوجو است که توانست این ژانر را در سراسر جهان محبوب کند. داستان انیمه جذاب بود و به خاطر نمایش هیولاهایی که قهرمان داستان با آ مواجه می‌شد نمونه خوبی از هیولای هفته است. خیلی از این هیولاها می‌توانستند به شرور تبدیل شوند، اما “ملوان ماه” به آنها انرژی خاصی بخشید. درویدو، درلا و گاروبن به شکل‌های مختلف آزاردهنده هستند، اما سریال پر از تهدیدهای عجیب است.

همچنین بخوانید: بهترین و بدترین انیمه‌های شوجو که این ژانر را متحول کردند و باید آن‌ها را تماشا کنید


9. “ماجراجویی دیجیمون” (Digimon Adventure) موجودات عجیبی است

“دیجیمون” را نسخه “پوکمون” (Pokémon) می‌دانستند، اما با وجود شباهت‌های این دو دنیای دیجیتال “دیجیمون” روایت و دنیای عمیق‌تری دارد. انیمه اصلی “ماجراجویی دیجیمون” ساختار موفقی دارد که در هر قسمت دیجیمون با قدرت‌های جدید روبرو می‌شوند. از آنجاییکه دیجیمون این انیمه زیاد است بنابراین انیمه هرگز در نمایش هیولاهای جدید کم نمی‌آورد. دیجیمونی مثل کوکاتریمون که یک پرنده غول پیکر است، مردم را به سنگ تبدیل می‌کند.


8. “ماجراجویی عجیب و غریب جوجو: الماس شکست‌ناپذیر” (JoJo’s Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable) یکی از بهترین انیمه ها با هیولای هفته است

کارگردانی “ماجراجویی عجیب و غریب جوجو” با شیوه روایت خود غافلگیرکننده است. ظهور استندهای قدرتمند این انیمه را به یکی از بهترین انیمه ها با هیولای هفته تبدیل کرده است. هر فصل انیمه به یک کاربر استند می‌پردازد و تهدیدهای خاصی را نشان می‌دهد. این انیمه عناصر برش زندگی را با هیولاها ادغام می‌کند و نتیجه آن عجیب‌ترین نبردهای استند است.


7. “نئون جنسیس اونگلیون” (Neon Genesis Evangelion) از شروع هیولای خود را نشان می‌دهد

“نئون جنسیس اونگلیون” قوانین خاص خود را دارد و به عنوان یک انیمه مکا به یکی از چالش برانگیزترین، افسرده کننده ترین و نمادین‌ترین انیمه ها تبدیل شده است. این سریال به تدریج پیچیده‌تر می‌شود، اما مهم‌ترین نکته درباره آن ساختار هیولای هفته است. این انیمه حرف‌های زیادی برای گفتن دارد، اما مهم‌ترین آن نبردهای بین ربات‌ها و هیولاهاست. چون فرشته‌ها کاملاً بیگانه به نظر می‌رسند و با طراحی سورئال و حملات دیدنی هستند.


6. “کاردکپتر ساکورا” (Cardcaptor Sakura) با تعداد زیاد هیولاهایش خلاقیت به خرج می‌دهد

این انیمه به خاطر دوبله ضعیف خود به جایگاهی که سزاوارش بود نرسید. با این حال این انیمه دیدنی صحنه‌های تاریکی دارد و هیولاهایی را نشان می‌دهد که ساکورا باید آن‌ها را دستگیر کند. موجودات “کاردکپتر ساکورا” هم مثل “ملوان ماه” رفته رفته قوی‌تر و دیدنی‌تر می‌شود. هیولاها همراه با قهرمان داستان تکامل یافتند تا نبردهای تماشایی را نشان دهند.

همچنین بخوانید: بدترین ویلن‌های ناروتو (Naruto) که به ترتیب شرارتشان رتبه بندی شده‌اند


5. “مجموعهٔ جونجی ایتو” (The Junji Ito Collection) هنر خالق خود را نشان می‌دهد

“جونجی ایتو”یکی از محبوب‌ترین مانگاکاهای نسل خودش است و تصاویر دیدنی خلق کرد که مکمل داستان‌های چذاب بودند. تبدیل کردن اثر او به یک انیمه کار سختی است و گرچه “مجموعهٔ جونجی ایتو” کامل نیست، اما یکی از بهترین انیمه ها با هیولای هفته است که البته منبع خوبی دارد. این انیمه 12 قسمتی هیولاهایی دارد که مخاطب را میخکوب می‌کنند.


4. “ترای‌گان” (Trigun) هیولاهای پیچیده با سلاح‌های عجیب و غریب دارد

“ترای‌گان” یکی از محبوب‌ترین انیمه های اکشن سال‌های 1990 است و به خاطر خشونت و فلسفه پیچیده شخصیتش متمایز شده است. شاید در هنگام صحبت از بهترین انیمه ها با “هیولای هفته” فوری به این انیمه فکر نکنید اما رویارویی هیولاهای آن دیدنی است. این هیولاها انسان هستند اما به خاطر طراحی خاص و سلاح‌های پیچیده‌شان به هیولا شباهت دارند. بنابراین هر قسمت هیولای تازه‌ای را نشان می‌دهد.


3. “داستان شمشیر” (Katanagatari) ماجراجویی سامورایی را به شکار هیولا تبدیل می‌کند

“داستان شمشیر” یک انیمه رازآلود 12 قسمتی است که هر کدام ماجراجویی‌های خود را دارند و مبارزین آن می‌توانند هیولای هفته باشند. این انیمه با تکیه بر سلاح‌های مختلف مبارزه‌ها را به شکل متفاوتی نشان می‌دهند. شخصیت‌های اصلی از هم خوششان می‌آید، اما چگونگی شکست دشمنانشان آنها را جذاب می‌کند.


2. “GeGeGe No Kitaro” با شخصیت خبیث و هیولاوارش از فرهنگ عامه الهام گرفته

بعضی از داستان‌ها باید چندین بار اقتباس شوند تا کم کم جایگاه خودشان را پیدا می‌کنند. اما جالب است که این داستان کلاسیک هفت بار اقتباس شد تا به اینجا رسید. جدیدترین آن در سال 2018 بود که رضایت بخش ترین محسوب می‌شد. این موضوع به خاطر موجودات فراطبیعی است که کیتارو و گروهش با آنها روبرو می‌شوند. گرچه داستان انیمه سریالی است، اما محبوبیتش به خاطر داستان‌های هیولایی است که از فرهنگ عامه و افسانه‌های شهری اقتباس شده‌اند.

همچنین بخوانید: معرفی عجیب‌ترین ویلن‌های فیلم‌های ترسناک


1. “اسپیس دندی” (Space Dandy) به کهکشان می‌رود و با موجودات به یادماندنی روبرو می‌شود

“اسپیس دندی” شاهکاری است که در هر قسمت به یک ژانر مختلف وارد می‌شود. دندی و همراهانش به سیاره‌های مختلف جهان می‌روند. در هر قسمت انیمه بیگانه‌های متفاوت نمایش داده می‌شود. گرچه گاهی اوقات این هیولاها شکست می‌خورند اما به خاطر جذابیتشان این انیمه را به یکی از بهترین انیمه ها با هیولای هفته تبدیل کرده است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم