بهترین فیلم‌های ترسناک مشابه “بدخیم” (Malignant) که باید تماشا کنید

“بدخیم” یک فیلم ترسناک به کارگردانی “جیمز وان” (James Wan) است. زنی به نام مدیسون شوهری آزارگر دارد، اما شوهر و بچه متولد نشده‌اش طی حمله‌ای وحشیانه کشته می‌شوند. او کم کم تصویر انسان‌هایی را می‌بینید که بی رحمانه کشته می‌شوند و متوجه می‌شود شاهد مرگ آنهاست. او به زودی سفری را آغاز می‌کند تا به گذشته فراموش شده‌اش برود، چون انگار گذشته او با این مرگ‌ها ارتباط دارد. اگر این فیلم را دوست داشتید در اینجا بهترین فیلم‌های ترسناک مشابه “بدخیم” را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


7. قل ترسناک – Basket Case – 1982

فیلمی به نویسندگی و کارگردانی “فرانک هننلاتر” (Frank Henenlotter) درباره مرد جوانی که به نیویورک می‌رود. او سبدی با خود دارد که توجه همه را جلب می‌کند. ظاهراً در این سبد برادر دوقلویش هست که در زمان تولد با جراحی از او جدا شد. این دو برادر از این که از هم جدا شدند بیزارند و می‌خواهند از کسانی که این جراحی را انجام دادند انتقام بگیرند.

همچنین بخوانید: بهترین شخصیت‌های فیلم‌های ترسناک که قرار بود بازیگران دیگری در آن حضور پیدا کنند


6. اره – Saw – 2004

یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک مشابه “بدخیم” به کارگردانی وان که از زمان اکران تا به حال چند سری دیگر به آن اضافه شده است. داستان درباره یک قاتل سریالی است که قربانیان را در یک بازی بی رحمانه به دام می‌اندازد و شاهد از دست رفتن انسانیت و عقل آنهاست. از آنجاییکه هر دو فیلم کارگردان یکسانی دارند بنابراین مضمونشان مشابه است. بنابراین در هیچ کدام شاهد نیروهای شرور ماورایی نیستیم.


5. مردی با نقاب آهنین – The Man in the Iron Mask – 1998

فیلمی الهام گرفته از شخصیت‌های “الکساندر دوما” که بیشتر یک اثر تاریخی تخیلی است تا ترسناک. با این حال در اینجا هم شخصیت “لئوناردو دیکاپریو” (Leonardo DiCaprio) دوقلوی شروری دارد. مرد نقاب پوش شخصیت خوب داستان است که سال‌ها توسط برادر دوقلویش شاهد لویی چهاردهم زندانی شده. وقتی چهار تفنگدار به حقیقت پی می‌برند تصمیم می‌گیرند او را آزاد کرده و بر تخت بنشانند.


4. تنها – Alone – 2007

یک فیلم تایلندی درباره دوقلوهای به هم چسبیده پیم و پلوی که شبیه هم هستند و در قسمت شکم به هم وصل هستند. اما هردویشان به یک مرد به نام وی علاقه مند می‌شوند و از آنجا دعواهایشان شروع می‌شود. طوری که تصمیم می‌گیرند جراحی کنند. اما جراحی طبق خواسته آنها پیش نمی‌رود. از آنجاییکه فیلم یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک مشابه “بدخیم” است باید خودتان آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: بهترین پیچش‌های داستانی فیلم‌های ترسناک که بینندگان از آن خبر داشتند


3. توطئه‌آمیز – Insidious – 2010

فیلم موفق دیگری از وان که به یک چندگانه منجر شد. داستان درباره خانواده لامبرت است که پسرشان دالتون بدون دلیل مشخصی به کما می‌رود. یک واسطه به نام الیز به خانواده می‌گوید که بدن پسرشان تسخیر شده است. داستان کماییش به “بدخیم” شباهت دارد چون مدیسون هم کنترل ذهنش را از دست داده بود.


2. دیگری – The Other – 1972

در این فیلم برادران دوقلوی هالند و نایلز تابستان را در مزرعه خانوادگی سپری می‌کنند. آن‌ها پدرشان را در تصادف از دست داده‌اند و مادرشان به بیماری روانی دچار شده. ظاهراً مادربزرگشان به نایلز یاد داده چطور با ذهنش موجودات دیگر را کنترل کند. بعد از مرگ ناگهانی هالند نایلر با توانایی خود با برادرش ارتباط برقرار می‌کند. این فیلم هم به “بدخیم” برادران دوقلویی را نشان می‌دهد که یکی جسم دیگری را کنترل می‌کند.


1. دوقلوهای شیطانی – Twins of Evil – 1971

یک فیلم ترسناک بریتانیایی که در قرن 17 در اشتایرمارک رخ می‌دهد. خواهران دوقلوی ماریا و فریدا بعد از مرگ والدینشان به خانه عمو می‌روند. با این حال فریدا به زودی از مراقبت‌های عمو خسته شده و به کنتی نزدیک می‌شود که او را به یک خون آشام تبدیل می‌کند. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های ترسناک مشابه “بدخیم” است چون در اینجا هم با دو خواهر دوقلو و ماجراهای ترسناک روبرو هستیم.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های ترسناک مدرن که باید تماشا کنید (رده‌بندی بر اساس امتیاز IMDb)


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم