باکس آفیس: صدرنشینی فیلم Shang-Chi برای دومین هفته متوالی

جدیدترین اثر مشترک مارول و دیزنی، “شانگ-چی و افسانه 10 حلقه” (Shang-Chi and The Legend of the Ten Rings)، موفق شد برای دومین هفته متوالی صدرنشین جدول باکس آفیس شود. این فیلم در هفته‌ای که گذشت 36 میلیون دلار فروش داشت و در حال حاضر با مجموع فروش داخلی 146 میلیون دلار، یکی از موفق‌ترین فیلم‌های اکران شده در دوران پاندمی محسوب می‌شود.

این درحالی است که دیزنی فیلم “شانگ-چی و افسانه 10 حلقه” را تنها در سالن‌های سینما منتشر کرده‌است و برخلاف دیگر فیلم ابرقهرمانی امسال یعنی “بیوه سیاه”، که همزمان از شبکه دیزنی+ هم پخش شد، این فیلم قرار است 45 روز پس از اکران در سینما از پلتفرم این شبکه منتشر شود.

موفقیت تجاری فیلم “شانگ-چی و افسانه 10 حلقه” در سطح جهانی نیز خیره‌کننده بوده‌است و این فیلم با 112 میلیون دلار فروش در بازار بین‌المللی، اکنون به مجموع فروش 258 میلیون دلاری رسیده‌است.

سیمو لیو در نقش شانگ چی، تونی لیانگ در نقش ونوو و آوکافینا در نقش کتی در فیلم “شانگ-چی و افسانه ۱۰ حلقه” به ایفای نقش پرداخته‌اند. شخصیت “شانگ-چی” در دهه‌ی هفتاد میلادی توسط مارول خلق شد. در کتاب‌های کامیک، او فرزند یک گلوبالیست چینی است که بدون تماس با دنیای بیرون رشد و آموزش دیده. هنرهای رزمی و مهارت‌های بدیع آموخته و در نهایت به دنیای بیرون راه پیدا می‌کند تا اهداف پدرش را محقق کند، اما با این حقیقت مواجه می‌شود که پدرش آن شخص نوع‌دوستی که ادعا می‌کند نیست.

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم