بهترین فیلم‌های عاشقانه سیاهپوستان مشابه “عشق واقعی” (Really Love)

“عشق واقعی” یک داستان عاشقانه بین یک هنرمند و دانشجوی حقوق است. احساس آنها بی قید و شرط است، اما فشارهای دنیای واقعی و رویاهای هر کدام رابطه‌شان را تهدید می‌کند. این فیلم با نگاهی به جنبه‌های واقعی رابطه روابط عاشقانه سیاهپوستان را به تصویر می‌کشد. اگر این فیلم را دوست داشتید در اینجا بهترین فیلم‌های عاشقانه سیاهپوستان مشابه “عشق واقعی” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


5. توسل به عشق – Resort to Love – 2021

زمانی که خواننده‌ای به نام اریکا به آن طرف کشور می‌رود اصلاً انتظار ندارد نامزد سابقش جیسون را ببیند. بدتر این که نامزدش با عروس تازه‌اش آنجاست تا عروسی‌شان را جشن بگیرند. به زودی صحنه‌های خنده داری آغاز می‌شود. پایان فیلم مثل تمام پایان‌های مشابه است با این حال نکات جالبی دارد که کمی فیلم را متمایز می‌کند.

همچنین بخوانید: معرفی فیلم خدمتکاران (The Help)؛ فیلمی با محوریت زندگی سیاهپوستان به‌عنوان خدمتکار


4. چوب – The Wood – 1999

نویسنده‌ای در روز عروسی دوستش که داماد فرار کرده سعی می‌کند دوستان و خانواده او را دور هم جمع کند. زمانی که مایک به یاد دوران جوانی با دوستانش می‌افتاد، داستان را تعریف می‌کند و قصه قشنگی از آب درمی آید. این فیلم نمایش واقعی از زندگی سیاهپوستان است، به همین دلیل فیلم را می‌توان یکی از بهترین فیلم‌های عاشقانه سیاهپوستان دانست.


3. براون شوگر – Brown Sugar – 2002

یک داستان عاشقانه غیرمنتظره بین دو دوست دوران کودکی هر دو متحیر می‌کند. آن‌ها از طرفی درگیر زندگی خود هستند و از طرفی نمی‌توانند از همدیگر بگذرند. در اینجا هم شخصیت‌ها نمی‌دانند عشق و دوستی‌شان ارزش فداکاری دارد یا نه. پس فیلم را تماشا کنید تا ببینید چه اتفاقی می افتد.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های وسترن قرن بیست و یکم که باید تماشا کنید و لذت ببرید


2. عشق و بسکتبال – Love & Basketball – 2000

یکی از بهترین فیلم‌های عاشقانه سیاهپوستان که حول بسکتبال جریان دارد. مونیکا و کوئینسی با هم بزرگ شده‌اند و هر دو به بسکتبال علاقه دارند. این دو شخصیت هم مثل شخصیت‌های “عشق واقعی” مشکلات خاص خود را دارند، با این وجود یکدیگر را فراموش نمی‌کنند. بنابراین باید بین علایق شخصی خود و رابطه‌شان انتخاب کنند.


1. عشق جونز – Love Jones – 1997

یک اثر کلاسیک درباره یک داستان عاشقانه غیرمعمول که خوش و خرم نیست و لایه‌های رئال فیلم آن را دیدنی می‌کند. رابطه بین یک شاعر و یک عکاس بااستعداد طوری پیش می‌رود که عمق عشق خود و ارتباطشان را مورد آزمایش قرار می‌دهند. اگر “عشق واقعی” را دوست داشتید باید بدانید این فیلم از “عشق جونز” اقتباس شد. پس حتماً آن را تماشا کنید.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های مشابه دختر شیرین (Sweet Girl) که باید تماشا کنید


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم