نیمه دوم فصل پایانی انیمه Attack on Titan از ابتدای سال 2022 منتشر خواهد شد

بعد از تایید ساخت بخش دوم فصل پایانی انیمه پرطرفدار “حمله به تایتان” (Attack on Titan)، اکنون استودیوی ساخت این انیمه اعلام کرده‌است که اپیزودهای جدید بخش دوم آن را از ماه ژانویه 2022 (دی یا بهمن 1400) منتشر خواهد کرد.

با این حال هنوز تاریخ دقیق انتشار بخش دوم از فصل پایانی “حمله به تایتان” مشخص نیست، اما هواداران می‌دانند که دقیقا تا چهار یا پنج ماه دیگر سرنوشت داستان این انیمه برای همیشه مشخص خواهد شد! شبکه ان‌اچ‌کی جنرال ژاپن گفته است اپیزود 76 این مجموعه تلویزیونی را با عنوان “قضاوت” (Danzai) در تاریخ بیان شده منتشر خواهد کرد.

نیمه اول فصل پایانی “حمله به تایتان” دارای 16 اپیزود بود که پخش آن از پاییز 2020 آغاز شد و تا بهار 2021 ادامه داشت؛ انتظار می‌رود که بخش دوم آن هم نیز دارای همین تعداد اپیزود باشد.

انیمه “حمله به تایتان” اقتباسی از مانگایی به همین نام اثر هاجیمه ایسایاما است که اولین نسخه آن در سال 2009 منتشر شد و تاکنون بیش از 76 میلیون نسخه از مانگای این مجموعه به فروش رفته است. “حمله به تایتان” از سال 2013 منتشر می‌شود و طی این مدت به یکی از پربازدیدترین انیمه‌های ژاپنی تبدیل شده‌است که بسیاری از سراسر جهان برای تماشای پایان آن لحظه شماری می‌کنند.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم