سریال “برای همیشه رفته” (Gone for Good You) و سریال‌های مشابه آن

“برای همیشه رفته” یک سریال رازآلود فرانسوی است که در آن شخصیت مرد داستان دوست دخترش را گم کرده و به دنبال اوست. این سریال براساس رمانی از “هارلن کوبن” ساخته شده و گذشته تاریک شخصیت‌ها را برایمان مرور می‌کند. شخصیت‌هایی که به یکدیگر مربوط هستند. بنابراین با تماشای سریال با شخصیت‌های سایه وار آشنا می‌شویم و برادری که مدت‌ها تصور می‌شد مرده و حالا بازگشته است. اگر این سریال رازآلود را دوست داشتید در اینجا بهترین سریال‌های مشابه سریال “برای همیشه رفته” را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


5. غریبه – The Stranger – 2020

یک سریال هشت قسمتی دیدنی که غریبه‌ای داستانی رازآلود را برای مردی تعریف می‌کند که برای آن مرد و خانواده‌اش هم عواقبی دارد. “غریبه” براساس رمانی به همین نام از “هارلن کوبن” ساخته شده و بسیاری از مضامینی مثل ناپدید شدن شخصیت اصلی در آن دیده می‌شود. این سریال در بریتانیا ساخته شد و ارزش تماشا کردن را دارد.

همچنین بخوانید: معرفی ۱۰ انیمه‌ی سریالی متفاوت و جذاب در ژانر معمایی و رازآلود


4. بزن و فرار کن – Hit & Run – 2021

یک سریال اسرائیلی درباره ماجراجویی‌های شخصیت اصلی برای یافتن قاتل همسرش. او رفته رفته به ماجراهایی پی می‌برد که به ارتباط سیاسی کشورش با آمریکا مربوط است. گرچه داستان دو سریال فرق دارد اما تقلای شخصیت اصلی برای یافتن سوالاتش به تقلای شخصیت اصلی سریال “برای همیشه رفته” شباهت‌هایی دارد. در این سریال همراه با شخصیت اصلی به ماجراهای خانوادگی و گذشته‌اش برمی خورید.


3. چه کسی سارا را کشت؟ – Who Killed Sara – 2021

یک سریال رازآلود اسپانیایی که هربار حس می‌کنید رازهایش حل شه پیچیده‌تر می‌شود. این سریال داستانی خانوادگی دارد. شخصیت اصلی به جرم قاتل خواهرش بیش از یک دهه را در زندان به سر برده و حالا به دنبال انتقام است. با این حال تلاشش برای یافتن قاتل خواهرش او را به مسیر پیچیده‌ای وارد کرده و داستانی از انتقام را آغاز می‌کند. بنابراین به تماشای این سریال به یک ماجراجویی جذاب وارد می‌شوید. داستان روایت خیره کننده‌ای دارد و شما را به گذشته دردناکی می‌کشاند.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌های هلنا بونهام کارتر بر اساس امتیاز راتن تومیتوز


2. جنگل – The Woods – 2020

یک سریال لهستانی براساس اثر دیگری از “هارلن کوبن” که به دو دوره زمانی متفاوت می‌پردازد. شخصیت اصلی درباره ماجرای قتلی در سال 2019 تحقیق می‌کند و متوجه می‌شود بین آن قتل و گم شدن خواهرش در 25 سال قبل ارتباطی وجود دارد. این سریال هم پر از رمز و رازهای خانوادگی است. داستان در لهستان جریان دارد و پیشینه فرهنگی هم بر آن تأثیر می‌گذارد. در این سریال هم شخصیت اصلی مثل سریال “برای همیشه رفته” با رمز و رازهای تاریک خانوادگی دست به گریبان است.


1. فرار از زندان – Prison Break – 2005-2009-2017

یک سریال طولانی که هم طرفداران زیادی دارد و هم جوایز مختلف کسب کرده است. داستان درباره دو برادر است که یکی به زندان افتاده و دیگری نقشه‌ای می‌چیند تا هم برادرش را نجات دهد و هم اسمش را پاک کند. باز هم سریالی که به صورت یک مأموریت کمکی آغاز شده به یک ماجراجویی سیاسی ختم می‌شود. این سریال با وجود فصل‌های مختلف و فصل دیگری که در سال 2017 پخش شد، یک سریال جذاب و دیدنی است.

همچنین بخوانید: لیست بهترین فیلم هایی که با موضوع فرار از زندان ساخته شده اند


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم