بهترین انیمه‌ها درباره دوستی که با یک سوتفاهم نابود شده است

دوستی بخش مهمی از زندگی است. هر شخصیتی که داشته باشید باز هم حداقل به یک دوست صمیمی نیاز دارید تا با آن همراه شوید. از آنجاییکه دوستی پدیده جهانی است بیشتر مردم در دوران خوب و بد با این انیمه‌ها ارتباط برقرار می‌کنند. دوستی هم مثل هر ارتباط دیگری در معرض سوتفاهم ها و ناملایمات خراب می‌شود. درحالی که برخی از دوستی‌ها در چنین شرایطی هرگز بهتر نمی‌شوند، دوستی‌های قوی بر مشکلات غلبه می‌کنند. در اینجا می‌خواهیم بهترین انیمه‌ها درباره دوستی که با یک سوتفاهم نابود شده است را معرفی می‌کنیم تا آنها را تماشا کنید. با پروشات همراه باشید.


10. کاکگوروری – Kakegurui – 2017

ایسوکی و کائده در آغاز انیمه با هم دوست هستند و هردو جز اعضای انجمن دانش آموزی انیمه محسوب می‌شوند. با این حال مدتی بعد ایتسوکی جایگاهش را از دست می‌دهد و احساسات کائده نسبت به او هم عوض می‌شود. این کائده بود که ایتسوکی را به انجمن آورده بود و حالا که کائده ناامیدش کرده احساسات او هم نسبت به دخترک دستخوش تغییر می‌شود. اگر ماجراجویی آنها را دوست دارید با آنها همراه شوید.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های مشابه برج خدا (Tower Of God) که باید تماشا کنید


9. کیزنایور – Kiznaiver – 2016

با این که “کیزنایور” انیمه سطحی و ساده‌ای است، ماکی یکی از بهترین داستان‌های انیمه را داراست. ماکی در مدرسه راهنمایی با بهترین دوستش رورو روی مانگا کار می‌کند. مانگای آن‌ها معروف می‌شود اما قبل از این که داستان کامل شود این دو از هم خوششان می‌آید. اما از آنجایی که رورو به بیماری کلیه دچار است، ماکی نمی‌داند با احساسات خود چکار کند.


8. دارلینگ این فرنکس – Darling In The Franxx – 2018

روابط شخصیت‌ها در دنیای این انیمه پیچیده است و بین شخصیت‌های داستان بیش از یک مثلث عشقی دیده می‌شود. ایچیگو، هیرو و زیروتو سه دوست هستند. هیرو و زیروتو با هم ارتباط عاشقانه دارند و در این بین ایچیگو از آنها جدا می افتد. با این حال سعی دارد از ارتباط دوستانش حمایت کند. رفته رفته رازهای مربوط به خاستگاه زیروتو مشکلاتی به وجود می‌آورد و دوستی‌شان را به بن بست می‌کشاند. این انیمه یکی از بهترین انیمه‌ها درباره دوستی است که باید تماشا کنید.


7. روزن میدن – Rozen Maiden – 2004

سوئینگینتو اولین عروسکی است که روزن به عنوان یک دخترکوچولو ساخته و با پدرش ارتباط خاصی دارد. این عروسک موجودی ساده و خام است که نمی‌تواند از پس خودش بربیاید و به شینکو وابسته است. رفته رفته اتفاقاتی رخ می‌دهد که به مرگ سوئینگیتو منجر می‌شود. اما ارتباط او و شینکو چه می‌شود؟ برای پاسخ این سؤال باید انیمه را تماشا کنید.


6. آنوهانا – Anohana – 2011

از دست دادن یک دوست صمیمی یا عزیز می‌تواند سخت‌ترین تجربه هر انسان باشد و کنار آمدن با آن سخت است. “آنوهانا” انیمه ای است که غم و رنج را به خوبی به تصویر می‌کشد. داستان درباره یک گروه دوستانه است که یکی از آن‌ها تصادفاً از دنیا می‌رود. مرگ دوست و ابراز عشق اعضای این گروه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. هیچ کدام از آنها آنقدر به بلوغ نرسیده‌اند که چگونگی کنار آمدن با این شرایط را یاد بگیرند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه های مشابه نام تو (Your Name) که باید تماشا کنید و لذت ببرید


5. فوشیگی یوگی – Fushigi Yuugi – 1995

میاکا و یوی دو یار جدانشدنی هستند که متاسفانه از هم دور می‌شوند و تماشای جدایی آنها سخت است. داستان و ماجرای این انیمه در دنیای داستان و کتاب رخ می‌دهد. بین این دو دوست سوتفاهم هایی رخ می‌دهد و آنها را نسبت به یکدیگر دشمن می‌کند. این انیمه یکی از بهترین انیمه‌ها درباره دوستی است که باید تماشا کنید.


4. هنگامی که آنها گریه می‌کنند – Higurashi No Naku Koro Ni: Gou – 2020

این انیمه بازسازی موفق یک سریال از سال 2006 است که لایه‌های دیگری به آن داستان اضافه کرده و روایت را پیچیده‌تر کرده است. در شروع داستان ریکا تنها شخصیتی بود که می‌تواند در زمان به گذشته سفر کند تا از قتل‌های سال 1983 جلوگیری شود . اما گو کسی است که ساتوکو را هم به معادله اضافه می‌کند تا داستانی مشابه خلق شود. سفر در زمان و سوتفاهم هایی که بین دوستان رخ می‌دهد این انیمه را به یکی از بهترین انیمه‌ها درباره دوستی تبدیل می‌کند.


3. پرسونا 5 – Persona 5 – 2018

فوتابا بچه نابغه‌ای است که سعی می‌کند در مدرسه دوستان تازه پیدا کند. با این حال همه اذیتش می‌کنند و شرایط سختی دارد. سپس با کانا آشنا می‌شود. ظاهراً والدین کانا به قمار اعتیاد دارند و از فرزندشان سواستفاده می‌کنند. بنابراین فوتوبا می‌خواهد برای کمک به دوستش کاری کند. اما آیا موفق می‌شود؟


2. آکادمی قهرمان من – My Hero Academia – 2016

در شروع این انیمه باورکردنی نیست که کاتسوکی و ایزوکو در دوران کودکی دوست هم بوده باشند. کاتسوکی هربار می‌شنود که ایزوکو آرزوی قهرمانی دارد خشمگین می‌شود. ظاهراً او نمی‌تواند با قدرت نداشتن دوستش کنار بیاید و همین موضوع به سوتفاهم بین آنها منجر می‌شود. این انیمه یکی از بهترین انیمه ها درباره دوستی است که می‌توانید تماشا کنید.

همچنین بخوانید: انیمه‌های کلیشه با پایان قابل پیشبینی که می‌توانید تماشا کنید


1. مادوکا مجیکا – Puella Magi Madoka Magica – 2011

میکی شخصیت اصلی این انیمه است که در ابتدا به عنوان یک دختر جادویی وظیفه نجات زندگی دیگران را برعهده می‌گیرد. با این حال رفته رفته متوجه می‌شود بهای جادویی شدن به قیمت از دست دادن روحش تمام شده و دیگر حس می‌کند یک هیولاست. بنابراین این انیمه با درونمایه عشق و خشم یکی از بهترین انیمه‌ها درباره دوستی است که باید تماشا کنید.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم