معرفی انیمه Shadow house : داستان عمارتی پر از رمز و راز

داستان انیمه Shadow house راجع به خاندان نجیب زاده‌ی شادو (Shadow) است که در یک عمارت عظیم در کوه زندگی می‌کنند. مکانی برای افراد خاندان به همراه خدمتکاران متعددی که در اختیار دارند. اما چه رازهایی درون این عمارت پنهان شده در دود، وجود دارد؟ با پروشات همراه باشید.

انیمه Shadow house دصرخدرتز

خلاصه داستان:

خاندان شادو، نجیب زاده‌هایی هستند که برخلاف بقیه‌ی انسان‌ها، ظاهری کاملا سیاه دارند و قابلیت این را دارند که از خود دوده ساطع کنند. آن‌ها در عمارت شادو که در وسط کوه و به دور از روستاهای اطراف قرار گرفته است زندگی می‌کنند. اما تنها ساکنین این عمارت شادوها نیستند. عروسک‌های زنده، عروسک‌های متحرکی که توسط ارباب بزرگ خاندان شادو ساخته شده‌اند، به همراه دیگر ارباب‌هایشان در این عمارت زندگی می‌کنند.

امیلیکو (Emilico) عروسک زنده‌ای است که ساخته شده تا به اربابش، کیت (Kate)، خدمت کند. کیت دختر آرام و مرموزی است در حالی که امیلیکو همیشه لبخند بر لب دارد و بسیار کنجکاو است. وظایف امیلیکو این است که هر روز اتاق اربابش را که توسط دوده‌های ساطع شده از بدنش، کثیف شده؛ تمیز کند. او همچنین با کمک دیگر عروسک‌های زنده وظیفه‌ی تمیز کردن عمارت بزرگ شادو را نیز بر عهده دارد.

انیمه Shadow house

اما این‌ها تنها وظایف او نیستند. عروسک‌های زنده به جز رسیدگی به کار‌های عمارت یک وظیفه دیگر نیز دارند و آن بودن صورت برای اربابشان است که چهره‌ی سیاهی دارد و جزئیات و حالت‌های صورتشان مشخص نیست. عروسک‌های زنده صورت ارباب خود هستند و برای همین نیز باید حالات و رفتارشان نیز کاملا شبیه اربابشان باشد. علاوه بر این‌ها عمارت شادو قوانین بسیاری دارد که مهم‌ترین آن‌ها برای یک عروسک زنده این است که، ذهن خود را با مسائل پیش پا افتاده درگیر نکند. اما این قانون برای امیلیکوی کنجکاو سوال‌های بیشتری ایجاد می‌کند که پیدا کردن پاسخ آن‌ها ممکن است عواقب ناگواری برای او داشته باشد.

انیمه Shadow house

عوامل سازنده:

انیمه Shadow house بر اساس مانگایی با همین نام نوشته‌ی So-ma-to است. این انیمه با ژانر گوتیک، معمایی و ماوراء الطبیعی توسط کازوکی اوهاشی (Kazuki Ōhashi)، کارگردانی شده است. موسیقی زیبای انیمه توسط کنیچیرو سوئیرو (Kenichiro Suehiro) ساخته شده است. انیمه Shadow house با سیزده قسمت، فروردین ۱۴۰۰ توسط استودیو CloverWorks ساخته و منتشر شد. یو ساساهارا (Yū Sasahara) در نقش امیلیکو و آکاری کیتو (Akari Kitō) در نقش کیت از صداپیشگان این انیمه هستند.

انیمه Shadow house با معما‌هایی که در هر پیچ راهرو و هر طبقه‌ی خود دارد و اتفاقات عجیب غریبی که در اتاق‌های در بسته‌ی آن رخ می‌دهد؛ داستانی بسیار جالب و هیجان‌انگیز دارد. اگر هنوز این انیمه زیبا را مشاهده نکردید پیشنهاد می کنیم آن را از دست ندهید.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم