باکس آفیس: فیلم کمدی-اکشن Free Guy افتتاحیه قدرتمندی را پشت‌سر گذاشت

همزمان با گسترش شدید نوع دلتای ویروس کرونا و نگرانی‌ کمپانی‌ها و سالن‌های سینما از افت فروش فیلم‌های پیش‌رو، فیلم اکشن-کمدی “مرد آزاد” (Free Guy) با افتتاحیه‌ای 28.4 میلیون دلاری، این نگرانی‌ها را کاهش داد. این فیلم که از روز جمعه اکران جهانی‌اش را آغاز کرده‌است، تاکنون به 50 میلیون دلار فروش بین‌المللی هم دست پیدا کرده و فروش آن از روز دوم اکرانش رو به افزایش می‌باشد.

این فیلم به کارگردانی “شاون لوی” (Shawn Levy) ساخته‌شده و رایان رینولدز در آن نقش اول را ایفا می‌کند؛ این بازیگر دیروز اعلام کرد که دیزنی قصد دارد تا دنباله‌‌ی فیلم “مرد آزاد” را نیز در آینده نزدیک تولید کند.

فیلم “نفس نکش 2” (Don’t Breathe 2) نیز با فروش 11 میلیون دلاری‌اش توانست فراتر از انتظار عمل کند و در جایگاه دوم جدول باکس آفیس بایستد.

فیلم “مرد آزاد” با توجه به اکران در شرایط خاص پاندمی و مدت زمان کوتاهی (45 روز) که قرار است روی پرده سینما باشد، افتتاحیه بسیار موفقی را پشت‌سر گذاشته و عملکرد بهتری نسبت به فیلم “جوخه خودکشی” (The Suicide Squad) که هفته گذشته را با 26 میلیون دلار فروش در افتتاحیه پشت‌سر گذاشت، داشته‌است.

                               

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. علی

    مرداد 26, 1400

    خوی فروخت
    تا اینجا مطابق انتظارات بوده

    پاسخ