قهرمان‌های انیمه که زود می‌میرند و دوباره به زندگی برمی‌گردند

قهرمان بودن سخت است. شخصیت‌های شرور بسیار واضح هستند و هیچ راز پنهانی ندارند. اما اغلب قهرمان‌ها گذشته‌ای پر از سخت و مشکل دارند که زندگی عادی‌شان را مختل می‌کند. اما شرایط برای بعضی از قهرمان‌ها سخت‌تر است، چون آنها در قسمت‌های اول سریال می‌میرند. این موضوع نشان می‌دهد داستان آن انیمه ترسناک بوده و به موضوع بقا می‌پردازد. اما در بیشتر موارد قهرمان قدرت‌هایی به دست آورده و دوباره به زندگی برمی گردند. در اینجا قهرمان‌های انیمه که زود می‌میرند و دوباره به زندگی برمی گردند را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.

هشدار اسپویل*


8. “یوکی هولدر” (UQ Holder) قهرمانش را می‌کشد تا او را جاودانه کند

توتا به عنوان یک دانش آموز دبیرستانی زندگی خوبی دارد تا اینکه به دنیای جادو وارد می‌شود. این موضوع می‌تواند هیجان انگیز باشد اما توتا متوجه می‌شود یک شکارچی فرشته نجات او را تعقیب می‌کند. توتا سعی می‌کند او را نجات دهد اما اتفاقی می افتد که اگر به خاطر خون جاودانه فرشته نجاتش نبود حتماً می‌مرد. بنابراین به یک خون آشام تبدیل می‌شود. توت با این قدرت می‌تواند از فرشته نجاتش محافظت کند و بنابراین هم جاودانه می‌شود هم نامیرا.

همچنین بخوانید: 10 قهرمان انیمه که زمانی به عنوان ویلن معرفی شدند


7. “والوریو آزادی خواه” (Valvrave The Liberator) قهرمانش را به یک خون آشام تبدیل می‌کند

هر نوجوانی حداقل یک بار در زندگی آرزو کرده کاش می‌توانست رباتی را هدایت کند، اما هیچکدام دوست ندارند بلافاصله کشته شوند. این اتفاقی است که برای هاروتو می افتد، او به والوریو تبدیل شده و دورسیا را متوقف می‌کند. اما همین لحظه ضربه‌ای خرده و می‌میرد. متاسفانه هوش مصنوعی والوریو جسم او را عوض کرده و او به یک خون آشام تبدیل شده است. بنابراین حالش خوب شده و کسی که می‌خواست او را بکشد را گاز می‌گیرد.


6. “جوجوتسو کایسن” (Jujutsu Kaisen) در اول سریال جان یوجی را می‌گیرد

یوجی به عنوان یکی از قهرمان‌های انیمه که زود می‌میرند در شروع انیمه از دنیا رفت. او برای نجات مردمش شی نفرین شده‌ای را خورد که قدرت کافی برای مبارزه با یک هیولا را به او می‌بخشد. اینشی می‌تواند او را بکشد، اما وقتی زنده می‌ماند شرایط بدتر است چون گروهی جادوگر تصمیم می‌گیرند که او نباید زنده بماند. آن‌ها می‌خواهند یوجی را بکشند اما وقتی او ثابت می‌کند می‌تواند قدرت‌هایش را کنترل کند، تصمیم می‌گیرند فعلاً نقشه‌شان را متوقف کنند.


5. در “انتقام جویان توکیو” (Tokyo Revengers) تاکمیچی بعد از تصادف با قطار به گذشته می‌رود

ایده بازگشت به گذشته ایده تازه‌ای نیست، اما در این انیمه تاکمیچی می‌تواند در زمان سفر کند. او به عنوان جوانی که زندگی سختی داشته با قطار تصادف می‌کند و 12 سال به گذشته برمی گردد. آنجا می‌تواند دوستش مانجی را نجات دهد. تاکمیچی با این توانایی سفر در زمان می‌تواند جان خیلی‌ها را نجات دهد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های مشابه انتقام جویان توکیو (Tokyo Revengers)


4. “هلسینگ” (Hellsing) در قسمت اول قهرمانش را به یک خون آشام تبدیل می‌کند

سراس یک مأمور پلیس است که روستایی را بررسی می‌کند و متوجه می‌شود زامبی‌ها و خون آشام ها آنجا را قبضه کرده‌اند. او با این موجودات مبارزه می‌کند، اما در نهایت او را گروگان می‌گیرند. آلوکارد به او شلیک می‌کند تا او را به یک خون آشام تبدیل کند و با این کار نجاتش دهد. بنابراین او نزد آلوکارد کار می‌کند و به یکی از قوی‌ترین خون آشام ها تبدیل می‌شود.


3. رازوکی در “بوسو رنکین” (Buso Renkin) حین محافظت از یک کیمیاگر کشته شده و بعد بازمی گردد

رازوکی نمونه کسی است که سرش به کار خودش بند نیست. او سعی می‌کند توکیکو را نجات دهد، اما خودش می‌میرد. توکیکو از عهده محافظت خودش برمی آید و بعد می‌تواند رازوکی را به زندگی برگرداند. حالا او بازگشته و می‌تواند در کنار توکیکو مبارزه کند.


2. ایسی هیودو در “دبیرستان دی دی” (High School DxD) در همان شروع با یک قاتل روبرو می‌شود

همه یک قرار اول دارند اما قرار اول ایسی او را می‌کشد. چون او با یک فرشته مغضوب قرار داشت و بنابراین همان شروع انیمه کشته می‌شود. اما بعداً توسط ریاس زنده می‌شود تا به عنوان دستیار او کار کند. زندگی دوباره او آنقدرها بد نیست چون قدرت‌هایی دارد و می‌تواند با زنان زیبا باشد. بنابراین همیشه هم مشغول مبارزه نیست.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های بدون داستان در تاریخ انیمه سازی که باید تماشا کنید


1. یوسوکه در “یو یو هاکوشو” (Yu Yu Hakusho) در چند قسمت اول زنده نیست

این مقاله درباره قهرمان‌های انیمه که زود می‌میرند، اما در این انیمه یوسوکه در قسمت‌های اول متوجه شد که اخیراً در تصادف ماشین مرده. معمولاً هر انیمه ای در اینجا به پایان می‌رسد، اما چون در دنیای بعد از مرگ نمی‌دانستند با او چکار کنند یوسوکه به زندگی بازگشت. او در چند قسمت کارهای خوب انجام می‌دهد تا سرانجام برای بازگشت به جسم خود راهی پیدا می‌کند. نکته جالب درباره سریال داستان غیرخطی آن است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها (6)

بستن فرم

 1. Goku

  شهریور 4, 1400

  به نظر من goku رو جا انداختید
  رادیتز برادرش تو همون قسمتای اول میاد و یه چند قسمت بعد گوکو برای اینکه اشعه پیکولو به رادیتز بخوره اونو نگه داشت و همراه رادیتز مرد
  ولی هنوز به لطف گوی اژدها زندس

  پاسخ

 2. کاراکتر

  مرداد 15, 1400

  ارن رو اگه قهرمان حساب کنیم اونم میتونست تو لیست باشه

  پاسخ

 3. mitra

  مرداد 14, 1400

  فکر کنم re zero رو جا انداختید…😐

  پاسخ

  • کیارگا ساما در پاسخ به mitra

   مرداد 15, 1400

   شخصیت اصلی ریزیرو قهرمان نیست

   پاسخ

   • محمد در پاسخ به کیارگا ساما

    مرداد 16, 1400

    قهرمان کسیه که جونشو به خطر میندازه تا زندگی بقیه رو نجات بده ، اگه شخصیت اصلی ریزیرو قهرمان نیست پس چیه ؟؟؟!

    پاسخ