اولین تصویر از سورشا رونان و سم رکویل در فیلم معمایی See How They Run منتشر شد

کمپانی سرچ‌لایت که مدتی پیش از ساخت پروژه‌ بدون عنوانی با ژانر معمایی و بازی ستارگانی مانند سورشا رونان، سم رکویل و آدرین برودی خبر داده‌بود، به‌تازگی اولین تصویر رسمی این فیلم را منتشر و اعلام کرده‌است که این پروژه با عنوان “ببین چگونه فرار می‌کنند” (See How They Run) راهی پرده سینما خواهد شد.

در این تصویر شاهد ظاهر رونان و رکویل هستیم که قرار است نقش دو کاراگاه را در این فیلم بازی کنند. “تام جورج” (Tom George)، کارگردان سریال “این کشور” (This Country)، وظیفه کارگردانی و “دیمین جونز” تهیه‌کننده‌ فیلم “بانوی آهنین” (Iron Lady) نیز وظیفه تهیه‌کنندگی فیلم “ببین چگونه فرار می‌کنند” برعهده داشته‌اند.

داستان این فیلم جدید در دهه‌ی 1950 میلادی و در شهر لندن روی می‌دهد، جایی که یک تهیه‌کننده‌ی فیلم هالیوودی (با بازی برودی) قصد دارد یکی از نمایش‌های وست اند را به فیلم تبدیل کند. وقتی که اعضای گروه تولید به قتل می‌رسند، کارآگاه استاپارد (با بازی سم راکویل) که شهرتی جهانی دارد و همکار تازه‌کارش کنستابل استاکر (با بازی سورشا رونان) وارد داستان شده و خود را در یک معمای قتل گیج‌کننده در لندن گرفتار می‌بینند. تاریخ اکران این فیلم هنوز مشخص نشده است. در ادامه تصویر جدید منتشر شده از فیلم “ببین چگونه فرار می‌کنند” را مشاهده خواهید کرد:

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم