بهترین سریال‌های مشابه “دکتر مرگ” (Dr. Death) که باید تماشا کنید

“دکتر مرگ” داستان یک جراح مغز است که سوگند پزشکی را کنار گذاشته و بیمارانی که به او پناه می‌آورند را قربانی می‌کند. این سریال جنایی این ماجرا را با جزئیات فراوان به تصویر می‌کشد. اگر این سریال و تعقیب و گریزهای آن را دوست داشتید در اینجا بهترین سریال‌های مشابه “دکتر مرگ” را معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.


6. مردم علیه او. جی. سیمپسون: داستان جنایی آمریکایی – American Crime Story: The People vs. OJ Simpson – 2016

یک سریال جنایی آنتولوژی که در هر فصل داستان متفاوتی دارد. در حالی که هر سری جذاب است اما فصل اول آن درباره قتل‌های بی رحمانه است. دادگاه جی. سیمپسون به خاطر وحشیانه بودن جنایت و ارتباط داشتن یک سلبریتی با موضوع سروصدا به پا کرد. سریال با جزئیات به آن پرداخته و شخصیت سیمپسون را که با اتهاماتش مبارزه می‌کند، به تصویر می‌کشد. در اینجا هم قتل‌ها با ذکر جزئیات نمایش داده شده‌اند و تماشای آن لذتبخش است.

همچنین بخوانید: بهترین فیلم‌ها درباره قاتل سریالی براساس امتیاز IMDB  که باید تماشا کنید


5. دکستر دکستر – Dexter Dexter – 2006-2013، 2021

“دکستر” داستان شخصیتی است که روزها متخصص خون است و شب‌ها یک قاتل سریالی. او پشت سر هم آدم می‌کشد و با تماشای آن به ذهن تاریک او پی می‌برید. “دکستر” یکی از بهترین سریال‌های مشابه “دکتر مرگ” است که باید تماشا کنید.


4. مدرک از جسد – Body of Proof – 2011-2013

دکتر مگان هانت بعد از پاره‌ای از حوادث به عنوان ناظر پزشکی کار می‌کند تا پرونده‌های قتل را حل کند. او هم یک جراح مغز است که از نبوغ و مهارت خود به شکل جالبی استفاده می‌کند و بنابراین صحنه‌های طنز شکل می‌گیرد.

همچنین بخوانید: لیست دست‌کم گرفته‌شده‌ترین فیلم‌ها با موضوع قاتلین سریالی که باید تماشا کنید


3. هاوس  – House – 2004-2012

دکتر هاوس مثل همان جراح مغز است اما قاتل نیست. او به اطرافیانش اهمیت نمی‌دهد، مگر این که بخواهد جانشان را نجات دهد. شیوه خونسرد او در رابطه با شرایط سخت باعث می‌شود تصور کنید او یک روانی است و هرکس او را زیرسوال ببرد واکنش بی ادبانه ای دارد. این سریال یکی از بهترین سریال‌های مشابه “دکتر مرگ” است که باید تماشا کنید.


2. جان کثیف – Dirty John – 2018

یک سریال جنایی آنتولوژی درباره داستان‌های عاشقانه‌ای که پایان تاریک داشتند. فصل یک درباره یک متخصص بیهوشی است که زنی را به دام می‌اندازد. این سریال هم براساس پادکست‌های جنایی واقعی به همین نام ساخته شده است و هر فصل داستان جداگانه‌ای دارد. داستان چند لایه و پر از جزئیات آن شما را سرگرم می‌کند.

همچنین بخوانید: 10 قاتل سریالی در تاریخ که در ملاعام به قتل مرتکب می‌شدند


1. افعی – The Serpent – 2021

داستان یک قاتل روانی که توریست‌ها را کشته و با پاسپورت آنها سفر می‌کند. این قاتل آنقدر مخوف است که تصور می‌کنید داستان خیالی است، اما برعکس، واقعی است. او نه تنها قاتلی ترسناک است بلکه توانست مقامات را هم فریب دهد. پس اگر می‌خواهید یک داستان ترسناک درباره قاتلی خونسرد تماشا کنید این سریال را ببینید چون یکی از بهترین سریال‌های مشابه “دکتر مرگ” است.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم