رازهای شرم آور شخصیت‌های انیمه که شاید دانستن آنها برایتان جالب باشد

احساس شرم همگانی است. بعضی از رازها خطرناک و آسیب رسان هستند و بعضی دیگر تنها ظاهرسازی می‌کنند. شاید یک نفر علایقش را پنهان کند و یکی دیگر خشونت درونی‌اش را. در بعضی داستان‌ها این رازها سلسله وار پیش می‌روند و همین داستان را خلق می‌کند. در اینجا رازهای شرم آور شخصیت‌های انیمه که شاید دانستن آنها برایتان جالب باشد را به شما معرفی می‌کنیم. با پروشات همراه باشید.

هشدار اسپویل*


10. سوچی نگیشی در “دیترویت متال سیتی” (Detroit Metal City)

سوچی یک موزیسین جوان است که می‌خواهد خواننده پاپ باشد. اما آهنگ‌هایش تعریفی ندارند. بنابراین خود را به جای خواننده و گیتاریست گروه متال به نام “دیترویت متال سیتی” جا می زند. طبق شایعات او والدینش را کشته و این تغییر هویت‌ها داستان‌های خنده دار خلق می‌کند. جالب ایجاست که آهنگ‌های جدید او محبوب هستند اما آهنگ‌های پاپ خودش تعریفی ندارند.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌ها درباره زامبی‌ها که باید تماشا کنید و از دیدنشان لذت ببرید


9. هاروکا نوگیزاکا در “راز هاروکا نوگیزاکا” (Haruka Nogizaka’s Secret)

هاروکای زیبا و بااستعداد محبوب‌ترین دانش آموز مدرسه است. راز مخفی او اوتاکو بودنش است که می‌تواند ستاره بودنش را زیرسوال ببرد. اوتاکو شخصیتی ضداجتماعی و غیرمحبوب است. یوتو روزی در کتابخانه مدرسه تصادفاً به راز او پی می‌برد و سپس بین این دو دوستی شکل می‌گیرد.


8. کوروئه آکایشی در “کایجو دختر کاراملی” (Kaiju Girl Caramelise)

کوروئه از بیرون یک دختر معمولی است، اما می‌تواند ظاهرش را عوض کند. همکلاسی‌هایش فقط می‌دانند او بیماری عجیبی دارد و در مدرسه او را یک روانی می‌دانند. وقتی آراتا پسر محبوب مدرسه می‌خواهد او را ببیند کوروئه نباید به پسر اجازه دهد به او دست بزند، وگرنه ظاهرش عوض می‌شود. بدتر اینکه پسرک متوجه می‌شود کوروئه یک کایجو است، یعنی هم انسان است و هم هیولا.


7. تاکائو کاسوگا در “گل‌های رنج” (The Flowers Of Evil)

تاکائو برای بازیابی کتاب مورد علاقه‌اش “گل‌های رنج” روزی به مدرسه می‌رود. او به لباس ورزشی ناناکو، دختری که به او علاقه داشت، برمی خورد. بعد در یک حرکت احمقانه لباس‌ها را دزدیده و به خانه می‌برد. روز بعد همه در مدرسه از خود می‌پرسند چه کسی لباس‌ها را دزدیده؟ متاسفانه ساوا از این راز باخبر بوده و برای ساکت ماندن با او قرارداد می‌بندد.


6. کنجی هاریما در “اسکول رامبل” (School Rumble)

یکی از رازهای شرم آور شخصیت‌های انیمه به کنجی مربوط می‌شود. او اغلب اوقات دعوا می‌کند که بیشترشان به تنما مربوط است. او به تصویرگری مانگا مشغول است و هرچه کارهایش رفته رفته موفق می‌شوند، هنوز این کارش را مخفی نگه می‌دارد و فقط خواهر تنما، یاکومو از این موضوع خبر دارد. این راز آمیزه‌ای از شرمسازی و آسیب پذیری است و البته بی اعتمادی‌اش به بقیه باعث می‌شود کارش را مخفی نگه دارد.

همچنین بخوانید: بهترین انیمه‌های مشابه انتقام جویان توکیو (Tokyo Revengers)


5. کورو-سنسی در “آنساتسو کیوشیتسو” (Assassination Classroom)

کورو-سنسی هیولایی با صورت خندان است. او به همه می‌گوید ماه را منفجر کرده و زمین را هم نابود می‌کند، مگر این که دانش آموزان راهنمایی سد راهش شوند. راز او این است که اصلاً ماه را منفجر نکرده و آن اتفاق تصادفی بود و اصلاً به هم ربط نداشت. بنابراین او با این دروغش فقط می‌خواهد به شاگردان آن کلاس کمک کند و یاد زنی را که دوست داشت زنده نگه دارد. بنابراین راز او هم یکی از رازهای شرم آور شخصیت‌های انیمه است چون اگر ببازد شغلش را از دست می‌دهد.


4. یاتو در “نوراگامی” (Noragami)

یاتو امیدوار است روزی او هم پرستش کنندگان خود را داشته باشد. او به همه می‌گوید خداست و در ازای دستمزد کم کارهای عجیب انجام می‌دهد. راز بزرگ او این است که در زندگی قبلی‌اش خدای جنگ و آشوب بود. بنابراین تا جایی که می‌توانست نابودی را برای انسان به ارمغان می‌آورد. امروز مسیر تازه‌ای را در پیش گرفته و زندگی خشونت بار گذشته‌اش یکی از بدترین رازهای شرم آور شخصیت‌های انیمه است.


3. آل مایت در “آکادمی قهرمان من” (My Hero Academia)

آل مایت ابرقهرمانی است که او را نماد صلح می‌دانند. او هم مثل ابرقهرمان‌های دیگر زندگی‌اش را به نجات انسان‌ها و مبارزه با شخصیت‌های شرور وقف کرده است. اما در نتیجه جراحت پیشینش تنها می‌تواند یک ساعت ابرقهرمان باشد. دیدن یک ابرقهرمان در کالبدی لاغر و ضعیف نه تنها شرم آور است، بلکه باعث می‌شود شخصیت‌های شرور هم از او نترسند. برای این که دانش آموزانش این راز را کشف نکنند گاهی اوقات کلاس را رها کرده و به دفتر می‌رود.


2. آراتا کایزاکی در “ری لایف” (ReLIFE)

آراتا بعد از تصادف زندگی سختی دارد. او 27 سال دارد و در یک فروشگاه کار نیمه وقت دارد. وقتی مرکز تحقیقاتی ری لایف به او پیشنهاد می‌دهد که به زندگی دبیرستان برگردد، از این پیشنهاد استقبال می‌کند. اما در دبیرستان نمی‌تواند رازش را به همکلاسی‌ها بگوید.

همچنین بخوانید: انیمه‌های مشابه جوسه، ببر و ماهی (Josee, the Tiger and the Fish)


1. میساکی آیوزاوا در “کنیز سما” (Kaichou Wa Maid-Sama)

میساکی نماینده کلاس است و کارش را زیادی جدی می گرد، مخصوصاً در رابطه با وظایف مدرسه. او می‌خواهد برای خودش و دانش آموزان دختر دیگر فضای راحتی ایجاد کند. حتی از برخوردهای فیزیکی هم نمی‌ترسد. میساکی از خانواده فقیری می‌آید و با لباس جذاب فرانسوی در یک کافه پیشخدمتی می‌کند. اگر همکلاسی‌ها رازش را بفهمند زندگی‌اش سخت می‌شود. همین موضوع راز او را به یکی از رازهای شرم آور شخصیت‌های انیمه تبدیل می‌کند.


امیدواریم از مطالعه این مقاله لذت برده باشید. منتظر شنیدن نظراتتان هستیم!

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها (1)

بستن فرم

  1. لوگان

    شهریور 9, 1400

    چرا توی شماره 9 اوتاکو رو بد توصیف کردید

    پاسخ