انیمه Beastars یک فصل جدید برای هوادارن خود دارد

بعد از پایان فصل دوم و حل شدن معمای قتل آلکاپای کشته شده دیگر توقع نمی‌رفت که داستان انیمه Beastars ادامه پیدا کند اما استودیو سازنده انیمه و نویسنده‌ی مانگای آن خبر دیگری برای هواداران خود دارند. با پروشات همراه باشید.

خلاصه داستان:

در دنیای مدرن، حیوانات انسان گونه به دو دسته‌‌ی علف‌خوار و گوشتخوار تقسیم می‌شوند و در یک جامعه به صورت مسالمت آمیز در کنار یکدیگر زندگی می‌کنند. لگوشی (Legoshi) یک گرگ خاکستری، دانش‌آموز آکادمی چریتون است. او یک دانش‌آموز خجالتی و آرام است و در خوابگاه با دیگر گوشتخواران و دوستش جک (Jack)، که یک لابرادور رتریور است، زندگی می‌کند. او عضو گروه تئاتر مدرسه است و در پشت صحنه به هم گروهی‌های خود کمک می‌کند تا با کمک ستاره‌ی گروه لویی (Louis) که یک گوزن قرمز است، نمایش سالانه خود را برای دانش‌آموزان آکادمی برگزار کنند.

انیمه Beastars

اما زندگی روزمره‌ی دانش‌آموزان آکادمی چریتون توسط به قتل رسیدن تم (Tem)، موجی از اضطراب و ترس را بین علف‌خواران و گوشتخواران به وجود می‌آورد. در این بین لگوشی با یک خرگوش دورف به نام هارو (Haru) ملاقات می‌کند و احساسات پیچیده‌ای در رابطه با این خرگوش که عاشق لویی است، در لگوشی پدیدار می‌شوند.

فصل اول انیمه Beastars توسط استودیو Orange در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از کارهای این استودیو می‌توان به Black bullet و Houseki no kuni اشاره کرد. فصل دوم این انیمه نیز در سال ۲۰۲۱ توسط همین استودیو و کارگردان فصل اول، شینچی ماتسومی (Shin’ichi Matsumi)، ساخته و منتشر شد.

انیمه Beastars

انیمه Beastars براساس مانگایی با همین اسم توسط پارو ایتاگاکی (Paru Itagaki) از سال ۲۰۱۶ منتشر شد. حال استودیو سازنده این انیمه ساخت فصل سوم آن را اعلام کرده است اما هنوز تاریخ پخش آن مشخص نشده است. امیدوارم که از خواندن این خبر لذت برده باشید و اگر هنوز انیمه Beastars را مشاهده نکرده‌اید پیشنهاد می‌دهم آن را از دست ندهید.

منبع: www.otakumode.com

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم