مایکل بی.جوردن سریال سوپرمن را برای HBO Max خواهد ساخت

بعد از فاش شدن خبرهایی درباره ساخت یک فیلم “سوپرمن” توسط کمپانی وارنر و “جی.جی آبرامز”، اکنون گزارشات حاکی از آن است که “مایکل بی. جوردن” درحال خلق پروژه “سوپرمن” خودش برای شبکه HBO Max است.

گفته می‌شود که این بازیگر قصد دارد با همکاری کمپانی فیلمسازی خودش، یک مینی‌سریال تولید کند که داستان شخصیت “ول-زود” را دنبال می‌کند، سوپرمن دیگری از کتاب‌های کامیک که همیشه سیاه‌پوست معرفی شده است.

پیش از این از “مایکل بی. جوردن” برای پیوستن به فیلم جدید “سوپرمن” و ایفای نقش اصلی آن دعوت شده بود که این ایده با استقبال هوادارن روبرو شد و خود جوردن هم از انتخابش برای چنین نقشی ابراز خشنودی کرد. این بازیگر 34ساله در مصاحبه‌ای اینگونه توضیح می‌دهد: “دشوار است. اصلاً دوست ندارم یک تاجر باشم و دخالتی در امور جامعه نداشته باشم. بازی در نقش سوپرمن مزیت بزرگی است، اما از آنجا که زیر ذره‌بین قرار می‌گیرید و سوپرمن‌های دیگری هم وجود دارند، من ترجیح می‌دهم کاری اوریجینال انجام دهم. می‌خواهم کالوین الیس باشم.”

در کتاب‌های کمیک، کالوین الیس سوپرمنی از سیاره زمین-۲۳ و رئیس جمهور ایالات متحده است. این شخصیت در سال 2009 توسط گرنت موریسون خلق و برای اولین‌بار در رویداد بحران نهایی ظاهر شد.

                               

دیدگاه‌ها

بستن فرم