نمایش نبردهای حماسی در دومین تریلر فیلم Dune

پس از گذشت تقریبا یک سال از انتشار اولین تریلر فیلم علمی-تخیلی “تل ماسه” (Dune)، برادران وانر سرانجام از دومین تریلر این فیلم رونمایی کرد که در آن شاهد نبردهای حماسی هستیم.

فیلم علمی-تخیلی “تل‌ماسه” قرار است پیش از اکران عمومی، ابتدا در جشنواره فیلم ونیز و سپس در جشنواره فیلم تورنتو اکران شود و با دیگر آثار راه یافته به این دو جشنواره معتبر به رقابت بپردازد. این جشنواره‌ها در شهریورماه سال جاری برگزار خواهند شد.

داستان فیلم “تپه” بر اساس رمان‌های علمی- تخیلی و حماسی نوشته “فرانک هربرت” نوشته شده است. کتاب “تپه” در سال ۱۹۶۵ میلادی نوشته شده است و داستان مبارزات خانواده‌های اشرافی در آینده برای تسلط بر سفرهای فضایی و دانش فضانوردی را روایت می‌کند. خاندان “اتریدز” درحال مبارزه برای دست‌یابی به قدرت هستند و با خیانت امپراطور و دیگر خاندان‌های پر قدرت رو به رو می‌شوند. “پاول”، فرزند جوان خاندان اتریدز (با بازی تیموتی شالامی)، مجبور می‌شود همراه با مادر خود، بانو “جسیکا” (با بازی ربکا فرگوسن)، به سرزمینی بیابانی و دور افتاده سفر کند. در آنجا آنها با خاندان بومی “فریمن” ملاقات می‌کنند و “پاول” بر اساس یک پیشگویی، رهبر مذهبی آنها می‌شود. “خاویر بادرم” نقش “استیلگارد”، رهبر بومیان را بازی خواهد کرد. “جاش برولین” نیز قرار است نقش مرد مبارزی به نام “گاردنی هلک” را بازی کند که در لباس نوازنده‌ای دوره گرد پنهان شده است. او در بیدار شدن نیروهای مافوق طبیعی خاندان “اتریدز” و اتفاق افتادن انقلاب نقش کلیدی دارد. “جیسون موموآ” هم نقش “دوکان آیداهو” را در این فیلم بازی خواهد کرد. “دوکان” جنگجویی خشن است که در خدمت خاندان “آتریدز” است و از آن ها محافظت می‌کند.

فیلم “تل ماسه” برای اکران در تاریخ 22 اکتبر 2021 (30 مهر 1400) برنامه‌ریزی شده‌است. در ادامه تریلر جدید این فیلم را تماشا خواهید کرد:

                               
بوتکمپ پایتون

دیدگاه‌ها

بستن فرم